46641
  • penge96
    #37378
    Tedd össze a kezed, és mondj hálát Istennek.

    Viccen kívűl, változtattál valamit a gépen? Ha nem, akkor még ne örülj elhamarkodottan, lehet csak elfelejtett fagyni.
    Nem hiszek az önjavulásban...
  • riki02
    #37377
    Ez érdekes. Ma nagyon sokat voltam a gép előtt és egyszer sem fagyott le. Most akkor mi van?
  • aate
    #37376
    De ha az egyik felhasználó használ egy programot és átváltasz a másik felhasználóra aki korlátozva van attól még a hátérben futnak azok a programok és szolgáltatások !
  • aate
    #37375
    Esetleg még ez : applocker
  • aate
    #37374

    böveben itt
  • Tetsuo
    #37373
    Koszi. Tehat csak felhasznaloi fiokkal lehet megoldani.. es az update keresese az fugghet a felhasznaloi fioktol? Hol kell egyenkent ezeket beallitani?
  • Tetsuo
    #37372
    Nem az volt a kerdes, hogy van-e ertelme..
    Amugy sok munkagepen nem kell se net se virusirto se update.
    Zenei szoftvert/felvetelt igenis befolyasolja a sok kis apro bizbasz, foleg windows alatt. Ezt nem en mondom, ezt tenykent kezeli minden studio.
    Sajnos en nem tehetem meg, hogy csak zenere hasznalom az asztali gepem, bar van egy kulon laptop, azert a nagy monitoron szivesebben netezek, szerkesztek szoveget stb.
    Az idozitesek, a hozzaferesek bizony nem allandoak windows eseten, inkabb Mac ajanlott realtime szerkesztoi munkara, meginkabb pc-mentes kornyezet. De most en nem fogok errol vitatkozni, a konnyed profilvaltas volt a kerdes.
  • simon007
    #37371
    A hangkártya saját driverét hol találom és mit keressek rajta?
    /Bocs a tudatlanságomért/
  • aate
    #37370
    Amit leírtál úgy én sem látom értelmét de, de ha létre hozol egy másik felhasználó fiókot, akkor a szülői felügyeletnél beállíthatod milyen programot lehet ott használni és mikor .Start menüből tudsz egyből váltani a fiókok között.
  • elitehun
    #37369
    Mondom félreértés történt, de azért köszi ^^
  • bon
    #37368
    Na ennek semmi értelme.
    Vírusirtó mindig kell, még akkor is ha éppen nincs aktív neted. Update kikapcsolásának szintén értelme, erőforrást nem eszik (észrevehetőt biztos nem) frissítés meg bármikor jöhet.
    Net kikapcsolásnak se látom értelmét, de simán ki kell húzni a gépből a kábelt vagy az usb modemet ha annyira szükséges, de az adapter letiltása is szóba jöhet.
  • bon
    #37367
    Téved, ennél hivatalosabb info már nem nagyon lehet: link
  • Tetsuo
    #37366
    Arra mi lenne a legjobb megoldas, hogy 2 fele keppen akarom hasznalni a gepet es a ketto kozott a leheto leggyorsabban ill. a legkevesebb maceraval akarok valtani.
    2 kulon profil vagy mifene.

    Az egyiket altalanos celra, office, net stb. virusirtoval.
    A masik allapotot egy kattintassal szeretnem elerni, megpedig: net, virusirto, osszes automatikus uptade lekapcs.
    Ezt hogy kell?
  • elitehun
    #37365
    Mind1, félreértés történt XD
  • elitehun
    #37364
    Válltig állitja hogy igy van :D
    Am én is úgy tudom hogy 4-et
  • elitehun
    #37363
    Haverom azt mondja hogy csak 3,5Gb-ot tud kezelni
  • bon
    #37362
    vezérlőpult/hang menüt vagy a hangkártya saját driver-ét nézegesd.
  • bon
    #37361
    4gb-ot Kezel midnen 32bit-es oprendszer, de beletartozik minden memóriát használó eszköz a gépben.
  • simon007
    #37360

    Üdv!

    Tudna valaki segíteni?
    Xp és win 7 van gépemen. XP vírusos lett, már csak win 7 működik.
    Karaoke mikrofon xp-n működött, de win7-nél nem. Mit kellene állítgatnom és hol?





  • elitehun
    #37359
    a 32 bit-es windows 7 hány giga ramot tud kezelni max?
  • aate
    #37358
    Ccleaner, your uninstaler
  • RYO21
    #37357
    Üdv!

    Létezik olyan program win 7-re amely letörli a "szellemfájlokat" a merevlemezről? Szóval arra gondolok, hogy a fájl(okÖ kitörlése után maradnak töredékek a HDD-n és ezek nincsennek ott, viszont foglalják a helyet.
  • aate
    #37356
    Minek másolnád bele a win mappába ? Csinálsz egy wallpaper könyvtárat azt annyi képet raksz bele amennyit akarsz, majd jobb klikk a képen és beállítás hátérként. Vagy egy másik megoldás és így a személyre szabás kötött tudsz válogatni :Windows 7 saját téma létrehozása
  • piamania
    #37355
    HEllo!
    A Windows asztali háttérképeket melyik mappában találom meg?Szeretnék még hozzájuk rakni pár képet,hogy több legyen váltogatva egymás után.Köszi szépen.
  • aate
    #37354
    4 GB +, 64 Bit. Az alatt 32 !
  • penge96
    #37353
    Nem.
  • riki02
    #37352
    Nemsokára jön a futárszolgálat, de nem lehet hogy az a baj hogy 3GB(2+1) memóriára 64bites rendszert kéne rakni?
  • aate
    #37351
    Sajnos eddig is hardver gyanús volt
  • Carloska
    #37350
    már jó nod32 volt a hibás :D
  • Carloska
    #37349
    jah de nekem 9et nem rak fel belőle állandóan hibát ír rák ki
  • sunlight
    #37348
    Ja igen
  • [HUN]FaTaL
    #37347
    Akartad mondani, a tegnapi :)
  • sunlight
    #37346
    16 frissítés a mai termés, az szép.
  • riki02
    #37345
    Végeredmény: Változatlanul fagya gép, küldöm fel Pestre.
  • [HUN]FaTaL
    #37344
    Mondjuk nyílván a 7.56a-t. Ha magyar telepítő kell, akkor azt, ha meg nem akkor meg a felette lévőt, tökmindegy (a telepítő nyelvének nincs köze az alkalmazás nyelvéhez).
  • riki02
    #37343
    Total Commanderből ezek közül melyiket érdemes letölteni?
    Total Commander
  • riki02
    #37342
    Eddig 1X fagyott le, szóval még nem tudok biztosat mondani. De nekem már ez az 1 fagyás is gyanús.
  • BIZ0906
    #37341
    Van egy virtuális hálózat pl hamachi és ahogy azt elindítja a haverom rögtön lekapcsol a rendes alaplapi adapter. Ez miért van? mit kell állítani hogy az maradjon az alapértelmezett?
  • bon
    #37340
    Esetleg naponta 1 progit, úgy már talán kiszürhető a problémás program (ha program gond volt/van)
  • bon
    #37339
    Kíváncsi vagyok az eredményre.