46641
  • bon
    #41086
    Én a Symantec Endpoint Protection-t használom, de a Microsoft Security Essentials is jó. Kémprogram keresőnek meg Emsisoft Emergency Kit, mindegyik gond nélkül üzemel 64bit-en még annak elleére is, hogy nem mindegyikből van 64bit-es változat.
  • Micsu
    #41085
    win7 mellé hogy tudok xpt telepíteni

    mert ha bootolok cdről akkor is hibaüzenetet dob, win7ből setup.exevel nem engedi telepíteni
  • Klon
    #41084
    Üdv!

    Tudnátok ajánlani egy jóféle, hatékony 64 bites kémprogram eltávolítót?
    Vírusirtó is kellene szintén 64 bites, de az előbbi fontosabb lenne!

    Köszi
  • bon
    #41083
    Beszerzel egy router-t.
  • simon007
    #41081
    Kösz a segítségeteket, megpróbálom használni azokat.
  • tompka
    #41080
    Fülön lévő súgó routert ír. Az nincs.
    A mobilnet stick adapterén engedélyezve van a megosztás. No de hogyan tovább ha nincs router?
    Ad-hoc hálózatot meg nem látja az android.
  • bon
    #41079
    vezérlőpult\hálózati és megosztási központ\adapterbeállítások módosítása kiválasztod a mobil netet jobb gomb tulajdonságok megosztás füll. Részletesebben a fülön található súgó írja le a dolgokat.
  • tompka
    #41078
    Megszeretném osztani a laptopon a netet wifivel. A laptopon mobilnet van(stick). Ezt szeretném a laptop wifijével megosztani.
    Miként kell eljárnom, miket kell beállítani?
  • bon
    #41077
    Aha, tehát vissaz lehet állítani a natyv felbontásra, akkor nem az a gond amire gondoltam. Vezérlőpult\rendszer\eszközkezelőben van felkiáltójeles vagy ismeretlen hardver? VGA driver frissítsét megpróbálnék. Amúgy ha van a monitor-hoz driver azt is felrakánám a plug&play monitor driver helyett.
  • kl24h
    #41076
    Vagy vírus van a gépeden és azért nem aktív az "Alkalmaz" gomb. Mivel te "többnyire játszol és nem értsz annyira a PC-hez", az is lehet, hogy valamelyik játékból besikerült egy ki vírus ami szórakozik veled.
    Az is lehet, hogy újra kell telepítsd a videokártyához szükséges drivereket.
  • SzirmosSzisza
    #41075
    Nem friss. Töltsd le a legújabbat :)
  • simon007
    #41074
    Hát most megfogtál! Mi gond lehet vele? Nem értek én annyira a pc-hez, többnyire csak játszom vele. Úgy tűnik, minden fut a gépen, csak ez a felbontás ugrik vissza 1920*1080-ról 1280-ra, és bármikor visszaállítom az 1920-ra, az 'ALKALMAZ' rubrika inaktív a képernyőfelbontás menüben , csak 'OK'-zni tudok.
    Előre is kösz a segítséged!
  • marsu
    #41073
    kÖSZÖNÖM
  • bon
    #41072
    Monitor driver rendben van?
  • bon
    #41071
    Bármelyik jó legújabb letölthető innét: link Ha
  • marsu
    #41070
    Win 7-re működű flash fxp-ét tud valaki, leszedtem 100-at és egyik sem volt jó
    SEGÍTSÉÉG!!
  • simon007
    #41069
    Tudna valaki segíteni?
    Minden hibajelzés nélkül win7-nél egyszercsak az asztal-képernyőfelbontásnál
    a felbontásos csúszka maximuma 1280*720!!
    Képernyőfelbontás-speciális beállításnál adapter -üzemmódoknál be tudom állítani a HD felbontást.DE!!
    Utána az asztalon jobbegér-képernyőfelbontás alatt az 'ALKALMAZ' rubrika
    inaktív, csak 'OK' az aktív.
    Hogyan tudom 'ALKALMAZ' rubrikát aktívvá tenni?




  • marsu
    #41068
    igazából tegnap frissített sokat, ma csak kétszer ajánlotta fel, hogy le akar szedni valamit. kb 10:00-tól már nyugi van!
  • pedestrian
    #41067
    Sziasztok. Mi lehet a megoldás arra, hogy az intéző az ablakokat ne külön nyissa meg, hanem egy ablakban. Pár napja lett ilyen, pedig úgy van beállítva, hogy egy ablakban nyissa. Csináltam rendszervisszaállítást, de ugyanolyan maradt. Win7 32 bit magyar.
  • bon
    #41066
    64bit-es alkalmazással gyorsabb, de programonként több memória lefoglaláásra is képes.
  • bon
    #41065
    De engedd, jobban jártál volna, ha SP1-es telepítőt használsz, sok időt megsporolnál vele és sok helyett is. Mióta frissít a gép?
  • SzirmosSzisza
    #41064
    64-bit a több memória kezelésen kívül nyújt valamiben többet, mint a 32-bit ? (felraktam a Windowst és most vettem észre, hogy 32-bites :D)
  • marsu
    #41063
    akkor amiket le akar szedni, ne engedjem neki!!??
    sp1-et már leszedte.
  • bon
    #41062
    Nem
  • bon
    #41061
    Szimplán nem támogatott, én nem is erőltetném, jó az xp arra a gépre.
  • marsu
    #41060
    Tegnap telepítettem fel, azóta egyfolytában frissít, ez normális??
  • Kaszi46
    #41059
    fujitsu siemens letölthető pdf doksi a windows7 telepítéséhez:

    :DDD
  • Kaszi46
    #41058
    lemezről nem tudom mert a laptop egy roncs, dvd meghajtó nem működik. bios frissítést kipróbálom. köszi
  • bon
    #41057
    bios frissítés? Lemezről teleptítés?
  • Kaszi46
    #41056
    ezen már túl vagyok, sajnos a már telepített windows-ok esetén jön elő ez a hiba reboot után, így nekem nem sokat segít.


    #41055: a telepítő tuti jó, a laptop xp-s.
  • kl24h
    #41055
    A géped megfelelő a Windows 7-nek? Nem hibás a Windows 7 telepítő rész?
  • Klon
    #41054
    google
  • Kaszi46
    #41053
    win7 a pendrive-on a Windows 7 USB/DVD Download Tool segítségével. laptop bios átállítva pendrive rol való boot-olásra. el is indul mindne szépen, de sajnos a következő hibát kapom: STOP: c000021a(fatal error), 0x00000000(0xc00000001 0x001003a8)

    valakinek valami ötlet hogyan tudnám ezt megoldani?
  • Met
    #41052
    Igen, arra gondoltam, köszi.
  • bon
    #41051
    Ha a Pendrive-os telepítésre gonolsz akkor 4gb vagy nagyobb.
  • Met
    #41050
    Mekkora pendrive kell egy SP1-es Home Premium 64 bitnek?
  • marsu
    #41049
    Sziasztok

    most tettem fel a win7-et azt hol tudom megnézni, hogy regisztrálta e magát, vagy semí?
  • bon
    #41048
    Felesleges tutorial, felrakod a Windows 7 USB/DVD Download Tool programot és elkészíti a telepítőtlink nagyon egyszerű kis program.
  • Kaszi46
    #41047
    köszi az infót!

    amugy lakótársaim laptopja. teljesen ramaty állapotban van. mint kiderült a dvd olvasó része is használhatatlan, úgyhogy majd pendriverol kell valahogy felraknom a rendszert. szerintebb nekem egyszerűbb lesz ha win7 megy rá, ők meg úgysem veszik észre a sebességbeli különbséget a nem karbantartott virusos 2 éve installált xp-hez képest...:P

    van vmi tutorial win7 pendrive-rol való installálásához?
  • Solt
    #41046
    Teljes format volt azóta, elvileg teljesen üres a hdd.

    Kiírja, hogy boot from cd/dvd, de úgy ítéli meg, hogy nem rendszerlemez... Win7 alatt a cd jól működik, bejön az XP telepítő... pár hónapja meg telepítettem róla... az a fura, hogy sem a laptopról, sem az asztali gépről nem tudok bootolni vele... leszedtem egy másik XP-t, kiírtam, azzal sem megy... feltettem valami programmal pendrivera az XP-t, onnan sem bootol...