46641
  • bon
    #41126
    vezérlőpult\felügyeleti eszközök\számítógép kezelés\helyi felhasználók és csoportok
  • Ironman2
    #41125
    Az nem az
  • TomBond
    #41124
    Vezérlőpult -> Felhasználói fiókok
  • Ironman2
    #41123
    Felhasználó nevet hol lehet megváltoztatni?
    Amit a telepitéskor kell megadni.Win7 home premium
  • bcrics
    #41122
    Ahm, értem köszönöm mindenkinek.
  • bon
    #41121
    Én inkább újratelepíteném egy magyar változattal.
  • bon
    #41120
    Hivataosan csak Enterpirse és Ultiamte magyarítahtó, a többi verzió csak barkácsolással, amit én nem ajánlanék, volt olyan akinek okozott már problémát.
  • [HUN]FaTaL
    #41119
    Ez így nem igaz, csak a többin sokkal nagyobb szopás. :D

    Windows 7 MUI Integráció

    Nem tuodom Home Premiummal működik e, mert a cikk is Prohoz van.
  • TomBond
    #41118
    A te verziódban sehogy. Csak az Ultimate verzióban lehet a nyelvet átállítani.
  • bcrics
    #41117
    Hello, előre is elnézét a láma kérdésemért, de hogyan tudom magyarítani az angol Win 7 x64-et?
    Link
    A feljebb lévő link azt írja hogy kattintsak a következő opcióra:
    "Install display languages"

    CSakhogy nekem nincs ilyen Opció.
    HP Pavilion dv6 típusú lapiról lenne szó Win 7 x64 premium verzió, és nem szeretnék egy másik rendszert felrakni emiatt.
    Windows updaten belül hogyan lehetséges magyarítani?
  • mester1987
    #41116
    Hogyha néha blokkolja az AVast a chrome.exe-t, de ne állítja le akkor nem fertőződhet meg (szóval csak popup-ok miatt lehet nem) ?
  • berlinboy6329
    #41115
    Bár a documents nem megfelelő méretű,az egész mapp 5GB-t foglal,ebből 3,5 az uerclass fileok,akkor sem szabadul fel hely,ha kilépek a böngészőkből..Fantomfájlok v mittudomén.....Egyik mappa sem lesz több.Mégis elfogy a kurva hely.Rendszer-visszaállítáat kikapcsoltam nemrég.
  • berlinboy6329
    #41114
    Nem tudjétok mitől van az,hogy a NETEZÉS,FLASH VIDEÓ NÉZÉS elfoglal 3GB helyet a C:-ről és állandóan ki kell lépdesni explorerből/firefoxból,mert moslék minden,10 perc alatt v akár 2 perc alatt,attól függ,hol mit nézek,képes lefoglalni mind a 3 GB-t.Ki kell lépnem,visszatöltenem,hogy folytatni tudjam a videót.most például,tegnap,tegnapelőtt még 2,5GB volt a C:-n,most ha kilépek mindenből,csak 1,25-öt ad vissza.Néztem,hogy mi a picsa foglalja el a helyet,valami a documents&settingsben...Mikor legutoljára néztem még 3,8Gb volt,kb mikor 1,4GB-át adott vissza,most meg 5,6Gb volt.A microsoft/windows-ban van pár usrclass fájl..Összesen 4GB-t foglalnak...Ha kilépdesek,akkor kevesebbet,mert visszaadja a helyet...Mit lehet azokkal csinálni?Legszivesebben letörölném őket a picsába,de ovlastam,h vmi profilhoz vannak,meg kell mert vmit csinál vele,engem viszont már kurvára idegesít,h ki kell lépdesni állandóan,mert a szaros legrosszabb esetben is 5-600MB-t foglaló flash videó elfoglal 3 GB-t...2perc alatt.
  • [HUN]FaTaL
    #41113
    Mert a kimenőt nem tiltod, csak a bejövőt, de attól még a kimenő kérésekre válasz megérkezik. Tiltsd a 80-as portot kifele és befele is és nem lesz web.
  • bon
    #41112
    chrome.exe egy internet böngésző, semmi köze az internet kezeléséhez. Ha a tűzfalba tiltasz mindnt és mégi megy a net több oka lehet: mégse tiltasz minden forgalmat, van másik tűzfal a gépen. egyszerűbb letiltani a wifi vagy hálókártyát ha tiltani akarod a netet.
  • ViniSoundz
    #41111
    Azt nem tudjátok miért van, hogyha a chrome.exe-t tiltom a win7 tűzfalán, akkor miért megy az internet továbbra is? Igazából ha bepipálom, hogy minden forgalmat tiltson a tűzfal, akkor is minden megy ugyanúgy. De mééér?
  • zord01
    #41110
    Sziasztok!

    Nem tudtok véletlenül egy könnyen kezelhető, egyszerű printscreen-elő progit, win7 alá? A lényeg az lenne, hogy filmek, ill játékok alatt is lehessen használni.

    A mostani progi filmek esetében csak egy fekete négyzetet printscreen-el, a régi progimat meg nem ismeri már a win7, nem is jött ki rá.


    Előre is köszi a helpet
  • Bence00111
    #41109
    Sajnos így se jó. Egy majdnem ugyanolyan vinyót rákötöttem, és az működik, de ez továbbra se.
    Mitől lehet még?
  • bon
    #41108
    Alaplapi driver frissítés?
  • Bence00111
    #41107
    Jó lett, köszönöm szépen!
    Még egy kérdés: ha rádugom a gépre, mint 2. vinyó, akkor a gépem nem bootol be. Ha már bebootolt a gép, és úgy dugom rá, akkor lefagy.
    Usb-sen látja a vinyót, és működik rendesen.
    Ezzel mit lehet kezdeni?
  • bon
    #41106
    Töröld a partíciót, hozd létre újra és utánna formázd.
  • Bence00111
    #41105
    Sziasztok!
    Formáztam egy winchestert exFat-ba, de a Windows azt írja, hogy nem nyitható meg amíg le nem formázom. Amikor visszaformáznám NTFS-be, akkor egy hibaüzenetet ad, hogy nem tudja formázni a Windows.
    Elég öreg Maxtor vinyó... Lehet vele valamit kezdeni?
    Előre is köszi!
  • tmp
    #41104
    hát csak így elbukom azt hogy bárhol vissza állíthatom gyári állapotba...
  • bon
    #41103
    Szerintem nem, én alapból törölni szoktam az előtelepített Windows-t és a partíciókat, majd feltelepítem a gép aláján lévő sorozatszámmal a oprendszert.
  • tmp
    #41102
    Van egy OEM win7-es laptopom, több felé van particionálva, és ha jól látom a D recovery meghajtón van egy alkalmazás amivel vissza lehet gyári állapotba tenni. A kérdésem az lenne, ha én egy másik wint ráteszek a C-re akkor vissza fogom még tudni állítani a saját recoveryjével?

    Utállom az előretelepített windowst (93 folyamat alapból (szűz win esetén ez 47 folyamat)).
  • kicsiati
    #41101
    Még valami. A Live Mail-nél is meg lehet csinálni, mint az OE-nél, hogy a tárolómappa átrakásával egy másik gépen is napra kész legyen a levelezés?
  • kicsiati
    #41100
    Üdv!

    Meg lehetne oldani valahogy a Live Mail levelezőnél, hogy a bal oldalon ne legyenek kilistázva a fiókok? Van vagy 6 email címem, plusz még egy csomó mappám. Nem fér el a bal oldalon. Arról nem is beszélve, hogy külön kezeli az összes email címet. Ha válaszolok egy levélre, akkor az adott fiók elküldött üzeneteihez teszi a másolatot. Utána meg vadászhatom egyesével.
    Olyan jó lenne, ahogyan az Outlook Expressznél van.
    Köszi!
  • DIESEL DOG #41099
    Már telepítés alatt...
  • bon
    #41098
    Elérhetők az ehavi frissítek, jó frissítést!
  • marsu
    #41097
    igen, köszi
  • bon
    #41096
    A Performance Meters 2 plugin nem támogatott az aktuális opreációs rendszeren. Folytatod e az objektum betöltését a pluginnal?
  • marsu
    #41095
    Ez mit jelent??

  • WinStar
    #41094
    ok,köszi
  • bon
    #41093
    Nem
  • WinStar
    #41092
    Windows 7 professional-t szeretnék ultimate-re telepíteni úgy hogy ne formázza meg a winchestert.Ezt meglehet valahogy oldani?
  • zord01
    #41091
    Köszi Bon!
  • Kaszi46
    #41090
    végül megjavítottam a dvd olvasót a laptopban, xp cd-vel helyreállítottam a rendszert. ment is 1 teljes napig.... kipróbáltam pendrivos telepítést újra, és csodák csodájára felment a win7 minden zokszó nélkül. teljesen jól működik, 1etlen hátrány amit tapasztaltam, hogy a kevés mem miatt a multitask-ot nem szereti. de a tulajoknál ez a veszély nem fenyeget, szval nekik tökéletes így is. köszi a segítséget!
  • Klon
    #41089
    kössz, megnézem ;)
  • Micsu
    #41088
    kékhalál pontosan nem néztem majd megpróbálom megint, de a rendszer érdekében áll le a telepítő valami ilyesmi volt

    az a baj hogy egy digitalizáló usbs szar miatt kellene egy másik partícióra feltennem mert nincs hozzá normális win7 driver
  • bon
    #41087
    Boot-olva jónak kell lennie, mi a hibaüzenet? Amúgy feleseges XP-t telepíteni Windows 7 mellé.