31662
CRYSIS
  • bertino
    #28334
    :DD
  • Csak77
    #28333
    Tényleg marára urban legend amikor tulajdonképppen egy cég a kettő...
  • Narxis
    #28332
    Az 3x vagy 4x szériák talán, de ez tényleg csak urban legend.
  • berczely
    #28331
    Én csak az AMD + ATi bigyórol hallottam hogy állítólag szeretik egymást a hardverek de ez is inkább csak babona féleség....

  • arty
    #28330
    miért kellene intelhez nvidia? babonát hagyjuk ;)
  • Narxis
    #28329
    Az tud játszani mind a két 30 rongy feletti kártyával. :)
  • Pretorian
    #28328
    Igaz, de aki 30 rongy fölötti kártyában gondolkodik, az szerintem elsősorban játszani szeretne.
  • Pretorian
    #28327
    A 3 gigás procit és az 1 giga ramot kifelejtettem. :)
  • Pretorian
    #28326
    Ez sem egészen helytálló...ott van pl. az Oblivion, amihez alap X800 vagy 6800 volt az ajánlott, aki akkoriban ilyen konfigon játszott vele, az tudja, hogy ez még a mediumhoz sem volt elég...de ez csk egy példa sok közül.
  • Narxis
    #28325
    Vannak, de nem akkorák mint amekkora hangsúlyt kapnak némely topikban vagy tesztben.
  • Pretorian
    #28324
    Ebben van nvalami, én most 3200+ -os A64-el tolom, 256 megás X800GTO-val. A Mediumhoz talán egy 6800GT is elég lenne már, de a proci az nagyon gyenguska. Azért mondom ezt, mert medium-low beállításokkal 1024x768-ban kb. ugyanúgy szaggat, mint csont low beállításokkal. A 2500-as egymagos a 6600-al kb. 15-20 fps-t jelent 800x600-ban, low beállításokkal.
  • bertino
    #28323
    hát most jelen állás szerint inkább mondjuk ugy, hogy mégiscsak vannak különbségek...
  • Peetboy
    #28322
    Hát nem éppen, mert általában a javasolt követelmény az éppen legdrágább videókártya és proci. Egyébként a Crysis nem proci függő inkább a VGA a fontosabb neki.
    Az más kérdés, hogy már 10-ért lehet kapni 2 magos procit, de nem mindenkinek van pénze új gépre.
    Meg én Lowon is végig vinném, de nem lehet mert szaggat mint állat, főleg a harcos jeleneteknél.
  • Narxis
    #28321
    Véleményem szerint nincs akkor különbség nVidia és ATi kártyák között ha a képeket, videokat nézed, persze ha különböző benchmark progik számítanak akkor már mindegy..
  • Pretorian
    #28320
    Igen, azon is gondolkodtam, h Core 2 Duo lesz, és tudom, h csak pár ezer forint a különbség, csak hát én "babonás vagyok", és nem szeretnék nVidia kártyát venni az Intel procihoz (pedig nem árt, mint ahogy AMD-hez Radeont ugye). Lehet, hogy csak én vagyok így ezzel, de az nVidia kártyákkal eddig mindig csak szívtam. Arról nem is beszélve, hogy a PH-s tesztek alapján a Radeonok inkább azokban a játékokban jobbak, amelyekkel én játszom, vagy játszanék. A HD 48**-es szériával mostmár a Crysis is ezt a tábort erősíti. Az is lehet, h kivárok inkább, hátva előáll a farbával az AMD is jövő év elejére, és kihoznak valami faszájos középkategóriás négymagost, ami odavág az E8***-as Inteleknek. Még meglátjuk. :)
  • Bokafix2
    #28319
    Gf 6600-zal már lehet vele játszani tényleg. De ez a "játszás" nem a klasszikus értelemben vett játék, amikor normálisan játszol szép grafika mellett, hanem ez egy olyan fél percenkénti káromkodással tarkított küszködés. Max. ha leveszel mindent a minimumra, akkor elérsz néhány megveszekedett fps-sel többet. A 2500-as 1 magos processzorról meg ne is beszéljünk, mert a Crysis az ilyen processzort úgy hugyozza ki, mint Béla bácsi a fél órával ezelőtt megivott langyos söröcskét.
    Aki egy kicsit is okos, az meg se nézi egy játék minimum követelményeit, csak a javasoltat.
  • arty
    #28318
    ... bár AMD párti vagyok, de egy intel E8xxx-el játékos szempontbol jobban járnál ...
  • arty
    #28317
    nem ezt a látványt igérték a 7xxx kártyákra, ne csusztass! ha meg futna a 7xxx-en, ronda lenne, az lenne a bajod...

    Peetboy: amikor azt igérték, milyen látványt igértek mellé? a rohattak, szebb lett mint igérték!! :(
  • Peetboy
    #28316
    Ráadásul először azt mondták a Geforce 6600 kártyával már lehet játszani. A procinak meg 2500-as 1 magost mondtak a minimumnak.
  • berczely
    #28315
    ezen már faszentosul fog futni!
  • Gunner
    #28314
    Nem olyan sokára, mert mint tudjuk a kártyák duplázása, vagy háromszorozása nem egyenértékü a teljesítmény növekedéssel...
  • Pretorian
    #28313
    Bászki...nemtok betelni ezzel a látvánnyal. Én a mai napig nem láttam még full beállításokkal a játékot, 1-2 HD videó kivételével, de az azért mégsen ugyanaz. A teljessel nem is játszottam még, csak a demót toltam, medium-low (inkább low) beállításokkal. Jövő év elején tervezek összerakni egy ilyen konfigot:

    Asus Radeon EAH4850 512MB
    AMD Phenom Quad 9550
    Asus M3A alaplap
    4x1GB 1066MHz DDR-II RAM

    Ezen már csak elszaladgál majd High-on.
    Egyébként a játékmenet iszonyatosan bejön, tetszik ez a fűben csúszok-mászok, nanoruhában ugrabugrálok dolog.
  • grebber
    #28312
    Hehe és ez alá odarakja még az AF-et is azt megnéztem volna.
    Na szóval az lett volna az igazán max .De hát mikor lesz ilyen szinten 1db VGA?
  • tonyo9
    #28311
    Airfield single player map
  • DarkSector
    #28310
    Iszonyatkirály tölthető már?
  • DarkSector
    #28309
    AA az keményebb af lószart nem számít.
  • DarkSector
    #28308
    Hátt eleget.
  • lac coo
    #28307
    Ezen sírni kell vagy nevetni ? :)))
    Messze jutottunk a bemutató 7XXX kártyáktól :))))
  • Prince of Máté
    #28306
    Körülbelül hány fpst vesz le a natural mod? és az csak a színeket igazítja valósághűbbé?
  • bertino
    #28305
    csinálhatna egy felvételt a paradise lost utáni pályákon is az alienek társaságában...
  • bertino
    #28304
    hát amikor a szikláknál mászkál az elég durván élethűnek néz ki.
  • Csak77
    #28303
    Egyszerüen döbbenetes!
  • gduck
    #28302
    Ilyen gépen azért már eldöcög :D Még beleprésel +2 darab VGA-t és az AF-et is rárakhatja :D
  • Viktor9202
    #28301
    Ez milyen mód?
  • grebber
    #28300
    Még nagyon semmi sajna de bejelentve már vagy 200 van ha nem több
  • rtfmZoli
    #28299
    Sziasztok!
    Végigjátszottam realistic-on, és érdekelne, hogy milyen single player modok, vagy TC-k (total conversion) vannak.

    Köszi
  • grebber
    #28298
    Hát ja majd én is majd végigtolom sokadjára 1,5 év múlva akkor már csak lesz olyan VGA amivel fullos szűrőkkel is viszi a gamet :D
  • Csak77
    #28297
    Mivel nem vagyok sikeres ember, ezért csak most végre lecseréltem 800xl kártyám egy 8400-es GF-ra, elkezdtem játszani, nem is volt rossz... megnézem egy teljes részleteséggel videót a youtube-on, és azonnal el is ment a kedvem az egésztől. Majd pár év mulva előveszem újra.
  • The Protector
    #28296
    Nah feltettem a natural modot.elképesztő a különbség.majd nyonmok képeket.
  • Dante73
    #28295
    Köszi!