31662
CRYSIS
  • Gunner
    #28454
    egy olyan sem ártana h custom :) mert azért az okosak azt használnak és very high kinézettel tudnak 40 fps-sel játszani
  • Gunner
    #28453
    35-40 között én már boldog vagyok
  • lac coo
    #28452
    Következő kérdés: Hány FPS-től fut simán a Crysis?
    1: 5fps
    2: 10fps
    3: 15fps
    4: 20fps
    5: 25fps
  • Ability
    #28451
    Pótolva.
  • lac coo
    #28450
    A "Sehogy nem játszom " lehetőség kimaradt ! :P
  • Ability
    #28449
    Kész, tarthatunk szavazásokat sűrűbben is, csak majd mondjatok pár kreatív kérdés ötletet amire jó lenne megtudni a választ.
  • berczely
    #28448
    Milyen beállításon játszottad/játszod a játékot? ésakkor fellenne sorolva low,medium,high,very high de lehet másképp is
  • Ability
    #28447
    Új kérdést viszont feltehetünk a szavazásnál, hátha kicsit feldobja a témát. Van ötletetek?
  • Ability
    #28446
    Szerintem szép ez a banner, de ha csináltok jobbat, akkor kiteszem, viszont semmi értelmét nem látom. Ez már egy kifutott téma, itt már nem nagyon megy a társalgás, nincs semmi új, max. betéved pár ember segítségért. Nincs itt az a régi pezsgés, mint ami anno volt. Pont ezért kár itt már ezzel varriálni. A szavazást meg szintén kint kellene hagyni, hadd lássák az eredményt. ami helyette volt infóbár arra semmi szükség, semmi nélkülözhetetlen nem volt rajta.
  • lac coo
    #28445
    És csak az eredményt hogy írnád ki ? :D
  • mikiking
    #28444
    hat egyetértek.... meg esetleg egy uj banner,mert kb egy éve volt ez már csinalva.....ugy tudom
  • berczely
    #28443
    Sztem a szavazás már nemkéne csak kiírni az eredményt és vissza a FAQ ! szvsz
  • mikiking
    #28442
    Ez a banner elég gyenge már bocsánat,cseppet nagyon unalmas.... elég gáz volt megcsinálni,én nem vagyok banner man ,de ezt nem szeretném nap mint nap látni ezt a bannert,na de ti tudjátok.... azért egy csere odaférne
  • Gideon Wieth
    #28441
    jó de a far cry 2-őn a hülye is látja hogy jó játék :-) meg rengeteg gameplay videó van.... de van amiből ez se..Assassin creed is rengeteg videót kapott és mindent megmutatott. bugokat is lehet látni amik voltak azzal nem volt baj.....

    De egy csomó van aminek nincs demója nem is lesz... Most is itt van pl ez a pandora szelencés game a grifekkel meg a főhős tolvajjal. Sima pályás de nem lesz demó....honnan tudjam hogy tetszeni fog-e ? Még csak gameplay vidi sincs.. //mondjuk ezek xbox exkluk de a lényeg ugyanaz nincs demo, nem tudom h megéri-e az árát....hát letöltöm. Ha meg letöltöttem és megy akkor meg már minek vegyem meg ?
  • Shep
    #28440
    Az a boss érdekes, először közepes nehézségi szinten vittem végig a játékot és dög nehéz volt az a rész, legutóbb legnehezebb fokozaton meg tök simán legyűrtem.
  • Colmath
    #28439
    Köszönöm a segítséget, sikerült megoldanom, bár be kell valljam vért izzadtam mire a végső boss siekrült :)
  • Synchronous
    #28438
    Melyikre gondolsz, a soklábú alien parasztgyerekre, amelyik először támada a hajódra? Azt könnyű kicsinálni, csak lődd a Gauss fegyverrel illetve rakétavetővel. Nálam hamar kiment a divatból. Tehát csak lőjed ezerrel. Azért közelről ne csodáld meg.

    A másik behemót pedig az alien űrhajó. Annak meg a legalját kell lőni ahol kékesen floureszkál. A TAC gunt addig nem tudod használni amíg a tudós csaj ki nem iktatja neked a hajó védőpajzsát. Ha kiiktatta szólni fog és akkor már be tudod mérni a hajót a TAC gunnal. Akkor szét is tudod lőni. Először a bal utána a jobb oldalát.
  • mikiking
    #28437
    youtuben keress rá crysis videókra, és kész.... keresd meg ahol azt ölik meg
  • Colmath
    #28436
    Sziasztok!
    Egy kérdésem lenne, ugyanis elakadtam a játékban. Már eléggé a végén járok (gondolom), az anyahajón a fedélzetet kell védenem a hatalmas behemóttól...... de valahogy sehogy sem tudom kicsinálni....... az idő csak telik, de semmi nem történik vele, és azzal a csodafegyverrel meg nem tudok lőni, mivel állandóan csak azt írja, hogy "No targets locked"...... tudnátok segíteni, hogy mit kell itt csinálni?
    Előre is köszönöm!
  • gduck
    #28435
    Igen, ezzel én is egyetértek ;) Pl. A FarCry 2-nek se lesz demója :(
  • KILLER2
    #28434
    Van kis igazság alapja a dolognak, de inkább csak magában az a baj, hogy nincsenek demok, mert azokkal kiderülne néhány játékról, hogy annyira szar, hogy letölteni se éri meg :)
  • Bokafix2
    #28433
    Az is elképzelhető, hogy rossz a hardver. Nálam ugyanez volt. Zsír új volt az egész gép, mégis szaggatott minden, meg lefagyott. Aztán elkezdtem a drivereket próbálgatni: nem segített. Aztán kiderült, hogy a tök új Ati kártyám rossz. Pedig új volt. Kicseréltem és azóta nincs probléma a géppel, sem a játékokkal.
    Szal azért mondom, hogy nem ártana hardverileg is bevizsgálni a gépt, mert ahogy írják, az ilyen konfigoknak nagy haverja a Crysis, tehát nem amiatt szaggat, hogy gyenge lenne a hardver. Viszont lehet, hogy meghibásodott valami.
  • gduck
    #28432
    Értem amit írt, csak rossz a példa ;)
  • KILLER2
    #28431
    Olvasd el, hogy mire válaszolta, szerintem úgy érthető.
  • gduck
    #28430
    Ezt most nem nagyon értem, hogy jön ide A Crysisból van/volt demó!
  • KILLER2
    #28429
    Közel kell menni az ellenhez és használat gombbal tudod elkapni, mint valami hordót vagy tárgyat. De ki is írja, hogy meg tudod fogni, magyarul asszam azt írja ki, hogy "Ellenfél megragadása".
  • Gideon Wieth
    #28428
    Ezezl egyetértek.
    Az a hülyeség hogy nem adnak ki demókat... Én például ezért warezolok főleg.... Meg mert nincs mindig játékra pénzem de ez más kérdés. Az amiből kapok egy demót legalább 1 hónappal megjelenés előtt és mondjuk teszem azt tetszik is akkor megveszem. De pl a Crysis-t ha haverom nem adja nekem eredetiben az életbe nem vettem volna meg a konfigom mellé. Meg amúgy sem, mert sztem azért vannak hibái.... Ileltve nem is. Csak egy nagy hibája van az pedig az ellenség intelligenciája... Az valami borzalmas.... És hazavágja az amugy fantasztikus élményt amit a környezet ad...

    Viszont kérdezni akartam alapból. Amit a játék elején van gameplay videó, abban a player nyakánál kapja el az ellent és öli meg. azt mi is megtudjukcsinálni ??? Ha igen akkor hogy ?
  • gyonax
    #28427
    Vírus, spyware, rootkit ami esetleg megfogná a gépet?
  • kakaoskalacs
    #28426
    Patch, ujdriver ahogy már más is emlitette , meg huzd a procit meg av ga-t és rakj be képeket
  • The Protector
    #28425
    szopásnak hívják.más game nem hülyül?
  • gyonax
    #28424
    Patchek felrakva? Új driver? Olyan nincs hogy ilyen gépen nem megy:D
  • lac coo
    #28423
  • Gunner
    #28422
    crysis ismét győzőtt :D
  • harmadas
    #28421
    hello

    nem tudjátok hogy mi baja a játéknak.intel core2 quad q9450, 4gb ram, nvidia geforce 9800gx2.-on még közepes grafikai beállításokkal is szaggat.
  • KILLER2
    #28420
    Most nem azért, de akkor mi szerint veszed meg a játékokat, ha enm az alapján, hogy melyik tetszik? Én nem azt mondtam, hogy ami tetszik, azt meg kell venni, hanem azt, hogy ha egy játék tetszik valakinek, akkor az nem hülyeség, ha megveszi, hiába töltheti le.
  • wendi1106
    #28419
    hát ha én tetszés szerint venném meg a játékokat akkor azt a világ leggazdagabb embere nem tudná finanszírozni de én inkább a sztorira hajtok rá de ezt meg embere válogatja szóval :D szóval csak azt akarom sugalni nem észnélkül kéne a játékokat megvenni és eladni sem ...
  • wendi1106
    #28418
    nah de azért ne tartsatok bunkónak a Mass effect-et és a Witchert én is megvettem eredetibe mert tartottam olyan kaliberű játékoknka.
    Számomra a Crysis 1 közepesnek mondható FPS nem túl jó sztorival gyönörű grafikával felruházva.
    Most is szivesen megvennék 1 gémet (Star Wars The Force Unleashed) csak eddig úgy néz ki hogy nem fog jönni PC-re, de ez már nem ide tartozik.
  • KILLER2
    #28417
    Szerintem meg ilyet nem lehet hülyeségnek beállítani, mert egy játék ha tetszik valakinek, akkor azt nem hülyeség szerintem megvenni. De ha jól tudom, nem lehet azt azért annyira normálisan használni, mert ahogy én tudom, multizni bizony csak tört szerveren vagy hamachin lehet, meg crackelni kell, stb. Én megvettem és még semmi olyan gondom nem volt, hogy nem engedett fel szerver.
  • bertino
    #28416
    ráadásul erre ez a legjobb példa.
  • wendi1106
    #28415
    sztem a világon a legnagyobb hülyeség olyan játékot meg venni ami warezról letöltve is normálisan használható ... ennyi