31662
CRYSIS
  • lac coo
    #28414
    Szerintem az kb úgy is van .
  • gduck
    #28413
    Meg kellene venni a játékot, ennyi! (Vagy keresel egy tört szervert, ahova beenged ;) )
  • wendi1106
    #28412
    hát oké a szerver lista bejön de utána nem tudok felkapcsolódni 1 szerverre se mert ezt írja ki: Szerver hitelesítése sikertelen! , piff aztán ennyi :S mi a baja ?
  • grebber
    #28411
    Hát van benne valami mert a 4850-hez amit írtak a 8800GT-m kap annyit :D Szal nemtom.
  • kifli
    #28410
    ez a teszt egy kalap sz*r
  • grebber
    #28409
    Simán lehet annyi plána 1024-ben.
  • bertino
    #28408


    75 FPS High-on, ez hihetetlen
  • kakaoskalacs
    #28407
    gamespy-al megy és nem muszaj eredeti de OFF vege
  • Ability
    #28406
    Úgy, hogy megvették eredetibe, tegyél te is így. :P
  • wendi1106
    #28405
    Hali.
    1. Ti tudtok multizni a gémmel ?
    2. Ha tudtok hogyan ? XD
    (Nagyon érdekelne)

    Előre is kösz az infókat !
  • Bokafix2
    #28404
    Egyébként a viccet félretéve, engem érdekel az ajánlat.
  • Bokafix2
    #28403
    Miért nem mindgyárt Lexmark nyomtatót?
  • Bokafix2
    #28402
    Adok érte 4 giga ramot.
  • Gunner
    #28401
    ha lenne olyan érdekes a multija mint anno rtcw, q3, cs akkor megvenném, de így..
  • arty
    #28400
    korrekt :)
  • lolcsiter
    #28399
    Üdv!

    Van egy eladó Crysis: Special Editionom. Kifogástalan állapotban, mindene megvan, párszor használt.
    E-mailben jöhet minden ajánlat:
    [email protected]
  • Doom 4
    #28398
    majd a warheadot fogom csak
  • Doom 4
    #28397
    Akkor megyek és nem veszem meg!
  • Gideon Wieth
    #28396
    bocs 7000
  • Gideon Wieth
    #28395
    ehhez csak annyit mondanék h crysis media markt 8000
  • arty
    #28394
    akkor kb. sehogy :)

    killer2: valoban távolról indultunk, érintve a magyar szoftverpiaci helyzetet, a lényeg h eljutottunk a konkluzioig, h többek között a krizist sem éri meg itthon megvenni (drágán). már, ha valaki elfogadja ezt konkluzionak ;)
  • KILLER2
    #28393
    Most nem azért, de itt mintha nem az lenne a fú téma, hogy hol olcsó a Crysis, hanem hogy konzolra hol olcsók a játékok, meg hogy ki honnan rendel. De nem szóltam.
  • bertino
    #28392
    utánvételesen.
    maximum.
  • Doom 4
    #28391
    és ha nincs bankkártyám hogy rendelek neten ?
  • arty
    #28390
    ahogy már irtam, kicsik nem foglalkoznak pc játékkal, mivel nincs rá kereslet (warez)

    ha tényleg meg akarod venni: game.co.uk
  • Gunner
    #28389
    na akkor mondj már nekem kiskert ahol olcsón betudom szerezni új crysis, thx előre is
  • arty
    #28388
    mert a dezinformácio viszont zavar.

    killer2: offtopik??? nem érdemi info, h megtudtad, h hol olcso a krizis? neked nem, mert már megvan, de ha vki megvenné manapság ... neki jól jöhet ;)
  • KILLER2
    #28387
    Gratulálok a témához, ez aztán nagyon értelmes és még témába is vág!
  • Bokafix2
    #28386
    Ha mindenki magánügye mire adja ki feleslegesen a pénzt, akkor miért nyomatod ezt a témát már órák óta? Ez azért már erősen off.
  • arty
    #28385
    az EU megjelenésen ott az összes nyelv, ezt kapta minden ország ... még kérdés?

    Dante73: mindenki magánügye, h mire ad ki feleslegesen X+5000 forintot, ha X-ért is megveheti, legláisan. Senki nem köteles gondolkozni, lehet ész nélkül fogyasztani is, végülis a reklám erre nevel. Én kimaradok és nem gazdagitom a hiénákat, ha nem muszáj (nem az!). Ettől még szoktam cdgalaxisban IS vásárolni, ha 'megéri'.

    Egyébként ha mindenképpen itthon akarsz vásárolni, akkor is sikerülhet 4-5 ezret sporolni egy konzolos játékon, pécésen kevesebbet, hiszen az eleve olcsobb is és kereslet sincs rá, tehát nincsenek kis boltok akik esetleg nekiállnának kisebb haszonnal dolgozni ...

    Egyébként meg azért nem foglalkozik senki a kinti behozatallal, mert
    1.legális
    2.akkora itthon a játékwarez aránya, h forgalmat nem lehet mérni szvsz :) egyszerüen nem téma ... nem hír, h páran ugyan vesznek játékot, de nem itthon.

    Még1x : elfogadás = birkaság
  • Dante73
    #28384
    Magyarországon vagyunk, a magyar bolti árakat vesszük figyelembe. Egyszerűen azért, mert (nagyon nagy valószínűséggel) az emberek döntő többsége itthon vásárol.
    Az, hogy van pár százaléknyi konzolos, aki sajnálja a pénzt, és annyira "sóher" hogy külföldről rendel, egy dolog. Itthon nem véletlenül annyi az ennyi, mint amennyi. (Ezt most demegaszontam) Ezt az emberek többsége elfogadja, így mint átlagot, ezt vesszük figyelembe. Nehogy már a kisebbség után számoljunk átlagot!
    (Ha ez akkora jelenség volna, mint itt egyesek állítják, már rég olcsóbban adnák itthon is a cuccost, és a tv-ben is ez folyna, mint (nagyon idézőjelben!!!) az új warezt emlegetnék, ami a hazai forgalmazóknak, kiadóknak MEKKORA kárt okoz....)
  • Gunner
    #28383
    ha magyar akkor nyertél, ha nem akkor sztem add fel
  • arty
    #28382
    miről beszélsz? én szoktam kintről vásárolni játékokat, erre alapozom, h nem 16 ezer egy játék
    ha Te is vásárolnál néha, akkor biztos utánanéznél mi hol mennyibe kerül és nem itthoni árakkal foglalkoznál ... pláne nem a legdrágább bolttal ;)

    pl:
    crysis: cdgalaxis: 12k
    crysis: game.co.uk: 7,5k

    értve?
  • Gunner
    #28381
    Nekem van mire alapoznom állításom, ezzel szemben neked semmi felmutatnivalód sincs, csak okoskodsz itt
    Az meg h magánszemélytől olcsóbban is belehet szerezni új/használt játékokat megint más kérdés
  • Gideon Wieth
    #28380
    A problémám még mindig nem oldódott meg :=(
  • arty
    #28379
    Muszáj nekem a legdrágább helyen vásárolni?
    Tisztában vagyok mindennel a linkjeid elolvasása nélkül. Rólad sajnos ez nem mondható el...

    Synchronous: babonából hw-t vásárló = boszorkányégető.
    Köszi, nekem van eszem, használom is és nem gyártok buta elméleteket az intel és amd alkatrészek misztkus teljesitményarányairól ;)
  • Synchronous
    #28378
    Sztem te még ma is boszorkányt égetsz.
  • Bokafix2
    #28377
  • bertino
    #28376
  • Gunner
    #28375
    link 1

    link 2

    mielött okoskodnál, tanulj meg olvasni is