31662
CRYSIS
  • 0blueman
    #28494
    az nem a géped hibája szerintem
  • shootme99
    #28493
    Sziasztok

    Én most próbálom végigjátszani ezt a gammát, mert eddig igen harmatos volt hozzá a gépem, de vettem egy 4850-es karit. Egész tűrhetően eldöcögött a gyenge gépemben high-on 1280-ban eddig, de elértem az exodus , meg VTOL-os pályát, ahol repülni kell, na ott még lowra levéve is össze-vissza szaggat. A kérdésem az lenne, hogy másnak is ekkora különbség van a játék előző része és ezen rész között gépigényben, másnak is ennyire leesett az fps, vagy csak az én gépem mondta be az unalmast?
    Gondolom a 3700-es amd procim a főbűnös...
  • Peetboy
    #28492
    Ez a game egy low.
  • Peetboy
    #28491
    Én is Lowot szavaztam.
  • The Protector
    #28490
    Lowot szavaztam a radeon 9600-asommal együtt:).Most costum medium és very high-onn nyomom.
  • extra sensory
    #28489
    Aki nanoruhában figyeli, bekapcsolt maximum pihenés funkció mellett.
  • Bokafix2
    #28488
    Igen, 2 óra térdelés kukoricaszemeken, miközben egy koreai méri az időt.
  • Ability
    #28487
    Nem.
  • Peetboy
    #28486
    És ha megfordítom, akkor büntit kapok?
  • Uvilmos
    #28485
    Mégegy kérdés, holtalálom a mentéseket ?
  • grebber
    #28484
    Entropia Iniverse Cryengine 2-vel!
  • Nathan66
    #28483
    ezen a konfigon ami most van nagyon rosszul fut... talán SLI ben érne valamit ez a 9600GT
  • gduck
    #28482
    Meg jó lenne látni a régi szavazások eredményeit is ;)
  • Ability
    #28481
    Hajrá!
  • Peetboy
    #28480
    Szép íves ez a kérdés mutató görbe. Bár van nekem csalásom ehhez, hogy megfordítsam az állást.
  • Uvilmos
    #28479
    Sziasztok,lenne egy olyan problámám, hogy a játék közepén tartok"kb" és egyszerüen lefegy töltéskor, vagy mentéskor, vagy pedig 10-15 perc mig betölt. Amig nemjutottam ell a hegy belsejében (ufos rész) addig pillanatok alatt betölt, és beis töltenek ha régi mentést veszek elő. Valaki help, előre is köcce
  • Tsaba86
    #28478
    Ja, igaz! Én is levettem a jeges résznél, mert a hideg befagyasztotta az fps-emet is
  • Tsaba86
    #28477
    Ha sok ellenségnél szaggatott be az nem biztos, hogy vidkari, hanem inkább a proci gyengesége :S
  • Doom 4
    #28476
    Ez a mostani kérdés (milyen grafikával...) azért nem jó mert én elején legtöbb magas a havasrésznél meg a hajónál meg közepes beállításokkal mentem...
  • Ability
    #28475
    Próbálom észben tartani az ötleteket, mondjuk akkor lehetne 3 napos eltolással új szavazást kiírni, de majd ha oda kerül a sor, akkor nem ártana emlékeztetni ezekre. :P
  • KILLER2
    #28474
    Szerintem lehetne egy olyan szavazás is, hogy hányan vették meg. Mondjuk ilyen lehetőségekkel:
    -megvettem a special editiont
    -megvettem a játékot normál kiadásban
    -letöltöttem
    -nincs meg a játék

    Vagy egy olyat, hogy hányan szoktak multizni.
  • Gideon Wieth
    #28473
    legyen kérdés hogy a Nano Ruha melyik ,részét használtad a legtöbbször.... És ne számítsuk bele a Maximum Armor-t mert az ugye alap :-)

    vagy lehet az is hogy osongattál vagy inkább rambo stilusban nyomtad ? esetleg messziről távcsöves :D
  • Gideon Wieth
    #28472
    amd 3100 + 1,5 giga ram geforce 7600 gs...3-4 éves gép medium beállítások fény és játékeffect high..Tökéletesen fut, csak ha 15nél több ellenfél van egyszerre akkor szaggat be
  • Bokafix2
    #28471
    A Youtube-on volt egy olyan májer, aki 1900x1200-as felbontásban very high-on játszott minden maxon volt a shader és a shadow is na meg az anti aliasing.
    De hát ma még csak fölödönkívülieknek van ilyen gépük.
  • Prince of Máté
    #28470
    De ez a szavazás is kicsi bután van megfogalmazva, mert vannak olyan májerek, akik " Very Highon" tolták végig, kivéve a Shader és a Shadow volt mediumon :D
    Szerintem ez a 2 opció dönti el, hogy milyen grafikán futtatod a játékot.
  • Ability
    #28469
    Következő szavazás kérdés az lesz, hogy ki hány FPS-sel játszotta végig. :P
  • Tsaba86
    #28468
    Nálam a szaggatás 25-30 fps alattit jelent. Szerintem a 12-18 fps az valami kegyetlen. Én nem is játszottam volna vele ennyivel. Nekem am 7600GT-m van és közepes grafon egész jól ment. Az említett 25-30-at nyomta. Remélem a warhead is menni fog.
  • Peetboy
    #28467
    Én majd csinálok olyan Modot a Crysis-hoz, amiben állatokat lehet felrobbantani.
    Próbáljátok ki Editorba, hogy egy kupacba raktok egy rakás csirkét és benzines hordóval felrobbantjátok.
    De olyan csirke kéne, ami robbanékony.
  • Sponnyabob
    #28466
    Te állat kínzó!! Én mindíg vigyáztam a csirkékre kivéve mikor kézi gránátot dogtam rájuk de hát mér vannak ott nem?
  • Synchronous
    #28465
    Szerintem is. És addig ahol csak lehetett, mindenki ellen tyúkot használtam. Hozzájuk vágtam és kész. Megmaradt a töltény az ufókra.
  • BEAST #28464
    Szerintem az "ufos" reszig egesz jo kis jatek, es High beallitasokhoz nem is kell "annyira izmos" konfig :p
  • arty
    #28463
    mivel ez a játék a grafikán kivül elég 0, csunyán felesleges vele játszogatni ...
  • bertino
    #28462
  • The Protector
    #28461
    Én először egy ilyen gépen vittem végig.P4 3.0GHz,512Mb-ram és radeon 9600xt.Full lowon és 12-18 fps-el ment a legvégéig.Nem szaggatott soha és jól nézett ki.
  • Ability
    #28460
    [leírás mutatása]
  • Szasza20
    #28459
    jaja, osztom a javaslatot!
  • Peetboy
    #28458
    Ahogy látom a többség Highon nyomta. Ebből az következtethető ki, hogy akik látogatják ezt a Topikot, abból a többség erős pc-vel rendelkezik.
    Hogy lehet az, hogy csak én jelöltem be a Low-ot? Akkor senki se játszott Lowon vele, annyira jól futott ez a gém régebbi gépeken? Vagy akinek 3-4 éves gépe van, az fel sem rakta csak én voltam az a bátor.
    Amúgy én végig sem játszottam mert tegnap töröltem le, nehéz is volt, meg szaggatott Lowon is, mint állat.
    Inkább játszok a Delta Sector Mod-al, az sokkal jobban elfut és majd nem olyan szép mint ez.
  • arty
    #28457
    ahogy nézem a többséget nem 'zavarta' a kis szaggatás sem :D (én is highon nyomtam és nem volt az igazi ...)
  • bertino
    #28456
    :DDDddddd
  • The Protector
    #28455
    Nekem vmi baj van a kártyámmal.Medimon és lowon sem megy 19fps fölé.High-on eléri a 20-25-öt.Custom very high-al viszont 15-30fps.Ez elég furcsa sztem.És kurvajól néz ki!!!!!!!4