31662
CRYSIS
  • DarkSector
    #7836
    Köcce.
    COOLer vagy!
  • Banano
    #7835
    NERD - Rock Star (Jason Nevins Remix)
  • Banano
    #7834
    Jah mid van Quad core 8800ultra?..mert gtx-en is lemegy 20 alá szóval nem kell a pofáskodás.
  • DarkSector
    #7833
    Légyszíves áruld el a zenének a címét!
    Könyörgöm....
    És rosszul írtam, mert a 2.videóban megy az elejétől ez a zene és a 3. videóban a végén....
  • Riddick21
    #7832
    Nem felejtős. Nálam minden maxon van, 1280*1024-ben és nem megy 45 alá az fps.
  • Banano
    #7831
    A másik meg az hogy felejtős az 50-60...mondjuk úgy 8800-asokon olyan 15-től 60-ig átlag 35..
  • PyRex
    #7830
    "nem mind1 hogy 50-60, vagy 60-70 FPS"

    látszik, hogy nem szoktál online játszani :)
  • Dante73
    #7829
    Viszont, egy 8800-ason úgysem veszed észre a sebességkülönbséget, hisz nem mind1 hogy 50-60, vagy 60-70 FPS? Viszont a látványbeli különbséget észreveszed...
    8600 alatt viszont tényleg marhaság a dx10, remélhetőleg, egyenlőre!

    Dante.
  • PyRex
    #7828
    de, van különbség, de látványra sokkal kevesebb, mint sebességre.
  • L2Goku
    #7827
    Elhiszem! Csak 1-2 okosember multkor nekiát vitatkozni hogy dx9 és 10 között még nincs külömbség etc etc. Énis unom hogy nemtugya megérteni már bocsánat 1-2 sekélyes fasz , hogy igenis van külömbség.

    UI. Kiváncsi leszek az intel vga k ra :)
  • PyRex
    #7826
    "Plusz én még ebben a nagy sebességjavulásban sem bízom."

    Igen persze, a végleges játék a legjobb géppel is szaggatni fog... ^^ Ugye ezt nem gondolod komolyan? :)
  • lac coo
    #7825
    Egyetértek. Plusz én még ebben a nagy sebességjavulásban sem bízom. amit ki kell számolni azt ki kell számolni, az eddigi DX9 efektek is elég agyokat "csalnak"hogy gyorsabb legyen az egész. én úgy tudom (bár nem igen érdekel a DX10 ), hogy néhány ÚJ(!) eljárásnál sikerült egyszerűsíteni a a szmámításokat ezért is kerülhetett bele a játékba. PL displace..A legtöbb és legtöbb helyen használt shaderek már túl régiek, és túl kiforrottak ahoz, hogy azon bármi féle gyorsulást el lehessen érni pluszban .....
  • DarkSector
    #7824
    szerintem is
  • Vegas
    #7823
    ne igyunk előre a medve bőrére.. félő hogy az a 33 nap több lesz :-/
  • Mr_no_NaMe
    #7822
    Lassan már el lehetne kezdeni :)
  • Ability
    #7821
    Vagy törlöm a fél topicot. :D
  • CUCLI
    #7820
    bázmeg. ha már most unod ezt akkor milesz ha kijön a demo vagy a teljes? :D agyvérzést fogsz kapni
  • Ability
    #7819
    Senki sem mondta, hogy szar! Azt mondták, hogy üzleti fogás, és hogy látványban nem lesz nagy különbség. Ez pedig igaz is. Kiemelték viszont, hogy jobban fog teljesíteni, mint a DX9. Ha ebből ennyi ember csak azt tudja leszűrni, hogy leszarozzák, akkor gratulálok. Komolyan, a gumiban értelmesebb emeberek vannak. Bírom, hogy pont azok vitatkoznak róla, akiknek fingjuk nincs az egészhez. Egyik gyerek is beírta nekem NAGYBETŰVEL, hogy ő látja a különbséget. Megnéztem a linket amit mellékelt. Na azon frankón volt két egyforma modell. Az egyik kidolgozottabb volt., több polygon stb, és szebb textúra volt rajta. A másik tök ugyan az, csak le volt butítva... Igen, persze, van különbség, látható is, csak az nem a DX10 érdeme, hiába volt ráírva a szebbik modellre. :D

    ui.: ez nem kifejezetten Neked szólt, csak rohadt módon unom már ezt a témát...
  • KILLER2
    #7818
    Ha fizeted, ok xD
  • Vegas
    #7817
    nem éri meg
  • AntiHero
    #7816
    Nekem se volt eddig bajom a Rapiddal. Ki lehet azt játszani ha egy idő után ki írja. (általába akkor írja ha 2x egymás után töltök valamit.)
  • L2Goku
    #7815
    te minden 3. Postodba eztkérded: Szerintetek elfut? ..... Olvasá! Tudod van Google a Világon...nemhülyeségnek találták fell. Lusta vagy irni? igy jártal. A BF2 meg Nem CryEngine.... UT3 Engin se valami nagy.... Szal ha már a MOHA AIrbone Full Maxba Szagattot akkor biztos low fele megy csak.. nekemis kb low-mid... szal és az a DX baromság nemanyira baromság. Nemdiszneklesz. Intel is csinál dx10 es karikat .. Biztos azért mer szar a dx 10 ahogy páran mondták itt...
  • Mr_no_NaMe
    #7814
    Akkormeg a fix ipsek cseréljenek netet :)
  • CUCLI
    #7813
    nepara peti, gyere msnre
  • Vegas
    #7812
    fix ipseknek kell várni 1 órát..
  • Mr_no_NaMe
    #7811
    Nem tudom mit sírtok nekem még sose kellett várni a rapidsharera...
  • Prince23
    #7810
    A Cookikat ki kell törölni rapidoknál! ennyi az egész!
    persz utána net kapcs bontás, és újra kapcsolni a nete...
  • lac coo
    #7809
    Így van. Arra tippelek, hogy barátunknak valami közös IP-jű (micro) netje van, és ott ha valaki letölt kapásból jön a várakozás...
  • Ability
    #7808
    Még ki- bekapcsolás sem kell, win-ben egy pillanat alatt lehet ip-t cserélni. Amúgy nekem fix ip-m van, és nem kell várnom. Amikor egymás után akarok tölteni, na akkor kell viszont 30 percet. :/
  • Banano
    #7807
    Nemtom mi a bajotok...én még sosem vártam ezen a rapidon...
  • lac coo
    #7806
    Bocsi, félreérthetően írtam, ADSL kapcsolat kikapcs-bekapcs ;) Ez kb. 5 mp .
  • Sil3nt
    #7805
    ki-be kapcs nem vesz el 1percet? eleg jo vasad lehet
  • lac coo
    #7804
    Ja, ADSL-ben ez a jó. Kikapcs-bekapcs és van új IP :))
    Rapidon soha nem várok egy percet sem :)))
  • mikiking
    #7803
    Nem,mért te igen ?
  • KILLER2
    #7802
    Én megszívtam a FIX IP-mel.
  • lac coo
    #7801
    Nem tudsz IP-t váltogatni ?
  • mikiking
    #7800
    jameg 150 percet várni kell ,amugy semmi gáz
  • Ability
    #7799
    Ezt igazából loptam. Először olyat akartam, mint a szabályzatnál, hogy szépen egy klikkelésre nő a mérete animáltan a textareának. Utána eszembe jutott, hogy láttam már egy oldalon ilyet -- mint ami most be van rakva -- , és ez mégis praktikusabb, meg hát nem kell sokat dolgozni. Bár volt vele munkám, mert tele volt fölösleges cuccal a script, amit ki kellett takarítanom. Meg ez egy drupal modul, és kellett hozzá pár drupal fv. Gyors egybecsaptam őket, azt ennyi. Meg pár dolgot javítottam, mert nálam nem ment először úgy, ahogy kellett volna, és volt pár bug is...
  • KILLER2
    #7798
    Kihagytad, hogy vársz 156 percet.
  • Banano
    #7797
    Mi a baj a rapiddal?Rámész a linkre: http://rs65.rapidshare.com/files/57751557/crysis_map.rar bemásolod mondjuk...legörgetsz...ott van hogy Free rámész a free-re legörgetsz beírod azt a kódot és download ilyen egyszerű...