31662
CRYSIS
  • Banano
    #7876
    Oh erre még nem is gondoltam...talán azért nem hiszi el mert olyan profi munkát végeztem oO
  • Banano
    #7875
    Há mive az enyimé :D :)
  • DarkSector
    #7874
    De a névhez sem tudom hogy miképpen írjam be....

    Vezeték és keresztnév
    vagy keresztnév és vezetéknév?

    Jah és hogy ékezettel vagy annélkül írjam be....?
  • AntiHero
    #7873
    Mivan kötekedős kedvedbe vagy? Nagyon idegesítesz.

    Igen ezek az ő videói. Nem hazudik!

    VADER NAGYÚR!
  • Jaffa 2843
    #7872
    címet irj oda..
    de sztem teljesen mindegy mijen adatokat adsz meg, csak a számlaszám legyen jo meg az e-mail cím...
  • BaLeeX
    #7871
    Azt ugye te sem gondolod komolyan, hogy a crytek nem kapott azért szép összeget, hogy pont a fileplanet fizetős részén osszák a kódokat a bétájukhoz?
  • DarkSector
    #7870
    Billing Street Address:
    Mit írjak ide?
  • #7869
    Én is attól félek, hogy ebből majd csak jövőre lesz valami :(
  • Nyarlathotep
    #7868
    "FELTÖLTÖTTEM A VIDEÓMAT EGY OLDALRA AKI ESETLEG NEM TUDTA LESZEDNI RAPIDRÓL.
    Link: Crysis ingame"

    Milyen TE videodat bakker!!!!!!! Mi a fasznak hülyed itt a népet????????
  • gduck
    #7867
    Meg kell nézni a "gyárban" :D Speciel nem láttam, de lehet hogy másik fülön van ;) Bár nem valószínű mert egyet se láttam a levegőben :D
  • DarkSector
    #7866
    Parancsolj:

    Név:
    Buta Kaszi46

    Cím:
    Hónomalja Sivatag u.2

    Kártyaszám:
    911911911911911
  • Banano
    #7865
    Hááát nem is tom...a settingsben van olyan hogy hogyan kell helicoptert vezetni xD..viszont én még nem láttam helot a levegőben.
    :D
    Egyébként megy fel a 2.videóm ahol van akció is.
  • Banano
    #7864
    Haha azért ő sem hülye lol...:)
  • Kaszi46
    #7863
    add meg a bankkártya, és a személyes adataidat, megcsinálom neked
  • Mester01
    #7862
    komoly pirates 4ever! :D
    Helikoptert lehet vezetni ha jól láttam ugye? de repülQ gépet is?
  • kovecses
    #7861
    Meglestem, kösz!

    Igaz kicsit csalódtam, mert akció filmre számítottam, de csak dokumentum film!


    :D
  • DarkSector
    #7860
    Hallod én még fizetnék is ezé a gecié, de nem tudom kitölteni a reges dolgokat fileplanet-en....
    Bakker milyen kurvajó...
    Én még ugysem tudok kulcsot szerezni, hogy fizetek érte, mert nem tudom kitölteni azt a geci kérdőívet...basszameg!!!!!
  • DarkSector
    #7859
    Mi az a founder beta?
  • tmisi
    #7858
    Jaja olyan mászkálósnak én is örülnék, így talán a gépigény is csökken valamelyest.
    Jut eszembe a mp bétából nem lehet ilyen gépigényes következtetéseket levonni már csak azért sem, mert nincs benne az AI. (Már ha egyáltalán lesz benne XD). Az meg eszi a CPU-t. :P
  • Peetboy
    #7857
    Persze a full tört játékkal sem lehet a neten játszani. Hacsak nem Hamachival. :P De a Beta verziót ha el lehetne inditani valami crackel, akkor lehetne benne mászkálni.
    Mindenesetre én most töltöm a Crysis FilePlanet Founder Beta-t torrentről.

  • DarkSector
    #7856
    Háát ettől félek én is, hogy a késés az nem jelenti a biztos javulást...
    Vagyis valszeg feleslegessen halogatják...
    De én csak azt nem vágom...
    Ha egyszer kiadnák az a geci demo-t, akkor ők attól függetlenül még a fullal javítgathatnának...de hogy a demo-t ezért minek fogják vissza ezt nem vágom...
  • tmisi
    #7855
    remélem a single demóban 1 szem hiba sem lesz, ha már ennyit kell rá várni :)
  • DarkSector
    #7854
    Igen, de a full törésekkel sem lehet az EA szerverein játszani.....
    Itt meg kifejezetten csak azt lehet...
    és nincs single...
  • ZsZso
    #7853
    Fincsi, köszönjük szépen!
  • gduck
    #7852
    Nem kötekedésnek szánom, de a béta fórumon sincs senkinek ilyen eredménye :) Attól függetelenül neked még lehet ;) Xp-n vagy VISTA-n futtatod?

    UI: Futtassál egy rivatunert a háttérben (logoljon) és játék után elemezzed ki a FPS görbét ;)
  • Banano
    #7851
    FELTÖLTÖTTEM A VIDEÓMAT EGY OLDALRA AKI ESETLEG NEM TUDTA LESZEDNI RAPIDRÓL.
    Link: Crysis ingame
  • tmisi
    #7850
    Vagy megnézni hogy fut. Ellenfelek nélkül. :D
  • Peetboy
    #7849
    Amúgy én csak tegnap este olvastam, hogy csúszik a DEMO még 32 napot. Mert 3 napig nem olvastam ezt a topikot. Amúgy szerintem is ilyenkor már lehetne csinálni egy törést a BETA verzióhoz. Hiszen amikor megjelennek a teljes játékok, akkor utána 1-2 nap alatt már van törés hozzá.
    Igaz a Beta verzióban multi nélkül nem lennének ellenfelek,de legalább lehetne benne mászkálni, és lőni az állatokat.
  • Banano
    #7848
    Hát te is nagyon nagyon okos vagy ha nem tudod megkülönböztetni a laggot a szaggatástól LOOL...
  • Peetboy
    #7847
    Én mondtam: "De az is lehet, hogy 5 nap múlva meg bejelentik az újabb 1 hónapot és akkor jön a Demo.
    Van még mit optmalizálni." - Na ugye,hogy eltaláltam szept. 20-án.

    Killer2: "Ha ez bekövetkezne, akkor szerintem kitörne a világháború vagy mint egy forradalom xD "

    Magiszter: "Szerintem akkor itt és máshol is sokan kapnának agyvérzéssel kevert szívgörcsöket amibe egy kevéske idegösszeroppanás is kerül. Csak nem cs*sznek ki a néppel... "
  • DarkSector
    #7846
    Segítsen legyenszíves valaki, hogy a regisztrációnál fileplaneten mit hová kell írni, mert nem értek angolul..
    És a névhez meg ékezetet is írjak?
  • ZsZso
    #7845
    Valamit félreértettél ... a dolog nem arról szól, hogy ha ki akarod próbálni a bétát fizess, hanem arról, hogy a fileplanetnek létezik egy fizetős részlege, mely elég sok szolgáltatást tesz elérhetővé ... pl. a crysis bétát is.
  • rekettyes
    #7844
    akkor írjál nekem konvertáló programot HPGL-ről CADL-re
  • BaLeeX
    #7843
    Tök jó volt a parasztvakítás, hogy jön a demó aztán hopsz mégsem.

    Szerintem a játék sem jön idén.
    Ráadásul ahogy itt olvasom még a bétatesztért is fizetni kell? Lol. :)

    Nekem nem akar valaki bétatesztelni, nálam csak 500 csak még ki kell találnom mit.
  • Riddick21
    #7842
    Röhejes vagy. Kemény 1500 ft befizetni...
  • Magnum PI
    #7841
    Sziasztok! Van már valami megoldás arra hogy kipróbálhassam a betát, fizetés nélkül? Ha bárki megosztaná velem pár órára a kulcsát akkor ellenszolgáltatásként, 3d animáció, flash, ill c,c++ programozási szolgáltatást tudok nyujtani érte. PME
  • Riddick21
    #7840
    Ha egy kicsit tájékozódnál, tudhatnád, hogy az nem a gépigény, hanem a laggoló szerverek kérdése.
    Kibaszott okos vagy, úgyhogy nem is győzködlek tovább, de azért örülük, hogy jobban vágod, hogy kinek mi hogy megy a gépén... Pfff, barom.
  • Banano
    #7839
    megy az...menj be egy 32playeres szerverre robbangass kocsikat hajókat és lám 30fps :p dejó elhiszem.
  • Riddick21
    #7838
    Lazulj el. Quad Core-om van és 8800 GTX-em, ill. 4 GB ramom. És NEM megy 45 alá.
  • Newfronter
    #7837
    Stílusodból visszavehetsz.

    Amúgy eddig CSAK sebességben lesz különbség a mostani DX10 technológiát is tartalmozó játékokban.
    Majd egy olyan 2-3 év múlva valszeg jobban ki fogják használni a játékok a DX10-et.
    De most egyelőre szinte semmit sem használnak belőle, ezt értsd meg. És egyelőre nem is gyorsabbak, hanem lassabbak. Sajnos. De ez változni fog.
    Nem a DX10 ellen vagyok, hanem csak reálisan látom a helyzetet.