31662
CRYSIS
  • Smithwarden
    #8483
    Szuper, koszi a valaszt.
  • DarkSector
    #8482
    Ennek a DX9-nek meg DX10-nek nincs jelentősége...
    A videóban még a DX9-es jelenetek is messze szebbek ettől amiket állítólag Max-ra raktak a bétában....
    Abban a cfg módosításban...
  • Curtis
    #8481
    Persze, hogy nem, mivel a béta DX9 only! Az SP demó viszont DX9-DX10 lesz elvileg.
  • grebber
    #8480
    Azért mert az volt a very high
  • DarkSector
    #8479
    Hát ezaz...
    Kedves Dzsungle és Hánter videók ugye!
  • kirol
    #8478
    Persze, csak el kell mellé indítani FRAPS -ot!

    Amúgy az itteni képek meg se közelítik a promo képeket sajna. :(
  • grebber
    #8477
    Hát ja a képeket elnézve én nem láttam különbséget medium és high beállítások között.
    Kiváncsi vagyok High és very high között lesz-e szembetünő különbség!
  • KILLER2
    #8476
    Nyugi, ez még csak béta. Ezek sosem mondják meg a játék valódi gépigényét. Nagyon ígérgették, hogy fúde optimizálják majd, erre most látják, hogy hogyan fut, nem tehetik meg, hogy így adják ki, mert nem fog elfutni egy gépen se. Ebben még márketing se lenne. Egyedül az a félő, hogy túl jóban vannak az NVIDIA-val és amikor kiadják a játékot, az nvidia kidob egy olyan kártyát, amin meg szaladgál a játék. Mondjuk ez már nagyon durva lenne.
    Ha nekem lesz bátám, tuti, hogy medium körül fogom tolni, mert nem sok a különbség ez és a high között és akkor leglaább frankón fog futni.
  • grebber
    #8475
    Ezen a hatalmas gépigényen már túltettük magunkat.Amugy ez még nem is a very high ott vajon hány fps lenne ? lol
    Na mindegy csak magukbaszálnak és a megjelenésig hátralévő idöt optimalizálásra fordítják.Bár akkor meg bugos lesz mint a videókban.
  • DarkSector
    #8474
    Én is belenéznék...
    De már lemondtam róla.
    Aztán meg megvárom inkább a Single-t.
    Remélem nem kell 26 napnál többet várnom rá.
  • XenHai
    #8473
    Nem mondod hogy csak 30 fpst bir el menek ezek a pi...ba most vetem 200 ert hasonló gépet erre már baszhatom is ki a kukába?
  • KILLER2
    #8472
    Az még belefér. Hátha lesz majd valami más jó cucc is. Kérdés, hogy tuti kapnék még key-t? Csak az a gond, hogy nincs bankkártyám.
  • DarkSector
    #8471
    Aszonyák 1500ft...
    Én 15$-t láttam...
  • KILLER2
    #8470
    Ha most regisztrálnék, kapnék még key-t? És mennyi 1 haónapos reg? Azzal kapok key-t nem? Olyan beszámolókat írtok, hogy csorog a nyálam.
  • Curtis
    #8469
    Sziasztok,

    Core Duo 6400, 8800GTS 640MB, 2GB Ram, 1024x768 (!) minden High-on 30-15 FPS. Nem azt modom, hogy ez jó, de ki kellett próbálni :) Amúgy rohadt nagy csaták vannak, a spawn-campelést támogatja a játék, igaz, hogy én voltam a szenvedő fél, de baromira tetszett a balhé, ami az egyik bunkernél folyt. Két sniperes szedegetett, plusz egy bejött a bunkerbe ököllel, a másik kint a rakétavetővel. A poén az, hogy respawn után elvileg sérthetetlen vagy 5mp-ig (bug, van amikor nem), így egy kis csata után hazaküldtük őket. Kb 10 kocsi felrobbant a bázis mellet a csata közben :D Képzelhetitek, mekkora robbanások, meg milyen fejetlenség volt. :) Sokan anyázták a gammát, de hát istenem, mi voltunk balf*szok. Mikor ilyen tömegmozgalom van, igencsak be-beszaggat a stuff. Annyit még hozzátennék, hogy noha nincsenek csapatok a játékban, együttműködés nélkül NEM_LEHET_NYERNI! Jó, persze az egyik csapat mindig nyer (ahol jobbak a játékosok), de előre tervezni csapatjáték nélkül nem lehet. Egy csomó mindent el kell foglalni ahhoz, hogy nyerj, muszáj tudni ki hova indul, vagy hol van éppen.
  • Vegas
    #8468
    uristen
  • gduck
    #8467
    Nemtom, de mindenki a minimummot nézi! Jó lenne, ha a recommended fülre kattintva tesztelnétek ;)
  • VRSDM
    #8466
    ez még annál is rosszabb mintha leírnák milyen gépük van :D
  • KILLER2
    #8465
    Hány ilyet fogtok még betenni?
  • markastor
    #8464
  • markastor
    #8463
    Még egy:
  • Gabosh
    #8462
    Én is megcsináltam , ami nem fekszik neki az a video kártya mert nem 512 es :S És az h nincs hely a gépen... :D

    Egyébként kérdés akart lenni h dx 10 ben toljátok e majd..? :D mert én szetem dx9. 8600 nem dx 10 re lett kiélevzve.
  • c3124c
    #8461
    sry a késésért, igen én 1 hónaposat toltam, és egyből adott kulcsot :)
  • Magiszter
    #8460
    "torrentről már lehet tölteni tuti nem fake :D "

    No persze... A bétát, az tényleg nem fék
  • ipacs
    #8459
    mettinátam énis
  • Janek II
    #8458
    hú halljátok, már elattam a fél házat, de még mindég nem tudom megvenni a gépet, ami a full highhoz kell ebbe a szarba, ja és torrentről már lehet tölteni tuti nem fake :D
  • VRSDM
    #8457
    ez egy kijelentő mondat volt. ez esetben. köszönöm a parancsot :D
  • Gabosh
    #8456
    Egyébként ti dx 10 be fogjátok tolni.
  • mikiking
    #8455
    http://www.systemrequirementslab.com/referrer/srl
    Ird be az eredményed please
  • Gladiator
    #8454
    ilyet hol lehet csinálni?:)
  • kill3r21
    #8453
    valaki aki egyszer használta a key-t priovátban megdobhatna a többit ott megbeszélnénk...
  • mikiking
    #8452
    ennek szépen kéne mennie,csak a recomnededből a ram hiányzik picit,de sztem addig még szerzek egy 1 gb ramot :P meg annyi,hogy a videokártya nem 512-es...
    Vékemény ?
  • kill3r21
    #8451
    énis reglnék de nincs megfelelö kártyám..uhhogy buktam sajna :(
  • Smithwarden
    #8450
    1 honapos regisztracioval is kapsz kulcsot?
    Mert en 3 honaposat csinaltam, azzal egybol kaptam a beta kulcsot, de haveromnak szeretnek segiteni a regben, es ajanlhatom neki az 1 honaposat?
  • c3124c
    #8449
    igen, igen kb 2 órája regeltem én is, és egyből kaptam kulcsot
  • Banano
    #8448
    Én arra lennék kíváncsi hogy mennyi mb-t eszik Airborne és Bioshok alatt=).Mert simán megy 40-50 fölött is igaz nem mértem csak a szememmel kb.:D Megnéznéd gduck?
  • spytime9
    #8447
    Fileplanet újra töltve ++ kulcsokkal
  • dante3
    #8446
  • Ability
    #8445
    Már ilyen is van? Tök jó, hogy egy VGA-n kétszer annyi memó van, mint a teljes rendszermemóriám. :D
  • dante3
    #8444
    Kíváncsi vagyok, hogy egy Ati 2900Pro 1024mb-os karin hogyan teljesítene?
    Egész jó árban mennek ezek!