31662
CRYSIS
  • w77d
    #8523
    ez igen! nem semmi vagy ember
  • KILLER2
    #8522
    Tényleg képes voltál a 67edik üzenetre válaszolni?
  • Djemba
    #8521
    hihi
  • KILLER2
    #8520
    Remélem addig nem fogynak el a kulcsok.
  • KILLER2
    #8519
    Mert.
    #8518: Tudom, tudom. De azért olyan jól hangzik xD
  • Banano
    #8518
    Ha rám gondolsz akkor arra ne számíts.:)...2nap mire megérkezik a pénz szal olyan szerda-csütörtök környékén lesz key-ed.Ha így nem érdekel az ajánlatom akkor ne küldd el.
  • DarkSector
    #8517
    Mié mi lesz holnap?
  • MattX
    #8516
    kurva jo...eddig egy olyat nem találtam benne amire azt mondom h béna... so...
  • KILLER2
    #8515
    Gondolom qrvajó. De aztán ki tudja. Ha miden jül megy, holnap már személyes tapasztalatot is mondhatok. De várom már.
  • DarkSector
    #8514
    Videókat már mutattak abban jók.. a mozgások...
  • kill3r21
    #8513
    Aki játszott a beta-val..mien benne a fizika?
  • lac coo
    #8512
    Ő meg egy külföldre irányuló tranzakciót indít .....
  • Evogordon
    #8511
    ja, a béta.
  • rémrendescrysis
    #8510
    Ez most igaz:
    Már megjelent a játék!

    ?
  • Bala10
    #8509
  • Banano
    #8508
    Sajnállak akkor...nem kényszerítelek rá hogy utald a pénzt...nekem már van kulcsom szóval édes mind1 hogy neked/nektek lesz e vagy sem..
  • markastor
    #8507
    Az utalási költséget annak a számlájáról veszik le ahonnan utalsz.
    Egy dollár meg 177 forint...

    7*177=1239... :D
  • Banano
    #8506
    Ez így van...de ha újból előfizetsz a fileplanetra akkor azt új reggnek veszi...mivel mégegyszer befizettél nekik 7dolcsit...
  • VRSDM
    #8505
    egy pc-ről több ember is regelhet? mert jönnek majd a macerák, hogy egy mailcím=1 kulcs, és akkor most meg elkéred majd te az Ő mailkódját, kérdés megadja-e hogy el tudd olvasni a visszaigazoló e-mail.t :D

    nem az üzletedet akarom tönkretenni, de mindneki jól gondolja meg mielőtt pénzt küldözget jobbra balra.
  • Banano
    #8504
    Mért szerinted szivesességet akarok tenni?? lol...nehogy aszid hogy most én csak úgy mert olyan jó lelkű vagyok ezért mindenki bereggelek...xD... pontosan így van sőt 2200-2100FT-ot kell küldeni mert 100valamennyi az utalási költség ha minden igaz...és ebből így kb 500FT hasznom van.=D
  • Magiszter
    #8503
    Csak egy észrevétel:

    Ha kiszámolod a költségeket nem valami 1500Ft- jön ki? Vagy akkor már 500Ft hasznot is hajtasz? :P
  • wesker24
    #8502
    Ezek után még szobrot is állitanak neked ha a segitségre szoruló Userek is végre játszhatnak a Crysis-el !!
    A szobrot mondjuk nem kell márványból önteni elég lesz neki a legolcsóbb is !!
  • wesker24
    #8501
    Banán uraság mint a bajban lévő és segitségre szoruló userek megmentője !!
  • Banano
    #8500
    Ez aztán érthető volt xD...szal eküldtök 2000Ft-ot az otp-s bankszámlámra..és én kifizetem nektek azt a 7dolcsis regget.Ennyi:D
  • Banano
    #8499
    Úgy működik hogy elküldtök a sima otp-s bankszámlámra 2000Ft-ot amint és amint megkaptam én kifizetem nektek a fileplanetes regget.
  • DarkSector
    #8498
    Vissza nem kell adni, csak nehasználd...
    De ugye senkinem bízik senkiben...
    Meg ugye ki adná kölcsön a cd-kulcsot ha fizetett már érte...
    Ez jól kitalálták, hogy ne tudjon terjedni....
  • fsgh
    #8497
    hú szerintem itt mondenkinek kell:DDd

    szal nekem is:P
  • DarkSector
    #8496
    Mégis hogyan..
    Megint adjak címet, meg kártyaszámot?
  • magellaner
    #8495
    nekem is kéne ha tudsz szerezni de maxx 1 napra utánna visszaadom!
  • Doom 4
    #8494
    nekem is
  • KILLER2
    #8493
    Esetleg tudsz nekem szerezni kulcsot?
  • Banano
    #8492
    Vagy paypal al akinek télleg kell a kulcs az szóljon nekem.:p
  • mikiking
    #8491
    csatlakozom XD
  • KILLER2
    #8490
    Baszás. Na mindegy, köszi. Akkor várok tovább a demora.
  • wesker24
    #8489
    A fileplaneten csakis dombornyomott bank kártyával lehet fizetni mással nem !! pl: Visa. Mastercard Electron... stb...
  • KILLER2
    #8488
    Bocs emberek, hogy itt iyenekkel OFFolok, de fileplaneten bankszámlával is elő lehet fizetni? Mert az van, csak kártya már nincs hozzá. Szóval az jó lenne?
  • Doom 4
    #8487
    VÁGJUNK VISSZA MI IS CSAPÓDJUNK BE HOZZÁJUK :):):):):):):):)!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  • Doom 4
    #8486
    ÉN TUDTAM ! ELŐRE MEGMONDTAM AMIKOR MEGHALLOTTAM HOGY BECSAPÓDOTT ' METEÓR ÉN MONDTAM HOGY JÖNNEK AZ UFO
    -K !!!!!!!! ÁÁÁÁÁ SEGÍTSÉG !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  • Evogordon
    #8485
    Tudtam hogy egyszer megtörténik : CRYSIS
  • DarkSector
    #8484
    Ezt nevezik ámításnak...
    Duma az egész..
    Azért nem szabad hinni az előzetes videókban....
    Mondjuk a GT5 az kivétel...