31662
CRYSIS
  • DarkSector
    #10135
    Szerintem nem szóltam le a gépedet és semmilyen optimalizálásról nem beszéltem....
    Úgyhogy félreolvastad valszeg....
  • gduck
    #10134
    Szted kevés a memóriám a VISTAhoz? Sztem meg a Cryengine2 DX9 verziója XPre van optimalizálva és nem VISTAra
  • bulba
    #10133
    Valaki fel tudna rakni egy képet hogyan is néz ki a game alacson felbontáson low beállítások mellett?
  • DarkSector
    #10132
    Cső.
    Melyik progi is az, amivel a játék textúráit lehet szerkezteni?
  • DarkSector
    #10131
    Namost lehet hogy én vagyok tájékozatlan, de a DX10-es témával kapcsolatban én teljessen másképpen olvasgattam ezekről a dolgokról...

    Lehet hogy még most sem tudja mindenki de azé tudni kell, hogy a DX10 igenis gyorsabb!!!!!!!!!!!
    Csak 1 bökkenő van!
    Hogy nem ugyanazon a konfigon!
    Mert az Oprendszer a más...

    Míg az XP elevickél 180Rammal...
    Addig a legkissebb Vista is 512-őt eszik alapon....

    Vagyis ahhoz hogy gyorsabb legyen a DX10, ahhoz valójában több ram kell, attól függetlenül, hogy azt a +332 Ramot nem a játék fogja használni....

    Vajon szerintetek miért vannak a Techdemo-ban a DX10-es gépeken 3-4GBRAM?????
    Háát, mert Ultimate 1G-t eszik üresjáratban.... és ezért van az, hogy több ram-ot képes elfogadni a Vista...
    Mert ha annyit lehetne felismertetni csak vele, mint az XP-vel, akkor az XP maxon gyorsabb lenne mindig, mint a Vista...

    Magyarul a gyorsabb játék érdekében először az oprendszert kell megetetni.

    1 szó mint 100....ugyanazon a configon DX9-be kapcsolva mindig is több lesz az FPS!!!!!!!
  • ellington
    #10130
    Valaki meg tudná mondani melyik proton megy a Crysis? ki kéne lőnöm a routerben.
  • DarkSector
    #10129
    Itt a bizonyíték!..
    Nekem már a multi demója is bőven elég volna, ha folyamatossan menne...
  • DarkSector
    #10128
    Igen, annyit változott, hogy a 2-es beta demo-val már fel sem lehet csatlakozni...
  • AntiHero
    #10127
    NA akkor nem a dx10 lesz gyorsabb (nem is ezt akartam amúgy mondani) hanem azok a játékok amik 1 év múlva jönnek ki és dx10-ek lesznek:)
  • lac coo
    #10126
    Amikor kijött a DX9 emlékezz csak milyen videokártyák voltak, és milyenek vannak most .. Nem a DX9 gyorsult vagy javítottak annyit rajta, hanem a vas lett a 3-szorosa alatta.....


    "
    Szval még nem kiforrott ez a dx10. Egy év múlva már talán gyorsabb lesz a dx10 játék mint a mostani dx9."
  • AntiHero
    #10125
    "Persze :)))) A DX-ek arról híresek, hogy egyre csak gyorsulnak :))))))"

    Nem ezt mondtam-.-

    Azt mondtam hogy talán egy év múlva jobban tudják majd kezelni(programozni), jobban fognak hozzá érteni mint most. Több tapasztalatuk lesz a dx10be.
    Ez így volt anno a dx9-es játékokkal is. Eleinte még szagattak optimalizálatlanok voltak stb. Most meg (ebbe az évbe) meg olyan remekre szabott dx9 játékok vannak már hogy ihaj.
  • lac coo
    #10124
    Persze :)))) A DX-ek arról híresek, hogy egyre csak gyorsulnak :))))))

    Nagyon félreértelmezitek ezt a sebességnövekedést DX10 alatt, de én sajna nem szólhatok erre semmit :))))
  • szarjancsi
    #10123
    ja aham kösz és a betaval jáccotok milyen a játék ? király a fegyver kezelhetőség meg ilyenek?
  • mikiking
    #10122
    Valaki lenne olyan kedves és adna nekem egy kodot priviben ? nagyon szépen kérem...kiszeretném próbálni de nagyon
  • KILLER2
    #10121
    Én is DX10be szoktam elindítani néha, de semmi értelme. FPS, effektek, minden ugyanaz. Beta-ban nincs is DX10. A demora viszont kíváncsi leszek.
  • mikiking
    #10120
    nyugodtran jáchatod......de a betát kár....az dx 9
  • szarjancsi
    #10119
    crysist én is jáccahtom dx 10 ben? 6000 + proci 2gb ram 8600GT vel ? Vagy csak dx9 ?
  • AntiHero
    #10118
    Ez is mutatja hogy szarul csinálják meg a dx 10-es játékokat. A DX10neka az a lényege hogy ne használjon annyi erőforrást a kölümböző dolgok (füst, fény, árnyék, stb)

    Ehez képest a készítők ezt kihasználják és mégtöbb efektel zsűfolják tele a játékot. De ezt túlzásba viszik és ugyan úgy szaggat mint dx9be.

    Szval még nem kiforrott ez a dx10. Egy év múlva már talán gyorsabb lesz a dx10 játék mint a mostani dx9.
  • KILLER2
    #10117
    Mér az hogy fut DX10ben? De az DX10re is készült? Meg mondjuk az még nagyoon az elején van, talán az első DX10 játék.
  • Davidus
    #10116
    #10109
  • Banano
    #10115
    Láttad már a lost planetot dx 9 és dx10 alatt?? Ajánlom hogy nézd meg.Ja és közben menjen a fraps is;).
  • spytime9
    #10114
    azt hozzá tenném,hogy nem szabad el felejteni,hogy a crysis dx10 gamnek csinálták és most mi úgymond egy dx9-re butított verziót próbálgatunk, mert a bétában nincs dx 10 még ha vistán nyomod is!!!Ez csak próba ,hogy tudjanak azok is valamennyire játszani akik dx9-es karival nyomják !!!
  • AntiHero
    #10113
    mert gyorsabb nak is kéne lennije minden dx10 játéknak dx10be. Az volt a dx10el a cél hogy gyorsabb vele a játék.
  • spytime9
    #10112
    Ez teljesen így van!!! Ezt én is le irtam pár nyelven de nem értik!!! Sokkal jobb lesz a dx10 fps-ben is!!!! És ez csak egy béta és nem 1 csapat fejlesztö dolgozik a gamán hanem több országból,pont most nézem a fejlesztö listát és a poén az hogy a Németek után mi vagyunk Magyarok a legtöbben a fejlesztésben!!!!
  • Davidus
    #10111
    Epic pl azt ígéri hogy az UT3 gyorsabb lesz dx10ben:P
  • KILLER2
    #10110
    Ja elején ütögetek le mindenkit vagy lövöldözök. Olyankior mindenki irtja a másikat. Csak ez már akkor volt szívás, amikor mivel lekicsinyítettem a tálcára a játékot megnézni mi van, mire megint beléptem nem vettem észre, hogy már elkezdődött. Na mindegy. Lassanként megyek megint játszani. Nagyon fasza ez a multi.
  • Davidus
    #10109
    amelyik dx10 képes játék lassabb dx10ben mint dx9ben az szarul van megírva PONT
  • Dante73
    #10108
    Én is így tudom, annyit tennék hozzá, hogy a legerösebb dx9-es kártya sem bír el több efektet, mert nem tudja kiszámolni, hiába birná a dx9, a létező vasak, kevesek hozzá. Ezért kelettek új "rendszerü" dx10-es kártyák.

    Dante.
  • Banano
    #10107
    Neked müxik ? Van egyáltalán értelme felrakni a 3. clienseT? változott vmit a 2. óta?
  • gduck
    #10106
    Jah! Elméletileg Uninstall és ennek a mappának a törlése után ajánlott új béta klienst telepíteni ;) Sztem elég ha a Shader cache mappát törlöd ebből a mapából :)
  • Zsoltika 007
    #10105
    Dx10-ben soha sem lesz lassabb egy dx10-es kártya :D
    Legfeljebb ha a beáltásokat feltolod high-ra. De attól hogy a modernebb dx-et használja, szebb és mégis ugyanolyan gyors kell hogy legyen. Pont ez a lényege! Hogy ugyanazon effekteket amiket dx9 alatt x erőforrásból állít elő azt dx10 alatt jóval egyszerűbb. Ezért lehet szebb és jobb a grafika és több az effekt. Az mondjuk más kérdés hogy még dx9-ben is rengeteg lehetőség van amit nem használnak ki. De az elv attól még így müxik.
  • VRSDM
    #10104
    8600gt sztem tul lassi meg dx10.0-ba .
  • Szili08
    #10103
    Ha valakinek van kód mert megunta vagy nem megy a gépén vagy valami akkor küldjön privebe eggyet !Köszi!
  • Dj Toto
    #10102
    cs 1.6os accot adok beta kulcs -ért, csak kiprobálásra
  • Banano
    #10101
    Nem mé kikellett volna?:S töröljem és rakjam fel úgy mégeccer?
  • mikiking
    #10100
    erlképesztő..... :D ez ultra high :D
  • gduck
    #10099
    Egy idő után "befordítja" a shadereket és meg fog szűnni :)

    Telepítés előtt törölted a Dokumentumok\My Games\Crysis_MP_DEMO mappát?
  • Purga
    #10098
    Pff :)
  • Banano
    #10097
    Váó szép ez a crysis...felraktam az multi béta 3. clienset és ezt csinálja...legújabb driver van fent...vmi ötlet?:D



  • Qwerty4
    #10096
    :D
    Elhiszem, hogy valaki nagyon vár egy játékot.Én is várok ilyen izgalommal néhány darabot, de csak folytatásokat.
    Honnan veszik az emberek, hogy egyáltalán jó lehet amíg nem játszodtak vele?A sok megtévesztő és hazugágokkal teli cikkekből, reklámból, photoshoppolt képekből?
    Persze nem azt mondom, hogy rossz lesz a játék, lehet nagyon király lesz és tetszeni fog, de az ilyen előre rajongásnak nem vagyok a híve, csak kipróbálás utáninak, amikor már bizonyított is a játék.
    És az se garancia a sikerre ha a fejlesztőknek régebb volt egy igazán jó dobásuk, Far Cry ebben az esetben, sokak szerint, mert nekem nem jött be. :)