31662
CRYSIS
  • Kovács legény
    #11258
    tévedsz ,mert átlehet adni a kódot ,kb 4en használjuk ugyanazt a kódot
  • gduck
    #11257
    Ha megveszed az EA Store oldalon a letölthető verzióját a játéknak, akkor kapsz béta kulcsot és 1 nappal előbb letöltheted az SP demót is :) Ráadásul már nov 13.-án "előtöltheted" a játékot ;)
  • KILLER2
    #11256
    Nyugodtan, úgyse te leszel az uccsó.
  • NuSkool
    #11255
    nemvolt kedvem végignézni mind a több száz hozzászólást aztán gondoltam inkább megkérdezem :D
  • KILLER2
    #11254
    Nagyon szívesen, te voltál a 445325664332-odik ember, aki megkérdezte és a 23345-edig, akinek ezt elmondtam.
  • NuSkool
    #11253
    hát akkor inkább kivárom a teljest :D
    de azért köszi!
  • KILLER2
    #11252
    Még mindig nem lehet átadni a kódot, mivel aktiválni kell. Vagy te tényleg azt hitted, hogy minden indítéásnál bekéri a kódot? Fizess elő FilePlanetre, onnan még lehet szerezni.
  • NuSkool
    #11251
    Hello!
    ha van esetleg olyan valaki aki megunta volna vagy nem tetszik neki a beta az nemtudna adni nekem 1 serial-t?
    nagyon megköszönném!!
  • Banano
    #11250
    Ezen már vitáztunk egy oldalon keresztül de képtelen megérteni,hogy a pingnek semmi köze sincs a grafhoz..
  • Frenky87
    #11249
    "(biztos a gépemben)" = (biztos a gépemben van a hiba)
  • Frenky87
    #11248
    Hát nemtom, hogy mitől van, (biztos a gépemben), de nekem highon sem megy 30 fölé a ping. És Lowon se. Nem kell netes játék mellett más netet használó programot futtatni, meg rendes szerveren kell játszani és nincs gond.


    //all:
    Melyik szerveren szoktatok lenni?
  • JAG1
    #11247
    "Menj fel netre...bárhol, és menj be low-on 46-os pinggel...utána rakd Highra ugyanabban a szerverben.. és felmegy 150-200-ra..."

    Istenem b+, esküszöm csinálok egy weboldalt a hülyeségeidből...
    Ekkora lámaságokat ember még nem hallott...

  • KILLER2
    #11246
    De jót gémeltünk.
  • Jaffa 2843
    #11245
    maj irj Xfire-n.. addig tolok egy kis Portalt :D
  • KILLER2
    #11244
    Fél-1 óra mulva én megyek. Eddig játszottam. Már egész tűrhetően megy.
  • Jaffa 2843
    #11243
    85.236.101.189:64087
  • Jaffa 2843
    #11242
    valaki game? :D
  • Denes888
    #11241
    Az fagyasztó gépágyú 300p-be kerül és ahogy elöbb leírtam ott lehet megvenni.
  • Denes888
    #11240
    Azt is meg az atomot is a központban tudod megvenni. De ahhoz fel kell töltődni az energiának(kék csíkok középen felül) a feléig.
  • Peetboy
    #11239
    Köszi. Megpróbálok akkor tankot venni. Akkor oda kell menni a kocsigyárba és ott kell megnyomni a P gombot és lehet venni.
    Nukis dolgokat csinálni, erről jut eszembe láttam olyan kék hosszúkás forgó csöves fegyvert. Olyasmi mint itt fölül a képen, de az még világitott is kéken.
  • DarkSector
    #11238
    Már én is játszanék vele...
  • bordy
    #11237
    ha amcsi vagy akkor a kocsigyárban tudsz venni tankot, ha korea akkor ugyan ott és még asszem a saját bázison is tudsz venni.
    középső épületben lehet nukis dolgokat csinálni. csinálsz egy nukis tankot vagy nukis rakétavetőt vagy mit és kilővőd az ellenség bázisát. korea vagy akkor tengeralatjárót, ha amics vagy akkor a korea bázisát. 2 lővés kell általában. na meg idegen technikát is ott tudsz venni. persze ezkhez kell P-is.
  • Peetboy
    #11236
    Valaki elmondaná nekem,hogy mi is a feladat a Betában???
    Addig tudom,hogy el kell foglalni az ellenfél bázisait,és energia ellátóit amit a zászlóval és villámmal jelölnek a térképen. Az ad pénzt, és lehet venni fegyvereket.
    De ha minden bázist és energia ellátót elfoglaltam, akkor mit kell csinálni?
    Tankot még sosem tudtam szerezni. Azt hogyan lehet kapni? 1000 pont felett adja be?
    Mit kell lebombázni a tankal?

    Valaki mondja már el nekem legyen szives!
  • bordy
    #11235
    nem kell ide magas fps :D (ez nem igaz persze, kicsit béna volt a csapat)
    az más dolgo hogy veszítettünk is :P

  • gduck
    #11234
    Ok előre is köszi, de az "idő limitem" miatt nem biztos hogy jó csapattag lennék ;) Amúgy egy kalappal! :D
  • bordy
    #11233
    és még kulcsokat is adnak. woo
    kalappal akkor.
    na megyek lődőzni picit.
  • Rage47
    #11232
    nálam csak az idő lehet gázos:S koliban nincs olyan gépem, amin elfutna a crysis...
  • KILLER2
    #11231
    Akkor asszem nincs.
  • KILLER2
    #11230
    Van még hely nekem beta cup-on?
  • Banano
    #11229
    Hát nemtom hogy mikor lesznek a matchek mármin hogy hány órakkor.A Csapat már megvan...eddig is megvolt de aszittem hogy nem akar játszani a clan meg hogy nincs is meg a 6fő a klánban ezért csináltam egy másik csapatot aztán a leader majdnem ki is baszott a csapatból mert egy másik csapatot csináltam stb.. xD .nah de aztán mégiscsak meglett xD clanon belül.De majd megkérdem hogy jöhetsz e.=)
    1. link :
    1. Innen majdnem kiraktak
    2.link : 2. És erről a cupról van szó.
  • gduck
    #11228
    Tegnap alig voltunk a szerveren és olyan "fürge" rezzenéstelen volt a grafika, hogy öröm volt játszani :D Szal az SP biztos jobban fog futni, itt a netkód elég sokat "visszafog"
  • gduck
    #11227
    NEM :) Csak volt egy kicsi természet+gépház csere+meló ;)
  • gduck
    #11226
    Ha esetleg szükség van rám megyek ;) Szűk keresztmetszet: csak este 10-11 után tudok játszani :( Amúgy ha kell taktikát segítek kidolgozni :) pl.: 3 sniper-es belőheti az egész pályát, de mondjuk ez sok ha csak 6 játékos lesz.... Mindenképp jól lenne tudni hanyan vannak a csapatban....
  • DarkSector
    #11225
    Háát majd visszatérünk!
    Béta nem rossz, de kevés...majd single demo-nál lesz őrület...
  • lac coo
    #11224
    No, látom kijött két nagynevű demo, és már tovább is állt a keménymag.!? :)))))
  • DarkSector
    #11223
    Isten vagy..
    Sok szerencsét!
  • bordy
    #11222
    de hogy akarjáák megcsinálni azt nem vágom. tudnak szervert csinálni vagy passwördözni?persze vannak üresek, de bárki belemászhat úgy.
    tudom, nézzek el az oldalra :)
  • Denes888
    #11221
    Lehetne egy SG-s csapat.
  • Jaffa 2843
    #11220
    énis mehetek egye fene, de nemvok tul jo még benne :D
  • bordy
    #11219
    azért én nem lepődnék meg ha lenne benne magyar szöveg.