31662
CRYSIS
  • KILLER2
    #11218
    Hát én nem tudom. Szívenes menék a beta cup-ra, de nem vagyok egy extra játékos.
  • Raptor 2
    #11217
    Jah, mondtam is h. kb holnapra megleszek, telepítővel, stb. ma még néhány szavat keresek, amit nem találtam, aztán lektorálom (Úgysincs párbeszéd, így csak helyesírási hibákat keresek) aztán kész is lesz :) Tehát holnap, v. legkésőbb holnap után adom is :)

    (És egy öröm: Benne vannak szinte a teljes játék szövegei, így azokat is elkezdhetem fordítani, meg a csapattal is, így szinte mire megjelenik már majdnem meg is les a teljes fordítás :D ).
  • Caesarr
    #11216
    Ha lesz hely én is mennék, egyébként a release 2 óta játszok.
  • Banano
    #11215
    Nemtom még hogy hány ember kell az a baj.Estére fog kiderülni.
  • Viktor9202
    #11214
    Valaki tudna adni egy Key-t ? Szépen kérek vkit adjon egyet
  • bordy
    #11213
    mennék szívesen de nem megyek mert én csak lehúználak :D max élő pajzsnak lennék jó jelenleg.
  • wesker24
    #11212
    Én is jelentkeznék a Betara ha még lehetséges és van hely ??
  • Denes888
    #11211
    2 hete. Általában a kör elejétől kezdem akkor benne vagyok a legjobb 5-ben a két oldalközül.
  • Banano
    #11210
    Mióta és hogyan játszotok? Még 3 kell..pontosabban 2 vagy 1:D nemtom este fog kiderülni.
  • Denes888
    #11209
    Én is benne vagyok ha van hely.
  • Denes888
    #11208
    Én elololvastam a beta leírását és benne van, hogy nem optimalizálták vistára. Azaz nem szereti. És nalám hibával dob ki kilépésnél. Szal azért megy lassaban a beta mert nem is vistara hanem xp-re csinálták.
  • Rage47
    #11207
    ha nincs meg a csapat, akkor én benne vok
  • lac coo
    #11206
    Hát amiit meg én tolok (néha) neten ott semmit nem számít a grafika :))))) De ha megugrik is (hangsúlyozom csak grafika, amiből a többiek semmit nem látnak, mi van nálad9 , akkor ott valszeg a gép lassúl be, ilyenkor segíthat ha magasabb prioritással futtatod..... 20-25 fps-nél már minden gép az "erölködés" szintjén van, lassulnak a beviteli eszközök stb ... 40 fps minimum kell .

    Amúgy hogy akarnak itt kupát, van valami cheatvédelem a beta-hoz?
  • Banano
    #11205
    Van itt valaki aki nagyon jó crysis multiban?Mert jelentkeznénk a crysis béta cup-ra esl-en, top 3értékes nyereményeket kap , vagy pénzösszeg,vagy egy komplett gép ,vagy maga a játék ezt még nem árulták el.Csak annyit lehet tudni hogy mától van jelentkezés és 6v6-lesz és október végén fog zárulni a cup.
  • DarkSector
    #11204
    Mellesleg a 40% biztos kevessebb, csak optimista szerettem volna lenni!
  • DarkSector
    #11203
    Háát csak éppen azé van némi köze....
    Menj fel netre...bárhol, és menj be low-on 46-os pinggel...utána rakd Highra ugyanabban a szerverben.. és felmegy 150-200-ra...

    Én már tudom, mert teszteltem elég sokat más játékoknál..
    És ez egyszer volt már téma valamelyik topic-ban....
    Ott én cod2-vel teszteltem...

    minimumon 1FPS és full grafon 48
  • lac coo
    #11202
    Kicsit sok az a 40% :)))
    De világvinyotlatban én talán 10-15 %-ra tippelnél, nem mintha nem tudnák megvenni, egyszerűen ott megengedhetik maguknak a konzolt inkább .

    Amúgy normális esetben nem sok köze van a nethez a grafikánek, legfeljebb ahol adatokat kell küldeni a többiekhez is, mint itt a favágás, csakhát Cryenginnek mindig is elég furcsa volt a netkodja ...

    De ahoz nem szabadna köze lennie , hogy kinél milyen texturák vannak betöltve, vagy milyen minőségű árnyékon futtatja .
  • DarkSector
    #11201
    Igen, de nem véletlenül...
    Ez a játék a készítők bevallása szerint is a jövő játékának készült..
    "Ehhez manapság már nem vas kell, hanem arany" LOOL....
    Na szóval értelemszerűen a fegyverek a terep a fizika az animációk mind mind vérbeli NEXTGEN dolgok...

    De mit érünk vele, ha az emberek 40% tudja megfizetni a masinát ez alá, és azoknak az embereknek is azért akadozgat néha néha..bárhogy is nézzük....

    Amúgy a butított netes részeken nincs mit csodálkozni...amíg nem fejlődik nálunk a net addig az izmossabb játékokat multi tekintetben visszább kell venni, mert csak a 200-as ping lesz a végeredménye...
    SINGLE után majd többet fogunk tudni...
  • Smithwarden
    #11200
    Szinten...

    Kiprobaltam mindegyik demot, de Crysis tunik globalisan es ujitasokban is legjobbnak. (hiaba kell nekem is eros gepen visszavennem a beallitasokat hogy jo fps-em legyen)

    COD 4-et mondjuk meg mindenkeppen megneznem nappali palyan, es a multija sztem utos lesz azert, ha nem is grafikai / fizikai szinten, de hangulatban es fejlodos rendszer miatt.
  • DarkSector
    #11199
    Áááááááááááááá......az a "nem" szócska kimaradt...!
    Bakker!
    Akkor Sorry!
    Hiába későn keltem azt csípássak a szemeim....
  • lac coo
    #11198
    Azok nem béta képek .:))))) De mintha gduck is ezt írná :))))
  • DarkSector
    #11197
    Én ne tudnám? Nagyon is tisztában vagyok a bétával kapcsolatban...
    Értem én, de akkor a fejlesztők miért azokkal a képekkel reklámoznak, ha úgyis tudják, hogy Vista alatt is DX9-ben megy???
    Jah és miért nem írták a képek alá, hogy vigyázat, mert ez csak a béta!!!
    Én a szövegből azt olvastam ki, hogy ez a single véglegesre vonatkozik....

    Jah és a béta-ban mit keres ott a képen az a két faszi???
    mert hogy azok nem a béta-ból való karakterek az is biztos....
  • bordy
    #11196
    nálam is, valahogy jobb a multizás ebben számomra, élvezetesebb.
  • gduck
    #11195
    Bétában nincs DX10 :D Ha nem vettétek volna észre, azok a sample összehasonlító képek nem a MP bétából vannak. VISTA alatt is DX9-ben megy a béta, csak éppen 10-15 FPS-el lassabban :)

    UI: tegnap este nagyon üresek voltak a szerverek :) Tudom kijött a COD4 (nem vmi nagy szám), Timeshift (na abban már van fantázia) és UT3... Ettől függetlenül nálam még mindig a Crysis viszi a pálmát ;)
  • DarkSector
    #11194
    Én sem próbáltam Dx10-en attól független, hogy a vasam megvan hozzá, de nem is akarom a telepítgetést elkezdeni ezért cserébe....
    Ettől még a béta is szebb.
  • Peetboy
    #11193
    De én a képekre mondtam, amit látok. Vistán nem próbáltam még a Crysist, mivel nincs is DX10-es kártyám, és ez a Béta csak DX9-es.
    Értelek, több kavicsot fogsz látni, de gyengébben fog futni.
  • DarkSector
    #11192
    Igen...
    Én is gondoltam rá, hogy feldobom a Vista 64-et, meg nyomatok ezmiatt egy Dx10-et, mert úgyis lépte nyomon meg fogok állni és megnézegetem a sziklák mellett a kis kavicsokat!
    Mennyire jó lesz, és akkor mondhatom büszkén, hogy 15fps-el azé fut gyengébben, mert 4 kaviccsal több van nálam...

    Istenem ments meg!!!
    Jah és ne legyen igazam!!!!!!!!!
  • Peetboy
    #11191
    Így van én is láttam az utolsó képeket, ami a beállitások összehasonlitása. Low (DX9),Medium (DX9),High (DX9),Very High (DX10).
    Nos amit a Very Highon látok az, hogy alul a kövek részletesebbek. De ezt DX9-re is simán megtudnák csinálni.
    Csak hát azt állitják a DX9 nem tudná azt a sok számolást kiszámolni. Istenem, ekkora hülyeséget ! Úúúúú
  • DarkSector
    #11190
    Pénz pénz pénz!!!
    Nézd meg az Unreal Tournament 3-at...
    Ott is nyomatták a süket dumát, előtte hogy nem lehet U3-nak DX9-ben élsimítást bekapcsolni...
    Na most itt van, akkor az UT3 most miért nem recés nálam a K....VA É...ETBE!!!

    Ennyit erről..DX9-ben is lehetne, csak akkor nem jönne be semmi a Vista, meg a DX10-es kártyák eladásából..
    A poén az lesz, ha kiderül majd, hogy DX10-ben nem is lesz annyival szebb, mint azt állítják!
    Mert ez az utccsó képadag eléggé kétségbeejtő....
  • Peetboy
    #11189
    Én is erre gondolok. Úgy akarják megcsinálni a fejlesztők,hogy a Very High beállitást csak DX10-es kártyával lehessen látni.
    Pedig azt a legrészletesebb textúrát DX9-ben is meg lehet csinálni.
  • Peetboy
    #11188
    Láttam mozgatható növényt a Crysisban. Feljebb tettem a grafikai részletességet és találtam egy füvet ahova léptem ott mozgott. Ugyanigy igaz volt a lövésre is, ahol meglőttem ott kicsit elmodult.
    De ne olyan hosszú levelű növényre gondoljatok mint amit a videókon láttunk, hanem ez a talajon levő kis fű szerüség.
  • DarkSector
    #11187
    Na beszarok magyarosítottad???
    Egy linket légyszíves...
  • red bull
    #11186
    nem naon :S
  • maximix
    #11185
    sajna linket nem tudok mer nekemis a haver hozta a jatekokat neki meg nem tudom hogy honan van de ha talalok kuldok amugy slytesed se nics hogy mi lehet a gond?
  • red bull
    #11184
    Küldj nekem egy linket ahonnan én is le tudom tölteni és talán akkor tudok segíteni :) . (key el együtt)
  • maximix
    #11183
    Sziasztok nekem lenne egy problemam ilyen gepem van> Intel Core 2 Duo E6600 @ 2.4 Ghz ASUS EN8800 GTS 640MB 2GB RAM ALAPLAPOM Socket 775 4CoreDual-VSTA es nem akar meni a Compani of Heroes se a BioSohck Direktx10 alat betolti a jatekot es mikor elindul egy pilanatra beugrik a jatek de rogton kidob. Amugy Vista Ultimate operacios rendszer hasznalok porbaltam 64-bitesel is de ugyanazt csinalja ezel a driverel probaltam v100.65.Legyszi IRJATOK mert nem tudok vele mit kezdeni elore is koszike
  • red bull
    #11182
    PLS adjon valaki egy olyan linket ahonnan letudom tölteni a Crysis demo BETA t ami normálisan megy cd key minden van . PLS PLS PLS . Előre is köszönöm
  • Denes888
    #11181
    Egy kis bug: :D Nem tudom vezetni a csónakot.

  • Raptor 2
    #11180
    JAh, és ajánlom minden ATI-snak, hogy tegye fel az új 7.10-es drivert, nekem NAGYON sokat javult tőle a sebesség :D Most ilyen beállítások mellett 100%-osan játszhatóan fut (Néha néha megröccen ha sok épület felé nézek, de csak egy pillanatra)



    AMD 3000+ , 2GB DDR, Ati X1950 Pro Ultimate

    Eddig Közepes beállításokon is nehézkes volt, most angyon jól megy!!!! mosmá bátran várom a SIngle Demot, füleg h. addigra veszek X2-t, na most én kimondom, h. nem is olyan szarul optimizált a engine :D :D .... Bétához képest :)
  • Raptor 2
    #11179
    Hát lehet :D Amugy valószínüleg holnapra meglesz a magyarítás :)