31662
CRYSIS
  • DarkSector
    #11458
    Igen gyanítottam...de nem gáz, én értem félszavakból is...
  • MiQ
    #11457
    ... bammeg mármegint félregépeltem femo=demo
  • DarkSector
    #11456
    Jah én is csak reménykedek, mert a Béta eléggé siralmas volt.
  • MiQ
    #11455
    ... arra befizetek

    Szerintem nekem sem fog high-on menni, de majd a femo után kiderül minden
  • KILLER2
    #11454
    Igen, így ahogy körülnéztem, nem rossz ötlet xD
    Mondjuk itt az SGn írtam Curtisnak, ő még nem válaszolt, de nem rossz ötlet, hogy írok nekik xD
  • bordy
    #11453
    gondolom sign up-olsz a clanbase oldalon aztán, aztán nemtom :D írsz, jelzel nekik.
  • KILLER2
    #11452
    Ebbe a =[CrysisCore]= klánba nem tudja valaki, hogy hol lehet jelentkezni?
  • arni17
    #11451
    Valaki beta keyt XDDDD pls
  • lee56
    #11450
    lol, szívás xD
  • DarkSector
    #11449
    Igen ez 100%...de ha nincs rá egyenlőre szükségem, akkor nem számít..
    Az tudom, hogy a 7900-ashoz képest legalább 1.5x még így is erőssebb...

    És 2-3 esetleg 4 hónap múlva összejött volna a procira egy kis lóvé, de így inkább várok vele, mert 1 játékért nem éri meg....
    Crysis-al meg max játszok High-on AA nélkül..
  • dante3
    #11448
    Lehet, de szerintem a procid nem hajtja ki a vga-at!
  • DarkSector
    #11447
    SRL egy nagy szar!
    Mert csak betáplált adatokat vizsgál a gépeden..
    Énnekem eddig vagy 7-8 játéknál írta, hogy nem elég recommened-hez a rendszerem, de valójában minden csutkára húzva megy 40-60fps-t minimum...kivéve Crysis ami kicsit meginog néha Highon...de ez nekem nem nagy gond....
    1 játék miatt nem fogk beruházni semmilyen drága cuccosra...

    Jah és mindezt 320-as VGA-val és egy 1magos 3ghz-es procival érem el semmilyen core2 nem kell nekem, még egyenlőre....
    Még tanakodtam, hogy alaplap+proci+ramok legyenek e újjítva, vagy egy VGA...
    De régebben már sokszor tapasztaltam, hogy már a VGA önmagában egy nagy erőt jelent....
    Tehát egy jódarabik nekem nem fog hiányozni a Core2....

    A VGA a legfontossabb!!!
  • Solid Snake
    #11446
    Sorry de hát ezt nem hagyhattam ki
  • grebber
    #11445
    Ne is mond azzal jól megszoptam :( 9990ért vettem kb eltelt asszem 3 hónap 7990 majd ismét 1-2 hónap 4990ft majd kiadták ingyen a multit .
  • grebber
    #11444
    Ez lehet igaz,de szerintem normális EREDETI szervert mindig lesz tört szerintem nembiztos.

    Most 11990Ft-ot megér szerintem.
  • Solid Snake
    #11443
    Ja úgy mint a FEAR-t
  • skyli991
    #11442
    A Medal of honor Airbone is megy törttel multiba, és az is EA. Lehet hogy ez is fog, meg a prostreet is? :D
  • grebber
    #11441
    Nem a grafikáért veszem meg hanem a multi miatt!Évente 1-2 játékot megengedhetek magamnak szerintem!
  • Banano
    #11440
    Nem akarok összeveszni veled de OLVASS .
    Figy ha kipróbálnád ezeket a játékokat maxon úgy hogy közben méred a vram igényüket akkor megérted hogy miről van szó.Pl a Bioshok tuti hogy 500körüli vramot fog enni független attól hogy nállam a 320-as GTS-en simán elszalad maxon 1440-ben 50-60fps -el (viszta alatt ).Már leírtam azt a példát is mikor még csak 512ram volt a gépemben...akkor a vista 400-450-et evett..mikor alápakoltam 2gb-ot és volt lehetősége zabálni akkor meg 600-700.
  • Peetboy
    #11439
    Valószinű lesz benne magyar nyelv. Te képes leszel megveni ezt a játékot?
    Én majd 2 év múlva veszem meg, addigra lesz 8800-am is hozzá.
    Szerintem fölösleges azért pénzt adni, amit 1 közép kategóriájú gépen nem lehet maxon futtatni.
  • grebber
    #11438
    Most akkor amit veszek majd a boltba Crysist abban alapból lesz magyar nyelv vagy mi?
  • markastor
    #11437
    Na ugye. :D Pénz beszél..
  • Zsoltika 007
    #11436
    Nem meglepő. Figyelembe véve az nvidia logót a játék indításakor. :D
  • markastor
    #11435
    S akkor még nem is volt szó az 512- 2900XT-kről.
  • markastor
    #11434
    Ha valaki meg tudna dobni egy beta kulccsal -kipróbálni- annak nagyon nagyon megköszönöm. :)
  • markastor
    #11433
    Na igen. Hülyegyerek Pistike meg sír Anyukájának h. vegyen neki 8800-at, mert az kell kríziszhez...
  • Zsoltika 007
    #11432
    Arra én is.
  • gduck
    #11431
    Sajnos ez azért van, mert az "ajánlott" videókártya meg a 8800-as... Kiíváncsi leszek jövő csütörtökön a demóra, mit fog mutatni DX10 alatt...
  • arni17
    #11430
    valaki adna ingyen beta key-t hogy kiprobáljam léccciiii......elöre is köszi (ha valaki adna pls privi)
  • markastor
    #11429
    Nem 320-as 8800GTS-em van, hanem 512-es X1950PRO-m.
    Amit kritizáltam az az, hogy miért 640MB kell az ajánlotthoz és miért nem 512?
    Azért elég kevés fajta (8800GTS, 8800Ultra) videókártya van 640MB RAM-mal vagy felette.
  • dante3
    #11428
    Azt mondom én is, tuti jól fog futni vele!
  • gduck
    #11427
    Csináltam régebben egy Crysis VRAM "teszet", amiból az derült ki, hogy AA nélkül 1280x1024-es felbontásban ~400MB memóriaigénye volt..... Szal ezért nem a 320MB-os kari az ajánlott.

    Ettől függetlenül, sztem azzal is jól fog futni ;)
  • dante3
    #11426
    Nem is az a baj, hogy nem menne, hanem majd nem enged pár opciót bekapcsolni 512 vram alatt! sztem
  • Katun
    #11425
    Felejtsd el, fog az menni :)
    Kicsit még húzod is és király lesz.
    Csomó más játék is írta hogy nem fog menni meg hasonlók mert 320MB, azt simán pörgött 60FPS fölé...
    Ne aggódj szerintem, vag ymégis? :D
  • MiQ
    #11424
    ... egyszerû a képlet: ha nem akarsz tuningolni, akkor vegyél minél nagyobb órajelü procit, ha igen akkor meg elég egy E4400-as, mert faszán húzható. Inkább az alaplaptól és a ram-tól függ, hogy mennyire sikerül felhúzni. Teljesítményben pedig alig marad el az azonos órajelü 2-szer, 3-szor annyiba kerülõ prociknál.
    A prohardveren kielemezték, hogy van-e számottevõ különbség a 2 és 4 MB cache között, és nem találtak kiugró különbséget.
  • markastor
    #11423
    Akkor egy 320MB-os 8800GTS sem elég neki az ajánlott minősítéshez? "Szép", mondhatom....
  • Peetboy
    #11422
    Igen ezt az oldalt én is láttam,és csodálkoztam van benne Hungarian nyelv. Ezek szerint magyar nyelven is kapható lesz.
    DEJÓ, csak éppen akik a warezt töltik le, azok majd nem kapnak magyarítást hozzá.
    Jó tudom, a FIFA 07- warez is magyar nyelvű és az NFS-Carbon (warez)is .
    De pl. a Dark Messiah - Might & Magic-et letöltöttem és angol, nem csináltak hozzá magyaritást.

    (Bocs az offért)
  • bordy
    #11421
  • DarkSector
    #11420
    Már valaki elkezte a szövegeket magyarosítani a topic-ban, csak nem emlékszem, hogy ki volt az...
  • grebber
    #11419
    Ez most tuti 100% hogy lesz benne magyar felirat vagy csak találgatás??