31662
CRYSIS
  • KILLER2
    #16269
    Hát én már nem tudom, mert eddig én is úgy tudtam, viszont néhány online-bolton, meg azt olvastam, hogy nem. Meglátom, nem izgat különösen.
  • lac coo
    #16268
    Már megvan a java cucc, a videokártyákra várok ...
    Meg aztán össze kell rakni, rendszer, a fontos dolgaim.. Pfúúú...

    Kb ezzel is úgy leszek , mint mikor megvettem életem első (akkori) csúcskártyáját, aztán kb 1 hónapig nem volt erőm berakni a gépbe :))))
  • Sland
    #16267
  • Sland
    #16266
    Már le lehet tölteni a Crysis-t az EA oldaláról!

    Link
    Forrás
    Másik forrás
  • gduck
    #16265
    Abban is lesz magyar felirat :)
  • MaskimXul
    #16264
    Ingame csak az fps,meg gpu használatot tudod, sys_enable_budgetmonitoring 1 és r_displayinfo 1 -el.
    Amúgy meg ne fullscreen futtasd, és akkor látod a feladatkezelőt az óra mellett, ha fut.
  • Peetboy
    #16263
    Laccoo jövő héten meglesz az új géped? Na hiszen ez nagyszerű. Mire megjelenik a teljes Crysis arra neked is lesz valami csúcs géped, ami elviszi maxon.
    Én is szivesen addigra beújítanék egy új gépre,de nincs rá keretem.
    Pont arra gondoltam, Low-on ha kijátszom, akkor nem látom majd az igazi szépségét a játéknak. Viszont később amikor meg lesz új gépem ami elviszi maxon, akkor meg már nem érdekel.
    Én akkor szeretek vele játszani, amikor először viszem végig, mert akkor újdonság minden benne.
  • GamerAdams007
    #16262
    Hogy tudom ingame megnézni a proci/vga terhelést, meg ilyemiket?
  • MaskimXul
    #16261
    Na megnéztem, ofc felugrik a procihasználat ha felrobbantok egy házat. Bár ez egy 7900Gt, de kétlem hogy dx10 es kártyánál nem használná a procit fizikára. Ja, és mind a két magot 100% on használja.
  • KILLER2
    #16260
    Köszi. Csak azért kérdeztem, mert a játékban lesz magyar felirat, de asszem, hogy a collector's editionban nem, nekem meg az lesz és akkor majd leszedem a játék rendes verzióját, aztán magyarítom.
  • MaskimXul
    #16259
    szoftveresen. Vagy a gpu számolja a fizikát, vagy a cpu. Ha nézed a prociterhelést játék közben, láthatod, ha felmegy robbanásoknál. Ha nem megy fel, akkor videókártyával számoltatja, ami elég érdekes lenne, lévén az már úgy is szarrá van terhelve.
  • bbchris
    #16258
    AZt hiszem az Nvidiában is van Quad Effect néven , de nem biztos . Valahol mintha olvastam volna hogy az NVidia is tett a 8800-as videókarikba saját Physix -et . Amit észrevettem mint sok más ember hogy tényleg mikor robban a gránát egy épületben akkor ugyanúgy repülnek darabjaira az elemek mint amikor kiadtak egy crysis physix videót . De szerintem lehet hogy csak szoftveresen számolja .
  • Smithwarden
    #16257
    Rakj fel XP-t es minden highon siman fogsz jatszani 30-50 fps-el kb ezzel a geppel.
    (persze legujabb drivers, stb legyen felrakva)
  • MaskimXul
    #16256
    cvarokkal tovább lehet finomítani a beállításokat, tweakguides.com on is van róla leírás.
  • MaskimXul
    #16255
    game/localized/english.pak/Languages/compiled docs

    viszont:

    " That is not the official story, but more an early sketch of what the story could look like. So do not expect this to be the final version of the story. Smile

    See it as a behind the scene asset for those who are interested in how the story of Crysis evolved.

    -alex
    "
    *Cry-Alex*
    Community Manager
  • BaliBoy
    #16254
    .....
    Unified Superscalar Shader Architecture

    * 320 stream processing units
    o Dynamic load balancing and resource allocation for vertex, geometry, and pixel shaders
    o Common instruction set and texture unit access supported for all types of shaders
    o Dedicated branch execution units and texture address processors
    * 128-bit floating point precision for all operations
    * Command processor for reduced CPU overhead
    * Shader instruction and constant caches
    * Up to 80 texture fetches per clock cycle
    * Up to 128 textures per pixel
    * Fully associative multi-level texture cache design
    * DXTC and 3Dc+ texture compression
    * High resolution texture support (up to 8192 x 8192)
    * Fully associative texture Z/stencil cache designs
    * Double-sided hierarchical Z/stencil buffer
    * Early Z test, Re-Z, Z Range optimization, and Fast Z Clear
    * Lossless Z & stencil compression (up to 128:1)
    * Lossless color compression (up to 8:1)
    * 8 render targets (MRTs) with anti-aliasing support
    [b][szin=red]]* Physics processing support[/szin[/b]
    .....

    Tehát már a HD 2900-sekben is be volt szerelve fizikát számító egység. Utána a 2400 ill. 2600-as szériába is. És gondolom a héten érkezőkbe is bele lesz szerelve. Nvidia oldalról nem tudom.
  • KILLER2
    #16253
    Nekem is az vele a bajom, hogy túl üres. Kellet volna valami extra az elejére, akkor nagyon jó lenne
  • KILLER2
    #16252
    Nem rossz, bár nekem annyira nem jön be.
  • GamerAdams007
    #16251
    Uhh nagyon fasza, bár az előlapja nekem kicsit üres...
  • bordy
    #16250
    rinyálásokat elkerűlvén plusz van aki biztos nem tudja hogy kell behozni, itt van még 1x

  • bordy
    #16249
    béka hja :D
    kopiztam és nem figyeltem, ennyi. szerkeszteni meg nemtudom. sms-t meg nem fogok azért küldeni :P
  • Zsoltika 007
    #16248
    Hanem béka... Nemtom ninek használjátok ha szar. Van 1000 másik működő képtár. Tudom hogy meg lehet jeleníteni de annyit nem ér az egész.
  • bordy
    #16247
    de széép :)

    kivételesen nem pálmafa :)

  • daneelolivaw
    #16246
    akkor expressz add fel a tiedet :P
  • lac coo
    #16245
    Mégegy videokarit bele ! ;)
  • daneelolivaw
    #16244
    ja,és vistám van
  • daneelolivaw
    #16243
    üdv!
    alant látható a konfigom. a demo-t mindent lowra vettem, kivéve a texture-shader-water quality-t,azokat very highra, és így produkál 15-20 fps-t. szeretném tudni, milyen teljesítményfokozó megoldások léteznek,gondolok itt virtuális memóriára, vagy valami segédprogramra, AKÁRMIRE. privát üziben is el lehet küldeni a tippeket. előre is nagyon köszönöm
  • KILLER2
    #16242
    Van benne valmi.
    Lenne egy olyan kérdésem, hogy hol vannak a játék szövegei?
  • red bull
    #16241
    Pre-Relase DEMO
  • KILLER2
    #16240
    A Crysisban nekem az az egyik legnagyobb bajom, hogy elképesztően trágya a HUD lowban. Ilyen szar recés képeket még egy játékban sem láttam, ez az első és ebben meg nem is szabadna semmi ilyesminek lennie.
  • red bull
    #16239

    "Csendlegyen"
    :D
  • Ability
    #16238
    A videókártya hasonló a processzorhoz bizonyos értelemben. Ugyan úgy tud számolni minden mást is, mint a "normál proci". A modern brute force jelszófeltörő programok is használják már a VGA-t, mert így kb. 4x gyorsabban halad a program...

    Szerk.: és nekem amúgy rémlik valami, hogy a DX10-es VGA-k olyan kialakítást kaptak, hogy a fizikát is rajtuk keresztül számolja ki a játék + ugye a szoftveres támogatás (DX10). Ennek utána kéne nézni, mert nem nagyon emlékszek.
  • lac coo
    #16237
    De elméletben videokari is tud fizikát, legalább is ezeket az alap dolgokat amit a játék használ .. .Vagy rosszul tudom ?
    Szvsz ragdoll-t az tuti , hogy tudja a gpu ....
  • XeeN
    #16236
    fizika proci effekt gpu.
  • Smithwarden
    #16235
    Fileplanet beta multi ujra elofizetos.

    Most vagy szopatjak a nepet (beetetes power) vagy megint sokan regeltek.
  • k3nGu
    #16234
    úristen, nah iet még nem basztam:DD
  • Smithwarden
    #16233
    Hi

    Nem adjak ki.
  • Rusnyi
    #16232
    csősztök!


    ezt a gémet Ps2-re is kiadják?
  • lac coo
    #16231
    Amúgy itt a fizika számítását ( rongybaba, merev testek stb .) a videokártya végzi ?Vagy hová van irányítva? Mert komolyabb dolgoknál ( pl. hurrikán által darabokra szedett ház..) iszonyatosan beakad viszont közel nincs 100 %-on a proci ....
  • Thaddeus
    #16230
    Üdv, csináltam egy egyszerű képátdolgozást, így kicsit sötétebb a hangulat :)