31662
CRYSIS
  • HeadHunter86
    #16309
    Ez így, igaz. Vista csak egy nagy ámítás... és fele annyi FPS-ed sincs mint XP-n.
  • Newfronter
    #16308
    Hasonlítsátok össze a képeket.
  • Newfronter
    #16307
    Semmi különbség az XP-s Very High és a Vistas között. Csak Vistan kevesebb az FPS-ed. :D
    Na mindjárt kikeresem nektek a gamespotos cikket.
  • GamerAdams007
    #16306
    Hát nem fog annyira jól kinézni, mint Vista very high-on, de majdnem olyan lesz. Hibád nem lesz, max low-fps, ami elég valószínű. :S
  • grebber
    #16305
    Nem az az előcsalt very high állítólag nem a rendes very high .(Ezt csak halottam)
  • csabush
    #16304
    Az nem lesz teljesértékű very high, dx10 nélkül ha jól tudom. Vagy igen?
  • daneelolivaw
    #16303
    és akkor ugye elő lehet csalogatni a very highot xp-n is,ugye, mindenféle probléma nélkül?
  • csabush
    #16302
    Nem csodálom hogy untad, nagyon sokminden történt benne tényleg.. De mit is vár az ember egy demótól? Majd meglátjuk mit tud a full. :)

    Multiba meg mindenkinek a bf2 az etalon? Nem ér a nyomába a multi... Ez elég érdekes, tekintve, hogy a bf2 multira kihegyezett gém, ez meg singlere. Mellesleg én nem szeretem a BF sorozatot...
  • grebber
    #16301
    Sokkal szebb Very highon annyi!
  • daneelolivaw
    #16300
    egy kérdés: mi a különbség very high és sima high között? mert ha semmi, vagy nem sok,akkor inkább visszateszem az xp-t,hogy gyorsabban fusson
  • bordy
    #16299
    crysis.hu-n ezt írták az autókáról.


    Csak az veheti meg az autót mp-n belül aki előrendelte/megvette Special Edition-t.

    A kétéltű koreai APC-be, csak az szállhat be vezetőként aki megvette. Amint ez a személy elhagyta a járművet a társai tudják használni és feltörhetővé válik az ellenség számára (lock-pick eszközzel).

    szal koreai apc elvileg.
  • KILLER2
    #16298
    Nem ugyan az, mert van benne +1 jármű. Nem nagy szám, de benne van, azaz már nem ugyan az, mint a sima verzió.
  • KOVU
    #16297
    hi
    én letöltöttem amit csináltál müködik , jó szerintem köszi ^^
    de pár kis filmen láttam olyan tankot ami ilyen atombomba szerüséget lő.
    hogy azt nem tetted bele mert én nem találtam meg :S ha benne van akkor le irnád hol
    elöre is köszi ^^
  • grebber
    #16296
    Ez az mindenki szaladjon venni 2 db 8800GT-t SLI-be és akkor lelehet mondani a központi fütést csak egy szobába kell lenni a géppel és frankó meleget ad majd!
  • bordy
    #16295
    na megint a vga-nal tartunk majd mondja lac coo
  • gduck
    #16294
    Hát pedig más játék egyenlőre nem igényli az SLI-t :D (Ez se mert én is majdnem VERY HIGH beállításon fogom nyomni.) Nem szoktam veled kötekedni, de érdemes lenne visszanézni a hozzászólásaidat :D Valahogy ellentmondásosnak és picit "ál" szagú az egész most már ;)

    "egyszerűen ilyen áron kerülnek ki a cuccok a gyártóktól": hát ez meg már tipikusan leesett a teherautóról kategória :) 8800GT-nél nem hiszem hogy 80% árrés lenne :D
  • NeBby
    #16293
    "Meg vegyél bele 2 darab 8800 GT-t, az elég olcsó és a 8800 GTX-alatt nem sokkal van tudásban."
    1 GT sincs sokkal alatta , nemhogy 2 Sőt még veri is elég sokszor...
  • Peetboy
    #16292
    De ha olyan olcsóért szerzed be, akokr minek irok 8800 GT-t ,vegyél akkor bele 2 db 8800 Ultrát! HEHE
  • Peetboy
    #16291
    Egyszer láttam egy kirakatban egy SLI-s alaplapot, kb 70 ezer volt az ára, csak néztem mint a moziban. Most nem is vágom mennyiért mennek ezek az alaplapok. Ha 30-ért lehet olyat venni az már jónak számit.
    Meg vegyél bele 2 darab 8800 GT-t, az elég olcsó és a 8800 GTX-alatt nem sokkal van tudásban.
  • Peetboy
    #16290
    Az elég olcsó akkor. 160-as telefont 30-ért. Akkor egy 8800 GTX-et 120 helyett 10-ért veszel?
  • lac coo
    #16289
    Megint képzelődtök, hol írtam, hogy nem tetszik ?
    De emiatt nem költenék el annyi pénzt ...Sli meg azért lesz, mert olyan olcsó ....
    Nejem Hp okostelefonját, 30 k-ért vettük, 160 a boltban ,egyszerűen ilyen áron kerülnek ki a cuccok a gyártóktól ....
  • Peetboy
    #16288
    Aha értem ,vagyis te úgy gondoltad, hogy a régi 2-3 éves gépébe vesz új SLI-s vga-kat? AGP-re? HAHAHA
  • gduck
    #16287
    Ezt a véletleg egybeesést - szíves engedelmeddel - nem hiszem el ;) És azt se hogy nem tetszik a Crysis :D :D :D És mi viszi ezt a játékot fullon? Mert sztem csak vmi SLI-s konfig :D
  • lac coo
    #16286
    Nem emiatt a játék miatt fejlesztek, és nem is akartam még, csupán most jött a lehetőség , hogy számomra elérhetetlenül olcsón vegyek meg mindent ....
  • grebber
    #16285
    Te nem tudsz olvasni .Azt irtam hogy ő most fejleszt és szerintem 2-3 éve hozzá sem nyúlt a gépéhez!
  • Peetboy
    #16284
    Hát akkor te nem tudsz olvasni. Nemrég irta, hogy megvannak az új alkatrészek, csak a videkarikra vár.
    Nem tudom minek kötözködni, amikor leirta mi a helyzet. Itt csak ti köttök bele a másikba nem ő.
  • gduck
    #16283
    A Digital verziót nem hagyja megrendelni az USA oldalon, szal nem hiszem hogy a dobozost hagyná :( Sztem csak az európai eastore oldalon tudod megrendelni és csak drágábban euróért :(
  • bordy
    #16282
    mindjárt megkérdem az ea-t vájá XD
    amúgy ja, 1 fájl az egész.
  • gduck
    #16281
    A gyűjtőknek szánt kiadást kapom én is és mégis magyar nyelvű lesz. Miért? Mert csak +cuccok vannak hozzá :) Ha a DVD-s kiadás esetleg mégis angol, akkor is csak 1 fájlt kell benne kicserélni ;)
  • gduck
    #16280
    #16219 :D
  • bordy
    #16279
    cd galaxies.hu

    Gyüjtőknek szánt kiadás, amely teljesen angol nyelven várható. A normál kiadás lesz csak magyar feliratos.
  • bakvarnyu
    #16278
    Multiban nem hiszem, hogy túl nagy durranás lesz, BF2-nek nemigen ér a nyomába. Most attól hogy kidől egy-két fa meg jól néz ki még nem kell
    tőle ennyire elájulni.Én igazából már a demóját is untam.
  • grebber
    #16277
    szerintem neki a gépe már vagy 2 -3 éve megvan!
    És nem 1 játékért vesz valaki gépet!
  • Peetboy
    #16276
    Itt irtátok,hogy ha nem tetszik Laccoonak a Crysis, akkor minek irogat ide rosszakat. Biztos,hogy tetszik neki hiszen szerintem éppen ez miatt vett új gépet.
    Ha nem tetszene akkor nem vett volna újat. Csodálkoztam is ezért rajta, mivel korábban azt irta, hogy mások minek szórják a pénzüket ez miatt olyan drága gépre. Most meg ő is bele esett ebbe a hardware csapdába,hogy a játék kedvéért újitsunk gépet.
  • Peetboy
    #16275
    Az jó, ha már megvannak a fő darabok. Videkártyákra vársz? Akkor kettőt akarsz SLI-be kötni? Hát az úgy kétszer olyan drága lesz, és nem hiszem, hogy 2x gyorsabb lesz.
    Majd nekem is szerezhetnél később olcsó áron alkatrészeket.
  • lac coo
    #16274
    Far Cry 2 ?
  • lac coo
    #16273
    Az.. Meg utána hetekbe tellik mire ismét olyan cuccok lesznek rajta amiket megszoktam ... Ahoz nincs semmi kedvem ...

    Igazából nem is akartam idén gépet, de a feleségem munkája miatt napi kapcsolatban áll az ország legnagyobb számtek cégével, és brutál jó áron szereztek alaktrészeket... mondjuk 20 milliárdos éves forgalmuk van, ennyi belefér nekik :))) Szvsz gyári, gyártási áron hozhatták ...
  • HeadHunter86
    #16272
    Összerakni, micsoda nagy meló, pfuuuuuuuuuuuu, kb másfél óra.
  • Smithwarden
    #16271
    Hat ha jovore lesz meg az uj geped akkor nem maradsz le semmirol kb.

    En kozel nem latok annyira komlexen osszerakott gamet, fps-t hirekben / fotokon / videokon ami megkozelitene a Crysist foleg grafikaban / fizikaban, stb-ben.

    NEM vagyok elvakult Crysis fan - csak keresem a jo fps es foleg fps multi game-ket + az infokat ezekrol es jelenleg nem latok semmit ami a nyomaba erne a kozeljovoben (a tavoliban sem nagyon ~1-1.5 ev), ez teny.
    (..de hiszen meg ki sem jott ez sem mondjuk...par nap!)

    Talan BF3 de arrol sincs semmi kezzel foghato dolog, es nem valoszinu sokmindenben erosebb lesz.
    (Irjatok ha tudtok valami jovobeli nagyon utos cuccrol infot, mert erdekel persze.., de en nem nagyon tudok most ilyet.)
    Bar lehet es valoszinu sok ceg erre a motorra var, megnezi mit tud, licenszelik es ez ala irjak az uj jatekaikat (1-2-3 ev).

    Ebben remenykedem is, mert ezeket nehez lesz elbaszni ilyen alappal, es a jovore ujitott gepeinken is vigan elfutkaroznak majd valoszinuleg.
  • GamerAdams007
    #16270
    Igen ezt már eddig is tudtuk, aki előrendelte az már töltheti, persze úgyanúgy nem tud vele még játszani, de ez most mindegy. Engem inkább az érdekelne, hogy ha a külföldi EA Store-ból rendelem meg a gamet, akkor mikorra szállítják ide hozzánk? Mert náluk ugyebár $49.95, azaz ~9000FT, nálunk meg 12k, ami nekem most enyhén jól jönne. :) Magyar feliratom nem lesz, leszarom, úgyse raknám fel szerintem. Sajnos sokszor kicsit más a feelingje egy játéknak a magyar felirattal, még ha az hivatalos is. Annyira el tudják rontani a "poén"-okkal, mármint hülyén van lefordítva, és elég idióta dolog jön ki belőle, a szófordulatok szintén eléggé el szokták cseszni. Meg nemtom, én alapból jobban szeretem az angol szöveggel... Na szal a lényeg. hogy mikorra kapnám kézhez?