31662
CRYSIS
  • gduck
    #16229
    Na nekem már a gépemen a játék, de nem sokat érek vele mert még 5 nap és 13 óra múlva kódolják ki :)
  • Me Ga
    #16228
    Te nem vagy normális...
  • lac coo
    #16227
    Hol írtam, hogy a scriptelt Ai a jó, és hol hogy szar a grafika?


    Tény hogy lowban megy most, talán jövő héten meglesz az új gépem az lazán viszi fullon, de hogy szar azt nem írtam.Low-on hihetetlen gagyi és még ahoz is viszonylag erős gép kell az tuti .....

    Rgo ha már így artad , sokszor valóban nem fogtok fel semmit, és igen jól olvastok a sorok között... :DDD
  • Prince of Máté
    #16226
    Sztem hagyjátok ezt a Lakót, tény hogy szánalmas egy figura, de nem fogja abbahagyni.
  • Dante73
    #16225
    Látom, nem vágod a lényeget.
    1, a véleményed ismerjük, tudomásul vettük. A mi véleményünkön nem tudsz változtatni. Mi nem akarunk a Tieden.
    Kis adalék; Ma három féle ai létezik; Olyan, mint a Crysis-é, rosszabb mint a Crysis-é, Scriptelt. Hogy Te a scriptelt AI-t tartod jónak, tudjuk.
    2, nem esel hasra a grafikától. Itt két eset lehetséges.
    a; Szar a géped.
    b; Hiába Jó a géped, többet vártál. Oké. 3524 szer leirtad. Szerinted elsőre senki sem értette?
    Mindezt egy előremutató játék demója alapján.
    Mindenkinek van véleménye. Sokszor ez nem egyezik a többiekével. Ez természetes.
    Viszont az az arrogancia, amivel ránk próbálod erőltetni, nem az!
    Kértünk szépen, csúnyán, hogy fejezd be az önigazolást, és fogd fel végre; A Te véleményed EGY vélemény a sok közül. Itt csak részben osztják a véleményed, vagy egyáltalán nem. Azzal, hogy huszonötödször elmondod más szempontból ugyanazt, azt üzened, hogy nem fogtuk fel amit mondasz, ergo hülyék vagyunk. Pedig lehet, csak másként nézzük a dolgot, és a számitástechnika jelenlegi korlátaival jobban tisztába vagyunk mint Te!
    Tudod, ez az egyszeri viccre emlékeztet, amikor bemondják a rádióban, hogy egy ámokfutó halad szemben a forgalommal. Nos Te vagy a sofőr, aki szerint nem egy, hanem mind...
    Részemről ezzel lezártnak tekintem a dolgot!

    Dante.
  • Gideon Wieth
    #16224
    amugy a COD 4ben is lazán befutnak a puska elé az ellenek...
  • Gideon Wieth
    #16223
    ehhez csak annyit fűznék hozzá, hogy szerintem a COD4 és a Crysis két különböző kategória.
    a Cod4 direkte arra épít,hogy folyton menjen az akció a Crysis elsősorban arra, hogy a sziget látványvilágával elkápráztasson minket... És azért kicsit túlzás, hogy 5 perceket kell gyalogolnod két ellenért. Jól írták előbb. egy szigeten, egy hatalmas dzsungelben ne várt el, hogy mnden bokorból előugorjon egy ellen. a Játékot nem ennek készítették el :)
    Amugy nekem mindkét játék nagyon bejön :)
  • lac coo
    #16222
    Helyes megint ott tartunk ahol szoktunk :
    Über az AI , mondom gagyi... Nem gagyi takarodjak ... Gagyi de kit érdekel, takarodjak :))))))

    Valaki írja már be milyen témában milyen véleményt írhatok be, hogy néha benézhessek ide ? :)

  • DarkSector
    #16221
    Nem akarok helyet foglalni, a vitában, de ez teljességgel így van ahogy leírtad.
    Ezen az elven mondhatnánk, hogy a foci egy hülye szarság, mert egy nyomott sima pályán futosgál néhány ember a labda után.
    A Crysis-hoz lehet hasonlítgani mindent, csak éppen semmi értelme.

    Minden játék egyediséggel próbál elkáprásztatni a játékost.
    A Crysis-hoz hasonló játék nincs.
    A cod4 meg bármennyire is jó, de egy tucat.
  • Dante73
    #16220
    Álandóan a top10-ben van a pc-s játékoknak... címü topik. Megmondom öszintén, maga a cím is irritál. Eleve egy vélemény, amivel nem értek egyet, illetve nagyon szeretném, ha nem lenne sosem igaz. Egy teljes napom ment rá egy ottani vitára. Meg vagyok gyöződve róla, hogy igazam volt, mint ahogy a topiklakók is nagy valószinüséggel arról, hogy seggfej vagyok.
    És a legszomorúbb az egészben, hogy ebben nagy valószinüséggel igazuk van. Odamegyek ahol a konzolosok laknak, felépitenek egy érvrendszert maguknak, amiben HISZNEK, és odamegy valaki, aki nekiáll kirugdosni az érvrendszer egyik pillérjét. Továbbra is irritál a topik címe, továbbra is hülyének tartom Őket, (bizonyos szempontból, nem általánosan!) De a **szt keresek ott, ahol nem látnak szívesen?
    Ha hetente bejárok, és leírom ugyanazt, mi változik? Semmi. Maximum magam idegelem, és Őket is.
    Ha nem volna világos, La-coo ra reagálok, De hogy érdemben is mondjak valamit.
    Le lehet őket lőni libasorban? Le. És? Ki nem szarja le? Legalább annyira valóságos ez is, mint a nano-suit, nem? Másik ha a láthatatlan emberrel találkozol, hova bújsz fedezékbe? És minek, mikor lehet ott ál mögötted? Inkább elengedsz egy két sorozatot vaktában hátha alapon. AI szar. Persze... Átlagot vidáman röhögve veri. Esetleg 5-10 év múlva, a 32-64 magos procikon majd taktikáznak valóban, addig csak szimulálni tudják a fejlesztők a taktikát, maximum! Másik. Percekig lehet menni mire találkozol valakivel. Gondoljuk csak át! Trópusi sziget, elszórt örhelyekkel, amik közt járőrözik pár katona. Persze, itt aztán CoD4 szerü csatákra kell számítani....
    Én elhiszem, hogy lacoo nem ezt várta, de ezzel a grafikával, fizikával megvalósithatatlan lenne Cod4 a mai gépeken! A Cod4 azért tudja azt, amit tud, mert minden, de MINDEN szkriptelve van. Ötletesen meg van oldva hogy ne vedd észre, de tulajdonképp mindennek egy megoldása van, nem lehet megkerülni, és hátbatámadni az ellent. Crysis-ban az a nagyszerű, hogy lehet, és le is reagálja!
    Mindegy is, nem tépem tovább a szám, a legegyszerübb, ha figyelmen kívül hagyjuk lacoo véleményét, ill nem reagálunk rá. Eleve felesleges. Mást várt, sajnálom, hogy nem azt kapta amit akart, de engem nem győz meg az igazáról, mint ahogy én sem őt, az én igazamról. Tehát értelmes vita, kizárt. Innentől, meg felesleges szócséplés az egész!
    Bocsi, a hosszú OFF-ért!
    ON

    Dante.
  • gduck
    #16219
    Vááá! Tényleg! Már húzom is lefelé :) Az írja, hogy 5 nap és 16 óra múlva játszható :D

    Crysis: 6GB
    Crysis Bonus Music: 645,7MB
    Crysis Special Edition Bonus Disc: 1.8GB
  • woy
    #16218
    kicsit megpiszkáltam én is a beállításokat,és már vannak árnyékok low shadernél is.gépem p4 3ghz,2gb ram / 800 ,7600gt.az átlag 25 fps megvan,jól lehet játszani,és sokkal szebb mintha teljes low-on lenne.pár kép :




  • bordy
    #16217
    áhh ea storosok már szedhetik a gépükre, persze még nemnyomhatják vele. grrr deakkor is 2 nappal elöbb mint a boltosok.
  • Bala10
    #16216
    Én csak olvasgatni szoktam ezt a topikot, de engem is kezd idegesíteni az állandó negativitásod. Miért nem keresel valami mást és hagyod őket békén? Pl, ha unatkozol, megtanulhatnál faragni, vagy mehetnél futni.

  • XeeN
    #16215
    Szerintem át kellene keresztelni a topic címét "Lac coo Vs. Crysis"-ra...
  • Smithwarden
    #16214
    "Igaz, hogy senkinek lövése sincs sokszor mit beszél ? IGAZ!"

    Ez a tipikus mindenki hulye csak en vagyok helikopter.


    "...elmagyarázom mindenkinek, ha hülyeséget ír, aztán lépek ..."

    Es ezt minek?
    Ez miert jo.. csak hogy baszogasd az a topicot?
    Ugy tunik, mert az egesz nem erdekel, de azert beirsz mindenfelet es nem erdekelnek a valaszok se, az emberek se akik visszairnak mindenfelet, csak a magad egoista szorakozasara beirod a sajat hulyesegeidet es lelepsz. (es visszajossz olvasgatni hogy de jo, megint szetakadtak 10en a hulyesegeimen, mehet a flame-dedo jatekom.)

    Ezt megcsinalhatod otthon magadba is, egy notepadban, es akar el is mentheted es kiirhatod dvd-re hogy az utokornak megmaradjanak a felbecsulhetetlenul realis kritikaid.


    De most tenyleg megkerdezem ujra, ha nem tetszik a jatek, es szetfikazod mar regen mindenki kis apro hibajat rendesen felnagyitva, akkor...


    ...MIERT JOSSZ IDE... ? ? ?


    En ha egy jatek demoja, bemutatoja nem tetszik lepek onnan a fenebe es elfelejtem a jatekot, nem olok feleslegesen egy szamomra ertektelen dologba 1 budos percet sem, meghagyom azoknak akik elvezik, es jol erzik magukat a kis hibaival vagy oromeivel amit nyujt nekik.
  • IgH
    #16213
    Most olvastam,h mik voltak a pro dolgok a teszter szerint a Pc Gamer 98%-os tesztjében,és érdekes mód köztük szerepelt azis,h: well-paced storyline ...
    Ezek szerint lehet h mégis sikerült vmi komolyabbat kihozni ebből az idegen lényes dologból? Én nagyon örülnék,mert hiába nyomják egyesek,h a Crysisban nem érdekel a sztori,ott a grafika,attól még szerintem igenis akkor lehetne igazán ütős,ha egy jókis filmszerű,akciódús sztorijú dolgot kapnánk,amire ezekszerint van esély. Kíváncsian várom.
  • KILLER2
    #16212
    Eddig ennek a játéknak van a legszebb grafikája. Ez sem elég? Mondjuk a sziklák szégyenteljesen néznek ki, azt meg kell hagyni.
  • MaskimXul
    #16211
    Szóval jobb lett volna, ha nem butítanak a grafikán és még egy GTX kártyán sem menne el sehogy? Azok a videók a játék engine képességét mutatták be. Nem ők hazudtak, mi nem bírjuk vassal.
  • bordy
    #16210
    na már fel is jött a topic a top 10-be
  • Peetboy
    #16209
    Na én is bekapcsolódtam megint havonta műsorszámra tűzött vitába..
    Én inkább ahhoz szólnék hozzá,amit valaki mondott,hogy a bemutató videókon szebb volt a játék,mint a Demóban.

    Hát ez nagy átverés lenne ha igaz lesz, mivel én is úgy láttam a videókon szebben néz ki a játék.
    Butittani nem szabadott volna a grafikán, mivel igy is úgy is lassan megy el egy GTX kártyán is Very High-on. Ezért maradhatott volna az eredeti grafika. Aztán majd egy következő generációs kártya talán elviszi maxon.

    Meg az a verzió is jó lenne, ha majd később egy Patch-el fel lehetne javítani még szebbre a textúrákat. Amit aztán egy erősebb kártya kihajtana.
  • bordy
    #16208
    ezt spec mondta. elfutnak meg forognak a fedezékbe menekülés helyett. :) és még igaz is.
  • KILLER2
    #16207
    Az kell. Felőlem írhatsz nyugodtan hibát is a játékban, én is fogok még az biztos, de elég azt csak 1x leírni és ha pl ilyen szar az AI meg ilyesmiket írsz, szeritnem valami indoklás is jól jönne mellé. Ha ez így lesz a jövőben, szerintem a végén még megférsz madj a fórumozókkal itt xD
  • lac coo
    #16206
    De ok, abbahagyom, ezentúl szigórúan tárgyilagosan, elmagyarázom mindenkinek, ha hülyeséget ír, aztán lépek ...

    Akkor aztán mindenki elégedett lehet, nem flémelek majd :)
  • KILLER2
    #16205
    Az a gond, hogy nem bírod ezt abbahagyni. Rájöhettél már, hogy nem bírják ezt itt az emberek. Simán elengedhetnéd a füled mellett, be sem kéne nézned ide, de te hajthatatlanul mindent kifejtesz itt és egyszerűen nem tudod megérteni, hogy ezt abba kéne hagyni. Éassanként neked kéne leszállni a földre.
  • lac coo
    #16204
    Igaz, hogy sokadjára írják le milyen jó a játk, a graf, a fák a mittudom mi ? IGAZ!
    Igaz, hogy senkinek lövése sincs sokszor mit beszél ? IGAZ!
    Igaz hogy mindig, mindig igyekszem oda írni a "mertet" is? IGAZ!

    Kicsit le kéne szálln ia földre :)))
    É persze nem kell engem megvédeni, arra itt vagyok én !

    és persze a legjobb az lenne, hogy ha senki sem szpemmelne. Nekik is kár reagálni, akár igazuk van, akár nem...."

    Csak azok a mások ha flémelnek, ha hülyeséget beszélnek ha nem, mindig ők a jó fiúk én meg arossz ! :))))


    Ez a lényeg : de az egyik Te vagy, és bármikor véget vethetnél bármilyen vitának, amihet közöd van.


    Gondolom ebből az a lényeg ami nagybetűs, hogy én én vagyok nem egy elvakult Fun ?!


    De tényleg mérges vagyok, hogy bele megyek ezekbe a filozofiai vitákba, az hülyeség ....

    Viszont ha leírják ötszázszor, hogy megy a játék full DX10-ben XP alatt, vagy mert jó a motor, jó gyors mert csak, úőgyis odaírom, hogy nem megy mert, nem gyosr mert, mégha teljesen biztosan tudom, hogy erre nem válasz jön, hanem flém, aminek én vagyok az okozója !:))))
  • Ability
    #16203
    "#16195: Igen, vannak olyanok is, akik hülyeségeket beszélnek. Szerintem is gyerekes duma, a csinálj jobbat. Továbbá: egyik félnek sem kellene belemenni ilyen vitákba, megjegyzésekbe."

    "#16182: ... és persze a legjobb az lenne, hogy ha senki sem szpemmelne. Nekik is kár reagálni, akár igazuk van, akár nem...."

    Csak a mostani vitánál.... mégis hogy írjam, hogy Te is megértsd? Örülnék, hogy ha elgondolkoznál azon is, hogy mennyi ideig védtelek, és kitartottam melletted. Vagy az már nem ér? Mindig védenem kellene? Tudod van egy határ, ami nekem is sok. Most már én is azt mondom, hogy kár itt belemenned a vitákba. Volt idő, amikor csak bizonyítani akartál, és komolyan érveltél, de most már nem maradt semmi, csak a flém. Amihez persze kettő ember kell, de az egyik Te vagy, és bármikor véget vethetnél bármilyen vitának, amihet közöd van.

    Az említett komment pedig megállja a helyét. Igaz, hogy állandó nemtetszésedet fejezed ki? IGEN! Igaz, hogy sok dolgot már sokadjára említesz? IGEN! Az meg már a magánvéleménye, hogy szerinte ezért kár idejönnöd.

    Az utolsó mondat pedig nem helyes (a Te kommentedben), ugyanis pont az a baj, hogy nem tudod abbahagyni ezt a fajta kritikát. Megint leírom, hogy "védjem magam": ez az általános vélemény, nem az enyém!

    Na, remélem tényleg az utcsó vót...

    #16201: ez a lényeg. Lac-coo pedig meg is adja nekik amire várnak, mert tényleg szinte mindig kritikával él....
  • k3nGu
    #16202
    változásokat kéne eszközölni:O
  • KILLER2
    #16201
    Az emberek megszokták itt, hogy mindig szidni jössz a játékot és midenig vita lesz, így amikor megjelensz, már ösztönösen elküldenek. Gyere inkább sandbox 2 topicba. De nyithatok neked külön Crysis topicot is xD
  • lac coo
    #16199
    Nem izgat hányszor írjátok le, hajrá :)
    Bár amíg ment a videokari korszak nem igen bográsztam át a hsz-eket...


    De a jó az AI mert jó vs szar az AI mert pl ezért szar vita valahogy nekem fura...
    Főképp ha a mert hsz-re elküdenek a pi..ába :)))
  • lac coo
    #16197
    Vitához hány ember kell ? :))))

    De szerintem is mindig a másik fél (felek) a hibás !:))

    Mikor írod le egyszer másról, hogy a játékról vitázzon ne az én" társadalmi hozzáállásomról" ???:))))
    Ha értelmes ember módjára olvasnál rájönnél, hogy ki és miért és hogyan kezdte megint a vitát :#16163

    Egészen eddig sőt még jó darabig ezután is el lehet olvasni miket írtam !!! :)))

    Csak hát ha nem fogom be a pofám akkor szar vagyok :))))
  • KILLER2
    #16196
    Rendben, de ezentúl számolom. Legközelebb a 16693-as hozzászólást írhatod, valakmint még 3at, aztán megint 500 hsz múlva írhatsz, szóval a heyledbe jól beosztanám xD
    Komolyra fordítva a szót, lehet, hogy mi többet írunk, de szerintem tégef is idegesítene, ha valaki egydolgot, amit szeretsz ha csak ennyiszer is, de mindig leszarozná ugyanazokkal a hibákkal. Lehet, hogy igazad van, én is sok dolgod szarnak találok a játékban, de amúgy tetszik mind a játékmenet, mind a grafika. Amúgy meg miért izgat téged az, ohgy mi 500x leírjuk? Kérlek, hagyd abba. Vedd észre, hogy ez senkinek se jó.
  • Ability
    #16195
    Jajjmár, érccsedmámitmondok! Unom már, hogy nem akarod felfogni az, amit mondani akarok, úgyhogy ez lesz az utolsó üzi tőlem ezzel a témával kapcsolatban. Mert Te -- mint mindig -- vinnéd tovább a vitát.

    Röhöghetsz nagyot, de valahogy mégis te irritálsz itt másokat. Nem gondolod, hogy van egy elfogadott norma, ami szerint élnek és viselkednek az emberek? Ha valaki annyira különc, akkor természetes, hogy megszólják. Itt nem azzal van a baj, hogy elmondtad 1-2 alkalommal a véleményed, hanem az a baj, hogy folyamatosan ezt kell hallgatnunk. Mintha elvárnád, hogy más is ezen a véleményen legyen, illetve mintha rá akarnád erőszakolni másra. Igenis fenttartom magamnak, hogy itt a rajongók fórumoznak, és érthető, hogy ami nekik komolyan tetszik, arról nem akarnak folyamatosan rosszat hallani. Itt amúgy is csak neked van bajod a játékkal.

    Igen, vannak olyanok is, akik hülyeségeket beszélnek. Szerintem is gyerekes duma, a csinálj jobbat. Továbbá: egyik félnek sem kellene belemenni ilyen vitákba, megjegyzésekbe.

    #16188: Az a baj, hogy folyton belemész a vitákba. Akár tetszik, akár nem: miattad vannak az ilyen viták. Sokszor pedig nem indokolsz, csak jössz a dumáddal, hogy téged nem érdekel, hogy ki mit gondol, és hogy neked amúgy is jogod van kinyilvánítani a véleményed. Most is ez megy. Szerinted szól itt a vita a játékról?

    Egyébként nézd vissza, hogy hogyan kezdődött most is. Te kijelentettél egy orbitális hülyeséget ( flame-mel kapcsolatban), erre én meg írtam, hogy miért gondolom máshogy. Plussz: elébementem a szokásos mondókádnak. De látod, valahogy mégsem tudtad magadba tartani az igazságérzeted, valahogy mégis elkezdtél személyeskedni, és belelohaltál egy vitába. Na és? Megint csak ott tartok, hogy hol van itt szó a játékról? Elmondod, hogy Te csak reagálsz ( a játékkal kapcsolatban), de rohadt módon nem azt csinálod. Mindig ilyen vitában találod magad, ahol csak flémelsz pár emberrel...
  • k3nGu
    #16194
    abbahagyhatnád h minden mondat után raksz :DDD vagy :)))) jelet...kezd idegesítővé válni...
  • lac coo
    #16193
    De kb sázszor többször hangzott el, hogy milyen jó ez vagy az, 5000 db pálmafa képpel ....
    Nem értem: ez darabra megy? Akik sokan vannak azok írhatnak ezerszer is már ezerszer leírt dolgot, én nem ? :))))

    Nem, nem bosszú arra, hogy mit össze nem flémeltek :))))
    Csak ha 100 embernek megengedett és elfogadott, had írjak minden 500. ismétélésre hszt 4 :)))

    Vagy nem érzed a dolog felemásságát? :DDD
  • KILLER2
    #16192
    Akkor azt, hogy 500x leírod, hogy milyen szar, azt vehetjük bosszúnak azért, mert mi is 500x leírtuk, hogy milyen jó? xD
  • lac coo
    #16191
    Én is elhsizem, hogy nektek tetszik, de nem kell ötszázszor leírni, hogy milyen csodálatos, mert pl kilő egy Ai (véletlenül) egy ablakon :))))

    De most nincs kedvem semmiféle filozófiai vitára, ha valamire lesz mondandóm, ha rossz ha jó, ezután is leírom, főként ha , meg is tudom magyarázni :)

    Ha szeret a sok kis avatar ha nem, és ha tetszik nekik ha nem ....
  • KILLER2
    #16190
    Eddig leírtad talán 2x-3x, hogy szar az AI, 20x, hogy csak a graf a jó, 40x, hogy optimizálatlan szar, 30x, hogy neked már nem elég az, hogy ha szép a graf, mert nincs ebben semmi ötlet és párszor talán azt is, hogy bughalmaz. Szerintem már minden hibáját elmodtad a játéknak, szóval szeritnem elég is lesz. Mi is tudjuk, hogy mi jó benne és mi nem. Meg nekünk nincsenek ilyen magas elvárásaink AI téren. De ha újabb hibát találsz, azt meghallgatjuk, de az elég lesz csak 1x.
  • KILLER2
    #16189
    Most már nekem is hozzá kell szólnom. Teljesen rndben van az amit csinálsz egy pontig. De ez már jóval túlment azon a ponton. Az egy, hogy negatív véleménnyel vagy a játékról, ami szerintem sokszor indokolatlan, de azt ez rád tarzoik, nincs vele semmi baj. De az, hogy huszadszorra is bejöttél és elmodtad ugyanazt, mintha el akarnád velünk hitetni, hogy egy szar, amit szeretünk, az már meglehetősen idegesítő, mert nem 1x, de nem is 2x beszéltük már meg ezt az egészet és neked is sokszor elmagyarázták már, hogy miért nem kéne ezt. Szóval most már tényelg nagyon idegesítő. Lehet véleményed és el is fogadjuk, de ez már nem vélemény. Te egyszerűen leírod ide, hogy ez egy szar, mintha ez valami törvény vagy igazolt tény lenne és egyszerűen nem vagy hajlandó elfogadni, hogy nekünk tetszik az, ami nem. Amúgy is, ez is csak egy játék a sok közül, ez sem lehet tökéletes, de mi így is szeretjük. Nekem meg pl a STALKER nem teszett, ami úgy veszem észre, hogy neked igen, mégsem mentem be egyszer sem a topicjába és írtam le néha 20x 2 oldalon kereszül, hogy milyen szar. Szólva elhisszük, hogy neked nem tetszik, ne félj, nem ofgjuk elfelejteni, nem kell még 40x elmondanod nekünk.
  • lac coo
    #16188
    #16185: akkor ne zavarjon az sem, hogy ha más kifejezi a nemtetszését. Ne foglalkozz vele, ne reagálj rá. Ez is egy megoldás lenne.



    Nem érzem sértve magam, ha valaki nem ért egyet velem :)Nem az a reagálásom tárgya , hogy neki nem tetszik, hogy itt vagyok, hanem arra szeretnék mondnai valamit amit írt ...És ezt meg is teszem !


    Hatalmas bűnöm van, hogy leírom pl. azt, hogy gagyi az AI, válaszolva arra, hogy valaki isteníti ....