31662
CRYSIS
  • DarkSector
    #17193
    Azé ne túlozzunk.
  • bakvarnyu
    #17192
    HAHAHA , igazad van, a felháborodás jogos!
  • DarkSector
    #17191
    Én nem csak grafikára hajtok, csak azt mondom, hogy a játékkészítők egy szóval sem mondták, hogy új játékmenetre lehet számítani.
    Csak vizuálissan kapunk újjat, meg ugye a nanosuit-ot hype-olták még.
    Én ha játékmenetet szeretnék, akkor FPS az eszembe sem jutna.
  • DanielGray
    #17190
    Nekem is "csak" 1giga ramom van,de szalad,mint atom...:) Állíts minden grafikus motort "középre" és akkor "csúszik" majd,mint a vazelinos nuni...:)
  • DarkSector
    #17189
    Háát a jó minőséghez még a 2gb is kevésnek tűnik.
  • Szabó Péter
    #17188


    Feltegyem a directx 10 -et hozzá? Vagy felesleges erőlködés?


  • DanielGray
    #17187
    Én nem csak a grafikai motort vártam,hanem valami extrát,ujdonságot,mást... A gond ott kezdődik,hogy vannak olyan emberek,akik csak a grafikát "pontozzák"! A játék élmény hol marad?
  • skyli991
    #17186
    Nekem a demó játékélményileg nagyon tetszett :D A graf nagyot dob a játékélményen. Na mindjárt kipróbálom, hogy megy a gépemen :D
  • DanielGray
    #17185
    Lopnak ezek a mocsok cégek! Tényleg váltani fogok... Net...Pc,játék konzol...
  • Szabó Péter
    #17184

    1 giga ram kevés???

    Az anyja úristenit!
  • DanielGray
    #17183
    Egy csöppet jobb lett! Viszont a játék egy egyszerű fps! A Bioshock eredetibb.... "Harangoztak" itt nagyokat,mint a papok a tangát,de semmi extra... Lehet,hogy akinek jó gépe van(core 2+100 ezer forintos graf. kártya) nagyon szép......,de semmi extra játék élmény.. Eltünök,lövök,,aztán megint eltünök és megint lövök.....ennyi... Felesleges használni a többi funkciót.... Várom már az áttörést... Addig nem fizetek játékért,mert Fifa08...
  • bakvarnyu
    #17182
    Nem valami sok a memóriád. Én nem játszok vele csak mondom
  • DarkSector
    #17181
    Vista nem szükséges....főleg ezzel a konfiggal!
    És LOW minden.
  • Szabó Péter
    #17180

    Ja, és dx10 kell neki?

  • Szabó Péter
    #17179

    Most települök!


    Van esélyem az alábbi konfiggal?

  • DarkSector
    #17178
    Miért te mit vártál???
    Én kurvajó grafot vártam, mert az igérték.
    Én megkaptam.
    A többi meg az FPS-ekkel járó dolgok.
    Ez soha nem lesz más, mert akkor már nem FPS lesz, hanem RPG!!!!!!!!

    Mert vannak olyanok, mint az Oblivion meg M&M szarságok, csak éppen azzal egy percet nem tudok játszani, hiába szép.
    Szóval ez így nagyon is jól van szerintem.
  • skinnyman
    #17177
    Milyen beállításokkal tolod? High körülinek néz ki, azt meg egy 7600GT-nek nem szabadna bírnia :)
  • bakvarnyu
    #17176
    Igen a duplájára növelték.
  • Doom 4
    #17175
    mi megjelent már ?
  • Yoda001
    #17174
    gépigényen változtattak a demo ota?
  • grebber
    #17173
    Én ezt vártam erre számítottam a videók mindent elárultak anno mondtak hogy nem lesz semmi változás nem is lett.
    Bughegyek mindenhol de nekem nagyon tetszik a game hangulatos szép bár majd 1 év múlva látom remélem teljes pompájában!
  • NeoMaN
    #17172
    Nem tudom, mert én nem játszom még vele, de egészen biztosan lőni kell őket.
    :)))))))))))))))
  • DanielGray
    #17171
    Nem rossz,nem rossz.... de azért valjuk be... enyhén szólva is többet vártunk! Én csak "rejtőzködöm" és már így meg lehet nyerni a játékot!Erő,"nano fasz"(álló hímvessző),gyorsaság(két másodpercig)...ez megint a nokedli kategória.... Semmi extra,csak "kicsalt" mani... Nem érdemes a warez oldalakat hanyagolni,még akkor sem,ha ezt néhány "aktivista",akit az E.A fizet,meg is veszi... Szánalom,sajnálatra méltó szar...
    Kipróbálni,néhány órát játszani....aztán annyiííííííííí.... Többet vártunk.. Semmi extra... Sőt... Ilyen már volt... A Cod4....szerintem jobb,ami azért is szégyen,mert azt a "kutya" sem várta...
  • gduck
    #17170
    rivatuner
  • bakvarnyu
    #17169
    itt csak azt felejtetted el leírni mi a fenét hasonlítassz össze?!
  • barret
    #17168
    Sztem olyan nem is letezik:) Ha esetleg igen,akkor engem is nagyon erdekelne! Meg meg gondolom masokat is.
  • grebber
    #17167




  • GamerAdams007
    #17166
    Valaki nem vágja miért kapok Server Authentication Failed message hibaüzit a multiplayer bétánál? 1 órája még működött. :S
  • tobias88
    #17165
    tudtok olyan programot, ami figyeli egyszerre a cpu, a memória és a vkari kihasználtságát? és később meg tudom nézni, hogy hogy alakult miközben ment a game...
  • kissadamvikt
    #17164
    jó ez a játék csak kicsit csal, mert csávókámba majdnem egy tárat beleengedek és nem hal meg lövöm a fejét nyakát mellét5 máterről vagy közelebbről és nem akar meghalni:D:D:D amúgy nagyon fasza kis játék!!!
  • dante3
    #17163


  • MaskimXul
    #17162
    valahol van eldugva c4, azt keresd meg.
  • Akylleus
    #17161
    gyakorolni kell a nagy premierre xD
  • Gabesz amd64
    #17160
    koreaikat
  • ellington
    #17159
    a tankokat mivel robbantsam fel a recovery küldetésben?
  • MaskimXul
    #17158
    autoexec.cfg-t a sima cysis mappába. De biztosabb, ha a saját cvarokat a diff.cfg fájlokba rakod, pl diff_normal.cfg vagy diff_bauer.cfg
  • Balumann
    #17157
    Ha jól értem akkor a Crysis mappába, csak ott meg nincs semmi más
  • Balumann
    #17156
    Valaki megtudja mondani, hogy a config.cfg meg az autoexec.cfg -t hova kell létrehozni? Mármint a játék mappája az a ...\Crysis vagy a ...\Crysis\bin32 vagy ...\Crysis\game mappa?
  • MaskimXul
    #17155
    nyilván nem, marketingcucc, reklám
  • ricsa008
    #17154
    a Crack-fix jó valamire?