31662
CRYSIS
  • simonl #17153
    Igen, menni fog:)

    Kösznöm szépen!
  • barret
    #17152
    Nekem a demo is ilyen volt X1650 pro-val...
    Csak zold alapszinben.Ha az egre neztem,akkor megjavult .
  • GoKu x
    #17151
    kösz nagyjábol nekem is így kel akkor csinálnom.
  • GoKu x
    #17150
    igen avval kelett köszi! nah és pl egy iylet: sys_spec_Texture [1/2/3/4/x] ami nincs benne nekem kell beírni és ahogy elinditom vagy folytatom a játékot megváltozik a részletesség?? tehát a kérdésem az hogy ezt bele kell írni??
  • PhantomAss
    #17149
    autoexec.cfg file készítése:
    -megnyitod a jegyzettömböt
    -beleírod azokat a sorokat amiket kell, úgy ahogy kell (szóköz stb, de egyszerűbb hogyha kijelölöd innen a fórumból ami le lett írva, majd a jobbegérgomb másolás+beillesztés funkcióját alkalmazod)
    -kilépéskor a program rákérdez hogy mentse-e, és ekkor elmented autoexec.cfg néven a crysis főkönyvtárába
    remélem az alapokkal tisztában vagy (kijelölés, másolás, mentés, fájl elnevezése)
  • MaskimXul
    #17148
    kis idő alatt kell sokat belelőni, vagy rpg-t.
  • lac coo
    #17147
    Azért nehogy már vonalat kelljen húzni a tegnapi naptól !
    Minden játékkészítő megtudja csinálni, hogy emel a modellek minőségén, texturákon, stb .. .Ehez nem kell ész, legfeljebb bátorság, hogy bevállalja-e...
    Majd ha ezt úgy éri kel, hogy nem akad még egy SLI-n is, akkor lehet vonalakat húzgálni !
    Ha valaki végiggondolja, ez egy Far Cry néhány új játék elemmel ( ennyi a minimum ha már új fejlesztés, ettől nem kell hanyat esni ...) és halálba tolt részletességgel ......
  • #17146
    A Helikoptereket hogyan lehet könnyen leszedni?
  • Nagylaci
    #17145
    Mókus??!!
    Amúgy én sem akartam hozzád... "Félrekattintottam" bocs!



    Mókus?!
    :D
  • tugyiti
    #17144
  • MerlinW
    #17143
    Jah, épp most mentek el a munkások.
  • GamerAdams007
    #17142
    Hivatalosan még meg se jelent, te meg már mindenféle progikkal akarsz babrálni vele... :D Nem leszólni akarlak, félre ne értsd, csak kicsit vicces, amikor még igazából ki se jön egy játék, a fél világ meg már multiba öli egymást.
  • Akylleus
    #17141
    sziasztok. hamachi halozat ki van mar epitve?
  • KILLER2
    #17140
    Hát nem tudom, szerintem ez egy jó játék. Részben a graf miatt, mert az sokat dob a hangulaton, de szerintem ez ilyen extra grafika nélkül is jó játék lenne.
  • Djemba
    #17139
    hozzád nem szóltam mókus
  • KILLER2
    #17138
    Jegyzettömb?
  • GoKu x
    #17137
    hogy tudnám megnyitni a diff_* cfg fájlokat??
  • KILLER2
    #17136
    Hát itt aztán rendesen megy a flame. Mindegy, nekem tetszik a játék, megyek, azt gémelek. Aki akar, az meg vitatkozzon itt. Bár most haragszom a játékra, mert a szemét elcsórt tőlem egy LAW-ot.
  • HeadHunter86
    #17135
    Bazz ledőltem aludni egy picit, erre felkelek és 83 új FLAME. Szép mondhtaom, 12-14 évesek vitatkoznak, hozzáértő dolgokról... Sok ember véleményére nem adok itt, mert álltalában hülyeséget beszéltek.
  • Nagylaci
    #17134
    Ebben még igazat is adnék neked ha nem ez menne minden játéknál függetlenül attól, hogy milyen grafikával rendelkezik! Ez már egy hiúsági kérdés, rég nem a JÁTÉKról szólnak a PC játékok!
  • MaskimXul
    #17133
    Nehéz ettől elvonatkoztatni, mivel a játék legnagyobb újítása a grafika, ezért elég gyakran szóbakerül a gépigény. Ha ez lenne a világ első olyan játéka, amiben földönkívüliek vannak, mindenki szarna az fpsre :)
  • daneelolivaw
    #17132
    pont a második pályán jön 2 tank,aokat hogy kell kicsinálni?
  • Nagylaci
    #17131
    Pont ezért készülnek ilyen játékok mint ez.... Szemlátomást az, hogy lehet e játszani vele egyáltalán az senkit nem érdekel. A fonots az, hogy melyik Pistike gépén megy nagyobb beállítások mellett több frame/sec -el. Szomorú jövő elé nézünk ha ez a tendencia folytatódik! Aranypapírba csomagolt szar... Büdös-büdös, de azér' szépen csillog! :)
  • SimaSuna #17130
    könyörgöm fejezzétek már be ezt a gépigényes rizsát..

    kajak rossz benézni ahogy vitatkoztok,,,
    "nekem megy.."
    "nekem nem..úgyhogy szar a játék"...
    minek kell ezt firtatni..
    leszeded a demót..megnézed..cvar-ozol 1et kipróbálod..fut fut akkor örüljél..


    olyan mintha 6-7évesek vitatkoznának kinek nagyobb a fütyije.
    megáll az ember esze...

    az utcsó 100-300hsz csak a gépigényről szól..nem a játékról -.-

    na písz -.-
  • Djemba
    #17129
    milyen géped van?és miylen grafkón van?
  • MaskimXul
    #17128
    te meg légyszíves tanulj meg olvasni, és capslock nélkül írni. thx
  • MaskimXul
    #17127
    ez nagyonnagy, félre is teszem későbbre
  • GamerAdams007
    #17126
    Biztos, hogy fog menni! Highon is. Nekem a 8600GT-vel megy highon 25-30 FPS-el. Medium 40-80 között ingázik. Nehogymár a 8800GT ne tudjon minimum 1,5x ennyit. :) Szerintem highon 1024-ben, no AA akár 40-50 FPS is lehet, bár nem tudom...
  • Ability
    #17125
    ez kell neked
  • GamerAdams007
    #17124
    Gyorsabb!
  • SimaSuna #17123
    szasztok!

    olyan küldibe vagyok ahol meg kell találnom az ásatást ahol túszok vannak..
    aho, a haverral megtaláltuk a csajt ott mindenkit kinyirtam..+felrobbantottam a benzinkutat:)

    na szal ott hova menjek h megtaláljam a többi túszt?..merre keressem..
    elmentem az alagúthoz..de ott rámszoltak h elhagytam a körzetet..rakétázott az anyahajó...

    vki segítsen benne köszi!
  • mikiking
    #17122
    MOST MI KÜLÖMBSÉGET LEHET ÉSZREVENNI GRAFKAILAG A JÁTÉKBAN AZEZEK A CVACOK VAGY MIK BUZERÁLÁSA UTÁN ?????? SZEBB LESZ VAGY RONDÁBB ?
  • MaskimXul
    #17121
    láttam egy videót, asszem a full játékban csinálták, akárhányadik pálya
  • retek683
    #17120
    köszönöm mindenkinek azért a helpet !! naon jó játék csak egy a baj hogy nics 2 db 8800 gt-m:):) sli be:):) eccer majd jó lesz ez ,!!! bár most veszek egy 8800 gt-t de ha médiumon nem fog menni úgy hogy tartja a 30 fps-t megőrülök
  • Me Ga
    #17119
    1950-en max grafon... LOL
  • DarkSector
    #17118
    Telepítés előtt lehet kiválasztani, de nálam már alapban ki volt jelölve.
  • DarkSector
    #17117
    THX utánanézek maj.
  • JAG1
    #17116
    Lehet nekem van má' késő, de ez hol van? :-)
  • ZÓÓÓcsi
    #17115
    Szerintem nincs értelme erőltetni az AA-t! Análkül is lassú...
  • MaskimXul
    #17114
    mondom van benne egy olyan tankcsata, hogy porba alázza a bfet pl. Kis falu szétzúzása, tankok, rpgsek, robbanások, látványos nagyon :) és ha így nézne ki a bf, ilyen fizikával, nyomnám mindennap :D