31662
CRYSIS
  • wedge31
    #17233
    Nagyon csendes a topic ,oriási hsz áradatra számitottam valszeg sokan csalodtak vagy még nem jött le mint nekem.
  • Smithwarden
    #17232
    Varj kitalalom...nem az izgalmas "realistic vagy "delta" modban rohantal vegig a jatekon.
  • skyli991
    #17231
    kipróbáltam, és egész jó, de még mindig nagyon akad. 1280-on minden mediumon 7800gs-el 3,2-es procival és 2 gb rammal... :(
    Ott tartok hogy egy kis patak van, a túloldalon pedig egy falu szerüség ahol egy csomó ember van és egy idő múlva magától meghalok...
  • vgvg
    #17230
    Nah végigjátszottam!!!!!

    Hát mit mondjak,többre számitottam...reggel kb 10ora hossza volt.Hát én sokkal jobbra számitottam,mind játékmenetben,mind az idegenek terén.Az AI nem rossz de azért van mit rajta javitani,a grafika kétségtelenül a legjobb amit eddig láttam.Hát értékelésem szerint 10/7.Azt hittem nagyobbat fog ütni...:(
    A multi viszont sztem a legélvezetesebb az összes eddigi game közül(esetleg CS:S ér a közelébe)
    Szal sztem ha tarol csak azzal fog,a grafika mellett.
  • Ability
    #17229
    Igen, vagy a konfig fájlba is teheted.
  • mikiking
    #17228
    Na lent van a game....ma kezdtem el huzni csak,de lent is van....de nincs szivem feltenni,mnert elkezdtem a gears of wart :S
  • GamerAdams007
    #17227
    Töltsd le a demót, nagyrészt már az alapján is el lehet dönteni, hogy megéri-e. A tényleges gondodra viszont nem tudok megoldást, esetleg próbáld meg letölteni más forrásból.
  • Prince of Máté
    #17226
    hóesénél mennyivel kevesebb az fps-ed mint a tengerparton?
  • mergal
    #17225
    Sziasztok!
    Kiprobálnám a fullt. Leszedtem 6,02 GB. Belemegyek az1 fájlba total commander másol 100% kiírja hogy lemez olvasási hiba. Lefutattom a crc-t minden rendben. Próbálom winrart talát 3 crc-hibát. Leszedem újra azt a 3 at most megint talál 2 de másikat. Commander meg mindig 100% lemez olv. hiba akármyelyik winyon prónálom. Mit tegyek kezdem kicsit unni.? (légyszi ne okítson senki hogy vegyem meg eredetibe. nem tudom még eldönteni megéri e a 1xxxx pénzt)
  • Mr Manson
    #17224
    consolba?
  • Szabó Péter
    #17223
    Az túl egyszerű!
  • Ability
    #17222
    \r_displayinfo 1
  • Szabó Péter
    #17221
    Fraps nevű programmal például
  • Mr Manson
    #17220
    FPS-t hogy tudom kiiratni?
  • GamerAdams007
    #17219
    "Kamuflázskrosszer" lmao...
  • MerlinW
    #17218
    Jó az, az a rejtőzködő célkereszt. Hogy ne lássa az ellen. Kamuflázskrosszer powa:)
  • SimaSuna #17217
    találtatok 1 túszt..

    na én elmentem +keresni a többi túszt mert az a feladat..de sehol nem találom őket..
  • sweet11
    #17216
    Hy all. Ott tartok hogy a 2tankot felrobbantottam el mentem a barlang bejáratához, de nem tok bemenni mer sziklák eltorlaszolják. Merre kell menni?
  • GamerAdams007
    #17215
    Jah mondjuk ha már használ az ember célkeresztet, akkor érdemes átállítani a HUD-ot mondjuk fehérre, az még használható is.
  • lac coo
    #17214
    Kemény ötlet volt egy ilyen dzsungelban a zöld célkereszt :))))
    Nem is lehet használni ,a piris pöttyös célzóka a jó ....
  • bordy
    #17213
    én is ezen véleményen vagyok kb.
    én reálison nyomom és hát ja. nem egyszer kellet elmenekülnöm és elrejtöznőm míg visszagyógyultam. pedig nem rambozok be, csak megjönn az erősités valahonnét.
    izin és normálon nem is játék, reális vagy delta.
  • Purga
    #17212
    Huh! Ez a 2. kép szerintem
  • k3nGu
    #17211
    nah lövök már egy pár képet;)


  • JuanG
    #17210
    a COD4 játékmenete meg egy fos árkád, végtelen ellenség effektussal :((
  • HeadHunter86
    #17209
    Teljesen igazad van, 100%-ig egyet értek veled. "Volt szerencsém" látni ahogy lakótársam Easy-n tolja a Crysis-t végigrohanva, semmit nem néz meg, csak megy öl, továbbmegy, átvezetőket átugorja, ha nincs kedve kivárni. Majdnem falra másztam, ILYEN EMBER NE JÁTSZON. Könyörgöm, miért is játszik?? Ennek semmi értelme. Jó ötletnek tartom én is a célkereszt kivételét, sokkal izgalmasabb. Én sajnos még nem álltam neki (mivel most jött meg a procim :D) de pénteken nekiállok Hardon, No célkereszt. Alaposan végignézve mindent, Izgalmassá lehet tenni ezt a játékot, csak ugye ehhez is kell vmilyen szinten egy alap IQ :D Ami itt sokaknál nincs meg a kommentekből nézve.
  • Szabó Péter
    #17208


    Nem szaggat, hanem beakad!

    Neked 2 Giga RAM-od van, szerintem az ami igazán nem elhanyagolható.

    Egyébként ezek alapján biztos vagyok benne, hogy az állításod helyénvaló.

  • Laci82
    #17207
    Hát megmondom én a tutit..ez detto ugyanaz mint a Far Cry ,csak mer van dájrektikxxxxxxxxx 10 asziszik ,hogy húúúú.
    Szerintem a Cod-ot meg a half -life 2 szériát egy ilyen csili-vili maszlag sem éri utól
  • GamerAdams007
    #17206
    Szedd le a Silencert a fegyverről, próbáld úgy.
  • [Walaki]D`Lair
    #17205
    Nekem eddig egyes egyedül az nem tetszik benne, hogy a fél tárat bele kell lőnöm egy madárba mire eldől...kicsit Stalker fíling...:)))
  • GamerAdams007
    #17204
    A két 8600GT tulajnak üzenem, hogy nem értem, hogy hoztátok össze, hogy low-meden is szaggat néha. Nálam 1024x768, no AA, shadow medium, minden más High. Config fájlokba a Shadert, a PostProccessing-et és Physics-et is Very Highra írtam, így pl. sunshafts-ot bekapcsoltam, ami nagyon állatin néz ki. Jah és így van a 169.04-es driverrel 25+ fps. Procim és ramom erősebb, mint a tietek, ez tény, bár szerintem leginkább a VGA-ra érzékeny, bár a ram is fontos, de a proci nem annyira. Ha robbanásoknál szaggat, akkor meg csak le kell venni a fizikát low-ra, és máris megússza proci a terhelést, így valamivel jobban fog menni.

    Továbbá szeretnék hozzászólni a játékélménnyel kapcsolatos vitához. Nem ígértek semmit ezzel kapcsolatban, nem értem, hogy miért vártatok egetrengető újítást... a grafot nagyon ígérgették, meg is kaptuk. Szarul van optimalizálva, ez más kérdés, bár nekem nincs gondom vele szerencsére. ^^ Visszatérve a játékélményre: én se élveznék egy olyan játékot, amin csak végigrohanok, kinyírok 10 kóreait, aztán megyek a következő zöld ponthoz, és megint megcsinálom ugyanazt. Persze, mert ezt nem is így kell játszani, nem az a lényeg, hogy very easy fokozaton végigrohanj a pályán, vagy beülj valami járgányba, teszemazt egy csónakba még a First Light környékén, áthajózol a túloldalra, majd berohansz a hajóroncshoz (vagy lehet, hogy nem számít roncsnak). Igen, így elég unalmas, viszont a szabadságot tovább növeli. Én most kezdtem egy újat, úgy fél óra - egy óra alatt végig is vittem a demót. Hard fokozaton indultam neki, kikapcsoltam a célkeresztet (ez utóbbi nagyot dobott a játékon, egyrészt értelmet kapott a fegyverre szerelhető lézer, hogy tudjam is hova célzok (előtte soha nem raktam rá), másrészt értelmet kapott a zoom is, vagyis az Iron Sights, vagy a Reflex sights. Hard fokozaton már a Silencernek is látom jelentőségét, ha meghallanák, hogy lövök, és erősítést hívnak, akkor jön az a bizony 100+ ellenfél. Ezenkívül Hardon nem bírsz ki 50 lövést, jó ha 5-öt, főleg, ha még az Armor is ki van kapcsolva. 10 ember ellen már elég hasznos tud lenni ha fedezékbe bújsz, és onnan hentelsz, majd megkerülöd a házat, és mire észrevesznek már 3 ferdeszemű halott. Továbbá a járművek is segíthetnek ha felnyomod a fizikát: valahol a sziget közepe felé teligázzal nekivezettem egy kocsit az ellen járművének, volt 1 jó kis robbanás és 3 ember meghalt, kicsit megkönnyítette a dolgom. No meg az is hangulatos tud lenni, amikor eldobok egy granatot, ami robbanásnál "felkavarja" a homokot, ettől jó kis füst lesz, és pár másodpercig megáll a tűzharc, majd ha elszállt a por folytatódik. :D

    Nah már így is hosszú lett, bár tudnék még mit írni, nem untatlak titeket vele. :D Egy szó, mint száz, a játékélmény nem csak a játéktól, de a játékostól is függ. Vannak ennek a játéknak is hibái, mint mindegyiknek, nem kell rajta meglepődni. Ha kihasználod a játék nyújtotta szabadságot, lehetőségeket, akkor jól lehet szórakozni. Valakinek tetszik a game, valakinek nem, valaki élvezi, valaki unalmasnak tartja. Ez az én véleményem, nem kötelező reagálni rá, ha nem tetszik figyelmen kívül lehet hagyni.
  • crossy104
    #17203
    Sziasztok! Lenne egy kérdésem.Van a gépemben 2GB 800-as ram.Érdemes beletenni plusszba 1GB 667-es ramot? Gyorsabb lesz? Nem lesz gond, hogy akkor nem duálba fog menni? Hogy jobb? Előre is köszi!
  • Davidus
    #17202






  • Szabó Péter
    #17201


    Há' persze! 1 Gb RAM-al!

    Mediumhoz is kell neki még ramocska úgylátom!
  • Skyline
    #17200
    őőő..Az normális hogy beraktam a gépbe egy 640megás gts-t és amikor telepítem automatikusan gtx-nek ismeri fel?:)
  • grebber
    #17199
    Minden mediumom van 1024*768-ba!
  • DanielGray
    #17198
    Én amondó vagyok,hogy most szerencsénk van... Medal of honor airborne(szerintem nokedli),Crysis...és Cod4.... Elhalmoztak minket... Élvezzük,amíg lehet:) Jó a Crysis,de sokkal jobb lehetett volna.. A Cod4 szerintem szuper játék-élményt garantál... hát...az Airborne...pfff... Szép,de semmi extra... Pont olyan,mint a Fifa07 és 08.... Semmi változás.. Ja.... megválaszthatom,hogy nagyon erős tűzvonalba "landolok",vagy csak egy háztetőre..... Egyszerűen fantasztikus,... Éljen a warez...
  • DarkSector
    #17197
    Igen bár én fejlesztés után méllyülök el majd benne, addig meg van sok más amivel végeznem kell.
  • Davidus
    #17196
    simán a legjobb FPS amit eddig toltam pedig az összes megvolt:D
  • DavidX92
    #17195
    Nekem a gépemen mediumon úgy, hogy shadows meg shader low a többi medium 800*600-ba tökéletesen fut igaz néha akad egy kicsit de csak ritkán
  • tobias88
    #17194
    ez nem igaz... az autoexec.cfg fájl ugyan úgy jó hozzá, amit a demóhoz is használtam, viszont néha van valamikor sárgán bevillan egy növény