31662
CRYSIS
  • gduck
    #18596
    köszi az infót, akkor nem egyedi hiba :) várok a javításra ;)
  • skyman14
    #18595
    ezzel a videókarival szerintetek hány fps-em lenne? GeForce 7600GS
  • MaskimXul
    #18594
    nem vagy egyedül, incrysis fórumon is rengeteg embernek ez a baja, majd a crytek megjavítja gondolom, 1-2 hét és jön a patch.. ezt mondták egy hete, szóval még egy hét :D
  • gduck
    #18593
    Hali!

    Valakinek sikerült már unlockolni az "exlusive vehicle"-t? Mert a kódra ami a kis kártyán van (nekem e-mailben jött) azt írja ki, hogy "PreOrder Code has already been used"...
  • MaskimXul
    #18592
    talán ez megoldja
  • MaskimXul
    #18591
    van még godmode és noclip, f3, f4 el.
  • petrics
    #18590
    Hello! Amikor multiplayerben akarok játszani akkor azt írja hogy a szerver hitelesítése sikertelen.
    Ez miért van?
  • MaskimXul
    #18589
    gyakran feltett kérdések, egyéb szekció
  • MaskimXul
    #18588
    ezt próbáld: r_TexturesStreaming = 0
    és
    e_detail_materials_view_dist_xy = 4096


    Rainbow15 sunshaftshez q_shaderpostprocess = 2 és q_renderer = 2 kell legalább.
  • Rainbow15
    #18587
    konzolba: r_displayinfo 1
    bal felső 0 a consol.
  • amdopteron
    #18586
    hello hogy lehet kiíratatni a fps.t???mondja meg vki??
  • stultus78
    #18585
    Szega nem tudja valaki megmondani nekem hogy hogy lehet elöcsalogatnia veryhigh beállitásokat XP-n?

    tom hogy már ezt 1000 x kérdezték de nem találtam meg.
  • Cápafogxy
    #18584
    Nekem hatalmas csalódás volt a játék, pedig nagyon vártam már egy ideje. A beharangozó videókhoz köze nincs, mindenki tudja hogy azok kicsit fel vannak tupírozva. A játékmenet elfogadható volt de nem estem tőle hanyatt. A vége meg nem spoilerezek csak annyit írok hogy vártam hogy töltsön a következő map erre jön a készítők listája ...
  • lac coo
    #18583
    Hogyne :)
    Egy ilyen minőségű render viedoná egy képkocka kiszámítása is a sok tucat percet, vagy akár 1.-2 órát vesz igénybe egy otthoni géppel.....Ha ilyent szeretnénk real-time, 25 fps-el akkor mennyivel is kéne erősebb gép ? :)
  •  Evil
    #18582
    Majd a Crysis 3 ien lesz :D A 2gb memoriás videokarikon majd egész jól fog döcögni :D
  • Rainbow15
    #18581
    Nekem is veryhigh valami. Pl a sunshafts (falevelek közt átszűrődő fény) nem megy, pedig megvan minden amit a Leírás #1 írt.
  • Venom
    #18580
    még szerencse hogy én letöröltem a demót a full installálása előtt :D
    amúgy ebben a devmode-ben még mien billentyűket lehet használni és mire nemtudja valaki?
  • elite
    #18579
    Már ezerszer átnéztem. Próbáltam minden beállítást. Egyszerűen highon elfolyatja a hegy textúrákat. Medium és alatta tök jó!!!
    Lehet köze hozzá hogy a vedeókari beállításainál 8x AF van forcer-a állítva?
  • NeBby
    #18578
    Mármint hamachival a multi , de még online se mindig
  • NeBby
    #18577
    Nemmüxik!
  • Gebe7636
    #18576
    Hogy kell Hamachival működésbe hozni, vagy simán mennie kéne?
  • Tomy Lee
    #18575
    Off:
    Nézzen be valaki légyszi a spam topic-ba kis help kellene!thx:)
    On
  • mikiking
    #18574
    és ilyen :D hát ilyen sosem lesz a game tudom,h már volt
  • mikiking
    #18573
    a te beállításaid vannak rajta master :) és highon van
  • HeadHunter86
    #18572
    Ránézésre Shaderek nincsenek mediumnál magasabban az tuti.
  • HeadHunter86
    #18571
    Nem hiszem el. Nem értitek mit mondanak a játékban!!! Ott ordibál csapattársad hogy Gyeremááá Nomád mennjünk, Akkor szerinted ott kell maradni kinyírni ÁHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHH
  • mikiking
    #18570
    Nem azért,de 1024-en jáccom .... highen van minden .csak az árnyék van mediumon... az a dx 10 effectek is bele vannak nyomva,szal very high beállitás mind..és igy néz ki :( mivan evvel ? nagyon nem teccik.de mozgásban sokkal csúnyább.
  • MaskimXul
    #18569
    beírom ezredszerre is: á, dehogy írom, olvass, meg nézd meg a linkeket a banner alatt
  • elite
    #18568
    Kérdem századszor is:
    Másnak is hányás a távoli hegyek textúrája high beállítások mellett? (Főleg távcsővel nézve)
  • gduck
    #18567
    Há ja :) Én pl. 20 órát játszottam vele és még csak most fogok bemenni a hegybe :) Olyan iszonyat brutál a táj kinézete és annyira jól el vannak találva a fények, hogy élvezet játszani és nem végigrohanni a pályákon ;)
  • MaskimXul
    #18566
    támpont
  • gyuri12
    #18565
    és fps vesztés lesz?
  • Madmano
    #18564
    Szasztok.Egy kérdés,kérés:2500+os Barton,1.5giga Ram,Galaxy GeForce7600GT VGA.No,ezen döcög nekem közepes,pár pontban high beállításon.Jó,tudom ha high-ra is van állítva vmi,ezen a konfigon nem ugyanazt jelenti,mint egy másikon.Szal az a kérésem,ha van olyan emberke,akinek hasonlóan "combos" a konfigja és berhelgette a grafikai beállításokat,esetle nem-e segítene nekem is ebben.Hmm?Esetleg támpontnak mutatna egy konfig fájl,vagy ilyesmi.
  • tiburon26
    #18563
    müködik.köszi
  • MaskimXul
    #18562
    ilyenkor kell elolvasni a végigjátszás idevágó részét :)
  • ACE
    #18561
    Mit kő csinyáni amikor a nagy akármit kell kinyírni és a TAC Gun-t kéne használni de nincs nálam? Ez egy Bug? Fel kellett volna már vennem, de még nem vettem fel és most kezdhetem elölről?
  • ACE
    #18560
    Az elérési utat idézőjelbe kell rakni, ha hosszú file-név van benne, és az idézőjel után kell a space, meg a -devmode.
  • grebber
    #18559
    Itt ez a kép segítségnek:

  • tiburon26
    #18558
    igy sem jo!ird le részletesem mit kell tenni mert szerintem én kurok el valamit!
  • grebber
    #18557
    Akkor hajrá!