31662
CRYSIS
  • elite
    #18636
    Köszönöm szépen!
    A Texture streaming volt a lúdas.
  • HeadHunter86
    #18635
    Vistán nem is :D
    Amúgy meg fel kell tenni egy XP-t mellé amin csak játszik az ember, ha már vki annyira ragaszkodik a Vistához.
  • kenderzen
    #18634
    8800gtx-en sem megy veryhighon .
  • kenderzen
    #18633
    én se tudok irni xD
  • kenderzen
    #18632
    Vistám van és most tettem uninstalra a crysist mert eszméletlen hogy bizonyos pálya részeknél 1xerüen játszhatatlan 1280 minden mediumon és no AA , igy is ugy nézki mintha lehányták volna és még az fps-es is tré akkor inkább nem erölködök vele medium alá meg nemfogok menni . 1játéknál vettem észre hogy a dx10et normálisan hogy jelen van az pedig a lostplanet .
    intel945D3.4 2giga 667 8800gts .
    Jöjjön már az a sp1'"!!!!
  • KILLER2
    #18631
    Meg az az oldasáv, az is fasza, mondjuk XPn is megoldható. Nem ér annyit, amennyit vesztünk rajta.
  • HeadHunter86
    #18630
    Pont ezt írtam egyik nap, Aki játszik, Crysisoszik az ne Vistán!
    Érdemes megfogadni ezt a tanácsot, Vista nem kényelmesebb annyival, 2 nagy előnye van vistának, startmenü keresés, és a driverek felimrése, kb ennyi :D
  • KILLER2
    #18629
    Nem fordulok én ellened, csak tanácsot adok xD na jóvan, nem szemítkedek tuvább
  • Blekk Síp
    #18628
    8800GT-vel megy Very High-on?
    Egyszer már kérdeztem asszem (dézsáávűű :D) de marhára nem találom már rá a választ... rég jártam itt. :/
  • Nagy01
    #18627
    HeJesen írtam csak nem raktam pontot meg vesszőt ami nem hiba nállam
    Én intéztem el neked a fileplanetes regget és most meg ellenem fordulsz?!
  • KILLER2
    #18626
    Megesik az ilyen. Gyakorold kicsit a helyesírást, azt minnyá rendben lesz minden xD
  • KILLER2
    #18625
    Hát emberek, aki elfogult Vista fan, az itt hagyja abba az olvasást. Eddig Vistás voltam, de elegem lett abból, hogy kevésbé futna a cuccaim, hát feltettem az XPt, gondoltam megnézem, mit tud a gépem. Variáltam kicsit a Crysis CVarjaival (bár inkább lassabb lett, mint gyorsabb). Na gondoltam lássuk, mit tud így, uccsó pálya Hunter és főellenség. Hát nagyot néztem. Minden High-on, árnyékok 2 beállítását leszámítva, azok mediumon és nincs AA. Nem mondom, hogy repkedett, mert bizony sokszor ment az FPS 10 alá is, de sokkal játszhatóbb volt mint Vistán és amint a legnagyobbat néztem, a hajó fedélzetén NEM VOLT SEMMI BUG! És a legszebb az egészben, hogy végre fut ismég a GameCam (mert ez Vistán nem hajlandó elindulni valami codec hiba miatt), ami úgy vesz fel (a FRAPS-al ellentétben), hogy alig viszi le az FPSt és 640x480ba fel is fettem az egész csatát (kb 10 perc és ami a FRAPSra nem nagyon jellemzlő, az összes videó nem több 900 MB-nál). Mondjuk a FRAPS is futott, mert a GameCam nem mutat FPS-t, az meg érdekel. Ne mindegy, nem is ez a lényeg, hanem hogy XPn azért észrevehetően jobban fut. Jó lett az a Vista, nekem tetszik, de teljseítmény téren nagyon elcseszték. Szóval aki Crysisozik, ne nagyon használjon Vistát, én most azt tudom mondani. Amúgy ezen is látszik, hogy mennyire gyerekcipőben jár még a DX10, mert semmi külöönbséget nem vettem észre ez alatt az idő alatt, de ha lenne is, csak egy oprendszer miatt nem ér meg -10-20 FPS-t.
  • Nagy01
    #18624
    jó néhány helyről lemaradt a pont, mert azt nem szoktam használni xD meg talán egy pár vesszőcske is :DD.Meg lehet hogy eggyel több "alá" szó van xDD Meg lehet hogy ez már égő.
  • lac coo
    #18623
    Néha olyan jól tudtok fogalmazni ...;))
  • Nagy01
    #18622
    Plussszba te krumplika:D most olyan 40-45-50-el megy ha csak úúúgy simán maxra raknám akkor olyan 25-30 harcban kevesebb..jó itt is harcban bemegy 40alá 30alá is néha de télleg csak néha:)
  • lac coo
    #18621
    Ez a cucc nem a plussz járművet segít előcsalni ?
    Engem nem érdekel, nem néztem ....
  • lac coo
    #18620
    12-18 fps ????
    Az játszhatatlan .
  • Nagy01
    #18619
    Nah ez a végleges: Max minden soft shadows off hdr off felhők off AA off.1440ben nállam olyan +12-15-18 fps és így néz ki:



  • KILLER2
    #18618
    Én AAval itt nem is próbálkozom, tök felesleges 1280x1024-ben egy 19"-es LCDn. Csak az FPSt zabálja.
  • NeBby
    #18617
    Örülj , hogy csak annyit vesz le... AA szedi a legjobban az FPS-t (monnyuk nekem veryhigh on csak -5 fps... csodálkoztam is :) )
  • lac coo
    #18616
    Crysis-nál minden "normális" ! :))) Itt lazán előfordulhat bármilyen bug, hiba ....
  • KILLER2
    #18615
    Ja, szerintem azok lesznek.
  • JohnnieWalker
    #18614
    Sziasztok. Valaki segítsen pls, melyik hivatalos ATI driverrel fut legnormálisabban a játék. X1900am van és a 7.10es driver van fent. Tulajdonképpen medium+ beállításokkal szépen fut, de az élsímítást gyanúsan rosszul tolerálja. Nem nagyon szeretnék végigpróbálgatni X drivert...
    Vagy normális a 2Xes AA bekapcsolása után a 10+ fps esés ?!?
  • Imremagdi
    #18613
    vagyis az első 3 közül valamelyik?
    Iszónyú szarul néz ki.
    Probálkozok, de sokáig tart :(
  • KILLER2
    #18612
    Hát a vizeseket kizárhatod. Én az árnyékosokra tippelnék.
  • Imremagdi
    #18611
    Alábbi beállításokal játszanék, de az emberek(akik támadnak) fehér,világos lesz.

    Melyik beállítás okozhassa?
    köcce


    e_shadows = 0
    e_shadows_from_terrain_in_all_lods = 0
    r_ShadowJittering = 0
    sys_spec_Physics = 4
    e_vegetation_use_terrain_color = 1
    r_HDRRendering = 0
    r_DepthOfField = 0
    r_MotionBlur = 0
    r_UseEdgeAA = 0
    r_sunshafts = 1

    sys_spec_Water= 4
    e_water_ocean_fft = 4
    e_water_tesselation_amount = 10
    r_WaterCaustics = 1
    r_WaterReflections = 1
    r_WaterReflectionsQuality = 4
    r_WaterRefractions = 1

    q_ShaderPostProcess =3
    q_ShaderWater = 3
  • Nagy01
    #18610
    320-as GTS.
  • Djemba
    #18609
    milyen karid van?
  • Nagy01
    #18608
    Próbálkoztam^^ nállam most ilyen : minden max hdr off soft shadows off felhők off.Harcban is elég jól megy^^.És nem lehet azt mondani hogy csúúúúnya:p.


  • Peetboy
    #18607
    Én meg azt,hogy legyen erős gépem hozzá. Hehe.
    Sokan vártuk majdnem 2 éve aztán most meg sokan 1 hét alatt végig vitték. Aztán ennyi vót. Jönnek majd folytatások, de az még 1 év kb.
  • Djemba
    #18606
    én már a folytatást várom
  • Peetboy
    #18605
    "Aranylemez lett a megjenés előtt.
    Ha egy játék gold lesz, az azt jelenti, hogy elkezdődött a sokszorosítás és a kiszálítás.. Gondolkozz már, hogy lehetne eladások előtt aranylemez? vagy platina?? "

    Ezért. Idézet a PC Dome oldalról: Bearanyozódott a Crysis. 2007.10.29. 19:30

    "A Crytek igazgatója Cevat Yerli hivatalosan is bejelentette, hogy a munkával elkészültek, és alkotásuk aranylemezre került, amelyre így már csak a sokszorosítás kellemes művelete vár.

  • KILLER2
    #18604
    Akkor tévedtem, bocs.
  • tobias88
    #18603
    Planet lost
  • KILLER2
    #18602
    Nem a Lost Planet? Ha ennyire tetszik, azért a nevét nem árt tudni.
  • MaskimXul
    #18601
    ha csak ez az egy baj lenne a multiplayerrel, ea boldog lehetne
    ha már olvasod incrysist, akkor biztos látod, rengeteg bug van mindenütt, sp, mp.
    Mondjuk én úgy vagyok vele, hogy majd megyek jövőre multizni, amikor lesz dx10 es karim, amin menni is fog a crysis legalább 40fpsel. Az alá multiban nem adom
  • minimize
    #18600
    Planet Lost. amióta megjött, ezt tolom, napi max. 2órában. ku**a nagy (bár nálam nem az idei legjobb!) játék.
  • gduck
    #18599
    Ahogy olvasom a többieknél az a baj, hogy nincs meg a + jármű! Nálam meg az, hogy a ma kapott emilben lévő kódra azt írja ki, hogy már használva van... El tudom képzelni, hogy az EAStore mindenkinek ugyanazt a kódot küldte szét :)
  • HeadHunter86
    #18598
    Sunsaft-hez egy másik beállítást is be kell kapcsolni, önmgaában nem megy, meg ne kérdezd melyik az, nem emléxem. Le van írva a leírás #1-ben.
  • MaskimXul
    #18597
    3 vagy 40