31662
CRYSIS
  • tiburon26
    #18556
    nem
  • grebber
    #18555
    Az exe után tettél SPACE-t ?
  • tiburon26
    #18554
    nem müködik!-az elérési ut érvénytelen valami ijesmit ir ki!
  • grebber
    #18553
    Arra hogy látod az egész karaktert megéri de szerintem nem sok értelme van!
  • tobias88
    #18552
    és megéri?
  • grebber
    #18551
    Parancsikonnál a cél mező így nézzen ki: x:\xxx\Crysis\Bin32\Crysis.exe -devmode
    És ha már fut a game megnyomod az F1-et és látod az egész manuszt!
  • grebber
    #18550
    Parancsikonnál hozzáadod a -devmode szót és jó lesz!
  • tiburon26
    #18549
    hogyan lehet külső nézetre váltani?mert nekem nem világos-help!
  • zitback
    #18548
    hello! BUG
    Nem tudok továbbjutni, mert hiba van a jatekomban!
    Már kértem párszor segítséget, hogy nem tudom biztositani a VTOLnek a leszállást!(RELIC pálya) amatőr bénázás, de rájöttem, hogy nem én vagyok béna, hanem ahelyett, hogy odaérne az ellenség, akit le kéne lőnöm, a helikopterjük a sziklába lesz generálva, így nincs ott senki, és nem tudok továbbjutni sem!
    MIT CSINALJAK? tudtok ajánlani valami megoldást? :S
  • saiyanjin
    #18547
    Sziasztok, hmmm érdekes nekem a telepítő is magyar volt és meglepetésemre a játékmenü és az ingame feliratozás is magyar...vágom az angolt de így még jobb.

    Csak dícsérni tudom, óriási ötlet a ruhánk, és hát nagyon startégistának kell lenni hihetetlenül élethű.

    Az én gondom az hogy a configomon( fel lett alul tüntetve) sajna csak mediumon megy élvezhetően, tudom tudom, elkélne már egy Core 2 (majd Jézuskára meglepem magam vele).A textúrát ha high ra rakom akkor
    néha chopteres részeknél beszaggat.

    Tehát létezik hozzá vmi patch esetleg? Vagy crackelt verzióval lehetséges az online update ???

    Előre is köszönöm.

  • rage at work
    #18546
    Ha most találkoztál vele először, azt nem is lehet. Menj arra, amerre a nyíl mutatja, hogy menned kell.
  • Gabesz amd64
    #18545
    Gömb után jön egy pókszerü idegen és védeni kell egy pontot.
    az idegen egy "patakban" áll egy helyben és csak tűzel.

    a katonák is sorozzák,de nem akar megdögleni,hiába sorozom énis rakétavetővel meg gaussal nem akar megdögleni


    mit kell olyankor lőni,mert én már lőttem mindenét :S

    köszi
  • Ariakus
    #18544
    Heh, ennyire egyszerű a játék, és még így is rinyálnak emberek a magyarosítás miatt. Komolyan mondom nem értem, aki pc-vel játszik az csak felszed valami alapszókincset... Azt megértem ha egy rpg-hez magyarosítást csinálnak, de hogy egy sima egyszerű fps-t vagy egy NFS Pro Street-et nem tud valaki végigvinni a "hatalmas nyelvi akadályok" miatt az nevetséges.
  • bordy
    #18543
    mondhatnánk azt is amúgy hogy az ut3 alig különbözik a quake4-től így nézve. ugyan az mind2nek az editorja, plusz ott is van pár új funkció tán. nem ismerem őket csak látásból, ezért lehet hogy tévedek is , de sztem ugyan az az editor van nekik.
  • HeadHunter86
    #18542
    Persze persze, miután már kijátszottam és láttam minden apró részletét, utánnna én is kiélem vad vágyaim. Crysis-ban azért lehet :D
  • MaskimXul
    #18541
    ha neki ez jól esett, akkor nincs ezzel semmi baj. egy játéknak szerintem a legfontosabb feladata a szórakoztatás. persze én is szeretek figyelni a sztorira, és feltárni a játék minden apró részletét, de néha jól esik elindítani a sanandreast is, és csak mészárolgatni céltalanul
  • HeadHunter86
    #18540
    Szubjektív meglátás volt. Nem csak a tudás, ez már inkább fejetlenség, nem kikapcsolódás, rhansz a semmibe.
    Lakótársam 1 délután kipörgette. Minden 3. átvezetőt ha megnézett. Csak rohan előre és lő, ennyi, ebben mi az élvezet mondja már el vki. Meg se állt egy-egy helyszínen, látott egy kocsit beleült és ment tovább, aki elötte volt azt vagy elütötte vagy löveggel lelőte, ha ottmaradt vki az se számított. Csak ment előre és előre, mint a tank...
  • MaskimXul
    #18539
    azért ezzel nem értek egyet. játszani nem kell "tudni", szórakozásból kell játszani. Ha nekem az okoz örömet, hogy godmodeban nyomom végig a crysist, az miért baj? Akinek meg a kihívás kell, az nyomja deltán. De mivel kihívás van az életben elég, legalább a játékok legyenek szórakoztatóak :)
  • HeadHunter86
    #18538
    Mittomén. :D Lehetne na :D
  • lac coo
    #18537
    Hogy lenne ? :))))
  • HeadHunter86
    #18536
    és vmi parancs nincs amit berakok cfg filébe? :D
  • lac coo
    #18535
    Editorban kell minden egyes növényhez tartozó materialt megpiszkálni ;)
    Kicsit melós ....
  • HeadHunter86
    #18534
    Én pl nem állítottam az átláthatóságon, nekem alapon, van, lehet hogy nem very highon nem tom, de nekem nem látszódott át. Mit kell átírni hogy átlátszó legyen?
  • HeadHunter86
    #18533
    Videó
    Egy "értelmes" player, többek között ezért se használok célkeresztet, ebben mi a kihívás, végigrontani a pályán?!
    Fórumon meg írkálja majd hogy milyen fos game volt. Pfff. Azt felét se látta, semmi taktikázás. Benyomja a cloackot, előreront, közelről fejbelövi, persze hogy Easy-n :D azt megy tovább, Hányinger kerülget az ilyenektől. Nem tudnak még játszani se.
  • lac coo
    #18532
    Miért mennyire látszódjon át egy levél ?:)))
    Én csináltam, de nem volt kedvem állítgatni, meg nálatok fullban gondolom úgy nézne ki mint a mézes-madzag videokon :)
    Gondolom második epizódban már hajladok megcsinálni ....
    A vicc az , hogy itt is megcsinálták, csak egy csúszkát "véletlenül" minden növénynél 100%-on hagytak :DDD
    Bár az is igaz, hogy a hozzárendelt opacity map használhatatlan ....
  • HeadHunter86
    #18531
    Ez átlátszik, kicsit :D
  • HeadHunter86
    #18530
    Nincs :) Az kimaradt, biztos nem maradt rá idő, vagy nem volt elég hozzá a dx10 se xD
  • lac coo
    #18529
  • lac coo
    #18528
    Van benne levél átlátszóság? :)
  • HeadHunter86
    #18527
    Csak poén kedvéért gondoltam a 3rd-t, hogy kipróbálom.
  • HeadHunter86
    #18526
    Azt értem, de én a sztory-ból hiányoltam azt a jelenetet. Tudom volt a végén, de az nem az a jelenet. NA mind1 :D
  • MaskimXul
    #18525
    én is deltán nyomtam, de 3rd personba se lézer, semmi, csak kb lehet sejteni, hogy hova lősz. azért nincs is benne a játékban, csak devmódban,
  • MaskimXul
    #18524
    van benne atomrobbanás, tac tankkal lehet csinálni, csak közel sem olyan, mint a videóban, pl alig pusztít el valamit, amennyiben az xmljét nem szerkeszted át. Ha meg beleraksz 100 méteres sugarú fizikai pusztítást, akkor megesz bármilyen procit reggelire :D
  • HeadHunter86
    #18523
    Legjobb ha nincs célkereszt, én úgy játszottam ki, sokkal jobb. Mint elöttem már mondták így legalább van értelme a lézernek.
  • HeadHunter86
    #18522
    Pontosan, ez volt a cél. De itt még nem érzem azt a nagy átbasz*st mint anno Stalkernél. Az jobban fájt, hogy egy csomó dolgot kihagytak, itt leglább nem vertek át. Persze kisebb kamuk voltak. Láttam pár jelenetet vidókban amik nem lettek beletéve, vagy át lettek módosítva, de az utobbi 4-5 hónapban már ilyennel se nagyon találkoztam.
    Az atomrobbanásos szürke videóra ha emlékeztek, na azt sajnálom. Igaz az CryEngine 2 prezentáció volt Crysis köntösben, szal nem lehet rá mondani hogy elvárás lett volna hogy benne legyen...
  • MaskimXul
    #18521
    csak akkor, ha devmodeban megy a játék, ehhez a parancsikonnál hozzá kell adni, hogy -devmode
    de ilyenkor nincs célkereszt, és marha nehéz pontosan célozn, viszont működnek az f3 meg f4 módok is, ugye godmode, meg noclip
  • HeadHunter86
    #18520
    Most épp nemvok Crysis közelben szal vki próbálja már ki legyen szíves h F1-re a karakter külső nézetbe vált-e vagy azt konzolból kell állítani.
    Videó
  • MaskimXul
    #18519
    persze, kamu a dx10, az erőforrásigény miatt vannak letitlva a very high cuccok dx9 alatt. de nvidia nyilván boldog volt, amikor a demót kipróbálva szaladtak az emberek új vgat venni
  • HeadHunter86
    #18518
    Ennyi, DX10 sose volt jelen Crysis-ban.
  • HeadHunter86
    #18517
    E3-2007-Crysis-DirectX-10-HD
    Ebben hol van DX10? Nálam is néz így ki, és XP-m van, ahol ugye nincs DX9 eleve, mert még dx10-es driver sincs fenn, amiről nem is tom h létezik XP alá, szal nálam XP alatt lehetetlen DX10-et előhozni. DE néz így ki. Semmi extra effekt nincs ebben a videóban amitől DX10 lenne. Ámítás.