31662
CRYSIS
  • rayx
    #19936
    ok kössz a választ -.-'
  • Balumann
    #19935
    kipróbálod és majd meglátod, futni fog csak nem biztos h jól
  • peti71
    #19934
    Azért áll le a gép mer a ram túl van húzva 900 meg 1000 az marha sokk a ramot lődd be a procihoz..
  • rayx
    #19933
    Ügye futna legalább 1024-es felbontásban?:Core 2 Duo, GeForce 8600GS, 2GB Ram,2.66GHz, DirectX10, menne 1024-esen vagy nem, el olvastam a FAQ-t vagy mi azt de nem vagyok biztos benne hogy futna.
  • Prince of Máté
    #19932
    Hát én kurvára fel szeretném húzni a procimat, már próbáltam is, de a lószar alaplapom nem támogatja a húzást -.-
  • Balumann
    #19931
    Na hát ebből szinte semmit nem értettem :D Én a system voltage control -t autora tettem, utána az fsb-t vagy mit 200-ról felraktam vmire. Már tettem fel 300-ra is, meg 250-re is meg minden, de akkor szépen induláskor lejátszotta, hogy beindul (kép nem jelenik meg), 5 mp mulva leáll, és kész. Aztán 230-ra raktam, akkor ment rendesen. Köv indításkor megint visszaállított mindent (de kb. egész nap jól ment előtte).Aztán észrevettem hogy növeléskor a ramot is növeli, és ott bios is írja, hogy 1000 Mhz-nél feljebb nem ajánlott h emelkedjen, így felraktam akkor 250-re, és memóriánál valami 4.0 van (ez az alap), és ott lehet választani, kiválaszottam amikor ilyen 900 Mhz körülre rakja a memória speedet, és utána úgy is jól ment, aztán visszaállsz köv indításkor... Ez kb. 1 hónappal ezelőtt volt, azóta nem próbálkoztam. Most tegnap felraktam 230-ra próbaként, memória 920 Mhz-en, szintén jól ment, és furcsa módon most elindítottam a gépet és nem állt vissza :-o

    Most nemsokára mek vissza suliba, de ha később hazajövök lehet megpróbálom ez az oldal szerint amit írtál. Köszönöm h segíteni akartok egyébként.
  • zozox333
    #19930
    Miért van, hogy amikor a hordozón a fedélzetet védjük, utána a maghoz kell menni vmi mérnökért és lemegyünk a lifttel, de mikor átlépnék a liftről átesem a hajón a tengerbe!
  • Zinaj
    #19929
  • Narxis
    #19928
  • grebber
    #19927
    Na DELTA szinten is végigvitem!
    Most multizgatni fogok vele amíg nem jön meg 8800GT majd azzal végigtolom meignt!
  • grebber
    #19926
    LOL semmi ezt benéztem nagyon ! Most van az a rész!
  • grebber
    #19925
    Most értem a legvégére másodszorra de immáron delta szinten.
    Kérdésem attól aki deltán tolta végig hol a tökömbe van a nukleáris fegyver??

    Meg szeritnem normális teljesen máshogy volt a vége.Mertha jól emlékszem a hajó belsejébe is jöttek idegenek,meg ugye volt az a helység ahol sugárzo rudakat kellett lenyomkodni.Itt meg egyből csak kivezető út van a hajó fedélzetére.
    De deltán ezek nincsenek meg a nukleáris fegyvert sem találom sehol :(

  • VRSDM
    #19924
    a sysreqlab simán összehasonlítja a géped a fejlesztők által megadott követelményhez... amik persze alapból tévesek :]
  • lac coo
    #19923
    Jó. Nem tom milyen driver, valami elég régi ATI, nem szoktam állandóan a legújabb után futkosni .....
    A view ablakokkal próbáltál játszogatni? Hátha .....
  • JuanG
    #19922
    így néz ki: középen csak a desktop háttér látszik :)

    kép
  • JuanG
    #19921
    Neked jó? Melyik drivert használod?
  • GazCamp3r
    #19920
    szintugy...
  • fixpont
    #19919
    De ne a nyomorult FSB:RAM 1:2-es ratioban hajtsad es ugy emeld az FSB-t hanem szinkronra 1:1-re tedd vissza es told fel az FSB-t ameddig tudod, 300ig mondjuk elsore, annyit siman vinni fog. Es adj neki egy kis plusz feszt. Ez egy kivalo tuning proci amig van, csak nem hasznalod ki rendesen.
    segitseg

    En csak jot akarok neked. :-)
  • Balumann
    #19918
    De fogalmam sincs miért állítja vissza az alaplapom köv indításnál. Már többször felhúztam, következő bekapcsoláskor így nem indul, leáll, elindul (de nemj elenik meg semmi), megcsinálja 10x, utána elindul de úgy h visszavan állítva minden. Nem igazán tudom mi lehet a probléma, kérdeztem már más topikba is. Bios frissítésre gondoltam h megoldhatná, de nincs floppy meghajtóm Nem tom, nem is igazán érdekel őszintén szólva ;)
  • Balumann
    #19917
    Ha nem felel meg a minimum követelménynek a processzor akkor nem futna a játék 1024-be, most pl. betudtam állítani egész szépen, meg valahogy bizonyos részeknél mediumon is jól futott. Másrészt meg rakott már be valaki képet a processzor teljesítményének statisztikájáról, alig használja a procit a játék... (ezt az is bizonyítja, hogy a játék ugyan úgy megy low fizikával mint veryhigh-al vagy akárhogyan, mert mint tudjuk az azt terheli, egymagos procival nem is lehet highra tenni)...Úgyhogy a systemrequirementslab a hibás, én csak azt akartam ezzel mondani ^^

    A ramjaim 800 Mhz-en mennek, honnan vetted h csak 533? :S Egyébként azért nem húzom, mert már próbáltam, és minden következő indításnál visszaállítja az órajeleket. Most próbaképp felraktam 200x9 -ről 230x9-re, és ram is 920 Mhz-en megy, teljesen jól megy. Crysisban nem látok fps növekedést, bár most állítottam és most jól megy. Ha lesz időm ezzel szórakozni akkor fogok, de őszintén szólva én legtöbb játékot lowon is ugyan úgy tudok élvezni (ez kivételével), nem igazán érdekel a tuningolás annyira, h időt pazaroljak rá.
  • fixpont
    #19916
    En sem ertem minek veszel 800-as ramot, amikor 533-on hajtod, meg minek veszel ilyen jo tuning lapot, ha aztan 1.8GHz-n megy a procid, ezt a configot 100%, hogy 2.6-ig fel lehet piszhalni 1 perc bios ugykodessel es maris megdicserne azt a szutyok elemzo.
  • GazCamp3r
    #19915
    ott van bameg, hogy 2 ghz MULTI CORE... neked viszont 1,81-en van csak... egyáltalán nem itéli meg rosszul, hanem olvasni tudni kéne. colinhoz minimumba 1 mag volt, ehez meg már 2 mag köll... amugy core 2-d van, amit felhuzhatnál simán 3 ghz-re, nemtom miért nem azon ügyködsz, és akkor nyernél kb 20 fps-t... lál
  • Balumann
    #19914
    Nem tom. Mert sokan akarják megállapítani ez alapján h hogyan fut a játék, én csak kiváncsiságból mentem rá. Hazudik az oldal, 1 magos proci szerint ítéli meg az órajelet :@
  • lac coo
    #19913
    És miért olyan fontos mit ír ez az oldal ???
  • lac coo
    #19912
    Hát ez nem tom .....
    Pedig tetszene neked az editor ! :DD
    Próbálj drivert basztatni ....
  • Balumann
    #19911
    itt van például a Colin Dirt-é: KÉP
  • Balumann
    #19910
    Nem tom ez az oldal még nem írt nekem ilyet egyik játéknál se, pedig több játéknál van az, hogy 2,0 ghz feletti proci igény van. De az a meglepő azon, hogy felette meg szinte majdnem maximumot ad a procira, alatta meg minimumot se éri el. Másnál valami olyasmit szokott írni, h you have 1,8 Ghz, rated at 4,x és megfelelő.
  • Balumann
    #19909
    Nah szórakoztam egy kicsit a beállításokkal, cvarokkal, és sikerült beállítanom, hogy ne dosos játékként nézzen ki a játék, és 30-40 fps között ugráljon (hdr ki, látótávolság kicsit növelése, meg egyéb dolgok), úgyhogy holnap már mehet a multi (remélem többi pályán se lesz rosszabb az fpsem)
  • tobias88
    #19908
    a beowulfnál volt az hogy ki kellett kapcsolni vagy mi az egyik magot, vagy nem tom miről írkáltak, de azt megcsinálták és jó lett
  • zombysoad
    #19907
    Hogy kell a "pokolba és vissza" pálya elején a max.armomrt-használni,hogy betörhessem az ajtót?
  • NeBby
    #19906
    Nem Oldal hibája , akár 2 , akár 4 magos ,az órajelet ugyanúgy kezeli...
  • JuanG
    #19905
    Elindítottam ezt a Sandbox2 editort, de középen tök üres az ablak, hiába nyitok meg akár egy kész pályát, nem látok semmit csak a desktop hátterét. Tudja esetleg valaki mi lehet a hiba?
  • Skyline
    #19904
    Zeh most a 19813-at nekem írtad és még mindig azthszed hogy lacoo vagyok vagy nem?:)
  • mikiking
    #19903
    a procid kicsit veterán, nem ?
  • NeBby
    #19902
    Ez igaz , le is írtam :]
  • grebber
    #19901
    Na bentvagyok a hamachi szobába hogyan tovább?
  • lac coo
    #19900
    Ugyanazon a gépen a Crysis meg kb 2000 -es szinten megy akadva ! :)))
    De hagyjuk ;)
  • NeBby
    #19899
    Grafikai effektek abba ? kb 2004 es játéknak elmegy....
    Nahde haggyuk!

    Amúgy Ability pls teddki a hamachi szobát banner alá , gyűljünk kicsit multizni
    Szoba: -CRYSIS-
    Pass: crysis
  • Balumann
    #19898
    Hmm, mondtam h egyre inkább akad a játék. Gondoltam megnézem mit ír a System requirements Lab:
    KÉP
    Ez azért igen érdekes, nem?
  • Tigristank
    #19897
    Tedd fel a Far Cryt. Az FCData mappában vannak a .pak fájlok, köztük a Music.pak. Azt megnyitod pl. WinRAR-ral és a játékban lévő összes zenét kiszedheted.
    Mellesleg ez itt már offnak számít. :)