31662
CRYSIS
  • JuanG
    #19896
    ami nekem nem jön be a cod4-ben, az pont az agyonpörgetett játékmenet, özönlenek az ellenfelek a semmiből (teleportálódnak), egész addig amíg el nem jutsz egy bizonyos pontig, akkor hirtelen a bajtársaid is ott teremnek, és mehetsz tovább...persze vannak kivételek mint ol. a sniperes misszió első része (bár sniperezni nem sokat kell :((...graf, feeling, rendezés jó, de nincs igazán szabad játékmenet...
  • reaper4
    #19895
    béka az van. amúgy én nem vagyok cod fan. talán a 2őt végignyomtam :D.de ez nagyon bejön,mint hangulatilag ,mint grafikai effektekek miatt.
  • NeBby
    #19894
    Énis sokat codoztam nyugi (2 vel kb 2 évig), 4 et is toltam multiba , nem az h nem szeretem a codot , sőt , csakhogy xarul sikerült ez a rész (nem csak én gondolom így hiddel) , főleg a multira gondolok...
    De haggyuk , béka van
  • Dante73
    #19893
    Nem tetszik a CoD4? Verjük meg! mingyá megnézem a Ip-jét!
    Mondd, van otthon valaki, esetleg a győgyszered gurult el?
    Fogd már fel, kinek ez, kinek az. Neked CoD4, (amúgy szerintem is szar) Kinek a Crysis, kinek egész más.
    Szánalmas vagy....

    Dante.
  • JuanG
    #19892
    hogy elnyerjenek vele bizonyos "díjakat", meg hogy nagyobb legyen az eladás :)
  • Prince23
    #19891
    Dobd már fel ide... ha nem nagy kérés.
    wz: vagy valahonna le lehet tőteni?

    Nem ártana feldobni a Crysis topikot xD
  • Tigristank
    #19890
    Itt van a gépemen mp3-ban. :)
  • reaper4
    #19889
    szívesen összeeresztenélek olyan emberekkel akik szeretik a cod4 et:) 1 szobába. lehet ,h nem férnétek el :) és nem túl egészségesen távoznál a gagyi érveiddel. na részemről off vége...
  • Prince23
    #19888
    Na ja, az télleg qrva jó zene az is. Főleg mikor a legvégén bejön a keleties stílus, na az nagyon odab@szó rész. Remélem tudod mék rész, hát persze, h igen:) :D
    Meg az is jó mikor először az a zene ment mikor felérkeztünk a hajóra és jön a kopter, na az vagesz zene.

    A Crysisé meg 0. Épp hogy a menű zene a jó, de annak sincs semmi dalllama, mintha valaki beszélne hozzánk. De ennek ellenére, nálam benne van 2007 top5-ben.
  • Tigristank
    #19887
    Na igen, a Far Crynak a menü zenéje is nagyon jó. :)
  • Balumann
    #19886
    Egy jó játék nem attól kellene hogy jó legyen, h feltudod-e rakni full grafikára akadás nélkül vagy nem. Egy jó játékba nem azon jár az eszed, hogy mit tudsz feljebb rakni úgy, hogy ne akadjon... CoD 4-et én szépen végig toltam, abba se bírtam hagyni szinte (de muszáj volt sokszor), nem azon járt az agyam h hogy tudom szebbé tenni. Iszonyat jó hangulata van, pergős játékmenetes, storyja is van, az is előre visz, hogy kiváncsi vagy kvetkező pályára... meg még sok minden. Emellett újat is mutatott, főleg a Chemobyli pálya távcsövessel, iszonyat jóra sikerült szerintem. /CoD 4 számomra az év játéka az biztos/

    Crysisnál ellehet szórakozni a grafikus beállításokkal, lehet gyönyörködni. A játék viszont nem nyújt többet, sőt még talán annyit se mint pl. a Far Cry nyújtott régebben (még geforce 4-el...). Lehet, hogyha maxon futna jobb véleménnyel lennék a játékra, bár nálam a grafika sose volt fontos nézőpont.
    Egyelőre ez a játék nálam még a 2. helyet se foglalja el.

    CoD 4 viszont multiban nem nyerte el tetszésemet a fejlődési rendszer miatt legfőképpen (meg az abból adódó beállítási korlátozások, stb.). Ennek kiváncsi leszek a multijára, feltéve hogyha lowon elér 30 fps-t multiba, mert ez a játék nálam egyre szarabbul megy...
  • Prince23
    #19885
    Még is mit b@sztak el a Cod4-ben? Pörgős, hangulatos, látványos és szép.az egész játékmenet., ütős zenék, hála Harry Gregson Williamsnek. :D

    Crysis meg: szép, predator-kommandó hangulat, látványos, story nem érdekes, átlagos, gyenge zene. Ebben én még felejthetetlen zenét még nem halottam, bezzeg a jó öreg Far Cry soundtrackjire még most is emléxem.
  • mikiking
    #19884
    akkor mi a faszé van csinalva ? a játékban nincs iga ?
  • w77d
    #19883
    az fps-en belül két különböző kategória, és nekem a cod 4 kategóriája jobban bejön ;)
  • NeBby
    #19882
    Akkor nemértelek.... De gondolom akkor náladis a cod4 király nem?
    Mert ha nem , akkor csak az FPS t nemszereted
    Én végülis csak cod4 hez akartam hasonlítani... CoD4 et elb*szták , eztis pár helyen , de sztem ez akkoris jobb mint a cod4...
  • lac coo
    #19881
    A helikopter rororlapátjának "kicsit" félre írták a fizikai paramétereit, azért mozog fél órán keresztűl. Editorban egyszerűen javítani lehetne , de minek ....
  • w77d
    #19880
    nálam teljesen élvezhetően fut és mégis azt mondom hogy szar! na most akkor mi van?
  • Prince23
    #19879
    A spoilered tartalma nagy hülyeség, csak h tudd.
    Én is Cod 4 "fan" vagyok 2007-ben. És emelett a Crysis is jól fut a gépen. Egyáltalán vannak ilyen emberek? Hogy ha szaggat meg laggol, akkor már leszarozzák x játékot? vegyék le very lowra, azt cu.
    Nekem az Overlord szaggatott mint állat (amit nem értek), és még se xarozom le. Lowon vagy medium-ra kellett állítani a shadert.
    na szal: sztem ez hülyeség amit írtál, h technikai gondok miatt van a xarozás.
  • Bence94
    #19878
    helo ide is leírom az ötletemet hogy ne nyissunk minden résznek topicot hanem ezt írjuk át CRYSIS TRIOLOGY-ra .szerintem jó ötlet lenne.
  • Dante73
    #19877
    Szánalom....

    Dante.
  • reaper4
    #19876
    te 1 hülye vagy.
  • CUCLI
    #19875
    nevében is bennevan CGI koncept. leülhetsz, elégtelen.
  • JuanG
    #19874
    concept videó kiállításra...olyasmi mint az intro, előre "renderelt"...
  • mikiking
    #19873
    amugy ez msot mi akar lenni ? mert ebben a gameban nem volt az hodziher............
  • w77d
    #19872
    mondjuk nekem csak az anyahajós pályán szaggatott be, a többi helyen szépen elfutogatott high-on
  • Balumann
    #19871
    tegyél fel akkor egy régebbi hamachit,pl. 1.0.1.5 -öst
  • NeBby
    #19870
    Először internetesre kapcs utánna kilépsz , hálózati és ip ! (akylleusnál vagyunk most 3 an , ő csinált!) az ő ip jét beírod , port nemkell!
  • Jaffa 2843
    #19869
    nem látni a szervert (ip alapján se tudok csatlakozni), ráadásul pingelni se tudlak :S
  • JuanG
    #19868
    Régóta nyílvánvaló, hogy ez a játék a grafikáról szól, aki többet várt azt nem értem, azért annyira nem csapnivaló a játékmenet sem, kevés olyan játék van ami újat hoz...COD4 remekül van rendezve jó a dramaturgia, de a játékmenete annak sem jobb...ha valaki jó játékmenetet akar annak ott a Bioshock pl. ...
  • Ronin1350
    #19867
    Itt találsz IP címet egyszerüen beírod a csatlakozás IP címhez mezőben és kész . álltalában nincs hely a magyar szerveren szóvl próbálkozz többször .
  • NeBby
    #19866
    Hozzám , minnyár kész!
  • xotyi
    #19865
    Kövezzetek meg,de nekem a core pálya tetszett :D föleg mig csak elsuhant elöttem a zöldes kis zselézufó:) (jó volt öket pofozgatni xD )
  • NeBby
    #19864
    Hamachin írjatok lécci!
  • tobias88
    #19863
    de én nem látom valamiért a szervert! egyáltalán megcsináltátok? perpill megy?
  • Balumann
    #19862
    Eddig az volt a gond, hogyha Hamachival próbált valaki játszani, akkor be tudott lépni a szerverre de rögtön kiírta hogy disconnect. Na erre az a megoldás, hogy be kell lépni először online-ra, csinálni kell felhasználót és belépni (login), és utána vki létrehoz Hamachin szervert, más meg joinol.

    Hamachi szerintem annyival előnyösebb a nettel szemben, hogy azok vannak csak akikkel játszani szeretnénk, lehet naggyából állandó csapatot ltérehozni főként ismerősökkel + saját beállítások. Én tudok vszínűleg itt is létrehozni szervert 10-12 főnek, szerintem elég lesz.
    Nah holnap vagy holnap után ha sikerül beállítanom úgy a játékot, h ne akadjon lowon se mostmár (nem tom, egyre rosszabbul fut, single-be még jobban futott mint itt multiba :S), akkor holnap majd game!
  • NeBby
    #19861
    Akylleushoz gyertek
  • tobias88
    #19860
    lanon? hol?
  • Ronin1350
    #19859
    Hetek óta lehet nyomni és még segédprogi sem kell hozzá sőt eredeti játék sem .... jah és magyarok is vannak fent .
  • tobias88
    #19858
    nekem nem is látja! pedig beléptem a netes részhez be is jelentkezek, vissza gomb, de nem látja
  • Viktor9202
    #19857
    Próbálok a szerverre kapcsolódni, de egyből kiirja hogy megszakadt a kapcsolat:S:(