31662
CRYSIS
  • Peetboy
    #19976
    Az jó lehet a repülő vezetés. Viszont a a siklóernyőzés az kellene egy ilyen szép tájra.
  • VRSDM
    #19975
    far cry 2 be van ;)
  • JuanG
    #19974
    siklóernyőzni nem lehet, az nincs...van viszont csapatszállító repülő amit vezetned kell az egyik küldetésben...
  • djukel
    #19973
    I have crysis in my pants
  • JuanG
    #19972
    persze próbáltam, ha megnyitok egy másik nézetet az is "átlátszó" ... driverem meg az vna amit a Crysis-hoz adtak ki utólag 169.09 vagy mi...de asszem ez beta, majd megnézem másikkal. Baráti ez az editor amúgy?? :))
  • Peetboy
    #19971
    Erről a képről az jut eszembe, hogy milyen jó lenne ejtőernyővel bele ugrani a vízbe. Úgy mint a GTA - San Andreas-ban. De imádtam ejtőernyőzni. Ilyen szép naplementekor jó nagyokat ugranék a vizbe.

    Tényleg olyan van a Crysis-ben mint a Far Cry-ban, hogy lehet siklóernyőzni???
  • JuanG
    #19970
    mennyi alapon a voltage?
  • Pókmalac
    #19969
    ja és még egy a hamachi játszáshoz hányas verzio kell???nekem a -0.9.9.9- verezio van meg ez régi?????ha igen akkor melyiket szedjem le?
  • NeBby
    #19968
    Lehet , multiba vagy sandbox!
  • Pókmalac
    #19967
    lehel repcsit vezetni a játékban??????vagy a Helit????
  • NeBby
    #19966
    Háhh mégilyet !
    Tegnap óta ezzel kinlódok , most hülyeségből lenyomtam egy gpu bencht és mostmár nincs ott Sztem köze nincs hozzá , de elünt az aura , véégre Amúgy ilyen 3 vastag átláccó fehér csík volt minden körül , ahol árnyéknak kéne lennie és nemcsak nekem....
  • VRSDM
    #19965
    akkor meg ne igérjék hogy ilyen lesz... ha valamit mondanak, hogy " a crysis ilyen lesz, akkor azt elvarna az ember, az alapveto bizalom miatt hogy megtalalj a majdani jatekban, igaz ez az elso rendergyanus kepekre, es mindenre..."

    a jatek csak romlott az ido elorehaladtaval... szerintem.

    mikor meg csak par kep volt, rola meg nehany film, mindenki elkonyvelte a GOTY-nak, na most maximum, technologia - grafika terén nyerheti el...
  • KILLER2
    #19964
    Hát nem nagyon értem, hogy miről beszélsz, én nem láttam még ilyet vagy csak nem értem, hogy mire gondolsz. Esetleg egy képet róla.
  • KILLER2
    #19963
    Valószínű, de kicsit szeirntem túlzásba is vitték. De a demo amúgy is mindent elárult, szóval ha ezért is mondták, nem hinném, hogy sokat értek vele.
  • bertino
    #19962
    arra nem gondoltok, hogy amit ígértek az futna kb 2000 konfigon ?
    nyilván nem dobják ugy piacra, hogy csak ritka masszív gépeken menjen tűrhetően

    persze csak egy feltételezés
  • NeBby
    #19961
    Amúgy az miért van , hogy multiban előjönek azok az aurák vagy mik a járművek , kezem meg minden körül , ha sötétbe vagyok, meg rosszabb árnyék stb... ( mint az ultrahigh valamiben , ugyanaz ) Gondolom azért van , hogy jobban mennyen a multi , de engem pl nagyon zavar .... Nem lehet valahogy kivenni? :)
  • KILLER2
    #19960
    Egyetértünk. Nekem tetszika játék, de tényleg többet vártam. Azt hittem, hogy játék közben az államat fogom 5 percenként keresgélni, de nem. Nem mondom, hogy nem szép, mert jó nagyokat néztem azért néha, de nem ezt ígérték.
  • VRSDM
    #19959
    elozetes, videokban, volt minden testre hato fizika, atomrobbanassal, hatalmas lokeshullammal, volt valtozo napszak es meg sorolhatnam naphosszat.

    ezek nagyreszet kivettek, es helyettuk bugokat, pakoltak :)

    ismerjuk el, jo jatek, at lehet futni rajta parszor, a grafika csoda szep, de hogy senki nem kapta azt a hatalmas jatekot, amire a fel gamer tarsadlom vart, az teny.

    /azok ne is irjanak, akiknek a jatek a grafika miatt hozta a vart sikert,
  • NeBby
    #19958
    Senki nemakar multizni ?
  • KILLER2
    #19957
    Ja meg azt kihagytam, hogy szeitrntem nagyon nem használták ki, amit az engine tud. Régi fosokból is ki lehet hozni szép látványt, pláne egy ilyennel, de szeritnem nem használták ki, mert nem igaz, hogy nem bírtak voltna kezdeni valamit a változó napszakokkal, sokkal több kellett volna, mint egy napfelkelte. Meg valami jó kis erdős kommandó is kellett volna, mindig inkább nyílt terepen ment a harc.
  • KILLER2
    #19956
    Hát nem tudom, én nem vagyok túl autós játékos játékos (jól megmondtam xD), Carbon sem nyűgözött le annyira, pro streetet még nem is próbáltam, szerintem az se fog. Nem is hallottam még róla túl sok jót, nálam Crysis porig alázza. Nekem a Crysis tetszik nagyon. Jól moddolható (ezt szeretem benne főképp), a játékmenete is bejön, sajna rövid volt és helyenként csúnyán elcseszték, de itt az cryengine 2, meg a sandbox és addig extrázom, amíg akarom, a multi meg marha jó szeritnem. Nem mondom, hogy halálra erőltették magukat crytekék, mert single téren sokkal többet vártam történetileg és az AI-t se vitték túlzásba. Én a rendszerigénnyel kb ki vagyok békülve, csak az zavar, de nagyon a low szint rendszerkövetelményén kívül, hogy az elején hogy ígérgették, hogy milyen jól fog futni régi gépeken, erre csúnyább is lett, mint régen láttuk videókban, meg nem is fut fele olyan jól se, mint ígérték.
  • MaskimXul
    #19955
    azt mondjuk nem értem, szerintem az volt a sorozat legszarabb része, viszont prostreet kifejezetten tetszik
  • Viktor9202
    #19954
    Pro Streer sehol sincs, pedig tabaly a legjobban vett váték a Carbon volt
  • MaskimXul
    #19953
    eladások:
    1. Call Of Duty 4: Modern Warfare - Activision
    2. Crysis - Electronic Arts
    3. The Sims 2 Teen Style Stuff - Electronic Arts
    4. SimCity Societies - Electronic Arts
    5. Crysis Collector's Edition - Electronic Arts
    6. EverQuest II: Rise Of Kunark - Sony Online
    7. The Sims 2 Deluxe - Electronic Arts
    8. Hellgate: London - EA/Namco
    9. The Sims 2 Bon Voyage - Electronic Arts
    10. Half Life 2: Episode 2 The Orange Box - Valve/EA

    forrás: hardwired
  • KILLER2
    #19952
    Nam ezért, de ha neked mediumon nem szép, akkor tényleg csukott szemmel nézed. Mondjuk ott már vannak ronda részek, de összképben szeirntem mediumon is veri a mai játékokat.
  • VRSDM
    #19951
    sikerult egy olyan kepet, valasztanod, ami semmit nem mutat meg az uj engine erejéből.
    ezt a latvanyt, 5eve is meg tudtak volna csinlani, es akkori hardware-eken is ennyi fps lett volna :D

    mondom, ezt a kepet, ami utoljara, linkeltel.

    nem szarozom le, dog lassu, emelett high-on szép, egyéb esetben, nem szebb a társainál, de hogy felesleges neki pl. a dx-es utalás az egyszer hótbiztos...
  • Jaffa 2843
    #19950
    itt egy másik saját készitésü képecske :D
    télleg szar a Cryengine...
  • VRSDM
    #19949
    arra akartam csak ralivagitani hogy van meg eroforras a dx9ben... nem kell egybol 10.1es kartyak utan rohangaszni...
  • Jaffa 2843
    #19948
    aha és azt nézd megy hány fps-el tudod megjeleniteni azt az EGYETLEN objektumot.... aki ijen gamet akar annak még várni kell egy "picit" erősebb hardverre
  • fixpont
    #19947
    Megneztem en is, de nem tudom ez hogy jon barmihez. ;-)
  • Serpike
    #19946
    Ja csak nehogy egy tank nézzen szembe veled amikor kitárod az ablakot :D
  • NeBby
    #19945
    2. szobáb toljuk a lant , gyertek!
  • VRSDM
    #19944
    apropó direct x 10 mániákusok, meg akik szerint a cry engine az isten :)

    nézzék meg ezt.

    majd ha ilyen minőséget jelenít meg egy játék, minden részletre kiderjedve, akkor lesz értelme továbblépni
    szerintem :$

    ja, másrészt, nekem annál szebb mint ebbe a demo-ba van, grafika nem kell, ez már animációs film szint... játékot szeretnék, ha valóság kell kinyitom az ablakot :D
  • NeBby
    #19943
    Hamachi szobák!

    Ittvannak a hamachi szobák , ide lehet jönni lanozni és segítséget kérni! (működik a lan)

    1.Szoba (televan, csak premiummal) : -CRYSIS-
    Jelszó: crysis

    2.Szoba: -CRYSIS- 2.szoba
    Jelszó: crysis

    3.Szoba: -CRYSIS- 3.szoba
    Jelszó: crysis
  • Smithwarden
    #19942
    En ebben nagyon nem vagyok biztos...majd kiderul.
  • DonnieBrasco
    #19941
    Nah. Megvettem az X2 4200+ procit, talán ez már karöltve a 8800 GTS-sel valamennyire megmozgatja a cuccot :) a hétvégén tesztelem.

    DB
  • VRSDM
    #19940
    az a baj hogy még egy két évig nem igazán fog elkelni az engine... mivel nem lenne vevőköre :]

    tény hogy bitang szép, de... (olvass vissza sokat :D)
  • elite
    #19939
    Tresspasser!
    Nekem is ez jutott eszembe!
    Rohadt cool lenne ezzel az enginnel!!!
    (Nekem kedvenc játékom volt egyébként, hiába a sok lehúzás)
  • peti71
    #19938
    A voltage-t tedd autora..
  • Balumann
    #19937
    Ja de ha a procit 250-nél feljebb rakom, a ramot meg beállítom hogy 830 MHz-en mennyen akkor sem megy. Biztos manuálisan kéne a voltage-t állítani, sztem az a gond. Kéne egy rendes leírás, Gigabyte alaplaphoz :(