31662
CRYSIS
  • lac coo
    #20224
    Egyre jobb, grat !
    Mit fűzhettem volna hozzá ? ....Ilyen logikával meg ésszel elmehetsz rendőrnek !
  • Col Andrew
    #20223
    Ugyanez 7900 gt-vel :)
  • Noodle744
    #20222
    1024x768-ban?
    vagy nagyobb felbontásban toltad?
    Amúgy nekem jó a 800x600 kisebb nagyobb csecsebecsékkel hogy azért nézzen ki vhogy.
  • BIZ0906
    #20221
    Na ezért nem veszek Nvidiát, nem képesek egy normális drivert csinálni kicsit gáz nem?
  • Szasza20
    #20220
    Hát nekem a 7600 GT-vel se ment csak közepes beállításokkal meg egykét dolog high-on,de pár pályát megcsináltam és a további pályákon már szaggatott rendesen!
  • Hogthar
    #20219
    na ha jöttök hamachimra gamelni akkor ha gondoljátok vegyetek fel msnre:: [email protected]

    name: crysishun

    pass: crysis
  • grebber
    #20218
    Közel nem használja ha csak létrehozok egy objects mappát :(

    Valaki akinek megy irja már le!
  • Noodle744
    #20217
    Valaki esetleg olvassa amiket beírkálok?
  • GazCamp3r
    #20216
    azt winrarral ki lehet csomagolni, és akkor lesz olyan mappa, és ugy menni fog, de amugy elvileg, hogyha csinálsz egy mappát, hogy objects, akkor ugy is azt fogja használni.
  • elite
    #20215
    Mikor jön a patch?
  • grebber
    #20214
    Fegyver skin-ek!

    Sikerült már valakinek használni őket???

    Mert nemértem mit kell velük csinálni :(
    Ezt irja:

    Installation guide:


    -Go to your Crysis game folder -> Electronic Arts -> Crytek -> Crysis -> Game -> objects.
    -Copy the downloaded object file into the current game folder (Game/objects).

    Olyan mappa nincs is hogy Objects :(Csak 1db 1,5GB-os Objects.pak
  • Nagy01
    #20213
    Nem utálja ő a crysist...csak igaza van, egy optimalizálatlan szar de erre már mindenki rájött..és futott a nagykerbe GTX-et venni...és ezzel el is érték az EA-s emberek a céljukat :D.
  • tiburon26
    #20212
    mi a gondod vele?
  • Noodle744
    #20211
    tmisi- tudnál nekem képeket feltölteni?!!!
  • Prince23
    #20210
    wazze, én még mindig az ascension pályán dekkolok. Most őszintén, minek kellett berakni egy xar repüléős pályár?????!!!!!! baromira felhúztam magamat most:PPPPPPP
    Mindjárt letörlöm, ha továbbra sem...:(
  • blablablapeti
    #20209
    Sziasztok ,en végig jatszottam a crysist,nagyon jo volt de egy kerdesem lenne ,meg pedig ,nem mentem helikopterel ,nem a vtol re gomdolok hanem helikoptere ,lécci irjatok meg melyik pályám lehet vele menni és kb hol ,elörre is kösszi,:)
  • tiburon26
    #20208
    hali!ojan problémám lenne hogy a játékból minden hibaüzenet nélkul kidobál(2-3percenként) a tálcára!igy nagyon idegesitő!tudnátok segiteni?-most raktam uj win.-t
  • Smithwarden
    #20207
    Ability, en nem tudom 100%ra hogy o volt vagy nem, log szerint "Laco_O" neven feljott valaki orjongeni es basztatni masokat Crysis TS-re, ennyi.
    Es amit eddig muvelt itt a "Crysis-utalataval", nem lepodnek meg nagyon ha kitelne tole ilyen is, csak ennyi a velemenyem.
    Erdekes amugy hogy laccoo csak egy rohogest kepes hozzafuzni az irashoz, hm...
    Egy normalis ember ilyenkor leirja siman hogy nem en voltam.

    Nekem8, leszalltam a temarol, csak erdekessegkeppen irtam be, mindenki vonja le a kovetkezteteseket amiket akar.

    (Es mielott barki azzal jonne hogy csak kamuzok vagy en vagy valamelyik haverom szorakozott, elarulom hogy barmennyire ruhellem laccoot ez mar nekem is sok lenne, nem szokasom hazudozni vagy ilyen modon bemartani mast.)
  • Ability
    #20206
    Nem hiszem. Lac-coo azért nem egy tizenéves kissrác. Makacs, nem enged vita közben, fanatikusan kitart a saját igaza mellett, esélyed sincs meggyőzni, DE azért nem egy idióta, aki abban leli legnagyobb örömét, hogy felmenjen egy TS szerverre, és másokat idegesítsen. Gondolj már bele, ilyet csak egy gyerek csinálna. Lac-coo közben meg 30 körül van. // Emlékeim szerint, nem vagyok biztos benne, de tudom, hogy már nem a gyerek kategória.

    Esetleg másvalaki ment fel a nevével, de ő ilyet nem tenne...
  • Smithwarden
    #20205
    Hat ha visszaolvasol elegge erosen szinkronban toltatok azert a fika-gepezetet egy ideig a forumon.

    De ha nem spammeled ugyanazt le 100szor akkor reszemrol semmi problem veled, megha a crysis nem is tetszik, nekem sem jon be par resz, lenne mit javitani rajta, meglepo modon nem vagyok elvakultan crysis fanatikus, csak amit laccoo itt (is) muvel soxor vicc.
  • Noodle744
    #20204
    Az egymással való acsarkodásst nemlehetne vhol máshol elintézni, aszittem ez
    itt Crysis fórum srácok nyugi!!!
  • Skyline
    #20203
    Ez nem az én bajom "apu"..:)
    De továbbra sem értem miért mert én nem fikáztam a játékot,bejön,csak leírtam ami nekem (meg egyre több embernek,értékelő oldalnak) hiba,ennyi.:)
  • Noodle744
    #20202
    Medium-low?És a felbontás?Átlag hány FPS?
    Élvezhető 1általán?Mik azok amik low-on vannak?
    Pár képet feltudnál nekem tölteni?


    Előreis köszönöm!!!!
  • Smithwarden
    #20201
    (De amugy tenyleg nagyon hasonlitanak az irasaitok, jeleitek es a "stilus" is)
  • Smithwarden
    #20200
    Te meg mindig ezen a "tippelos" poenon vagy felakadva, lol.
    Koszonjuk a hozzaszolast, leulhetsz kisfiam.
  • Skyline
    #20199
    Nem idiótáznék,ha nem gyanusítgattál volna hogy én vagyok Lacoo..:) Öcsibogyó...pffff:))))
  • Smithwarden
    #20198
    Idiotazast lehet abbahagyni gyorsan ocsibogyo, foleg ha egy ilyen bagoly mondja.
    En csak a hallott tenyeket irtam te iq king.
  • GazCamp3r
    #20197
    mi a f*szom köze van a játéknak a team speak szerverhez? Pláne hogy sokat játszunk a Bithu szerón, ahova nem is kell eredeti crysis, hogy játszhass...
  • GazCamp3r
    #20196
    akkor rosszul ismered... :) én is ott voltam mikor történt
  • Skyline
    #20195
    Biztos én voltam nem?:)

    Az leesett végre hogy nem Lacoo vagyok te üldözésimániás idióta?:)
  • Prince23
    #20194
    A procim: AMD Athlon X2 dual 4200+, 2gb rammal.

  • tmisi
    #20193
    Nemtom prince23-nak milyen procija van, de nekem ezzel az őskövület p4-gyel nem fut valami jól, medium-low beállításokkal. Pedig még az én kártyám valamivel jobb is mint az övé.
  • lac coo
    #20192
  • Peetboy
    #20191
    Szerintem sem igaz. Csak valakinek ráugatós kedve van Lacóra. Ő már nem tizenéves, hogy beüvöltözzön a játékba,annál komolyabb.
    Ja és a Team Speak server-hez megkéne venni a játékot is. Őneki mint írta csak a virágbolti verzió van meg. . Szóval ez nagyon kamuzásnak látszik.
  • Ability
    #20190
    Nem hiszem el. Ha volt ilyen, akkor az nem Lac-coo volt. Én ismerem valamennyire, régen egy klánban voltunk. Tudom, hogy milyen önfejű, ti is láttátok a fórumon, én is vitatkoztam már vele, DE tudom, hogy ilyenre nem vetemedne.
  • Prince23
    #20189
    Dehogy kevés! Nekem 7300 gt-ém van mégis jól fut!, persze nem minden highon... a textura high, meg a víz, effectek, fizika, a többi közepes. és az árnyékok alacsoonyak. Nekem tökéletesen megfelel, és még így is szép!
  • Hogthar
    #20188
    csináltam egy hamacshi szobát aki akar jönön: jön a reklám: neve: crysishun és a jelszava: crysis
  • Hogthar
    #20187
    most hogy lehet ezekhez a hamacho szobákhoz csatlakozni mert akármit írok be azt dobja ki nem létezik
  • Noodle744
    #20186
    Állandóan azt hallom h a 7600GS kevés a játékhoz, szeretném megkérdezni hogy
    jáccotta-e már valaki Gainward Bliss 7600GS 256MB GDDR3 PCX Golden Sample Goes Like Hell 500Mhz/1200Mhz
    egész karis hűtőborda és gyári tuning ha igen megosztaná velem tapasztalatait.
    (A kari 3.2Ghz-es sima P4-el és 1GB rammal van megtámogatva)
    2.Érdemes ezt a fajta karit felhúzni vagy a teljesítményben nem számít?!


    Várom a válaszokat:D
  • Smithwarden
    #20185
    Most meselte haver, kb 2 oraja tortent:

    CRYSIS.HU TeamSpeak publik szerveren. (publikus mert eddig nem volt senkivel problema)

    LACCOO fellep es egy eppen folyo war kozben bejon a szobaba es ertelmetlenul elkezd hangosan direkt UVOLTENI 20-30 secig...es utana kilep.

    Ez az ember tenyleg azt elvezi ha szetbaszhatja masik jatekat vagy forumjat...