31662
CRYSIS
  • Doom 4
    #30702
    Hát kb :O
  • MikeWhite
    #30701
    Halli skacok
    Van 1 kis gondom Win7 64 bit tud valaki segiteni ?!
    A lentebb írt dolog nem jött be csak fekete képernyö van és csak reset gonb oldja :(
    Elöre is THX :)
  • grebber
    #30700
    Vanity's Vegetation Assets

    Azta elég wunderbáros.Remélem hamar kiadják!
  • KILLER2
    #30699
    Én úgy tudom, hogy minden verzióban van magyar nyelv.
  • NiGhTM4R3
    #30698
    Valakinek megvannak a magyar nyelvi fájlok?
  • Knabb
    #30697
    Az kurvanagy volt :D vigyorogtam én is rajta egy sort.
  • grebber
    #30696
    LOL tegnapi újságba volt hogy magyar meg orosz emberkék csinálnak nanoezüstös rucikat amik jó hatással vannak emberre mert ha pl olyan van rajtad harc közbe és meglőnek esetleg a ruhadarab belemegy a testedbe akkor nem fertőződik el mivel az ezüst fertőtlenít.
    Azt mi volt a nagy képen a hír mellett? A crysisos nanosuitos csóka képe!
  • adam46
    #30695
    megvana probléma köszönöm szépen a a segítséget
  • berczely
    #30694
    itt a megoldás!
  • adam46
    #30693
    tomasz mi volt a hiba mert nekem is hasonló a gondom?
  • adam46
    #30692
    kössz pont ezen a szép keresőn kerestem mielőtt beírtam volna ide -.-
  • tomasz18
    #30691
    jaja 64 biteset használok de megoldottam köszike!!
  • bertino
    #30690
    link.
  • adam46
    #30689
    jójó de honnan tudom letölteni és hogy telepítsem hogy jó legyen?
  • berczely
    #30688
    64bites
  • adam46
    #30687
    sziasztok milyen crack kell hogy működjön a játék win 7 64 bit alatt?
  • strebacom
    #30686
    Remélem nem 64 bitet használsz, mert ha igen akkor a 32bites exe-vel inditsd és minden fasza lesz!!
  • tomasz18
    #30685
    sziasztok!
    olyan problémám lenne,hogy feltettem a játékot de fekete képernyővel fogad...megjelenik a nyilacska és onnan semerre ... win 7et használok!!van megoldás?
    előre is köszi
  • grebber
    #30684
    Hongzhou Harbor Singleplayer Map Még csak készülőben de elég jól néz ki!
  • vida1996
    #30683
    Sziasztok!
    Le szedtem a játékot megy miden egy páyalát át is vittem de egy helyen el akadtam.
    Ott ahol két tankot kell meg semisíteni..
    Na azt nem tudom..Hogy kell?
    Üdv:Vida.
  • strebacom
    #30682
    Hogy mit..wazzee...hát nem látsz engem amint egy fa mögött guggolok.. a SAW-ban már véged lenne...
  • berczely
    #30681
    És ezen mit kell nézni?
    Majdnem olyan mint az 1. pálya az alap játékban...csak ez gagyibb
  • KILLER2
    #30680
    Ja, az a rózsaszín nagyon szép ott :)
  • kifli
    #30679
    mondhatom gyönyörű színe van az osdnek :D
  • strebacom
    #30678
  • KILLER2
    #30677
    Asszem van külön valami élsimítás csak a növényekre a CFGben, azt kéne meglesni. Most hogy pontosan mi az, így hirtelen meg nem mondom.
  • strebacom
    #30676
    Ez miért van??Pedig az élsim. bevan kapcs....
  • KILLER2
    #30675
    Jól néz ki, csak ne lennének ennyire recések a növények :S
  • strebacom
    #30674
    Egy map..... Csináltam egy két "lövést"...
    1920*1200 Full 4*AA





  • KILLER2
    #30673
    Egyik sem, az már szövegszerkesztős. És mivel egy patchet sem találsz meg magadtól a játékhoz, ezért szerintem ne próbálkozz még a kézi grafika állítgatással. Amúgy ha mégis nekilátnál, akárcsak a patchben, ebben is segít a google.
  • fery02
    #30672
    én is :)
  • steweee
    #30671
    asdas
    magyar verziós.alátótávolságot hogy kell növelni?nagyon közeli a textúra megjelenítés. a közepes graffal semmi gondom, de messzebbről kellene mutatnia a sziklákat meg iyleneket. melyik opció az ?
  • strebacom
    #30670
    Pontosan erre gondoltam én is...
  • KILLER2
    #30669
    Ez a baj, hogy nem készülnek el, mire elkészülnek, addigra pedig már itt a Crysis 2. A FarCryhoz is nemrég vagy még mindig nem készült el valami fasza mod, pedig az is már mikori. Túl nagy melóba vágnak a csapatok és hozzáértés, idő vagy ember hiányában soha vagy csak nagyon lassan készül el a mod. Pedig nagy kár lenne sok jó modért, mert vannak nagyon ígéretesek.
  • strebacom
    #30668
    Mindenki csinál hozzá faxa módot, de egy sem jön ki, nemtom az a dínós mód kijött-e már, mi a faxt ülnek ennyit rajtuk lassan a Crysis2 is kijön nem hogy még egy mód.....lásd Hl2 Blacmessa az is már mióta készül, ha csak nem kamu....
  • KILLER2
    #30667
    Eredeti a játék? Ha igen, akkor ez is elég egyértelmű. Multira rámész, regelsz magadnak egy felh.nevet, belépsz vele és ott is vannak a szerverek, a duplakatt már csak nem lesz gond.
  • KILLER2
    #30666
    Ja hogy az elsőt próbáltad. Ott viszont én is elsőre azt hittem, hogy azt kéne lelőni a nagy izével, de aztán lőttem minden szarral és belepusztult.
  • steweee
    #30665
    segítsen már vki, hogy kell benne multihoz csatlakozni ?
  • steweee
    #30664
    basszus, a pókizé ami először támad azt nem a főszörny. na én ott hiába is várhattam hogy a nukival kelljen lőni :)

    csodálkoztam is, mert dühömben lőttem rakétával meg hagyományosokkal, és repkedtek a nyitott pofájából a szilánkok, aztán lehasalt végül...

    utána jött a nagygenyódög repülőalienhajó, ott meg rossz helyen voltam mert szedtem fel a hajó eleje-közepe részéről még eldobált fegyvereket. vissza kellett futni a hídnál lévő bejáratig, lőni a repülő miafrancokat, és mikor a csaj deaktiválja a pajzsot megkajáltatni a nukival.

    de azért annyira nem volt 1xű rájönni, mindenesetre annál nagyobb boldogság volt a vége :):):)
  • KILLER2
    #30663
    Egyetértek, nekem is simán összejött. Picit szívtam vele a közben támadó repkedő szarokkal, de szvsz tök egyértelmű, hogy mit kell ott csinálni, nem értem, hogy miért okoz ez mindenkinek ekkora gondot.