31662
CRYSIS
  • strebacom
    #30742
    Hová kell levinni a pajat, nem is volt a warheadben paja..???
  • VRSDM
    #30741
    az átlagnál jóval többen olvasok, büszke lehetek arra hogy a szókincsem tágabb az átlagnál, és a fogalmazásom során is választékosabban fejezem ki magam mint sok magyar polgártársam.

    de hogy téged lehetetlen értelmezni annyi szent :D
  • aduja
    #30740
    a franc abba a ****** .ki vitte ma le a crysis warheadban azt a pajat ahol egy hajon vagy es el kell jutnod valahova????????????,????????aki ma kesz vele irjon ide vagy ide:[email protected]

    elore kszi
  • kifli
    #30739
    lehet tölteni!!!
  • kifli
    #30738
    nekem bejön az oldal, de hol tudom leszedni a modot, elvileg ugye mától lehetne szedni de nem találom, csak vidit :(
  • strebacom
    #30737
  • VRSDM
    #30736
    ha valahonnan akkor csak is az ofissöl szájtról ami épp nem elérhető :D
  • strebacom
    #30735
    És honnan lehet letölteni hogy kipróbáljam??
  • VRSDM
    #30734
    nem vagyok guru a modellezés terén, de azért alap szinten képben érzem magam.

    nos. emlékszem még az első képekre ezzel a mech moddal kapcsolatban, meg a millió polygonszámos modellekre amikkel villogtak. az már akkor látszott hogy nincs az a motor / pc ami ilyen részletesség mellett képes lenne kezelni őket. de azért bíztam benne hogy legalább valami normal / bump-et kreálnak és azt ráhúzzák a lowpoly modelljeikre.

    ehelyett megkaptuk kockás-szögletes modelleket, egy elmosott gagyi textúrával.
    nem vagyok grafika buzi, a gépem is 3éve volt mondható normálisnak, de azért reméltem hogy nem falból dolgoztak ennyit vele. egy ilyen modellt egy délután alatt összerak aki picit is otthonvan vagy csinált már többet egy kockánál 3d-be :D
    ellenben ők eltöltöttek napokat mire kész lett egy modell, aztán jól lebutították hogy fusson is valahogy.
    értelem=0
  • VRSDM
    #30733
    December 26-án, tehát ma, szombaton kezdődik a MechWarrior: Living Legends nyílt bétatesztje. MMO FPS és szimulátor hibridről van szó, amely Crysis total conversion MOD. A Battletech univerzum klánjai csapnak össze az Inner Sphere erőkkel. A Wandering Samurai fejlesztőcsapat három év munka gyömölcsét kínálja fel tálcán a Mechwarrior rajongóknak. Főoldal.
    Thx, Caboose!

    forrás: HW
  • KILLER2
    #30732
    Hallod, ebből nem jött le semmi :)
  • Doom 4
    #30731
    ide is írunk de ebből semmi konkrétot nem vettem le. Az anyahajó elég nagy pálya.
  • aduja
    #30730
    az anyahajon nem talalom azt az utat a hoz az emberehezha valaki tud segiteni akkor irjatok ide:[email protected]
  • adam46
    #30729
    az anyahjós résznél nekem is sokat szenvedett sokszor kaptam olyan bugot hogy leestem a fedélzetről 1 szintel lejebb meg grafikai maszlag volt sárga lila rózsaszin zöld minden fajta színbe pompázozz a fedélzet
  • Borat
    #30728
    Köszönöm szépen a segítségedet,a Windows újratelepítése ötlet maradt már csak hátra,ami esetleges megoldást nyújthat,mert már én is minden átlag embertől telhetőt kipróbáltam,de semmi sem segített.
    Akkor próbálkozom.
  • Doom 4
    #30727
  • Sharks
    #30726
    Szerintem próbáld meg ugyanazokkal a beállításokkal futtatni és ha tudod, akkor húzd fel kicsit a procid órajelét, mivel xp alaptt 2,8 Ghz kéne neki elvileg. Más megoldás nem igen jut eszembe sajna, ha csak nem az xp újratelepítése, amihez nem tudom, mennyi hangulatod van... Azt is meg kell hagyni, hogy elég optimalizálatlan a játék, nekem is vannak hasonló gondjaim vele és a warhead-el is. Az 1-et végigvittem már 1x, most meg az anyahajós résznél minden áron le akar fagyni és meg is teszi általában. A warhead szintén lefagy néha, bár visszavettem a grafikát 4x-es AA-ra, meg csak pár dolog van a legmagasabbra állítva.
  • strebacom
    #30725
    Azaz ma jön ki.... ;)
  • grebber
    #30724
    Crysis mod - Mechwarrior Living Legends trailer
  • aduja
    #30723
    valaki tudja hogy kell hasznalni a crysis warsot mert el inditom es ramegyek arra hogy gyors jatek es valamit ki ir hogy a bealitasaimmal van valami baj ha valaki tud segiteni akkor szoljon vagyis irjon ide:[email protected]

    elore koszi
  • Borat
    #30722
    Windows XP Service Pack 3 alatt futtatom a nem eredeti példányomat.Mikor még NVidia Geforce 8600 GT videó kártyám volt,azzal gond nélkül futott,igaz nagyrészt közepes grafikai beállításokkal.
    Most is ugyanezt a másolt példányt akarom futtatni,minden beállítást felraktam magasra és szépen 30 fps felett muzsikál a játék,épp ezért nem értem,hogy mi ez a hiba.
  • Sharks
    #30721
    Milyen oprendszered van? Eredeti a game? Első ránézésre tlán a proci kevés neki...
  • Borat
    #30720
    Sajnos a patchek sem segítettek.
  • bertino
    #30719
    szerintem egy próbát mégis csak megérne az a legfrissebb patch.
  • Borat
    #30718
    Sziasztok!
    Van egy kis gondom a játékkal.Először is íme a gépem:
    Proci: Intel Core 2 6300 @ 1.86GHz
    Videókártya: NVidia Geforce 9600 GT 512 MB
    RAM: 2 giga DDR2
    Hangkártya: Soundblaster Audigy LIVE! 2ZS

    A gondom a játékkal az lenne,hogy egy bizonyos idő után a játék kifagy,majd a képernyőn a játékból egy hatalmas textúrahalmaz jelenik meg,kis idő elteltével kidob a Windows-ba és megjelenik egy hibaüzenet a videó kártya illesztőprogramjától,hogy egy bizonyos exe. fájl meghibásodott.
    Letöltöttem a legfrissebb videó kártya illesztőprogramot,a legfrissebb Dirext X-et is,a grafikai beállításokat is lejjebb vittem a játékban,de egyszerűen nem javul a hiba.Más játéknál (pl. Cryostasis vagy Left 4 Dead 2) ez nem fordul elő.
    Igaz a játékom nem patch-elt,bár kötve hiszem,hogy pont egy patch javítana egy ekkora kaliberű hibát.
    Visszaolvastam pár bejegyzést,de nem találtam olyan embert,aki ezzel a hibával küszködne,mint én.
    Kérlek,ha tudtok,segítsetek!Fáradozásotokat előre is köszönöm!
  • Sharks
    #30717
    Sztem patch-ekkel próbálkozz meg először...
  • Laxxa
    #30716
    Sziasztok , van egy kis problémám a játékkal eddig win xp-n futtatam a játékot és nem igazán volt vele problémám (patcheletlen verzió). Most Win 7 alatt játszok vele közepes beállításon 2x antin meg vertikális elsimításon meg néhány dolog maxon és a hang szaggat es engemet ez idegesít és nem akarom a hangot levenni mert úgy élvezhetetlen a játék. a hang kari egy sound blaster live 5.1 és a legfrisebb driver.lehet ,hogy már másnak is volt ilyen problémája de nincs se időm se kedvem több ezer hozászólást átnézni. a válaszokat és segitséget előre is küszünöm
  • Sharks
    #30715
    Hy, nem tudom, Ti hogy vagytok ezekkel a patch-ekkel, de nekem mintha rontottak volna inkább, mintsem javítottak. Pl. az előtt nem láttam olyat, hogy az ember félig kiáll a földből, a másik fele meg sehol :D. A növények most úgy tűnnek el, hogy amint közelebb megyek hozzájuk egyszerűen láthatatlan lesz az a részük, ami már túl közel van hozzám. Ja, és sikerült egy sziklán keresztül kúszom. Eddig az 1.2-es volt fent, most rádobom még az 1.2.1-et, de annak már nem sok köze van a grafikához.
  • NiGhTM4R3
    #30714
    Azt hiszem, hogy az 1.2.1-es patch van fent, ezt találtam legújabbnak
    Úgy felcsesztem magam, hogy azóta nem is játszottam vele. De akkor belelövök egy sorozatot
  • adam46
    #30713
    kb 3 rakétát kell beleadni de ha nem menne tedd fel az 1.1 es javítást lényegesen könyebben halnak az emberek mint az 1.0 ba
  • NiGhTM4R3
    #30712
    Baszki, tényleg :$
    Köszi

    Viszont már az elején van egy problémám, ahol egy iskolából kell kimentenem egy túszt, na ott jön 2 tank amit sehogy sem tudok megsemmisíteni
    Kapják a gránátot, rakétavetőt, semmi.

  • Doom 4
    #30711
    Majdnem rendes, és többen is lehet. Kicsit át vannak alakítva, nincsenek videók ahogy láttam...
  • Sharks
    #30710
    Valakinek nem kell a Crysis (2500 HUF)?
  • kifli
    #30709
    gondolom mult matchet indítasz, és tud hozzád más is csatizni coopba, de am jolértem hogy a rendes mapokat lehet 2-en végigtolni?
  • grebber
    #30708
    Elvileg a Warshoz van

    C:\Programs\Electronic Arts\Crytek\Crysis Wars\Mods (make a new folder if there's no "mods" folder)paste the Crysis-coop files in the "mods" folder. then make a new shortcut (just copy "crysis wars shortcut. then edit the path, like this: "C:\Programs\Electronic Arts\Crytek\Crysis Wars\Bin32\Crysis.exe" -mod crysiscoop and save it. Now you should just click on the editet shortcut and everything should work.

    De Warson belül hogy mire kéne menni nemtudom.Mert a modoknál kiválasztom ezt a coopot és újraindul a game de utánna mit kell nemtudom!
  • Doom 4
    #30707
    Ez engem is érdekelne meg havert is. Nekem eredetiben van neki nem :S de ha lehetne hamachin is nyomni...
  • kifli
    #30706
    végre valami :)
    de ez most wars-hoz van vagy sima crysis? (mert vidi neveknél ottvan hogy wars coop)
  • grebber
    #30705
    COOP mod béta!!!
  • grebber
    #30704
    Annyiból baj igen hogy nagyon lassan készülnek el a jó módok,de viszont emiatt nem vesztenek semmit az értékükből.
    Crysis 3 hol van az még előbb a 2-ről legyen már valami info!
  • VRSDM
    #30703
    már rég krájszis 3lesz mire valamelyik legkisebb modból is lesz valami...