31662
CRYSIS
  • Knabb
    #30662
    Nekem elsőre sem okozott semmiféle gondot.... Nemértem, hogy mi olyan kurva bonyolult rajta de komolyan :D
  • bertino
    #30661
    ja és ha szeencséd van, még tul is éled a várakozást :D
    mennyit szívtam vele legelőször...
  • fery02
    #30660
    Úgy működik elméletileg, hogy rácélzol és vársz, míg a megjelenő csík betöltődik, majd utána lőhetsz.
  • steweee
    #30659
    hogy kell kinyírni a végén az anyahajót támadó főszörnyet ? nem tudom elsütni azt a kísérleti fegyvert.
  • GDI
    #30658
    Hali,az mitől lehet hogy elkezd vibrálni a kép és játszhatatlanná válik a játék?Eredeti 1.1es patch van fent.Elöre is kösz
  • gduck
    #30657
    Én EZT várom már régóta :(
  • grebber
    #30656
    Ez a pálya sem csúnya:

    Etherica

    Képek belőle!
  • fery02
    #30655
    Alan Wake érzés
  • grebber
    #30654
    Elég jól néz ki ez!

    De hogy kell használni?
  • bertino
    #30653
    fel.
    ha akarod a wc tetejére is fel lehet tenni végülis.

    tényleg fel lehet, ja.
  • disp
    #30652
    Annyit akarnék kérdezni hogy D-re fel lehet-e tenni a játékot?Nem vagyok hülye csak sokan mondják hogy csak C-re lehet tenni.Ha volt már ilyen kérdés akor bocs de rengeteg az oldal.Előre is kössz a választ.
  • gduck
    #30651
    Pedig viszaolvastam Úgy látszik jobban meg kell törölni a szemüvegemet
  • The Protector
    #30650
    a vótmá is vótmá
  • VRSDM
    #30649
    vótmáá'
  • gduck
    #30648
    CryEngine 3 Dissection and Comparion HD
  • Bokafix2
    #30647
    Én 30"-os full HD-n próbáltam ki ezt a modot de az alaphoz viszonyízva nem lehet észrevenni semmit.
  • fery02
    #30646
    Jóhogy nincs szükség, mikor még egy "Crysis meets Far Cry" mod-dal csak rondább lesz utána a játék.
  • steweee
    #30645
    am azért ilyen grafikához már monitor / tv is kell hogy értelme legyen sztem. én egy 4:3-as új samsungon jáccok 19"os, és 1280*1024-ben tökéletes az alap játék grafikája is. attól többre nincs szükség
  • grebber
    #30644
    Engem nem győzött meg ez!
  • strebacom
    #30643
    Hát nemtom én ezeket pakoltam rá és azt mondják nem változott semmi??? Hmmm...
  • grebber
    #30642
    Ez mi én nem látok nagyon semmit?Amúgy milyen modot irnak amit linkeltem az nincs kész?
  • fery02
    #30641
    Valóban sokkal szebb az alap, de amúgy a linkelt képed sem az alap grafikát képviseli...már ami a vizet illeti. Itt a képen rondább, mint az alap FC-ban (nézzetek csak rá távolban az ismétlődő textúrákra, meg pl a vízbe nyúló halászkunyhó is mintha csak oda lenne téve, nem is tükröződik a vizen).
  • Synchronous
    #30640
    * illetve nem a linkelt, hanem az általad beszúrt képre.
  • Synchronous
    #30639
    Ok, vettem az adást. Nem néztem kinek ment a post. Azt hittem a linkelt képre mondod h takony.
  • berczely
    #30638
    Igen így gondoltam!
    Bocsánat ha félreérthető voltam!

    Az alap FarCry még mai szemmel is odab*szós szerintem!
    Streba rárakott valami módot én semmi szebbnek ható változást nem észleltem sőt eltaknyosodott az egész!
  • KILLER2
    #30637
    Szerintem a "mi ez a takony' dolgot a #30634-ben linekelt képre írta, amikor alapban szebb nála a FC.
  • Synchronous
    #30636
    Takony? Haver, mikor a gémerek ezt először meglátták 2004-ben lefosták a bokájukat a vizuális orgazmustól.
    Én aszondom ez még mai szemmel is mutatós, ellenben jó néhány ratyi fejlesztőcsapat még ma is képes ennél jóval csúnyább grafikájú játékokat is képernyőre vetni. Nem akarok példákat mondani khm... City interactive khm... úgyhogy kólát, csipszet elővenni és tessék újra végigtolni az FC single kampányt...
  • berczely
    #30635
    Mi ez a takony?

    alap FarCry grafika:
  • strebacom
    #30634
    Kipróbáltam a modot amit irnak, tényleg sokkal szebb:
    Kép!!
  • kifli
    #30633
    aha, szóval annak nem kéne XD
    régjátszotam már vele, az élienek meg tudnak rapdesni, azt nem esett le:)
  • berczely
    #30632

    Lebeg a nagy behemót?
  • kifli
    #30631
    mi a fail?
  • bertino
    #30630
    fail. most futottam bele.
  • grebber
    #30629
    Far Cry 1 with Cryengine 2: New mod makes it possible
  • KILLER2
    #30628
    Ez nem nagyon lehet, mivel hogy a motor az valóban eredetileg PCre készült, maga a játék meg mivel csak sandboxban összerakott izé, nem hinném, hogy bajok lennének.
    #30625: Végül is 200e-ből már valóban kijön egy jó PC fasza monitorral, ha ügyesen van összerakva.
  • kifli
    #30627
    ez nem valószínű, fordított az eset, pc-ről portolják konzolra. Ugyanis a motor az alapvetően pc-s, nem konzol
  • grebber
    #30626
    Szerintem egyáltalán nem port lesz hanem párhuzamosan fejlesztik a konzolosokat és a pc-set.
  • Shep
    #30625
    De az benne is van a kikalkulált árban, ő meg csak a 70-et írta ami magában ugye tök jó abban az esetben ha csak egy darab műanyagot akarsz nézegetni, esetleg változatosságot eredményezhet a ledek fényének csodálata :D
  • berczely
    #30624
    Nekem van egy olyan érzésem hogy a Crysis 2 majd egy jól elrontott konzol port lesz PC-re!
  • kifli
    #30623
    attól hogy a konzolon fele olyan gyors az árnyék meg kisebb a látótáv stb a pc-n ez nem lesz észrevehető, a motort nem butították, tudja az ugyan azt mint a cryengine 2 (még többet is) csak a konzol nem tudja azt, pc-n viszont szerintem még szebb is lesz mint ce2