31662
CRYSIS
  • mikrofonhead
    #21848
    Hát ez sajna nekem nem vállt be mert még a VERY LOWon is volt HDR de olyan ocsmány volt h nem is mondom és ráadásul úgyis csak 12 FPS....ha pedig a gamebe nyomom LOWon akkor megvan a 20 kb...nah majd megcsinom azt ami valóban az ilyen gépekre van mint az enyém és feldobom...nem lesz benne HDR meg Sunshaft de menni fog és folyamatosan....
  • gduck
    #21847
    OK :D
  • NeBby
    #21846
    Hát 7300GT vel...
    Nah télleg mentem , majd benézegetek!
  • NeBby
    #21845
    Fórumokból szedtem össze , amiket írtak , hogy dob fps en elég sokat , azt tettem egybe !
    Valamelyen ccc nevű cucc volt az alap ,azt irogattam át az újabb fps szerzési lehetőségekkel!
  • mikrofonhead
    #21844
    Hát mediumon megvan az "állandó" 10 FPS, már ha 10 FPS-re lehet azt mondani h állandó - most megpróbálom a LOW-ot....sokkal szebb lett tőle de sajna nekem már nagyon akad mediumon ...
  • gduck
    #21843
    Ez kísértetiesen hasonlít arra, amit már bazirégen linkeltem be :) Volt neki valamilyen neve is (arról kapta, aki készítette)
  • berczely
    #21842
    Hát 8800GT....szépállat nekem csak GTS-em van.
  • NeBby
    #21841
    Vicmusznál se , de átküldte a mentésetit és ahol neki 23 volt , ott nekem nagyobb felbontáson 40 ! Most teszi újra (vagy lehet már újratette) sztem az megjavítja , mert túl sok filet cserélgetett.... , de nemtom mibaja!
    Te sztem a HIGH ot tedd sok fps hez , vagy esetleg a Veryt és még akkoris jáccható lesz talán (25+ fps)

    MOD: Még 1 embernek működik , neki is 40-45 körül mozog az fps (8800Gt vel veryhigh)
  • berczely
    #21840
    nálam nem nőtt az fps
  • Shep
    #21839
    OK, addig már kibírom, jó gurigatást. :)
  • mikrofonhead
    #21838
    Hát most tesztelem!!!
  • NeBby
    #21837
    Az sokmindentől függ , most mennem kell , mert jött hozzám egy profi biliárdos faszi biliárdozni , úgyhogy csak 10-15p ként tudok felugrálni , ha van kérdés...
    Este segítek rajtad ;)

    JA ÉS AZ NEMBAJ , HA ÚJRAINDÍTÁS UTÁNA LOWRÓL EGYÉNIRE VÁLT!
  • NeBby
    #21836
    Ha a HIGH ot akarjátok betenni , akkor ahoz az alap CVarok kellenek , ugyanis a very felülírja....
  • Shep
    #21835
    Tényleg ütős lett, egy dolgot zavar, de az nagyon, hogy túl sok benne (nekem) a ragyogás, na azt mivel tudom kisebbre venni?
  • NeBby
    #21834
    Jajj bocsesz , nemírtam :

    System.cfg t TÖRÖLNI KELL! (ha van csak akkor persze) :)
  • NeBby
    #21833
    Nah kész! Egy remekmű lett , kizárólag ezt használjátok sztem , iszonyat megdobja a teljesítményt!

    ITT LETÖLTHETITEK

    Leírás: (ottvan a rar ba is)

    1. A kiválasztott autoexec filet (csak egyet) másold be ebbe a mappába:
    C:\Program Files\Electronic Arts\Crytek\Crysis (vagy ahova telepítetted)

    2. Índítsd el a játékot és menj az OPCIÓK > RENDSZERBEÁLLÍTÁSOK > SPECIÁLIS menübe

    3. Tegyél MINDENT LOW ra!
    *Nemszámít melyik configot választottad , akkoris mindent LOW ra tegyél , ez nagyon fontos!*

    4. AZONNAL , miután mindent LOW ra beálítottál lépj a Crysisből !

    *NE KEZDJ EL JÁTSZANI , MIELŐTT KI NEM LÉPTÉL A CRYSISBŐL! *

    Ezt a kilépést csak most FONTOS megcsinálni , ezután simán menni fog minden , de LOW ról NE állítsd át a grafikát , felbontást állíthatod , az független ettől!

    Ha esetleg nemműködne az csakis azért lehet , mert nem léptél ki azonnal! ( Ez a lépés a legfontosabb , semmiképp ne hagyd ki :] )

    MOD: elírási hibákért előreis elnézést :)

    Jah és Loading file info... nál ha végez , akkor tudjátok tölteni !
  • mikrofonhead
    #21832
    Csináltam magamnak Crysis-es Theme-et a telcsimre :D állat lett
  • barmi
    #21831
    Nekem melyiket ajánlanád? Mia chef mai ajánlata??? :)) Lehet lama kérdés de játkban melyik beállításra tegyem ha bent van a kívánt .cfg a helyén hogy működjön vele?
  • gduck
    #21830
    A tegnapi cfg-det kipróbáltam, gyorsabb nem lett (mondjuk nekem 4xAA mindig rajta van) gond nem volt vele, minőséget nem tudom megitélni :)
  • mikrofonhead
    #21829
    Én meg már nagyon várom, hajrá BRENYO!!! :))) a very low vagy a low essetleg a medium fog érdekelni engem :) a javulás mértékétől függően persze....
  • berczely
    #21828
    hát kíváncsi leszek én arra a +10-15 fpsre
  • NeBby
    #21827
    nemnem, le lesz írva , nekem ahol 30 volt most 45fps , és átlagba meg 45-50 el a game! és kibaszép , mindjárt kész , csak minden géphez elkészítem !
    Lesz Verylow (valaki kérte is) , Low , Medium , High , Veryhigh

    MOD: igen , a régi system.cfg-t illetve ultrahighot törölni/felülírni kell majd, de le lesz írva , kb 15p és dobom fel!
  • Martins15
    #21826
    ez mit jelent h nincs köze azokat majd külön kell törölni v esetleg ha azok fennvannak az uj már nem is megy?
  • NeBby
    #21825
    Nah hamarosan készleszek! Enyémet nézzétek majd meg , lesz 5 féle beállítás! Komplikáltabb lesz kicsit betenni , de semmi extra! NAGYON sok +fps-t kaptok vele és qurvaszép!
    (Semmi köze az előző cfgimhez!)
  • Jaffa 2843
    #21824
    csinálsz egy "név.cfg"-t a config mappába, és játékba beirod, hogy /exec név.cfg
    természetesen az összes parancsot ami abban találhato azt végrehajtja
  • kokos
    #21823
    Dehogy is!Jó játék ez csak ez a rész nem kellett volna bele ...a többi az faja volt!.......a Crysis cfg by Brenyo-t hova kell berakni hogy jó legyen?
  • Martins15
    #21822
    Gyerekek az normális hogy játék közben a GPU-m 82 fokos?:O:O
  • DarkSector
    #21821
    Szerintem az egész játékot nem kellett volna betenni...hanem még finomítgatni...
  • kokos
    #21820
    Hali!Egy rész nem tetszett a crysisben....mikor profétát kell védeni...mert különben megfagy....ezt nem kellett volna beletenni!!!!
  • DarkSector
    #21819
    Kaki a géped, hogy mindenhol 1 FPS-ed van???
  • Shep
    #21818
    Cfg-t megkapjuk mi is?
  • Shep
    #21817
    Ezeket a cfg-ket nem lehetne a bannerből elérhetővé tenni?
  • NeBby
    #21816
    Az miért van , hogy akár verybe van akár lowba , akárhogy , ugyanannyi fpst kapok?
  • mikrofonhead
    #21815
    Ahogy lemész szemben a lépcsővel van egy szoba tele mindenféle jóval, ott az asztalon találsz rakétavetőket is ... ha tank van a közelben mindig lesz rakétavető is csak meg kell keresni....
  • Dave0092
    #21814
    hát én nem tlaáltam meg azt, hanem midnig felrobantottam őket valamiyen kocsival és igy lett meg :@
    , valaki segitsen már, hogyan lehet leagyarositani, pontosan?
  • NeBby
    #21813
    Nah , most csinálok még1et (cfg-t) hegyek textúrái szebbek lesznek verynél , más nem , többi marad szinte minden , de megdobja majd 10 fps el kb !
  • czky
    #21812
    A földszinten az egyik szobában vannak rakétavetők. Hát azokkal kell szétlőni őket.
  • NeBby
    #21811
    Csak be kell másolni , oszt annyi , más is jött ezel a problémával , ahelyett , hogy aztcsinálta volna ,amit írtam Csak másold be és működni fog!
  • NeBby
    #21810
    Árnyékokat lécci nézdmeg , nyomj róla pár képet pls!
    Amúgy ottvan az enyém is , azzal is kapsz legalább ennyi fps-t és az árnyékok minősége maxon van...itt tuti nem!
  • czky
    #21809
    Tegnap kezdtem el, ma be is fejeztem. Voltak benne jó dolgok, de nem nyűgözött le. Persze mindenképpen érdemes volt játszani vele!