31662
CRYSIS
  • NeBby
    #21888
    A fákról szedjem le azt a sötétebb színt? (amitől úgy csillog)
  • NeBby
    #21887
    Jah mert csak highon van.... Az még nem rakja be ezeket a szépiás színeket...
  • grebber
    #21886
    Hehe a képen látható a járműből soha el nem mozdulo utas is!
  • MaSzKa
    #21885
    nekem full gyári

    nem kínlodók én minőségromlással járó cuccal
  • NeBby
    #21884
    Ez az a cfg amit én tettem föl nem?
    Mert a másik csak egy átírt veryhigh...
  • NeBby
    #21883
    dx10 be semmi effekt nincs ! (legalábbis a játékba tuti nincs) ugyanaz mintha dx9 be tolnád , csak dx9 több fps!
  • MaSzKa
    #21882
    nekem így néz ki
  • NeBby
    #21881
    Lassabb? Nekem 2×olyan gyors és nemis sokkal csúnyább , sőt valami szebb is benne (pl:hegyek)
  • MaSzKa
    #21880
    nagyon fakók a színek neked

    nekem sokkal szebbek, teltebbek
  • MaSzKa
    #21879
    nah elkezdtem tolni
    high grafikán medium árnyékkal
    elég jó a játék és elfut 30-60fps között ezekkel a beállításokkal 1280x1024-be
  • kifli
    #21878
    na lowal valami nagyol elvan baszva mert nekem nagy feketeség az egész és csak a repkedő golyók látszanak meg ha célzok akkor a piros pont :D
  • Saccard
    #21877
    Sziasztok. Újabb kérdésem lenne sorry. Nekem nem tul szép de legalább teljesen akadásmentes a game (Intel 3ghz 2 mb cache- proci, 3gb 667 mhz- RAM, Nvidia 8600GT Twin turbo-videókártya, asus alaplap stb...). Mindent közepesre raktam illetve a felbontást maxra(1280X1024) (kipróbáltam úgy h magasra raktam a dolgokat és 1024X760-de előbbi beállításokkal szebben futott így ugy hagytam). Namost azt szeretném kérdezni, hogy használ itt valaki directx10-et? Az szépítene valamit rajta az én esetemben? Vagy az csak a plusz effektek miatt kel tehát ugyis mind1 kategória? NEm nagyon értek hozzá mint látjátok ezért is kérem segítségeteket. Előre is köszönöm!
  • czky
    #21876
    Hihetetlen jó lett!
    Nekem is kicsit ellenszenves a very high a túlzott fényesség miatt, de a sima high + élsimítás nagyon jó és szuperül megy. Nagy kár, hogy délelőtt vittem végig a gamét...
  • Madmano
    #21875
    Haho.Ha felküldted a fájlt,amit gyártottál,lökjél már egy linket róla,légyszi!
  • Jaffa 2843
    #21874
    hát ez a very high az messze van a very high-tol.. és miez a sok csillogás?? csunyább és lassabb is mint a sima very high
  • kifli
    #21873
    verry big thx!!!
  • k3nGu
    #21872
    r_displayinfo 1 asszem
  • kifli
    #21871
    tudom má 100000000x le lett írva de az fps számot mivel tudom előhozni?
  • fsgh
    #21870
    sztem emiatt is kapunk több FPS-t...elhomályosít mindent...
  • grebber
    #21869
    Fényekkel mindenki elvan szédülve amiket le lehet tölteni pályákat abban is alig látni a kurva fénytől csak a sárgaság.Mindenki napbuzi lett :D

  • fsgh
    #21868
    nah kiprobáltam a very high-ot. Régen ha az összeset very highra álítottam gyakran lement 20 alá az fps de ezzel most tartotta a 25-30-at... de 1 dolog nagyon nem jön be...a fények szal olyan homályos az egész ahol pl süt a nap...
  • NeBby
    #21867
    #21863 ittvan , egyet kellett volna visszaolvasnod :D
  • NeBby
    #21866
    Nem 4 en voltak a gépbe ? +pilóta persze
    Nah most megyek fél órát...
  • mikrofonhead
    #21865
    BRENYO küttem mailt pls..csőőő
  • k3nGu
    #21864
    az néger volt b+, azt ne mond h az fehér kölök volt:DDDDDDDDD a vér szétáztatta az arcát?:D
  • NeBby
    #21863
    tessék
  • NeBby
    #21862
    Ottvolt fellógatva a fára , elis égették :)
    Nemkéne az átvezető animokat kinyomni
  • mikrofonhead
    #21861
    Valaki mondon majd nekem egy helyet ahova fel tudom tenni azt a filet amivel télleg tudnak azok is játszani akiknek gyenge a gépük, mint az enyém is.Én most csináltam egyet magamnak, csak 1 file-t kell felül írni és már megy is minden okés de nemtudom hova feltölteni...szép a játék is és nem is szaggat...átlag 24 FPS megvan és 1024x768-ba.....akinek kell az mondjon helyet ahova feltudom tölteni...egy darab kis semmien méretű fájl...
  • k3nGu
    #21860
    idegesítő h az ember feje ien furcsány csillog, meg mintha rajta lenne egy kis piros "effekt":)

    mellesleg, az SP-ben amikor ugrunk ki a gépből, rajta van Psycho, Prophet, Aztec, Jester és a háttérbe volt egy fehér kölök, az ugrott ki elsőnek a gépből, na ő vele mi történt?:D
  • NeBby
    #21859
    "nekem pl. very high-on csili-vili 1-2 dolog"
    tehát itt nem -> ebből gondoltam , hogy az kéne :))
  • k3nGu
    #21858
    nem, nekem nem kell ez a csili-vili, és aki írt ezelőtt neki se:, de mindkettőnknek az:)

    #21835:"Tényleg ütős lett, egy dolgot zavar, de az nagyon, hogy túl sok benne (nekem) a ragyogás, na azt mivel tudom kisebbre venni?"
  • NeBby
    #21857
    Neked csili-vili kell ha jólértettem , neki pedig az nem :) Ugye?
    Amúgy minden ilyet este , mindenkinek megcsinálom külön...
  • NeBby
    #21856
    De , de ha törlöd , akkor már nem ;)
  • k3nGu
    #21855
    nekem működik, csak más is írta h nekem pl. very high-on csili-vili 1-2 dolgo, pl.: a csatok, az ember feje is...vmit változtatni kéne a cfg-ben?!
  • barmi
    #21854
    Szal akkor nem módosít semmitse?
  • NeBby
    #21853
    Ha már nemkell , csak annyit kell tenned , ahogy törlöd az autoexecet , semmi mást nemkell csinálni!

    7300 ra nem 2-t akartam írni , hanem 5 öt , 5ször gyorsabb , csak egyel lejjebb nyomtam (num)
  • barmi
    #21852
    1 Kérdés

    Ha elmentem a ...crysis/game/config mappát, beteszem az autoexec fájlt és mindent végicsinálok, eltávolítom a autoexec-et és visszaállítom a config mappát és minden visszaáll a régi kerékvágásba? Csak a config mappát módosítja e??? :)
  • mikrofonhead
    #21851
    BRENYO ezzel a géppel tudom majdnem high grafon futtatni a BioShockot (20-25 FPS) aminek szintén van azért gépigénye és szintén a 2007-es év játéka....szóval azért ez a 7300 GT nem olyan rossz vga...tudom h nem egy 8800 GT Bliss ULTRA vagy egy 2900 XT ... ewan sajna...
  • pheaton
    #21850
    Ez a 7300 gt dolog azért erös volt..Még ha nem is egy erömü ma már. A ddr3 változatok igen jok voltak.
  • NeBby
    #21849
    7300Gt az kb 2×ese egy integrávt vga nak , nevárj tőle sokat!

    De amúgy elég sok embernek nem dob semmit rajta , vagy csak rosszabb , valakinek meg a 2×ese...

    MOD: Akylleusnak is működik!