31662
CRYSIS
  • Jaffa 2843
    #21808
    még két összehasonlito kép. FPS-sel :)

    veryhigh:


    moddolt veryhigh:


    az fps több a moddolt képen.. :S
    kiérti ezt? de a srácnak ráment 2 éjszakája xD
  • berczely
    #21807
    Kaphatunk mi is ebből a cuccból?
  • pheaton
    #21806
    Alsó szinten hátul egy szobában lelsz rakéta vetőt hozzá. Azzal tudod elintézni.
  • Saccard
    #21805
    PLs segítsetek lehet h hülye vagyok de hogy kell kiiktatni a tankokat a tuszmentős küldetésnél?
  • Jaffa 2843
    #21804
    hmm a minap kaptam egy cvarbeallitasokat havertol (nem kicsit kocka ezügyben :D ), rá is ment néhány éjszakája, de azért meglett az eredménye..
    nem is füzök különösebb kommentárt a képekhez, csak annyit hogy az első képen 32FPS van a 2.on 40FPS.. csak a renderelés miatt nem látszik..

  • gyuri12
    #21803
    kaphatok egy olyan cfg-t,amiben a lehető leglowabbra van minden szedve?:D
  • Saccard
    #21802
    Hogy kell kiktatni a tankokat?
  • Shep
    #21801
    Elfújja a szél a lövedéket, mint a cod4-ben :) (abban milyen égőn volt megcsinálva)
  • Shep
    #21800
    Olyan problémám van, hogy felraknám a lenti system.cfg-t de nekem nincsen ilyen file a crytek könyvtáron belűl, hova kell másolni?
  • mikrofonhead
    #21799
    lövök egy embert és pl van h egyből fej és pontos, de van h 1 tár belemegy...
  • mikrofonhead
    #21798
    énis csak ezt tudom mondani nekem is nagyon soxor van ilyen...és nem értem h miért....
  • C7
    #21797
    nem rossz játék, de lehetne jobb is: miért van az hogy easyn is iszonyat nehéz? a célzást elrontották. minden fegyveer ugrál, ez így van rendjén, és erős módba kiküszöbölhető. de hogy ne lehessen vele célozni? akárhogy a célkereszt közepén van minden nem találja e! azt se lehet rámondani hogy béna vagyok, mert sok repülő és fps játékot megcsináltam már, és sose lövök mellé általában. ebben meg 20 percig célzok, majd ellövöm, és nem talál...
  • xotyi
    #21796
    Multiban ha nem lenne ennyi csaló,lenne normális sebzésrendszér és spawn védelem akkor egész jó lenne,de így gyorsan elmegy az ember kedve a játéktól.. :(
  • Peetboy
    #21795
    Proci + vga húzás, meg cfg át szerkesztés, Ultra High beállitások + képek, tapasztalatok.. Ezek történtek a napokban ahogy látom.

    Nekem is nagyon tetszenek a képek ultra highon. De szerintem a sokak által leirt rövid játékmenet miatt, hiába vennék új gépet. Végigvinném 1 hónap alatt a Crysist max kétszer , aztán megunnám, menne a polcra.
  • Peetboy
    #21794
    Na elértem gyorsan a a forgó ajtóig. Te jó ég majdnem 1 óráig tartott elolvasnom a 6 oldalt.
  • peti71
    #21793
    lol
  • Peetboy
    #21792
    De régen voltam itt még Karácsony előtt, azóta bele sem néztem mi van itt. Remélem mindenkinek jól telt a karácsony.
  • lac coo
    #21791
    Nem láttál még forgóajtót? :))))
  • Ability
    #21790
    Nekem nincs nagy tapasztalatom ilyen téren, de ismerek pár esetet, amikor a túlmelegedés, vagy a túlhúzás miatt lépett fel hasonló jelenség.
  • Ability
    #21789
    Most mutatták nekem, érdekes bug. :)
  • Smithwarden
    #21788
    "februárba lesz patch"

    Ezt a rendkivul megbizhato informaciot melyik sarki roma josnotol hallottad?
  • NeBby
    #21787
    Próbáld ezzel , hátha...
  • berczely
    #21786
    Legfrissebb
  • NeBby
    #21785
    Driver hiba valószínű , melyik van fenn?
  • NeBby
    #21784
    Az utat az AF el tudod megcsinálni , gondolom erre gondolsz:
    (szintén nvidia vezérlőpult , performance & quality settings -> AF et neki :] )

  • NeBby
    #21783
    Uhh..elégdurva , nekem semmi ilyesmi nincs!
    Nyomj egy resit ...
    Ha másoknál is rosszlenne , akkor kitalálok vmit , de nekem nemvolt semmi hasonló még...
  • MaSzKa
    #21782
    februárba lesz patch

    addig nem várok

    végigviszem ma
  • berczely
    #21781
    itt a kép remélem észre lehet venni a bugot!
  • berczely
    #21778
    Nálam kezd bugosodni!Mióta beraktam a very high fájlokat meg az átírt cfg-ket azóta csinál érdekes dolgokat!
  • berczely
    #21777
    a talaj textúrval csinálj valamit mer az eléggé elmosódott messziről.de am jó sztem nálam is jobban fut a game!!!
  • NeBby
    #21776
    Crysis cfg by Brenyo

    Itt egy újabb , javítva a messze lévő árnyékok betöltődése !
    Sztem ezt használja , aki eddig az ultrát vagy a veryt használta , ugyanis nekem ad ez +8 fpst és szebb is
  • NeBby
    #21775
    Még egy kicsit finomítgatom , de monjon már vki eredményt , hogy növeli e az fpst , vagy csak nekem ennyire

    Na , ez jó magyartos lett
  • Extraneous
    #21774
    Valaki légyszi adjon egy linket, ahonnan ezt a hunmuipack-ot le tom tölteni?? please multkor már írtatok róla, de az a link nem jó me nem szedi le
  • Martins15
    #21773
    am NeBby jó let az árnyékod
  • gduck
    #21772
    Jah, rájöttem közbe, bocsi ;)
  • Martins15
    #21771
    Nah ésrdekes egyik irányba nézek megvan 40-50 fps másikba nézek 25-30 fps (igaz mostmár levéve 1024x768-as felbontásra)
  • NeBby
    #21770
    De éncsináltam ,csak az is be van kapcsoltatva , mert dob vmiért a teljesítményen!
  • gduck
    #21769
    Sztem az

    r_MultiGPU = 1

    felesleges, hiszen nem SLI-s a konfig :D Amúgy kösz a konfigot, megnézem ;)
  • Martins15
    #21768
    Igen high beállításon van
  • NeBby
    #21767
    Lehetetlen...

    Igen,van!