31662
CRYSIS
  • barmi
    #22090
    Néhány karakter + átvezető video közben 2 kép. Brenyo Very High Élsimítás nincs 1024*768 felbontás:



    A többi kép emitten van e: Kép 1. Kép 2. Kép 3. Kép 4. Kép 5. Kép 6. Kép 7. Kép 8. Kép 9. Kép 10. Kép 11. Kép 12. Kép 13. :D
  • John Cena
    #22089
    1. CRYSIS
    2. Drift City
    3. Ismerd fel a képről a várost!
    4. The Witcher
    5. Test Drive Unlimited
    6. Call of Duty 4: Modern Warfare
    7. World of Warcraft
    8. XBOX360
    9. A Pc-s játékoknak leáldozott! vol. 2
    10. Football Manager
  • Ability
    #22088
    Frissítettem! A régit kiszedtem, szerintem úgyis csak az szórakozik konfiggal, aki el akarja érni XP alatt is a magas beállításokat.
  • Ragnar360
    #22087
    hol ott ? de képen nem annyit ir :D
  • NeBby
    #22086
    Nekem ott van 44fps...
  • grebber
    #22085
    Pedig hidd dx9 és dx10 között semmi észrvehető különbség.Buherrál dx9 ugyanugy néz ki.
    dx10 egyenlőre parasztok vakítására való.
  • Ragnar360
    #22084
    hát azt nem hiszem ! :DDD

    most nézem amit linkeltél képeket , na elmegy a picsába 5-6 FPS HAHAHAHAHAHAHAHA
    és ez Brenyo gépén ? ...rohadj meg krízis akkor :P szét is szaggatnám darabokra a lemezt :)

    szerk.: ja és élsimitás meg alap és azokon még az se volt maxra véve , hát ez tényleg röhej , igy az én szemembe valszeg marad a crysis , ez elcseszett szép techdemos fps , tipikus fps jatekmenettel , szinte nulla ujdonsággal
  • berczely
    #22083
    valaki eredeti CVarGroups mappát a fájlokkal tudna nekem feltölteni?
  • NeBby
    #22082
    ITT egy újabb cfg , érdemes kipróbálni +10fps , kicsit kevesebbet ad , mint az előző , de viszont nemkell low-ozni , csak bemásolni , és sztem lényegesen szebb is!
    Töröljétek a régi autoexecet és ennél nemkell először LOW ra teni , de nyugodtan hagyhatjátok azon , mivel ez tartalmazza az összes beállítást!
    Jah és 512 vram vagy magasabbra van optimalizálva , de 320 assal is neki lehet esni! És 1.5 - 2 GB ram kell mellé , ezis kb 1-1.2 gb körül eszik!
    Enjoy!!

    MOD: Amúgy sztem ez jobb összességbe , mint az előzők! Ez mindenkinél működni is fog (valószínűleg)
  • grebber
    #22081
    Semmivelé nem másabb a dx10-es kép!
  • Ragnar360
    #22080
    vki linkeljen már be ide egy DX10 es !!!!! képet , lehetöleg full beálitásokkal!
    kivancsi vok rá , szép-szép , de a házak modelljei , mármint alakzat, nagyon bénák
  • berczely
    #22079
    Én is mondtam h le van véve neki valami opció és ezért ilyen rikító...túl színes!
  • moralosan
    #22078
    Van egy enyhe tájfalusi akcentusa - látszik, hogy csak gizdul, a cod2wh meg tuti nem csupán "hülyéskedésből" van fent a gépén...
  • Prince of Máté
    #22076
    De bazzeg mindenkinek ilyenek a színek ha a Shader Mediumon van!
  • Viktor9202
    #22075
    Hát akkor fakó, de ha magasabb helyről elnézel a hegyek felé, látod a fákon hogy tiszta világoszöld.

    Majd a Brenyó haveromét kipróbálom még 1 szer, mer nagyon szép lett, jól megcsinálta
  • Martins15
    #22074
    Basszus én is beleolvastam.....Mit ne monnyak fura dolgok.Na jó sztem ezt a game-t csak sötétedésik jáccom :D
    ON:Am igy a 3. pályánál már érzem h nem csak öldöklésről szól ez a játék hanem főrészt taktikáról...
  • pheaton
    #22073
    Persze, csak ez a megoldás nem igen adatik meg a nagy átlagnak ugye. Ezért jó, hogy vannak ilyen elhivatott emberek mint Brenyo, aki megpróbál gazdaságosabb megoldást lelni. :)
  • Dave0092
    #22072
    Szerintem ugy lehetne legtöbb fps-t kicsavarni, ha beletesztek egy 4 magos amd-t, meg 3db uj sli technoligiválal egy 8800 ultrát. meglátjátok, akkor lesz ám a legtöbb fps :)
  • MaSzKa
    #22071
    pedig ez marhára fakó hasonlísd már össze az enyémmel
  • Banano007
    #22070
    :DDDD.
  • Rage47
    #22069
    biztos van erre a problémára is megfelelő topik :D
  • Banano007
    #22068
    Félek!
    Paranormálisan.Mert az előbb beleolvastam a paranormális jelenségek topikba és azóta félek.Mit tegyek?Most pl nem kezdenék el doom ozni vagy ilyesmi xD.
  • BIZ0906
    #22067
    Bocs hogy nincs szórni való pénzem ebben a tetves országban XD
  • Viktor9202
    #22066
    Remélem igazad lesz
  • NeBby
    #22065
    ÁÁ nemhiszem , ennyiidő alatt biztos sikerül vmi normálisat összedobniuk , hogy végre vegyék is a játékot!
  • NeBby
    #22064
    Dede!
    A következő patch viszont mégnagyobb lesz ! Azokat a cuccokat fogja tartalmazni , amit hiányoltak illetve észrevettek a játékosok a gameben!! (tehát új cuccok / bugok javítása , talán kis szépítés is)
  • Viktor9202
    #22063
    Részben az is, de az a nagy csodának nevezett teljesítményjavulás 2-3 fps lesz, ami ebben a játékban lószart se ér
  • xotyi
    #22062
    Köszöntem! A januári patch nem erről fog szólni? Márminthogy több FPS-t ígérnek vele,vagy rosszul tudom.
  • Viktor9202
    #22061
    Az a célunk, hogy veryhigh beállításon minnél több fps-t kapjunk, és szépítsünk a graff-on
  • xotyi
    #22060
    Ha megkérnék vkit összefoglalná az eddig leírtak tartalmát?,nincs nagy humorom visszaolvasni 200+ hsz-t! Köszönet!
  • Djemba
    #22059
    ez mikor fog kijönni?és a crysishez jön majd ki vagy mi?
  • Viktor9202
    #22058
    Megnézném a tiéden hogy megy XD
  • xotyi
    #22057
    Hogy a fenébe van neked 8xAA-val 20 felett az FPS? Pedig a konfigunk majdnem ugyan az, csak az én procim E6600 és az alaplap P6N-SLI, nekem márt 4xAA-val is diavetítés..
  • BIZ0906
    #22056
    Na ez már valami :)
  • NeBby
    #22055
    Nekem nemilyen fényes egyáltalán... De ha leveszed a fényességet(vele együtt a színességet) , akkor az elvesz 5 fps-t! De amúgy ha visszaolvasnátok , látnátok , hogy feltettem egy nemfényes verziót is!
  • grebber
    #22054
    Brenyo féle "Very High":





    Nemtom hirtelen melyik kommentbe ágyazott linkröl szdtem le de eléggé dúrva benne a fényeeség vissza kéne venni belöle bőven.Homokos talajra rásem mertem nézni mert elvakitott.
  • barmi
    #22053
    Tisztában vagyok ezzel én is :) A variálásod nélkül mediumon toltam úgy rendesen megy nem is volt vele semmi gond de ez a látvány azért magáért beszél :) És így is nyertem egy ugrást felfelé mediumrol highra. Az azért szeréntem nem rossz eredmény! Majd ha veszek egy 3870-et tuti a very high-t fogom használni :) de azért az ultrát is meglesem ha meglesz. A jelenlegi kártyámmal szeréntem nem sok értelme lenne kipróbálni :DDD
  • BIZ0906
    #22052
    De azért meglátásom szerint szebb a képe ennek is mint a 8800nak szerintem!
  • NeBby
    #22051
    Még mindig aztmondom , ilyen géppel , ez csoda , hogy így megy!
  • barmi
    #22050
    Az előzőleg kimaradt az 5. kép ezért most bepótolom gyorsan



    Brenyo Very High 1024 x 768 élsimítás nélkül 5. kép.
    Ezen a bizonyos ponton kívül még talán a havas táj fogja meg ennyire meg talán ha rengeteg a repkedő polip akkor is belassul úgy 15-16-ig egyébként meg 20-22fps Brenyo very highon.
    Ha feldobom a sima High-t gondolom az jobb eredményt csinál de ez akkor is jóval szebb szeréntem. :)