CRYSIS

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

#19736
Azt nem tudod eldobni, raadasul kulon slot van neki a fegyverek kozott, azaz, ha felveszed (abban a szobaban van ahol bele kell ulni a szekbe es a nanoruhadat basztatjak) nem foglal el helyet masik fegyvertol.
Punker
#19735
2 giga ramom van dual-ban + 8800GTS 320, ha nem is maxon d eértelmesen elmegy, mondjuk vicc a CoD4 után mert az tökéletesen ment és még jobb játék is.

A Föld IQ szintje állandó, csak mi vagyunk egyre többen \"Tanulok, mert egy idő után a tanulásba fektetett munkám meghozza a gyümölcsét, és mint tudjuk a gyümölcsből pálinkát lehet főzni!\"

Mr Bishop
#19734
Jah !
És elég szomorú, de mindent High-ra állítva diafilmvetítést tudok nézni a Crysisból !
Azért az se semmi....<#idiota>

Intel Core 2 Duo E6550 @ 2,33GHz, NVidia GeForce 8800 GT, 2 GB RAM

Punker
#19733
akkor eldobtam 😊

A Föld IQ szintje állandó, csak mi vagyunk egyre többen \"Tanulok, mert egy idő után a tanulásba fektetett munkám meghozza a gyümölcsét, és mint tudjuk a gyümölcsből pálinkát lehet főzni!\"

Mr Bishop
#19732
Vazze, amúgy meg berágatnak, aztán veszek 2db 8800 Gt-t Sli-be.
Ami persze addig fog tartani, amíg nem jön a Crysis 2 , aztán majd még 2 GB memóriát......
Aztán jön a Crysis 3 ..... <#ejnye1>

Intel Core 2 Duo E6550 @ 2,33GHz, NVidia GeForce 8800 GT, 2 GB RAM

#19731
Egy kis felvilagositas mindennki szamara az operacios rendszer es a hozza parosuthato maximum mermoria-rol:

A memóriaméret felsõ határai

A köztudatban általánosan elterjedt információ, hogy a 32 bites rendszereken maximálisan 4 GB a felhasználható memória, azonban számos felhasználótól érkezett panasz, miszerint a Windows csak 3-3,5 GB-ot jelez elérhetõ memóriaként. Ez nem a memóriák hibája és nem is az operációs rendszeré. A memóriaméret felsõ határait két tényezõ szabja meg: az alaplap befogadóképessége és az operációs rendszer által megcímezhetõ tartomány. A 32 bites architektúrára épülõ alaplapok általában 4 GB memóriát kezelnek, és a Windows Vista is ennyit képes megcímezni. Ez azonban nem jelenti, hogy a felhasználó is képes lesz mind a 4 GB-ot elérni.

A Windows a teljes memóriaterület bizonyos részét fenntartja a lapozófájlnak, valamint a hardvereszközök számára. Miért? Példaként vegyünk egy videovezérlõt, mely 256 MB integrált memóriával rendelkezik. Mivel az operációs rendszernek ezt a memóriaterületet is meg kell tudnia címeznie az elsõ 4 GB-os címtartományban, az eszköz memóriája máris 256 MB-tal csökkentette az alaplapba illesztett fizikai RAM méretét. Ha sok nagy memóriával rendelkezõ eszközt használunk ez az érték akár a fél GB-ot is könnyen elérheti. Bár az elérhetõ rendszermemória mérete függ a PC-hez csatlakoztatott eszközöktõl, a Windows Vista driver-kompatibilitási okokból és a memóriacímek ütközésének elkerülése érdekében 3,12 GB-ra korlátozza a felhasználható RAM méretét.

Ahhoz, hogy mind a 4 GB-ot a rendszer számára is elérhetõvé tegyük, illetve 4 GB-nál több memóriát kezeljünk az alábbi feltételeknek megfelelõ környezettel kell rendelkeznünk:

* A chipsetnek legalább 8 GB címtartományt kell támogatnia (pl. Intel 975X, P965, 955X "Socket 775"-ös aljzatban, AMD processzorok esetén Socket F, Socket 940, Socket 939, vagy Socket AM2 aljzat)
* A processzornak támogatnia kell az X64 utasításkészletet (AMD64 vagy Intel EM64T)
* A BIOS-nak támogatnia kell a "memory remapping" szolgáltatást
* A Windows operációs rendszer 64 bites változata szükséges


Az otthoni felhasználásra szánt Windows verziók által kezelt maximális memóriaméret az alábbiak szerint alakul:

* Windows XP Home: 4GB
* Windows XP Professional: 4GB
* Windows XP X64 Edition: 128GB
* Windows Vista Home Basic: 4GB
* Windows Vista Home Basic 64 bit: 8GB
* Windows Vista Home Premium: 4GB
* Windows Vista Home Premium 64 bit: 16GB
* Windows Vista Ultimate: 4GB
* Windows Vista Ultimate 64 bit: 128GB

Remelem eloszlattam a kodot.

Udv mindenkinek.
Tomsteel
#19730
hát szerintem amíg a bankók kitartanak, meg amíg az arcbõr vastagsága nem éri el a zérust.<#buck>

.: SUZUKI heart, GTi mind :.

Mr Bishop
#19729
Így van !
Ráadásul 1 éves , most már ideje lenne lecserélni.
De, könyörgöm, meddig fog ez tartani ?

Intel Core 2 Duo E6550 @ 2,33GHz, NVidia GeForce 8800 GT, 2 GB RAM

Tomsteel
#19728
helyesbítek, az UE3 technikai felépítése mintsem a kártya képessége

.: SUZUKI heart, GTi mind :.

Tomsteel
#19727
nekem is 7600gt-m van és az elsõ adandó alkalommal le fogom cserélni. el lehet lenni vele egy darabig, ha az ember tud kompromisszumokat kötni( ergo lexarod hogy néz ki<#idiota> ). Unreal engine 3 alatt nagyon jól teljesít a kártyánk, de az inkább a motor jól optimalizáltsága mintsem a kártyánk képessége.

.: SUZUKI heart, GTi mind :.

#19726
Felesleges penzkidobas.
Mr Bishop
#19725
Hali !
Hát... , amilyen jól futott a konfigomon a "zöld övezetben", vazze , eljutottam a lefagyasztott pályákra, oszt szaggat, mint az állat...
Vissza kellett mindent vennem közepesre. És még én gondoltam, hogy ezzel a konfiggal elleszek egy darabig... Ez a Crytek pofánvert mindenkit ezzel a játékkal, de alaposan !

Intel Core 2 Duo E6550 @ 2,33GHz, NVidia GeForce 8800 GT, 2 GB RAM

gurubefree
#19724
Eleg a CRYSIS-hoz 2GB ha kicserelem 2x1GB OCZ EL DDR2 PC2-6400 / 800 MHz ????

Erek vele valami vagy csak penzkidobas ???

&#12478;&#12523;&#12479;&#12540;&#12531;

fsgh
#19723
64 bites látja a 4gigát is

FORZA INTERNAZIONALE! IO SONO INTERISTA! Campione d\'Italia:INTERNAZIONALE 17!!!

grebber
#19722
Ha jól emlékszem a hajó belsejébe kapd meg valahol!

Next PC upgrade: 2022

gurubefree
#19721
Nem ertem .... a CYRSIS lat 2GB-ot ??? Nekem a STALKER csinalja ... de koztudott hogy a jateknak vannak memoria kezelesi problemai.

&#12478;&#12523;&#12479;&#12540;&#12531;

tobias88
#19720
Vistában is van 32 bites
Punker
#19719
a 4 tornyot lelövöm róla az nem gond, de a végén kéri a TAC csúzlit, olyat hol találok?

A Föld IQ szintje állandó, csak mi vagyunk egyre többen \"Tanulok, mert egy idő után a tanulásba fektetett munkám meghozza a gyümölcsét, és mint tudjuk a gyümölcsből pálinkát lehet főzni!\"

#19718
OK..akkor a téma lezárva..amugy tegnap tettem fel egy uj modot aStalkerhez ugyhogy párhuzamiosan nyomom Csernobilban és a szigeten:-))
KILLER2
#19717
Ne félj, vista is csak 2 GBt lát.
Sliders: már van.

Töltsük le az internetet!

Sliders
#19716
Crysishez lesz telesértékû pályaszerkesztõ?

gurubefree
#19715
Azert van 4GB mert tervezem a valtast VISTA-ra. Nekem 3.25GB lat az XP PRO.

A konfig####

AMD64 X2 6400+
ASUS A2N-E SLI
4GB Kingston 667MHz
8800GTX

&#12478;&#12523;&#12479;&#12540;&#12531;

KILLER2
#19714
Hát ha 64 bites a rendszered, akkor van értelme 4 GBnak, mert nekem is itt van 4, de szart se érek vele, mert csak 2-t lát.

Töltsük le az internetet!

Prince23
#19713
Mi is a configod? 4 gb az meg qrva felesleges, ha csak nem tervezed, h fusson rajta a Far cry 3 xD

gurubefree
#19712
Akkor memoriat kellene cserelnem ???
Az kiraly .... 2 hete vettem bele 2GB a masik ketto melle <#confused>

Az irtam a FARCRY-t mert ugyanaz a TEAM .... csak felo hogy a CRYSIS gepigenyebol kiindulva az sem lesz mas . <#szomoru1>

&#12478;&#12523;&#12479;&#12540;&#12531;

Tomsteel
#19711
ez "szpész" billentyû nem teljesen olajozottam mûködik nálam<#banplz>

.: SUZUKI heart, GTi mind :.

Tomsteel
#19710
így van, max mikor gyorsan futsz be-beakad a játék mert nem tudjaelég gyorsan írni/olvasni a memóriát(hasonló gondokkalkûzdök én is )

.: SUZUKI heart, GTi mind :.

Prince23
#19709
Én a gépigénnyel megvagyok elégedve tökéletesen, annak ellenére, h minimális a VGA-ám tudása:
1.egy az, h tudom, h mit tud a 7300 GT-m
2. ehhez a játékhoz sztem ddr2-ben, 800 mhzen 2 GB Ram kell
3. Amd proci az jó, 2 magos 4200+
szal nekem csak egy jó VGA kéne is minden sztem menne high beállítással. élsimitás 4x. sztem, csak tipp.

Nekem ki van kapcsolva az élsimitás, 1024-ben tolom. Texturák highon, 2 árnyék opció kikapcs, a többi közepes, kivétel a hang és a viz: az high. Én elégedett vagyok. Így is csillivilli játék, ahogy szokták mondani😄

Prince of Máté
#19708
Miért kell 800-as ha nem szaggat a játék?
Attól kisebb az órajele nincs kevesebb fps-ed.

NeBby
#19707
Szerintem a 667 es memója a gyenge.... 800 as min. kéne

Starcraft2 e-mail: [email protected]

KILLER2
#19706
Amúgy nem gázlotál te sehova, és is szidtam eleget a Crysist, én megbarátkoztam a gépigényével, leszámítva a low-on, mert az túlzás.

Töltsük le az internetet!

KILLER2
#19705
Aztán lehet, hogy FCrõl tévedek, nem olvastam még róla.

Töltsük le az internetet!

KILLER2
#19704
Ja hogy GTXed van.... Az más. AMD proceszorokat nem ismerem, nem tudom, hogy az mennyire erõs, de akkor valami nagyon nem okés, mert 1024ben annak rendesen kéne mennie. AAt leveszed, mert mondjuk felesleges, árnyékokat is lekaphatod mediumra, úgyse azt nézed és kicsit variálva a felverõdõ port is lekapcsolod és máris fog az futni szerintem. Amúgy nekem meg a FarCry nem tetszett. Eleje jó volt, de a fegyvereket szarnak találtam és a szörnyes rész se jönn be, nem szeretem az ilyet. Végig se vittem. Elkezdtem, aztán a szörnyes rész után egy idõvel abbahagytam. De szerintem a FarCry 2 se lesz jobb. Bár szerintem kissebb gépeken is bõven el fog futni, csak közel nem olyan lesz, mint a Crysis, szóval azt szerintem nem fogják így telpakolni.

Töltsük le az internetet!

Dante73
#19703
Ne mérgelõdj, Killer, sokaknak, ha nem megy a 6600Gt-n, fullon, már szar. Aki ezt a játékot fikázza, nem tudja, mirõl beszél, és ennyi. Vitázni is felesleges.
Vannak benne lapos részek, persze, vannak idegelõk is, mi több, bug is akad, szép számmal. Sokan azt felejtik el, hogy ezek nélküli játékot még nem láttunk, de mind1. (Anno, a Tomb Raider rajongói, külön vadásztak a bugokra, kategóriánként. Voltak korner, fence, stb bugok, csak értették, hogy ezzel együtt is az a játék, ami)
Mondjuk, az alienes dolgok nekem sem a kedvenceim, viszont a Koreaiak gyilkolászását nagyon élveztem. A gépigénnyel meg, mivel mást nem tehettem, megbarátkoztam. Nekem így is bejött a játék. Összességében, nem rossz alkotás.

Dante.

http://www.freetvmaci.info/

gurubefree
#19702
Elnezest ha szivedbe gazoltam . Semmi olyat nem irtam ami alatamasztana az hozzaszolasod. Nem jatszok
1600x1200 felbontasban ( a monitorom csak 1680x1050-et tud )

Nekem 1024x768 is megteszi a 8800GTX-em meg az AMD64 X2 6400+ 4GB RAM (667MHz )

De sajnos igy sem fut .

&#12478;&#12523;&#12479;&#12540;&#12531;

KILLER2
#19701
Mé, mi bajod azzal a résszel? Nekem nincs vele semmi bajom. A Core, az az elborult dolog.

Töltsük le az internetet!

KILLER2
#19700
Ezért már megérte bejönnöd. Kb azt se tudod, hogy mi van, csak szidni tudod. Legalább akkor már azt tudd meg, hogy mirõl is beszélsz pontosan. De örülj 1600x1200ba 16AAval Very Highon tényoleg nem bír vele egy GTX. Sosem szerettem az ilyeneket, mint te.

Töltsük le az internetet!

Tomsteel
#19699
a bányabeli dolgokról meg nem is beszélve, valami elborultagyú õrült lehetett aki tervezte

.: SUZUKI heart, GTi mind :.

gurubefree
#19698
A rohej az hogy NVIDIA-s es az NVIDIA csucs kartyaja alig tud kezdeni valamit ezzel a nem is tudom hogy nevezzem . Remelem a FARCRY-t nem kef.....ik el ennyire.

FARCRY forever

&#12478;&#12523;&#12479;&#12540;&#12531;

KILLER2
#19697
8600on is faszán fut, ha nem akarsz very highon játszani.

Töltsük le az internetet!

Tomsteel
#19696
abszolut nincs jó története(lejutottam a "bányába") nekem kicsit unalmas kezd lenni, mindig zavarja valami a gps-t, vagy légvédelmi fegyvert kell kiiktatni, egy 1-2szer jó, de folyamatosan :S

.: SUZUKI heart, GTi mind :.

Prince23
#19695
Pfffffffff bazz, ez igen. Eddig én csak olyanokat szedtem le, ami elvitte Profétát még az elején...
Látom lesznek itt nagy dögök is😛P Így egy kicsit elmegyy a kedvem ettõl a gémtõl😞 Ennyire túloztak az alkotók?! Mondom én hogy egy nagy hülye faxok a pálya tervezõvel együtt.

gurubefree
#19694
Sziasztok

Megmondana valaki hogy milyen gep kell ahoz hogy ez a game jatszhato legyen ???
Egy 8800GTX nem eleg ???

Koszi

&#12478;&#12523;&#12479;&#12540;&#12531;

#19693
Errol az a kerdes jut eszembe, amit a Vissza a jovobe fohosenek mondtak mindig: "Nyuszi vagy McFly?" :-)
FlyHigh
#19692
Nah én ez a játékot nem nyomom végig, laposodik, meg egyre szarabbul is fut.

Thrash \'Till Death

#19691
LoL
#19690
helo all: nem akarodzik viszaolvasnom 5000000 üzenetet..történt valami az elmult héten ?

Gigabyte H61M-S2V-B3, Intel Core-i3 2120 (3,3GHZ), DDR3 Corsair 8192mb (1333Mhz), Sapphire HD 6850 1GB ,Windows7 Ultimate 64bit

Punker
#19689
már felbaszta az agyam, kimentem ugye a hajó szélére hogy felvesznek, erre ez a szar rögtön kinyírt.....

A Föld IQ szintje állandó, csak mi vagyunk egyre többen \"Tanulok, mert egy idő után a tanulásba fektetett munkám meghozza a gyümölcsét, és mint tudjuk a gyümölcsből pálinkát lehet főzni!\"

#19688
Rengeteg idod van, nem tortenik semmi, menj fedezekbe es elobb lodd le a ropkodo szarokat, aztan lasbol a 4 fegyvert, utana mar nem tudsz megsebesulni, es vegtelen idod van, nem kell kapkodni.
#19687
Az az anyahajo, es nagyon konnyu elintezni, mar a legvegen jarsz. :-) Ott mar meg sem lehet halni igazabol, csak ki kell loni a 4 loveget a testen, es vigyazni hogy a ropkodo szarok ne lojenek le. (Azokat Gauss gunnal lodd, 2 loves es fekszenek.)