CRYSIS
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
A Föld IQ szintje állandó, csak mi vagyunk egyre többen \"Tanulok, mert egy idő után a tanulásba fektetett munkám meghozza a gyümölcsét, és mint tudjuk a gyümölcsből pálinkát lehet főzni!\"
És elég szomorú, de mindent High-ra állítva diafilmvetítést tudok nézni a Crysisból !
Azért az se semmi....<#idiota>#idiota>
Intel Core 2 Duo E6550 @ 2,33GHz, NVidia GeForce 8800 GT, 2 GB RAM
A Föld IQ szintje állandó, csak mi vagyunk egyre többen \"Tanulok, mert egy idő után a tanulásba fektetett munkám meghozza a gyümölcsét, és mint tudjuk a gyümölcsből pálinkát lehet főzni!\"
Ami persze addig fog tartani, amíg nem jön a Crysis 2 , aztán majd még 2 GB memóriát......
Aztán jön a Crysis 3 ..... <#ejnye1>#ejnye1>
Intel Core 2 Duo E6550 @ 2,33GHz, NVidia GeForce 8800 GT, 2 GB RAM
A memóriaméret felsõ határai
A köztudatban általánosan elterjedt információ, hogy a 32 bites rendszereken maximálisan 4 GB a felhasználható memória, azonban számos felhasználótól érkezett panasz, miszerint a Windows csak 3-3,5 GB-ot jelez elérhetõ memóriaként. Ez nem a memóriák hibája és nem is az operációs rendszeré. A memóriaméret felsõ határait két tényezõ szabja meg: az alaplap befogadóképessége és az operációs rendszer által megcímezhetõ tartomány. A 32 bites architektúrára épülõ alaplapok általában 4 GB memóriát kezelnek, és a Windows Vista is ennyit képes megcímezni. Ez azonban nem jelenti, hogy a felhasználó is képes lesz mind a 4 GB-ot elérni.
A Windows a teljes memóriaterület bizonyos részét fenntartja a lapozófájlnak, valamint a hardvereszközök számára. Miért? Példaként vegyünk egy videovezérlõt, mely 256 MB integrált memóriával rendelkezik. Mivel az operációs rendszernek ezt a memóriaterületet is meg kell tudnia címeznie az elsõ 4 GB-os címtartományban, az eszköz memóriája máris 256 MB-tal csökkentette az alaplapba illesztett fizikai RAM méretét. Ha sok nagy memóriával rendelkezõ eszközt használunk ez az érték akár a fél GB-ot is könnyen elérheti. Bár az elérhetõ rendszermemória mérete függ a PC-hez csatlakoztatott eszközöktõl, a Windows Vista driver-kompatibilitási okokból és a memóriacímek ütközésének elkerülése érdekében 3,12 GB-ra korlátozza a felhasználható RAM méretét.
Ahhoz, hogy mind a 4 GB-ot a rendszer számára is elérhetõvé tegyük, illetve 4 GB-nál több memóriát kezeljünk az alábbi feltételeknek megfelelõ környezettel kell rendelkeznünk:
* A chipsetnek legalább 8 GB címtartományt kell támogatnia (pl. Intel 975X, P965, 955X "Socket 775"-ös aljzatban, AMD processzorok esetén Socket F, Socket 940, Socket 939, vagy Socket AM2 aljzat)
* A processzornak támogatnia kell az X64 utasításkészletet (AMD64 vagy Intel EM64T)
* A BIOS-nak támogatnia kell a "memory remapping" szolgáltatást
* A Windows operációs rendszer 64 bites változata szükséges
Az otthoni felhasználásra szánt Windows verziók által kezelt maximális memóriaméret az alábbiak szerint alakul:
* Windows XP Home: 4GB
* Windows XP Professional: 4GB
* Windows XP X64 Edition: 128GB
* Windows Vista Home Basic: 4GB
* Windows Vista Home Basic 64 bit: 8GB
* Windows Vista Home Premium: 4GB
* Windows Vista Home Premium 64 bit: 16GB
* Windows Vista Ultimate: 4GB
* Windows Vista Ultimate 64 bit: 128GB
Remelem eloszlattam a kodot.
Udv mindenkinek.
.: SUZUKI heart, GTi mind :.
Ráadásul 1 éves , most már ideje lenne lecserélni.
De, könyörgöm, meddig fog ez tartani ?
Intel Core 2 Duo E6550 @ 2,33GHz, NVidia GeForce 8800 GT, 2 GB RAM
.: SUZUKI heart, GTi mind :.
.: SUZUKI heart, GTi mind :.
Hát... , amilyen jól futott a konfigomon a "zöld övezetben", vazze , eljutottam a lefagyasztott pályákra, oszt szaggat, mint az állat...
Vissza kellett mindent vennem közepesre. És még én gondoltam, hogy ezzel a konfiggal elleszek egy darabig... Ez a Crytek pofánvert mindenkit ezzel a játékkal, de alaposan !
Intel Core 2 Duo E6550 @ 2,33GHz, NVidia GeForce 8800 GT, 2 GB RAM
Erek vele valami vagy csak penzkidobas ???
ゾルターン
FORZA INTERNAZIONALE! IO SONO INTERISTA! Campione d\'Italia:INTERNAZIONALE 17!!!
ゾルターン
A Föld IQ szintje állandó, csak mi vagyunk egyre többen \"Tanulok, mert egy idő után a tanulásba fektetett munkám meghozza a gyümölcsét, és mint tudjuk a gyümölcsből pálinkát lehet főzni!\"
A konfig####
AMD64 X2 6400+
ASUS A2N-E SLI
4GB Kingston 667MHz
8800GTX
ゾルターン
Töltsük le az internetet!
Az kiraly .... 2 hete vettem bele 2GB a masik ketto melle <#confused>#confused>
Az irtam a FARCRY-t mert ugyanaz a TEAM .... csak felo hogy a CRYSIS gepigenyebol kiindulva az sem lesz mas . <#szomoru1>#szomoru1>
ゾルターン
.: SUZUKI heart, GTi mind :.
.: SUZUKI heart, GTi mind :.
1.egy az, h tudom, h mit tud a 7300 GT-m
2. ehhez a játékhoz sztem ddr2-ben, 800 mhzen 2 GB Ram kell
3. Amd proci az jó, 2 magos 4200+
szal nekem csak egy jó VGA kéne is minden sztem menne high beállítással. élsimitás 4x. sztem, csak tipp.
Nekem ki van kapcsolva az élsimitás, 1024-ben tolom. Texturák highon, 2 árnyék opció kikapcs, a többi közepes, kivétel a hang és a viz: az high. Én elégedett vagyok. Így is csillivilli játék, ahogy szokták mondani😄
Starcraft2 e-mail: [email protected]
Töltsük le az internetet!
Töltsük le az internetet!
Vannak benne lapos részek, persze, vannak idegelõk is, mi több, bug is akad, szép számmal. Sokan azt felejtik el, hogy ezek nélküli játékot még nem láttunk, de mind1. (Anno, a Tomb Raider rajongói, külön vadásztak a bugokra, kategóriánként. Voltak korner, fence, stb bugok, csak értették, hogy ezzel együtt is az a játék, ami)
Mondjuk, az alienes dolgok nekem sem a kedvenceim, viszont a Koreaiak gyilkolászását nagyon élveztem. A gépigénnyel meg, mivel mást nem tehettem, megbarátkoztam. Nekem így is bejött a játék. Összességében, nem rossz alkotás.
Dante.
http://www.freetvmaci.info/
1600x1200 felbontasban ( a monitorom csak 1680x1050-et tud )
Nekem 1024x768 is megteszi a 8800GTX-em meg az AMD64 X2 6400+ 4GB RAM (667MHz )
De sajnos igy sem fut .
ゾルターン
Töltsük le az internetet!
Töltsük le az internetet!
.: SUZUKI heart, GTi mind :.
FARCRY forever
ゾルターン
.: SUZUKI heart, GTi mind :.
Látom lesznek itt nagy dögök is😛P Így egy kicsit elmegyy a kedvem ettõl a gémtõl😞 Ennyire túloztak az alkotók?! Mondom én hogy egy nagy hülye faxok a pálya tervezõvel együtt.
Megmondana valaki hogy milyen gep kell ahoz hogy ez a game jatszhato legyen ???
Egy 8800GTX nem eleg ???
Koszi
ゾルターン
Thrash \'Till Death
Gigabyte H61M-S2V-B3, Intel Core-i3 2120 (3,3GHZ), DDR3 Corsair 8192mb (1333Mhz), Sapphire HD 6850 1GB ,Windows7 Ultimate 64bit
A Föld IQ szintje állandó, csak mi vagyunk egyre többen \"Tanulok, mert egy idő után a tanulásba fektetett munkám meghozza a gyümölcsét, és mint tudjuk a gyümölcsből pálinkát lehet főzni!\"