31662
CRYSIS
  • pheaton
    #22130
    Sok félekép ki tudod végzni azt,de simán le tudod rázni ha a fák közt mégy. Elöbb utobb belebotlasz egy kisebb bázisba, ahol lesz rakétavető is. Azzal leszedheted. De nyugodtan el lehet menni ha kisér akkor is, csak a fák közt kellhaladni , sürün használva a cloak-t, meg a fák fedezékében maradni.
  • Martins15
    #22129
    Mert 3. mapon ottvan a helikopi és nem tudok továbbmenni ha nem ölöm meg mer csesztetni fog... :S
  • pheaton
    #22128
    Ez miért is kell teneked?
  • Martins15
    #22127
    Valaki a #22122-re vlami választ???
  • toarpad
    #22126
    OFF : Bocsi az OFF-sért de megszeretném kérdezni hogy melyik a jobb videó kártya ? HD 2600 Pro vagy HD 2600 XT ? . Az OFF-ért tényleg bocsánat :(
  • gyuri12
    #22125
    minimumon elszaladgál 1024*768-ban 30 fps-sel,sztem
  • GazCamp3r
    #22124
    sztem minimumon elszaladgál :)
  • hopimix
    #22123
    Sziasztok!
    Az lenne a kérdésem, hogy ezzel a konfiggal érdemes-e- felrakni a játékot, vagy várjak míg nem lesz új gépem. Kb. mire számíthatok? P4 2.8 Northwood, 1gb ddr400, 7600gt. B.U.É.K
  • Martins15
    #22122
    Halljátok azt kérdezném hogy a 3. mapon hol a helikopter kerozintankja??? am B.Ú.É.K.
  • gyuri12
    #22121
    bocs,lehet hogy már kaptam,de kérhetek egy teljesen totál low .cfg-t?
    mert itt látom,hogy milyen "csodákat" műveltek:D
  • Jaffa 2843
    #22120
    ja azt nemárt mondjuk :D
  • pheaton
    #22119
    A hajon ki kell kapcsolni a zavarót, mert nem tudnak támadni miatta. Utánna tudod célrahivni a légicsapást.
  • pheaton
    #22118
    Nekem is volt ilyen, menj kicsit visszább , és jönni fognak.
  • TomBond
    #22117
    Én most a tankos résznél szívok. Egyszerűen nem jönnek a többiek. Kilövöm a vasútállomáson a két tehervagont és annyi én tovább tudok menni, de nincs megcsinálva a küldetés.
  • obe
    #22116
    köszi, pont ezt csinálom, a 3 konténer elhárítórakétát szétlövöm a hajón, lemászok, egy raktár tetejéről befogom távcsővel (B), bal egérklikk, de semmi, nah mindegy azért köszi, próbálkozom tovább..buék
  • Jaffa 2843
    #22115
    tábolabb mész, elöveszed a távcsövet (nem azzal ami a puskán van, hanem nyomsz egy B betüt) pittyen egyet aztán nyomsz egy bal egérgombot :D
  • obe
    #22114
    kösz, de igy sem történik semmi:(
  • csokipuding
    #22113
    Helló, valaki tudja, hogy kell noclip módot csinálni?
  • k3nGu
    #22112
    menj távolabb és távcsővel fogd be, 1 klikk és jönnek a vadászrepcsik;)
  • obe
    #22111
    srácok, assault nevü pályán van egy cirkáló a kikötőben, azt mondja hajtsak végre szabotázs akciot, felrobbantom a 3 rakétakonténert a cirkálón, de mást nem tudok tönkrevágni..persze nem irja ho kész a feladat, hol találom azt a radarzavarót?..köszi
  • Laci82
    #22110
    Sziasztok.
    Nekem folyamatosan ez a bug jön elő és így nem tudok rendesen játtszani,mert sosem tudom melyik az igazi fegyverem és melyik csak bug.
    Erre van valami driver ,vagy más megoldás ami megoldja a gondom?



  • KADARKA
    #22109
    Na ha így van akkor érdekel engem is egy ilyen téma...
  • Balumann
    #22108
    Hidd el, annyi a különbség h Vista-n nem kell fájlokat módosítani h be tudd kapcsolni a very highot, meg XP-n több az fps.
  • Viktor9202
    #22107
    Köszi Hawer
  • grebber
    #22106
    Ide is tegyétek be!
  • NeBby
    #22105
    Küldöm msn en!
  • NeBby
    #22104
    1280×768
  • Viktor9202
    #22103
    Cuban CVar-jait vagy a System fájlját feltudnán tölteni vhova és belinkelni?
  • grebber
    #22102
    Előtted akik irtak hogy semmivel nem szebb nem állóképre adnak! Értsd meg dx10 semmivel nem szebb mint a dx9.
  • KADARKA
    #22101
    Az állo képre ne adj.....
  • KADARKA
    #22100
    Én nem Úgy vettem észre...... hogy nincs külömbség.. pl a fák levelei közelebbről,a bokrok stb....milyen monitoron nyomtad??
  • NeBby
    #22099
    Örülj neki , hogy csak 1 olyan van , általába 3 szokott (egy autón) , ha előjön ez a bug
  • Banano007
    #22098
    JaJa nincs.
  • Banano007
    #22097
    JAj de megijedtem xD..pont nyomni akartam a prntscreen-t erre elkezd ugrálni az autó , és kezd kinőlni belőle vmi sárga izé xDDDDD.
  • NeBby
    #22096
    Én 3 szor toltam Vistán és XP n felváltva (egyszer ez egyszer az kb 2 hét alatt) dx10 veryhigh alatt és SEMMI különbség nincs!!!

    "persze a dx10 miatt, vistán a medium beállítás egyenlő az xp high beállításával........"
    Igen , FPS be
  • grebber
    #22095
    Rettentő sok összehasonlító képet láttam neten hogy tudjam dx10 parasztvakítás!Ezt bárki megmondja!
  • KADARKA
    #22094
    Hát ne haragudj de ezzel nem értek eggyet.....Nézted már vistán high beállításon????vagy csak xp láttad? a verihigh-ról meg nem is beszélve...Rengeteg a külömbség! persze a dx10 miatt, vistán a medium beállítás egyenlő az xp high beállításával........
  • NeBby
    #22093
    Árnyékokról is tolnál képet pls? Kiváncsi vagyok , hogy azt hogy oldotta meg , mert az a képen nemláccik
  • Banano007
    #22092
    Nah összehasonlítottam Cuban és Brenyó cvarjat . Brenyót ismeritek..cubant nem:D.
    Brenyó féle high 1:

    Cuban féle high 1:

    Brenyó féle high 2:

    Cuban féle high 2:


    És még egy akinek gyengébb gépe van :
    Cuban médium. Viszont még itt is átszűrődik a nemlétező napsugár a pálmafa ágai között.(csak a képen nem látni)


  • gduck
    #22091
    Mondanám hogy keressél rá, de nem mondom mert a fórum keresőmotorja egy nagy rakás szar, igazán megcsinálhatnák normálisra!!!

    Szal régebben linkeltem be több ilyen tesztet és ezek között volt olyan, amikor ha rámentél az egérrel a képre akkor váltott dx9 és dx10 között. ÉS SEMMI KÜLÖNBSÉG NEM VOLT ;)