31662
CRYSIS
  • Viktor9202
    #22210
    Miről beszélsz?
  • JaSoN HuNTeR #22209
    lehet hogy nemtört verzióval kéne játszani xD
  • lac coo
    #22208
    Source-ben sincs rosszabb fizika :))) Legfeljebb nem használnak annyi objektet, hogy 4 fps-el megy csak agame :))) Sőt talán többet is tud ( számol légtérfogatot , rendes fizikaként számolja az anyagok vastagságát, keménységét golyóbecsapódáskor ( itt ez csak script. átmegy vagy nem megy át ) stb ....

    Aztán meg ne keverjük a jó fizikai motort azzal, hogy 10 hordó van-e vagy 100, mert az nem attól függ.....
  • NeBby
    #22207
    De azt mondom , hogy pl egy CoD4 , amibe fizika is alig van vs egy MAXIMUM Fizikás game köztött elég sok a hibázási mennyiség lehetősége , tehát ezért se bugos annyira a CoD4...
    És mivel krizisbe van a legjobb fizika , ezért is a legbugosabb! De ez persze a készítőktől is függ...
  • lac coo
    #22206
    Ez butaság ! ;)

    Inkább egy összefotlozott régi engine, amibe nem biztos, hogy ennyi minden belefér ....Bár ezek a jellegzetes fizikai bugok már FC-ben is megvoltak . Láttál már hasonló videokat Source motorról ?

    Amúgy ahogy sejtettem, bukott a game, kíváncsi vagyok röpül-e Crytek az EA-tól, vagy még megpróbálkoznak a 2. résszel ...
  • NeBby
    #22205
    Ez a játék jóval több cuccot is tartalmaz/részletesebb (vagy hogy írjam) , szal több is a bug lehetőség...
    Szted a supermarioba miért nincs bug ?
  • BIZ0906
    #22204
    Aha. Még ennél szebb szavakkal nem tudod elmondani véleményed?
  • Viktor9202
    #22203
    Szerinted én kerestem a bugot? Véretlenül löttem ki a fát, meg honnan tudtam volna hogy a kilövöm a hordókat és 4 fennmarad?
  • GazCamp3r
    #22202
    csak annak van bug, aki keresi őket... én végig vittem már kétszer, és semmi egetverő bug nem volt még
  • Viktor9202
    #22201
    Nem azt mondtam hogy más játék nem bugos, de ebbe annyi van hogy nemigaz
  • GazCamp3r
    #22200
    mutass mán egy játékot, amibe nincs bug...
  • Viktor9202
    #22199
    Én nem nyultam hozzá, szétlőttem alatta a hordókat, az meg ott maradt fenn, ez azért bug, de a játék folyamán is találkoztam olyannal hogy ellőttem a fát középen a teteje meg a nagy semmibe lógott
  • GazCamp3r
    #22198
    ez most miért bugos? mert odaraktad fel? bármit felrakhasz a levegőbe. Amíg nem nyulsz hozzá, ott marad :)
  • Viktor9202
    #22197
    Csak megnéztem hogy szükített gojószorással milyen pontosan visz, de sose teszem rá, max a Reflex-et
  • gyuri12
    #22196
    minek assault scope egy shotgunra??!!
  • Viktor9202
    #22195
    Itt a fizikája baz+ egy bugos rohadt geci fos

  • GazCamp3r
    #22194
    a crysis parancsikon végére be kell írni, hogy -devmode és akkor játékon belül menet közben az f1-gyel ki tudsz váltani... jármű nélkül is :)
  • berczely
    #22193
    Valaki tudja a konzolparancsot a TPS nézethez?
  • berczely
    #22192
    Electronic Arts -> Crytek -> Crysis -> Game -> Levels. << ide bemásolod a letöltött mappát pl.:ha fizkásat szedted le akkor "physis" a neve na ezt bemásolod.Eindítod a Crysis-t nyom ez "0"-at hogy előjöjjön a conzol.Beírod h: con_restricted 0 - nyomsz egy entert utána beírod h map physis vagy más map nevet attól függ mit szedtél e enter és betölti a pályát!remlem érthető.
  • Banano007
    #22191
    Sandbox-ot el tudom indítani ha "biztonsági másolat '' a game?:DDD
  • mama2
    #22190
    * Go to your Crysis game folder -> Electronic Arts -> Crytek -> Crysis -> Game -> Levels.
    * Eventually backup existing levels with the same name.
    * Copy the level folder from the downloaded file into the current game folder (Game/Levels).
    * Start Crysis.
    * Open console and type in "con_restricted 0" (without "") to allow access to console commands.
    * Load your custom map by typing in "map physis" (Without "") and press Enter Ezek a lépések. Addig értem hogy: Go to your Crysis game folder: Electronic Arts/Crytek/Crysis/game/Levels. De a többit nem:P.
  • mama2
    #22189
    Hát valamit ír, hogy beírjam, beírtam, de nem csinál semmit:S.
  • NeBby
    #22188
    ReadMe powa
  • mama2
    #22187
    Bemásoltam, elindítottam megnyitottam a consolet, de mitt kel beleírni,, hogy működjön a mód?
  • kifli
    #22186
    Jurassic park mod letölthető már? És ha igen pls link köszi
  • gduck
    #22185
    LOL!
  • mikrofonhead
    #22184
    Durva
  • grebber
    #22183
    Fizikai FUN movie

    Akinek megtettszett Innen töltheti

    Jurassic Park mod Update
  • Jaffa 2843
    #22182
    olvass :)

    de hogy ne legyen annyira nehéz...: Ha nem merül fel komolyabb probléma, 2008 januárjában megjelenik végre az első javítás.
  • mikrofonhead
    #22181
    mikor is jön a patch?
  • gduck
    #22180
    Jah, én is multizok esténként ;)
  • Jaffa 2843
    #22179
    én hajnali 2töl 5ig toltama multit :D
    és ma reggel is 1 órácskát :D
  • gyuri12
    #22178
    nekem még van ötletem,de le se szarjátok:C
  • Bence94
    #22177
    szerintem mindenki ki fogyott a cfg-s buherálós ötletekből és most várja a patch-t .
  • mikrofonhead
    #22176
    Reggelt mindenkinek. De nagyon ellaposodtunk, semmi hír, semmi hsz? Nem lesz ez így jó
  • mikrofonhead
    #22175
    Tudom h ez nem hw forum de nem bírom ki. feltettem ezt a drivert:
    169.21 forceware beta-t és szerintem több FPS t kapok azóta...de vagy 4-5 FPS-t.úgyhogy ajánlom másnak is hátha máson is segít.
  • mikrofonhead
    #22174
    Nem azér mondom :) csak h tudd h ott benne van...
  • berczely
    #22173
    Igaz először FAQ-t olvassak.Legközelebb odafigyelek!
  • obe
    #22172
    kösz megoldottam, bug volt, egy régebbi mentés betöltése orvolsolta
  • kaqkk01
    #22171
    Köszönön a választ, akkor meg kell próbálnom régebbi állást betölteni, mert a jel amit követnem kéne ott köröz a kikötőben. szia, köszi