CRYSIS
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
"...közösség elleni izgatás, már lassan minden nyelvbotlás..."
pókmalc,pókmalac nincs csodásabb a pókmalacnál hálót ő sose sző nem bizony mert malac vigyázzz ha jön a Pókmalac
Töltsük le az internetet!
Config - Raidmax Sagitta | GB P35-DS3 | 2GB Kingston DDR2 800Mhz | C2D E6550 | Gainward GTX275 896MB
"...közösség elleni izgatás, már lassan minden nyelvbotlás..."
Asrock N68-VS3 UCC | Phenom II X2 @X3 3GHz | Sapphire HD4850 HDMI 256MB | Kingmax 4GB DDR3-1333 | FSP 350PNR | Razer Diamondback Plasma | Logitech DFGT | Windows 7 Build 7600 | HannsG HA222DP 22\"
Töltsük le az internetet!
Gigabyte H61M-S2V-B3, Intel Core-i3 2120 (3,3GHZ), DDR3 Corsair 8192mb (1333Mhz), Sapphire HD 6850 1GB ,Windows7 Ultimate 64bit
inaktív :C cu@bf3
pókmalc,pókmalac nincs csodásabb a pókmalacnál hálót ő sose sző nem bizony mert malac vigyázzz ha jön a Pókmalac
Ugy értem így se rossz, de én szívesen toltam volna még tovább azután, hogy a játék végén túl vagyok teljesne.
Stabilitásról és rendszerkövetelményrõl, hogy a látványhoz képest szerintem nálam legalábbis nagyon jol futott. 2giga 800as ramom van, igaz nem sufni, de nem is a legjobb, mellette A64 X2 3800+ és 7600GT, 1280-ban futott árnyékok és élsimítás nélkül, e mellett minden max-on 15-39 FPSel. Amikor az ûrhajóban voltam akkor vettem le egyedül 1024ben, egyébként szerintem teljesen jó volt akkor a hangulat, mikor bent kellett szenvedni, mikor szinte mindenfelé ugyanazt látja az ember, akkor ott ragadott teljesen magával a hangulat, meg amikor kijutottam belõle 😄 A vége szerintem eltulzott, hogy csináld meg ezt, meg aztán még ezt, meg még ezt... és mikor már azt hinnéd, hogy végre, akkor jön még egy... szal ez már elég nevetséges volt, de véleményem szerint egy ilyen játéknál még belefér.
Összességében tetszett, tuti megveszem. 😄
Metallica. Csakis. Amig ki nem halnak. Easyrider öcsém, easyrider!
Amennyire bejött az elsõ fele, annyira idegesítõ ez az idegenes f@szomság!
ASUS M5A97-LE R2.0, AMD FX 8320E, 2x4GB DDR3 1866MHz, ASUS R7 265 2GB, Chieftec CTG-500-80P, Win7 SP1 x64
Thrash \'Till Death
Aki a jatekrol is es 300* ugyanazt nyivakolast TIPLI at a spam topicba!
Pont ez a spam! <#buck>#buck>
"Az internet lemaradt technologiailag..." :D
(FEARush/C4mp3r)
ASRock Z77 eXtreme4 | Intel i7 2600K @ 4500Mhz | EVGA GeForce GTX670 FTW | 2x4Gb G.Skill Sniper @ 2000mhz | Samsung 830
www.klanok.hu - Magyarország legnépszerűbb TeamSpeak szervere
www.klanok.hu - Magyarország legnépszerűbb TeamSpeak szervere
Töltsük le az internetet!
Szép volt meg látványos meg minden,de ha tehettem volna "végigszaladok" azon a pályaszakaszon!
Kicsit soknak találtam az ott bocorgást és sajnáltam,h nem lehet komolyabb irtást végezni a dögök között!
Azért párnak kitörtem a nyakát! <#vigyor1>#vigyor1>
Irgum-burgum :)
A játékot pedig egyedül a játékfejlesztõ pénzhajhász "3rész" politikája miatt nem fogom megvenni,csak ha tényleg 3 rész lesz egyben 1 game áráért,az meg sztem odébb van addigra meg nemhinném hogy nem lesz ennél jóval jobb game.
Mégkicsivel lejebb (najó...sokkal) indokokat is soroltam hogy ez nállam mitõl nem egy nagy durranás game amúgymeg full grafon tolom (high-veryhigh játszadozással xp miatt) 1280*1024-ben (eredetileg 1680*1050-ben de meguntam hogy értelmetlenül bebeszaggat keményen ittott,erre is kitértem lejebb)...
Nem a graffal volt bajom,de hagy ne írjam le még1szer hogy nállam min bukott a játék...Pontosabban miken vesztett az értékelésembõl..
Ha végigtolod a játékot megérted amúgy azt is mi a bajom,szerintem gusztustalan ez a vég...Kb mintha a gyûrûk urát néznéd,ledöntenek harcközben egy olifántot,és ahelyett hogy nézhetnéd tovább a csatát kibasznák a képre hogy FOLYTATJUK...Aztán várhatsz 1-2 évet hogy megnézhesd a csata végkimenelét..😊
LiveId: HUNRa1n PsnId: HUNKa1n
Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!
"A patch többek között az alábbi témaköröket fogja érinteni:
* Általános teljesítmény
* Rakétavetõ és gránát egyensúlya a MultiPlayerben
Vegyétek figyelembe, hogy ez az elsõ patch NEM a nagy hibajavító kiadás lesz, hanem inkább egy hotfix, amely teljesítménybeli javulást és különbözõ MultiPlayert érintõ változást fog hozni, melyet a közösség igényeivel összhangban állítottunk össze"
crysis.hu
úgy se fog javúlni a teljesítmény, nálam legalábbis biztos nem 😊
az idegen hajó (vagy mi) belseje meg nagyon állat!!!!!
sociaty, have mercy on me, I hope you are not angry, if I disagree...Eddie Vedder: Sociaty
Maradnék inkább a játék témánál, érdekel mi sül ki a Crytek eme összecsapott-grafikabevállalós mûvébõl .
Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!
tudod ez egy fórum, nem diktatórium. mindenki elmondja a véleményét, ha százszor akkor százszor, ha nem tetszik majd a házigazda elbírálja, ha nem akkor majd egy moderátor.
de mondom. jobb lenne ha bejönnél és azt olvasnád hogy mindneki már 10x elment játék közbe? mert annyira bejönnek neki az új shéderek? kétlem. amit itt olvasol az türközi a témát olvasó embereket véleményét.
és senkit nem foszthatsz te itt meg alapvetõ alkotási jogától.
u dont have to listen anybody else but me
az állat szót nemis tudom hányszor használtad, röpke kettõ darab sorban :]
99.999999?! ... tüzet oltani a moslék is jó 😉
u dont have to listen anybody else but me
PC || MS 360-as és XOX doboz || XBOXLive: gduckHUN
Hogy jön elõ a Crysis felirat, úgy hogy felvillan az Y középsõ szára ami egy 1-est akar ábrázolni.
Nem volt nehéz kitalálni hogy lesz folytatás, fõleg a vége után...
Töltsük le az internetet!
"...közösség elleni izgatás, már lassan minden nyelvbotlás..."
"...közösség elleni izgatás, már lassan minden nyelvbotlás..."
Msi p43 neo-f,q8400,8gbram,gtx460 1gb
"Az internet lemaradt technologiailag..." :D
"Az internet lemaradt technologiailag..." :D
Ki van ez találva,hatalmas reklám,nagy videók,beta mindenki bezsong hogy húúúúú,kijön a játék nagyjából azt kapja a nép amit videókban látott,agyondicsõített grafika,hatalmas gépigény megy a csattogás kinél hány fps,sanyika veri mert nálla már 68fps-t is elér,béluka anyázik rá mert mediumon sem indul....Megy a dicsõítés elsõ ránézésre,atán szépen a nép fele elkezd zajongani a bugok miatt,a sztori/játékmenet ellaposodása miatt és amiatt hogy baromira rövid..És láss csodát a játék vége a tipikus "to be contiuned" szerü badarásg...Eltelik 1-2 év jöna folytatás,csiszolt szépített graf/fizika/talán mi,még nagyobb gépigénnyel,hatalmas reklámok közepette hogy jön a nagysikerü crysis folytatása...Veszi majd azt is mint a cukrot,ha legalább ilyenre sikerül akkor még a 3. rész is sikeres lesz,a készítõk meg szépen agyiggazdagodva röhögnek hogy ezt jólcsináltuk..A probléma csak akkor lesz ha a crysis folytatásáig kijön valami szebb látványvilággal,jóvalkisebb gépigénnyel (nem kizárható) jobb sztorival,jobb mi-vel,fizikával..Na akkor a crysis 2 még sikeres lehet mert a névmiat meveszik,fõleg akik akkor kapnak szgépet...
Mindenesetre pont emiatt a pénzhajhászós rövidjátékmenetes 3részesre tervezett majomság miatt pénzt addig nemlátnak amíg a 3 részösszesen nem lesz annyi pénzért mint most 1..😊
Emléxem a 90-es évekre amikor az újságok rendesen lehordátk a játékot ha túl rövid volt,a kedvencem a: "EZ MOST A DEMO VAGY MÁR A FULL?" címü cikkezdet volt..😊
Mindenesetre amit a crysis-el mûvelnek az pont olyan mintha a csillagok háborúja 12 részes lenne és minden rész 1 órás lenne kutyafasza véggel..😊
LiveId: HUNRa1n PsnId: HUNKa1n