31662
CRYSIS
  • GazCamp3r
    #22253
    mivel többnyire az szidja a játékot aki

    A) 7600gt-vel játsza, vagy 6600gt-vel

    B) nem is játszott vele, vagy csak 1 pályát,azt is easy-n..



    amugy nem izgat a véleményed ;)
  • mikrofonhead
    #22252
    Sajna nincs egyedül
  • Narxis
    #22251
    Ja, jó lenne ha egy kicsit leállnál, egyedül te nem birod itt elviselni ha valakinek más a véleménye.Már régóta olvasgatom a topicot, csak te vagy itt ilyen...
  • GazCamp3r
    #22250
  • Ability
    #22249
    Talán meg kellene válogatni a szavaidat, és akkor nem törölném a hozzászólásod. Ez nem arról szól, hogy itt én vagyok az úr. Ez arról szól, hogy normális hangnemben kellene a másikhoz szólni, még akkor is, ha nem értetek egyet. Vagy téged nyugtat, ha mindenkire rámondhatod, hogy nemzetiségi? Egyébként ha itt tartunk, akkor Te vagy a pofátlan. Én még senkit sem jelentettem moderátornak, inkább csak törlök, és várom, hogy mindenki lenyugodjon, de Te neeeeem, te inkább beírod újra. Amikor pedig azt is törlöm, és figyelmeztetlek, akkor itt pattogsz...
  • GazCamp3r
    #22248
    nagoyn kemény az éjszakai cucc :D
  • grebber
    #22247
    Huhu az akkor nagy királyság remélem 1x kifogok eggyet.Eddig csak videón láttam de árad belöle a feeling!
  • Tigristank
    #22246
    Vannak, én már játszottam olyanon.
  • grebber
    #22245
    Vannak DX9-ben is éjszakai pályák?Valaki találkozott már velük?
  • GazCamp3r
    #22244
    nem cska vki beszól nekem, válaszolok, az meg villog hogy ő az ur, és kitörli... modnom jóvan, beirom mégegyszer. legalább a reakciót megvárnám kedves Roma Kanapé Györgytől, aztán tőlem törölheti.
  • lac coo
    #22243
    Buli lesz ? :DDDD
  • GazCamp3r
    #22242
    te meg faszé törlöd ki???
  • Rupicz
    #22241
    Nagyon köszönöm! Sikerült! :)
  • Banano007
    #22240
    Gera mester.Hogy áll a lábad gera?
  • Ability
    #22239
    Írd már be mégegyszer, aztán egy ponttal leszel gazdagabb.
  • pheaton
    #22238
    Közel kell menni hozzá, és elsöre a két oldalát kell löni miután befogta a célt. Ezt ugy tudod, hogy tedd rá pl a jobb szélére a célt,és várd meg mig lockolja. Addig ott kell tartanod.
  • Rupicz
    #22237
    Az enyémre is válaszoljatok légyszi! #22230
  • pheaton
    #22236
    Ezt meg kb 3x irtam le pár oldalon belüll....
  • pheaton
    #22235
    Az " o" betüt használd ott.
  • GazCamp3r
    #22234
    numerikus 0? ;)
  • macleody
    #22232
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Lemászol a hajóról, fedezékbe mész, "b"-vel előveszed a távcsövedet, ráirányítod a hajóra. Arra már nem emlékszem kell-e klikkelni de majd rájössz magadtól is :)
  • mama2
    #22231
    Én is elakadtam: Amikor van egy hajó, egy számítógépen letöltöttem az adatokat, erre kiírja, hogy a távcsővel egy biztonságos helyen jelöljem ki a célpontot, és várjam a légitámadást. Vagy valami ilyesmit ír ki. Na most, milyen távcsőt? Meg milyen biztonságos helyre kell mennem? Mert ugye van a zöld pont a térképen, ami azt jelzi, merre kellene mennem. Na most, a zöld pont, azt jelzi hogy a hajóra kell mennem. Felmegyek a hajóra, odasétálok ahova jelzi, és? Tovább hogy? Meg mintha valami lézert is beszélne meg KHN vayg mittomén:P. Remélem rémlik hol vagyok.
  • Rupicz
    #22230
    Sajnos elakadtam.A problémám az,h amikor a csaj deaktiválja a pajzsot, és nekem akkor kellene a TAC fegyvert használni,egyszerűen bárhová célzok vele,nem fog be semmit.Már kilőttem mind a négy ágyút is.
    Bárhová is célzok,nem ajánl fel célpontot.Légyszi segítsetek.
    Köszi!
  • JaSoN HuNTeR #22229
    probáld ki és megtudod,rengeteg van xD
  • mama2
    #22228
    De amikor oda érek, hogy a con restricted 0-nál, a 0-át kell beírni, akkor eltünik a konzol, mert ugye 0-val hívom elő, és ha mégegyszer megnyomom a 0-át, akkor eltünik:P. Át kéne más billentyűre állítani a consolet?
  • KILLER2
    #22226
    Nekem 32 bit alatt műveli ezt.
  • GazCamp3r
    #22225
    de csak 64 bitnél csinálja ezt :D nekem is csinálta... kereshettem a crack-et az eredeti cryssihoz xD
  • lac coo
    #22224
    Ez ám a TÉK !!!!!
  • KILLER2
    #22222
    Hát remélem nincs különbség Crysisnál tört és nem tört között, mert én keméynen törttel nyomom a neten, amióta a special editionos hibátlan állapotú lemezemre kiíta, hogy tegyem be az eredeti lemezt a másolat helyett.
  • gduck
    #22221
    Látom téma változatlan... vetésforgó mód: egyik héten FPS, másik héten fizika, utánna meg AI fikázás :D Én viszont továbbra is jókat multizok ;)
  • Balumann
    #22220
    Pro Street -be mi a törtverziós hiba? :o
  • Balumann
    #22219
    Jah értem, ennél sztem sincs különbség. Én még nem játszottam olyan játékkal amibe lenne ilyen, pedig elég sok játékkal játszottam :)
    Meg sok esetbe el lehet indítani crack nélkül is.
  • JaSoN HuNTeR #22218
    van van...PL: Pro Street xD
  • peti71
    #22217
    Nem akarok beleszólni de van hogyne lenne,,
  • lac coo
    #22216
    Spec azt sose lehet tudni, de Crysis-nál nem hiszem, hogy van különbség .
    DE manapság már nem ritka az olyan védelem, hogy valami bug jön elő tört exe-vel ....

    Pl rF, amit ismerek: ott pl törtel megy minden okés, egészen a verseny utolsó köréig, ott valami random hibát generál a progi ( defekt, motorhiba stb...) és nem lehet egy versenyt sem befejezn i:D
  • Viktor9202
    #22215
    Ezért mondtam neki hogy miről beszélsz, lényegtelen hogy eredeti e vagy tört, a játékban van a hiba
  • Balumann
    #22214
    Szted van valami különbség játékon belül a tört verzió és eredeti között? ^^
  • Viktor9202
    #22213
    Persze, csak tod nincs kedvem fárasztani magam
  • gyuri12
    #22212
    én végig bugoltam a játékot, az ai meg egy szar, te meg egy hülye fanboy vagy,bocs
  • bertino
    #22211
    te azért néha szoktad használni az eszed is ?