CRYSIS

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

Narxis
#19786

Értem én, csak leszarom. :) Nem kell válaszolnod, igazam van.

#19785
Hát szerintem ez nemvolt tölük nagy ötlet! Nagyonkiváncsi vagyok az egész sztorira de legközelebb már nembiztos,hogy kifizetek érte ennyi pénzt!! fölegnem háromszor!! <#szomoru1>

Msi p43 neo-f,q8400,8gbram,gtx460 1gb

#19784
Pont emiatt döntöttem úgy hogy majd akkor veszem meg a kriiizist ha trilógiapakkban 5000ért árulják a boltok...
Mindig is utáltam az ilyen 4-5 óra játék seülesefarka aztán várjá 1-2 évet paraszt a folytatásra addig fejleszdagéped szindrómáju szarokat...Ez nállam elégnagy feketepont ennél a játéknál...

LiveId: HUNRa1n PsnId: HUNKa1n

Dante73
#19783
Igaz, legalábbis álítólag, mindenesetre a befejezésben benne van a folytatás.

http://www.freetvmaci.info/

#19782
Most nemkell engem is lehülyézni de ez komoly????

Msi p43 neo-f,q8400,8gbram,gtx460 1gb

#19781
<#taps>

Msi p43 neo-f,q8400,8gbram,gtx460 1gb

#19780
Ha igaz a hír akkor kb háromszorennyi pénzért teljes sztorit kapsz (3 sézes lesz a game...)..😊

LiveId: HUNRa1n PsnId: HUNKa1n

#19779
Háát srácok engem legutobb a Far Cry nyügözött le ennyire!!! Igaz ezt a játékot nemtudom teljes pompájában élvezni mert kissé kevés a gépem de örülök,hogy tudtam vele játszani! A multija nemfogottmeg de a singeplayer szerintem jol sikerült, egy kis... na jo nemkicsi hiba van ami nem is kis szálka a szememben azpedig a durvánfélbehagyott sztori + a játék rövidsége!!! Szerintem ennyi pénzért adhattak volna kicsit többet!!! Ha valaki mostkezdi a játékot az kezdje rögtön nehéz fokozaton ugy talán kitart 3-4 estét a játék!! Nah ezazén véleményem ha érdekel valakit!!! by

Msi p43 neo-f,q8400,8gbram,gtx460 1gb

#19778
De mivel mindenki ott ül a monitor elött így midnenkinek könnyen járhat a pofája,így sosem lesz vége amíg meg nem jelenik egy admin addig meg csak beiundul a kuvva anyád meg az apádfaxát...Annak meg sok értelme nincs így ha sokideig nincs reakció az idegesítõ beírásokra egy idõ után abbamarad,hacsak nem teljesen hülye az illetõ és magában beszél.😊

LiveId: HUNRa1n PsnId: HUNKa1n

Smithwarden
#19777
Hallod...
Meg mindig jobb hogy ki merem nyitni a pofam, minthogy birkakent turjem amit itt muvel mar regota.
Most vagy sok itt a birka... vagy gyengek az adminok es a hazigazda.

Bocs hogy egyre agresszivabb vagyok, de nem most indult ez az egesz, 1 (+1-2 masik) ember szopatja az egesz topicot, nem vagom miert hagyjak es kellene hagynunk bekussolva...

"Az internet lemaradt technologiailag..." :D

#19776
Figyimár,egy 1szerü kérdés...Attól hogy felidegesíted magad és ezt ki is mutatod,szerinted bármi meg fog változni vagy rákontráznak és röhögnek a sikerükön akikkel gondod van?😊

LiveId: HUNRa1n PsnId: HUNKa1n

#19775
No hasonlóan vagyok kb a legtöbb általam is várt game olyan volt hogy felraktam végigvittem uninstall..😊
Talán a cnc van fenn állandóan meg amire egyáltalán nemis vártam és mégis warez 1-2 óra játék után megszerváltam eredetibe az a witcher...Az éves felhozatal függetlenül attól mit tartok legjobban,hány legjobb van nállam, kb 95%-ban egyszervégigjátszható,felejtõs...Sajna😞

LiveId: HUNRa1n PsnId: HUNKa1n

Smithwarden
#19774
Na pont errol beszelek...7 percen belul mar irta is a valaszt ide...!
Folyamat frissiti es irkal abba a topicba amit elvileg utal es total nem erdekli mar regota.

Az ilyeneket nem a tema erdekli, hanem hogy csinalhassa valahol folyamat a feszt es a spamjeit, ezzel eli ki magat valami hianypotlaskent.

Komolyan szo szerint hanyingerem van az ilyen szanalmas emberektol.

"Az internet lemaradt technologiailag..." :D

Dante73
#19773
Nem kevéssé igazad vagyon. Csomó játék jött ki idén, amire vártam, de... nem jött be. És? Beesik a laposesõ?
Törlöm, és kész. Erre a sorsra jutott a Strangehold, ProStreet, Hellgate London, Jericho, stb... Cod4 et végigviszem, de utána az is kuka. A hangulata überbrutál, de annyira lineáris, hogy engem zavar. Ha 200x leirom a topikjában, max idegelem azokat, akiknek meg tetszik. Vagy szánalmasnak tart, amiben igaza is lenne, ha odajárkálnék, feleslegesen.
Nem tetszik, töröld. Ennyi.

http://www.freetvmaci.info/

Prince23
#19772
De amúgy igaza van😄DD Éppen a Core pályáról írt😄DD
és az sztem nem uszkálós.... csak egyszerûen nem volt garvitáció. Vagy télleg uszkállós?

Amúgy én mindenképpen az év egyik legjobb fps játékának tartom ezt a gémet, csak sajnos nem "námbörván" helyezet😄 Ha tps lenne, talán lenne esélye a nr.1-re.

Narxis
#19771
<#nevetes2>

Értem én, csak leszarom. :) Nem kell válaszolnod, igazam van.

#19770
Csak hogy boldoggá tegyelek:

Ez egy szar,egy nagy szar....De nállam is bennevan az év elsõ 5-ben😊

LiveId: HUNRa1n PsnId: HUNKa1n

#19769
van egy olyan változata is idióta

A stilus maga az ember.
KILLER2
#19768
Hábakkieztjótudniígyfélévvelamegvételeután
Szóval ezzel most faszán megleptél xD Azé jó, hogy nem is tudom a processzoromról, hogy 64 bites xD Holnap teszem is fel a 64 bites XPt.

Töltsük le az internetet!

lac coo
#19767
Ámen !<#vigyor>

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

Smithwarden
#19766
Ahhoz kepest hogy sehol sem jegyzed a Crysist tobb szaz hozzaszolasod van itt.......................

Felelmetesen szanalmas alak vagy.
1-2 kis haveroddal egyutt itt spammeltek nap mint nap, frocsog a nyalatok folyamatosan.
Nezd meg Punkert, nem tetszik neki igazan, beirja, egy gyors ertelekes, kiveszi a kedvencekbol, byebye...tok normalis ember es hozzaallas, ennyi az egesz.

Neha benezek ide, mert tobb haverommal egyutt tetszik a Crysis tobb szempontbol a hibai mellett, hogy hatha talalok valami uj erdekes vagy hasznos infot a forumban, es egyre tobbszor csak a HANYINGER fog el toletek.

A Crysis topicot atalakitottatok kb egy "Nem megy ez a szar jatek a tobb eves konfigomon, es amugy sem tetszik, meg dogoljon meg mindenki akinek elfut es tetszik neki, azert is idejarok minden nap minden hozzaszolasra fikazni..." forumma.

"Az internet lemaradt technologiailag..." :D

#19765
van egy olyan változata is idióta
#19764
Ezt a kerdest erti valaki?
#19763
Hali 2 kérdésem lenne Mi a külömbség a crysis és az x64 között <-- ???????
#19762
Hali 2 kérdésem lenne Mi a külömbség a crysis és az x64 között
És mi van a bonus dvd-n?

köszi
Prince23
#19761
Ott nem úszol, nincsen gravitáció, legalábbis én úgy emléxem arra a xar Core-ra, mert Nomad azt mondta, de télleg olyan mintha uszkálnunk......

#19760
Ott feleslegesen pocsekoltad a loszert, ugyanis ha elkezdesz futni, addig a pontig ahol talalkozol profateval, senkit nem kell lonod es senki nem lo rad. Ott nagyon gyorsan lehet futni, max speed nelkul is. Csak azt kell rohanni azon a reszen es a profetas resz mar jobb picit.
Punker
#19759
na csõ srácok kiveszem a topic-ot a kedvencekbõl, nincs több kérdésem 😊

A Föld IQ szintje állandó, csak mi vagyunk egyre többen \"Tanulok, mert egy idő után a tanulásba fektetett munkám meghozza a gyümölcsét, és mint tudjuk a gyümölcsből pálinkát lehet főzni!\"

Punker
#19758
elpazaroltam rá csomó sávszélt, akkor már végig játszottam, de jobban jártam volna ha letöltök 2 filmet 😊

A Föld IQ szintje állandó, csak mi vagyunk egyre többen \"Tanulok, mert egy idő után a tanulásba fektetett munkám meghozza a gyümölcsét, és mint tudjuk a gyümölcsből pálinkát lehet főzni!\"

lac coo
#19757
Én az uszkálós barlang után hagytam abba, mikor abból állt a "nextggame" , hogy egy nagy kék izé kis kék izéket dobált le, majd mikor megöltem õket akkor ismét......Egy az egyben C64 tojásbenyûjtõs érzésem lett 😊)))))
Ment is a kukába 😊))) .....Ha nem lenne a brutál garfja, két hónap múlva senki nem emlékezne erre a játékra , a középmezõnybe is alig férne be .....Nálam a grafika másodlagos, elsõsorban játsazani akarok, szóval én sehol nem jegyzem a Crysis-t .

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

#19756
Az a kedvenc palyam. :-)
Punker
#19755
mikor a kikötõben a társad felmegy a darura hogy majd segít, azt csak nézelõdik jó hogy rá nem gyújt amíg téged szarrá lõnek akkor már kezdett felhergelni ......

A Föld IQ szintje állandó, csak mi vagyunk egyre többen \"Tanulok, mert egy idő után a tanulásba fektetett munkám meghozza a gyümölcsét, és mint tudjuk a gyümölcsből pálinkát lehet főzni!\"

lac coo
#19754
Egyetértek veled.
Valaki írta nem rég, hogy mi újat lehetne kitalálni egy FPS-ben..... Hát ha egy sci-fi témajúban sem tudnak , akkor vissza kéne adni az ipart !

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

#19753
Nalam a banyaig 9/10 a banya utan 6/10.
Punker
#19752
na szal a véleményem játék élmény:
a bányáig: 6,5/10
a bánya után: 3/10



lehet hogy szebb mint a CoD4 de a történet nagyon gyenge így......

A Föld IQ szintje állandó, csak mi vagyunk egyre többen \"Tanulok, mert egy idő után a tanulásba fektetett munkám meghozza a gyümölcsét, és mint tudjuk a gyümölcsből pálinkát lehet főzni!\"

Tigristank
#19751
Nincs sajnos.

Szerencsés élet az, ha a bor amit iszogatsz, öregebb, mint a csaj, akit kúrogatsz. :D You buy a Ferrari, when you want to be somebody. You buy a Lamborghini, when you are somebody.

grebber
#19750
Multiba akkor dx9-be semmi fadöntés napszakváltozás?

Next PC upgrade: 2022

Tigristank
#19749
Inkább gyere multizni. 😄

Szerencsés élet az, ha a bor amit iszogatsz, öregebb, mint a csaj, akit kúrogatsz. :D You buy a Ferrari, when you want to be somebody. You buy a Lamborghini, when you are somebody.

#19748
Na talan en ujat mondtam. :-P
#19747
Az E6600asod 64 bites, ennyit segitek. :-)
KILLER2
#19746
Azaz 64 bites kéne, de most vettem a procit, nem akarom cserélni. Nem mondtáln újat.

Töltsük le az internetet!

KILLER2
#19745
Tudom, de nem akarok új proceszort venni.

Töltsük le az internetet!

Tomsteel
#19744
én ezt csak érdekességnek szántam, hogy legalább 5 embertõl hallottam már, hogy ha vége van törlöm le a *****....szóval érted.

.: SUZUKI heart, GTi mind :.

Mr Bishop
#19743
Mellesleg, rohadtul tudnám értékelni, ha át tudnám menteni a Crysisba a Doom3-ból a BFG-t <#vigyor3> !
Az kellene a népnek <#puszi>.........

Intel Core 2 Duo E6550 @ 2,33GHz, NVidia GeForce 8800 GT, 2 GB RAM

Punker
#19742
mivel CoD4 most jött ki elötte ahoz hasonlítom, ott feladatok voltak üldözd idõre stb, itt meg? a nagy robot után jön még nagyobb? hát már bocs de ez engem nem szórakoztat jelenleg, kb 10 évvel ezelött voltak ilyen játék megoldások.....

A Föld IQ szintje állandó, csak mi vagyunk egyre többen \"Tanulok, mert egy idő után a tanulásba fektetett munkám meghozza a gyümölcsét, és mint tudjuk a gyümölcsből pálinkát lehet főzni!\"

Mr Bishop
#19741
Jobb a Call of Duty 4, ja !
De sírógörcsöt kapok, ha lövés közben megáll a kép és a hó a halott pofámba esik, miközben a ködös süvítõ szélben felettem röpködnek azok a csili-vili lények.

Intel Core 2 Duo E6550 @ 2,33GHz, NVidia GeForce 8800 GT, 2 GB RAM

Tomsteel
#19740
*nem

.: SUZUKI heart, GTi mind :.

Tomsteel
#19739
azért nem semmi, hog enm te vagy az elsõ aki így fejezi be a játékot...hmmmmm

.: SUZUKI heart, GTi mind :.

Punker
#19738
igen? hanyas gomb? 😊


A Föld IQ szintje állandó, csak mi vagyunk egyre többen \"Tanulok, mert egy idő után a tanulásba fektetett munkám meghozza a gyümölcsét, és mint tudjuk a gyümölcsből pálinkát lehet főzni!\"

Tomsteel
#19737
egy laza délután alatt csak kidobnak abból a rohadt gépbõl nem? hááá minek itt fejleszteni....<#banplz><#banplz>

.: SUZUKI heart, GTi mind :.