31662
CRYSIS
  • GazCamp3r
    #22417
    jóval az ultra fölött lenne a 2 gt... olyan 40 %-kal legalább
  • gduck
    #22416
    Pénzkidobás!
  • Viktor9202
    #22415
    gondolkodok rajta hogy megduplázom a GT-t, húzva kb ez a 2 valahl megközelíti az ultrát. Vélemény?
  • GazCamp3r
    #22414
    nem mondasz hülyeséget :)

    nekem a két gts, ami kb egy szinten van az ultrával, SŐT, nem 30%-kal gyorsabb, hanem van ahol 70
  • Viktor9202
    #22413
    Hát nem tudom lehet hülyeséget mondok, de én ezt a 30%-ot én keveslem az Ultrához képest:S
  • gduck
    #22412
    Utólag is bocsi az offért, tudom ez nem hardver topic (de a Crysis miatt picit az)

    INNEN
  • GazCamp3r
    #22411
    ezt honnan szedted? akkora kamu. Nem fog kiadni az nvidia 8800 gpu-bol dupla kártyát... tudják ők is, hogy fölösleges :)
  • gduck
    #22410
    Jah, ha veszel egy ilyen kártyát (GeForce 9800GX2):





    2db 65nm GeForce 8800 GPU van benne! Sima 8800SLI egy kártyába rakva! Állítólag 30%-al gyorsabb mint a 8800ULTRA! Szégyen :(((

  • BIZ0906
    #22409
    Most nézegettem a Predatoros filmeket, hát nem kis koppintás de marha jól megvan csinálva ez a game :)
  • G18XM8
    #22408
    Mondjuk a legelső videó amit a Crysisről láttam az is kicsit erősen túlzott volt a valósághoz képest, de hát ez a reklám.
  • G18XM8
    #22407
    Hát ha tényleg ilyen lesz a grafikája ahogy ezen a videón bőven lehagyja a Crysist minden tekintetből. A Crysisnak tényleg csak a speckó ruha miatt jó a hangulata, ha az nem lenne sz*rt sem érne a játék.
  • soo277
    #22406
    Nagyot segíteté DANKE
  • mikrofonhead
    #22405
    EZ itt nem a FAR CRY 2 fórum.fc 2 még nincs de már istenítitek egyetlen egy videó alapján.Kicsit naívak vagytok, nem?...

    Továbbra is EZ nem a FAR CRY 2 fórum....
  • BaliBoy
    #22404
    Hát ez is egy vélemény. :)

    Én spec még mindíg elfogadhatóbbnak tartom a medkit-et, mint a kötszertől való hirtelen gyógyulást. Csak azért írom ezt mert fejlesztők által kitett "gyógyulós" videóban még csak arról van szó, hogy kihúzgálod magadból a repeszeket meg töltényeket és már meg is gyógyultál. Ha ez pihenéssel lesz egybe kötve akkor ok (bár ezek a vándorlások, várakozások meg fogják törni egy FPS-től elvárható pörgőséget).
    Ez a malária dolog is sántít. Úgy teszik nehézzé a dolgot, hogy a játékost "bénítják" meg? Pl. néha nem jól lát főhősünk akkor a félmonitorról eltünik a kép?!

    Viszont az időjárása nagyon pompázatos lesz. (ebből is látszik, hogy hosszú játékmenetet terveznek)

  • G18XM8
    #22403
    Olvasd el a readme-t lehet hogy a Crysis nem támogatja a 64 bites xp-t.
  • soo277
    #22402
    Szasztok
    Had kérdezzek tölletek valamit?
    Eddig 32 bites xp használtam simán elindult vele a game
    felraktam a 64 bites xp-t minden marha gutos de a Crysis az istenér nem akar elindulni
    valaki HELP.:!!! THX elöre
  • mama2
    #22401
    Sikerált elindítanom a physis mappot. Hát qva nagy:D. Katonákkal szórakozok mindig. Bár vannak bugok is. Például:Közepesre állítottam a textúrákat, erre eétünt az egész pálya, a hordók láthatatatlanok lettek satöbbi. Meg van olyain is, hogy lövöm a ládát, szétcsúszik,esik lefele, de az egyik fele az égbe marad:P. De attol függetlenül jó muri:D.
  • mikiking
    #22400
    Úgy látszik a Fc 2 legaláb bfog menni max grafikán... hah
  • Balumann
    #22399
    Én sose tartottam jónak a medikiteket, élet feltöltőket, ahogy az ilyen csíkkal mutatott életet sem. Rendben van h nem tudod mi van a medikitbe, de akármi lehet, nem fogsz tőle egy tizedmásodperc alatt meggyógyulni :) Ráadásul általába lehet sejteni mi van medikitekbe. De most meg van egy olyan, hogy nem lehet a vörös keresztet belerakni a játékokba, ha jóltudom.

    A Crysis 2 megvalósításban közelebb van szerintem a realisztikához, h végre pihenéssel gyógyul, és ellátja a sebeket, stb, nekem tetszik az ötlet. Ráadásul változatosak lesznek az ellenségek, fegyverek.
    A GTA szerű szabadságnak őszintén szólva én se örülök, én jobban kedvelem a lineáris játékmenetet, de a GTA-t szerettem végülis. És lehet h így jóval hosszabb, szabadabb játékot fogunk kapni, ami szórakoztató lesz.

    A szörnyekkel kapcsolatban, én nagyon örülök h nem lesznek.Én sokkal jobban szeretem az olyanokat amikbe emberek a célpontok és nem értelmetlen kitalált lények. Szerintem azért még lehet bőven kitalálni dolgokat, h érdekesebb legyen az emberek elleni harc. Far Cry 2-ben például maláriában szenved a főhős, sztem érdekes lesz.

    Az eddig infók alapján nekem jónak tűnik, kérdés h hogyan sikerül megvalósítaniuk.
  • BaliBoy
    #22398
    Tudtam, hogy bele kellett vona ezt is írni: Csakhogy a medkit lehet annyival futurisztikus, hogy nem tudod mi a tartalma. Meggyógyulsz és kész. De a kötözés, amit nap mint nap alkalmaznak a valóságban is - tehát van vele akár saját tapasztalat is... szóval nehéz attól elvonatkoztatni, hogy ez mekkora hülyeség. A medkit viszont abból a szempontból jobb, hogy nem tudod mi van benne mitahogy már írtam. Csak medkit, és viszlát. A Crysis ugyanezen szempontból jó mert rajtad van egy ruha ami nem tudod, hogy hogy működik. Csak meggyógyít és kész. Ettől lesz futurisztikus és ezért nem lehet belekötni. Remélem vágod a lényeget.
  • grebber
    #22397
    Lol nevicceljél már: "Nem túl realisztikus, mert ugyebár attól, hogy bekötözöl egy lőtt sebet még nem gyógyulsz meg" Mert a medkittől egyből beforr a lőtt sem emg elmulik a fájdalom ne hülyeskedjél már.

    Crysisba is miért lett nanoruha? Azért hogy valamiben különbözzön a szokásos FPS-től.
    Itt is azért lesz más a gyógyulási mód ne kelljen medkitekért futkosni.

    Amúgy meg az sem realisztikus hogy belelő a lőszeresládába és elkezdenek elsülni a gólyok.

    Egy játék nem igazán lesz realisztikus.Max 50 év múlva esetleg.
  • BaliBoy
    #22396
    OFF:

    Én nem várok túl sokat ettől a játéktól. Ilyen Far Cry bőrbe bújtatott Fallout érzésem van a post apocalyptikus környezet nélkül. (városok közötti vándorlás, bandázás, különféle minőségű fegyverek, "lepusztult terep") Nekem nem tetszik, hogy nem lesznek benne szörnyek. Tizen vhány éve vagyok gépközelben és halálra unom már az emberi ellenfeleket. Nekem a Far Cry-ban nagyon tetszettek pl. az ugrálós szörnyecskék, akik akár több méterről is veszélyes ellenfelek voltak, főleg magasabb nehézségi fokoknál. Szóval az a baj, hogy az emberi ellenfeleknek nem tudnak már újat kitalálni, hogy érdekes legyen. Elbújnak a fedezékbe max, vagy rájuk adnak vmi "páncélt" és akkor lőheti az ember ítélet napig... de semmi különleges mozgás, hogy nehéz legyen célba venni, stb. Szóval az FC 2 ellenségeket nézve nem lesz egy nagy durranás. A fegyverek megint csak átlagosak lesznek. Bár azért az tetszik, hogy különböző állapotúak lesznek. Ezen felül nem lehet többet várni azon kívül, hogy megváltoztatják a fegyver kinézetét, de semmi változás nem lesz a fegyverek között. Mivel az első pályán gyenge ellenfelekhez nem fognak nagypapát adni, hogy 3 mp alat le lehessen szedni mindenkit, az utolsó páylán meg hiába adják, hogyha ugyanazt az érzést fogja kellteni mint az első pályán a kispisztoly a gyenge ellenfelek ellen. Persze a valóságben nagyon nem mind1, hogy milyen fegyvert fog az ember a kezébe, de ezt a játékban nem tudják visszaadni. Szóval én nagyon hiányolni fogom a future fegyvereket. Bár az némileg biztató, hogy kisbarátunk a videóban 30 (ha nem 13-at mond) fegyver lesz. Csak ez a 30 80%-ban nehogy lestrapált fegyver legyen. Viszont a lángszóró biztos nagyon ütős lesz, már csak a 20 perces vidi alapján is. Viszont ez az öngyógyításos dolog megint csak... hát na. Nem túl realisztikus, mert ugyebár attól, hogy bekötözöl egy lőtt sebet még nem gyógyulsz meg. A várakozásos dolog meg... hát... kérdés, hogy oldják meg. Ha mondjuk úgy mint a Falloutba annó, akkor az ugyan realisztikus lehet. De akkor meg azért lesz uncsi mert még med packot sem kell keresni a gyógyuláshoz. Ez akkor lenne jó, ha mittomén ha már úgyis szabadon mászkálós lesz a dolog és lesznek városok, falvak, akkor egy-egy nagyobb sérülés után be kelljen térni vmi korházba, vagy ilyesmi. És a korházig tartó út még külön izgis lehet. De ez a kombinált fogóval gyógyítom magam dolog elég szánalmas. Ennél a med pack is jobb, mégha az ugyanúgy nem realisztikus, legalább futurisztikusnak mondható és kitudja, hogy mi van benne.
    Grafikában biztos hozni fogják az elvárhatót. Biztos szépen megcsinálják az időjárást is. Tényleg nagyon szép ahogy a szél borzolja a tájat és ahogy viszi a tüzet. Azt viszont megint talány, hogy mennyire lesz érdekes kopár szavannán mászkálni.

    Bocsi, kicsit hosszúra sikeredett. Nem akartam ilyen hosszúnak írni, csak közben jöttek a gondolatok. :)
  • JaSoN HuNTeR #22395
    valahogy belehet állitani magyara a játékot?
  • JaSoN HuNTeR #22394
    Srácok demoba én olyan bugokat találtam hogy pl: lelövöm az ellent és utána nyög :D Akkorát röhögtem :D
  • Balumann
    #22393
    Nagyon is remélem h végre a játék kerül előtérbe nem a grafika.
  • lac coo
    #22392
    Cryrngine-t vitte magával a Crytek, azzal ilyen dolgokat nem igen lehet csinálni ....Már így annyira tepakolták minden félével, hogy bugzik benne minden, behal a motor a fizika alatt pl ....

    De az 4-év is kicsit vakításnak hangzik szerintem ...Grafika terén lehet elmarad az FC2, de aki látta a videokat, az tudja hogy minde más területen veri ...
  • priluki
    #22391
    "BŐVEN 2007 ÉV JÁTÉKA" ahhha az eladási statisztika pont ezt mutatja:DDD
  • NeBby
    #22390
    Az UbiSoftot nem úgy ismerem.... (bár énse nagyon hiszem , hogy ennyi idő alatt sokkal ütősebbet csinálnának , mint a Crytek 4 év alatt...)
    A videóba amúgy mondja a faszi , hogy csaináltak neki külön enginet is (far cry 2 nek) És videók alapján is bennevannak azok a dolgok amik le vannak írva... (amit a 25 perces vidibe lehet látni)
  • Shep
    #22389
    Kár, hogy a fele nem fog megvalósulni annak amit ígérnek, hány játék igért már mindenre kiterjedő részletességet, szuper AI-t, élethű környezetet stb.? Hányban valósították meg? A választ mindenki tudja. Ettől függetlenül várom, bár ez a GTA klón dolog nekem nem tetszik.
  • kifli
    #22388
    Meg hogy igazábol 1 lkamera képét látjuk amit 1 szegény afrikai gyerek tart és ha nyomod a gombokat akkor árammal sokkolod és úgy irányítod.
    Ha valaki nem tud perfekt angolul az webforditas.hu-val fordíja le
  • Szasza20
    #22387
    DirectX 22.5b!? Hát ez még odébb lesz!
  • kifli
    #22386
    EZ vicces legfőképp a grafika rész és a gépigény :D
  • kifli
    #22385
    Hááát vannak bene jó dolgok csak nehogy tulbonyolodjon :S meg stalkerhez hasonlóan 10 percet kell menni egy küldiért akkor kicsit unalmas lesz. Remélem nem így lesz. Amúgy meg nekem az jött le hogy hosszú lesz ha beépülni lehet meg bandákba belépni haverkodni. Én még nem tudom mit gondoljak róla egyenlőre. De majdmeglátjuk. Szerintem ez inkább majd a crysis 2-nek lessz ellenfele ami ánlítólag "fotorealisztikus" lesz majd.
  • Balumann
    #22384
    Azta, nah ez tényleg durva. Ha tényleg így lesz, és a játék szép lesz kicsit gyengébb gépeken is, jól is fog futni, akkor az tényleg tarolni fog ^^
  • kifli
    #22383
    Én a legjobb multi játékok közül nem hagynám ki a gears of wart sem és főleg nem hagynám ki a counter striket: source-ot sem ami ugye csak multiba megy és szerintem elég jó is. És hát fizikája jobb mint bármejik játéké szerintem (2-3 éves motorral). És ahhoz képest hogy gta nem multira készült az is jó multiban.
  • NeBby
    #22382
    Kicsit OFF , de ha ez igaz , amit írtak , akkor Crytek nagyon elbújhat!
    Sztem olvassátok el végig , iszonyat durva , hogy mi mindenre figyeltek!
    Far Cry 2 - részletes cikk!
  • Balumann
    #22381
    Voltunk többen is mint 5 azért... ^^
  • Balumann
    #22380
    Sztem azt nem fikázza senki, sok játék példát vehetne singleplayer terén. Multiban viszont inkább UT hangulatom van benne, gránátvetővel ugrálózás meg ilyenek. Kicsi módosítással tényleg multiban is verhetetlen játékot lehetett volna csinálni, legalábbis szerintem (ugrás ki - csak felmászni dolgokra, hasalás-gugolás lassítás, játékmenet lassítás, stb.)
  • GazCamp3r
    #22379
    jah, közelében sincs a crysis grafikájához.... :)
  • GazCamp3r
    #22378
    nem is értem hogy MERTEK crysis multit a szátokra venni ugy hogy nem is játszottál a teljessel? A hamachin összejövő 5 emberes PS mod valoszinüleg nem lesz tul eredményes... borzasztó hülye emberek vannak itt... menj fel a crysis.hu TS-ére + egy eredeti crysis, és egy 30 fős szerver úgy, hogy közben ts-en csak 5-en vagytok együtt, és együtt mozogtok, hihetetlen nagy feeling... cod4 multirol én soha egy szót nem ejtettem. nem szidtam, nem ajnároztam, nem véletlenül. Mivel nem probáltam és ha probálnám is haverokkal hamachin, az sem olyan, mintha eredetivel játszol, szal akkor sem lenne jogom, hogy szidjam, avagy istenitem, ugyanigy ahogy nektek sincs. Szal sztem az beszéljen multirol, aki játszott is vele rendesen.