31662
CRYSIS
  • grebber
    #22701
    Nvidia 169.28 béta driver

    Lost Word Returns mod

  • bertino
    #22700
    mé kellett elmondani neki ? :C
  • BaliBoy
    #22699
    Én már nem emlékszem, de ott van a bannerban a végigjátszás, ráadásul magyarul!
  • sanyesz091
    #22698
    valaki írja le léci nekem pontosan hogy hol van az a fegyó és hogy kel használi
  • bacsobalint
    #22697
    ha jól értelmeztem ahozzászólásotokat akkor ti már átvitétek azt amikor rád omllik a hegy:D:D
    lécc azt mondjátok már meg h kell áttvinni mert az után mikor azt mondja h "ez a mélység"az után nem tom árvinni:Saz a második ellenörző pont
  • GazCamp3r
    #22696
  • bacsobalint
    #22695
    valaki pls
    hogy kell kijutnii mikor leomlik a hegy a másoddik ellenörzőpont után???
  • Scrat
    #22694
    Köszi a segítséget, sikerült kinyerni a CDkey-t!!!

    Üdv.
  • sanyesz091
    #22693
    Vagy ez a TAC rakétavető lenne? mert ha igen akor viszont azt nemtudom hogy hogyan kell bemérni!
  • sanyesz091
    #22692
    Ha megtenné valaki és kűldene egy képet mert nemtalálom :(
  • tugyiti
    #22691
    tac vető tartóba melletted
  • sanyesz091
    #22690
    Hol találom a TAC vetőt?????
  • Scrat
    #22689
    Köszi. Registry-hez nem nagyon értek, de talán boldogulok. Megnézem!

    gduck: a tokja már másnap nem volt meg! :-P
    ezért írtam fel a CDkey-t, de sajna az sincs meg! :-(

    Nem baj tanultam belőle, legközelebb Pendrive, HDD... digitálisan rögzítjük!
    Azt nehezebben kavarja el a töki! :-P
  • grayfox
    #22688
    Sztem semmi bunkó nem volt a hozzászólásomban az itteni viszonyokhoz képest :)

    Én csak rühellem ha valaki lusta használni a googlet...

    HKEY_LOCAL_MACHINE
    Software/Electronic Arts/Electronic Arts/Crysis/ergc
  • gduck
    #22687
    Jah, a felett elsiklottam :) Nekem EADownload verzióm van, a cd-keyt e-mailban kaptam :)
    Amúgy ha emlékeim nem csalnak, akkor a registry-ben van letárolva. ha valami "crysis" gép közelében van, megnézhetné ;)

    Itt nézzed meg: HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Wow6432Node\Electronic Arts\Electronic Arts\Crysis\ergc
    LINK
  • GazCamp3r
    #22686
    ha fennt van a játék a jó szériállal, akkor a registry-be tuti le van rögzítve valahol, mivel mindig leellenörzi multizáskor. start menü-->futtatás-->regedit

    azon belül pedig vhogy keress rá a crysisra, vagy google-ba keress rá, h merre lehet. De elvileg ott van :)
  • GazCamp3r
    #22685
    egyébként tényleg elég gáz a hozzáállásotok...

    anno hallottam, h az SG-n milyen szemetek vannak, de nem hittem el. Most hogy nézem, h hogy reagáltok egy ember kérdésére, szánalmas.
  • GazCamp3r
    #22684
    most mondta, h elkavarta...
  • gduck
    #22683
    Esetleg meg kellene nézni a tokot
  • Scrat
    #22682
    Miért is nem vagyok meglepve! Aztán ki vagy Te hogy az ellenkezőjét állítod?
    Biztos a haver CDkey-ét akarom lenyulni. LÁMA!
    Persze, csak erről lehet szó...

    Köszönöm a segítőkész hozzászólásokat!

    Van öcsém, van Crysis-em és újra kellene rakni a gépet, de addig nem merek nekiállni amíg nincs meg a CDkey vagy így vagy úgy!
  • grayfox
    #22681
    Se öcséd, se eredeti crysisod :P
  • Narxis
    #22680
    LOL
  • Casseus
    #22679
    miért akarod ellopni a haverod cdkey-ét?
  • Scrat
    #22678
    Sziasztok!
    Segítségre lenne szükségem: megvan a Crysis EREDETIBEN, de sikerült öcsémnek elkavarnia a CDkey-t.
    Kitudom nyerni a gépemen lévő telepített játékból a CDkey-t???
    Fontos lenne!
    Előre is köszi aki tud segíteni!

    üdv.
  • priluki
    #22677
    Na ezaz mondasz valamit :D
  • kirol
    #22676
    Na eljutottam a tankos részhez. Itt tetszett, hogy végre jött egy kis változatosság.
    Viszont, amikor leomlott a hegy, az valami ultragagyi volt, az óriási rögök, mintha a felfelé áramló enyhe légáramlatokkal közdött volna, és csak nagy nehézségek áraj engedelmeskedett a gravitációnak azt is elég szánalmas kinézettel.

    Amúgy jó ez a része, tetszett.
  • rvn
    #22675
    ÜDv! Feltettem a patchet és az ai által irányitott dolgok nem mozdulnak meg...:S Megoldás? Vagy azért van mert nem eredeti és keressek jobb cracket?
  • kokos
    #22674
    Hali!Végigjátszotam a crysist 2x!Most ki akarom probálni a csalásokat amik vannak hozzá.Párat letöltöttem de nem működnek.Valakinek van ötlete,tapasztalata ez ügyben!Jó lenne egy fegyver csalás is,meg a tac gunnal is jó lenne szaladgálni.Köszi!
  • lac coo
    #22673
    Gondolom soha életében nem látta a Valve folyamatosan frissített, játékosoktól kért adatok alapján összeállított táblázatot , milyen pc van ma a játékosok tulajdonában .

    Érdemes utána nézni .....hol is lesz itt 70% közepes beállításon ???.

    És így megkérdezném tőle, hogy a low beállítással kaptt Doom1-es grafikához mi a fenéért kell erős gép ? :))))

    Gondolom ég a ház ...
  • Balumann
    #22672
    jah, jobban akad ^^
  • Dante73
    #22671
    Azért irtam, hogy nagyjából, mert tudom. (zárójeles rész)
    Viszont Vista alatt jobb a dx10.

    Dante.
  • bacsobalint
    #22670
    szevasztok
    segitségre lenne szükségem!
    amikor a bánya rám omlik és ki kell menekülnöm mit kell csinálni a második ellenörzőpont után mert nem tom h kell továbbmenni:S:S
    lécci segitsetek

    lécci segitség!!:D
  • GazCamp3r
    #22669
    amugy banerbe lehetne kirakni, h megjelent a patch, meg linket esetleg...
  • bertino
    #22668
    Cevat Yerli véleménye a Crysis gépigényéről
  • gduck
    #22667
    Grat a karihoz (nem csoda, ég és föld a két kari) :D
  • bacsobalint
    #22666
    szevasztok
    segitségre lenne szükségem!
    amikor a bánya rám omlik és ki kell menekülnöm mit kell csinálni a második ellenörzőpont után mert nem tom h kell továbbmenni:S:S
    lécci segitsetek
  • bertino
    #22665
    fuh, most szereztem be ma én is egy 8800GTt
    hát ég és föld a különbség a régi 7600GThez képest...
  • Skyline
    #22664
    Tényleg jópofa pont az übergagyi sérülésmodell volt az egyik ok amiért félretettem a játékot és patchre várok...
  • GazCamp3r
    #22663
    probáljatok ki egy tök jó dolgot: odamentek a gépágyuban csücsülő koreai elé cloak módban, h ne vegyen észre, és közvetlen közelről scar-ral, vagy vmi géppityuval arcon lőni... nem sisakon, arcon... leesik a sisakja, felnyög, és nézi, h wtf :D:D:D:D
  • BlitzFiles
    #22662
    :)

    De az altalad emlitett helyen nem lehet hentelni, meg cyber-puskaval ufokra vadaszni

    A tobbi ponttal tokeletesen egyetertek