CRYSIS

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

#20444
na sikerült végigvinnem jeee
remélem 2008-ban kijön a folytatás a sztori hatalmasan jó PRÓFÉTA ÉL<#hehe>

#20443
Hogy lehet Hamachi-val multiba jáccani?
#20442
f@szt jöttél rá... én segítettem xD

ASRock Z77 eXtreme4 | Intel i7 2600K @ 4500Mhz | EVGA GeForce GTX670 FTW | 2x4Gb G.Skill Sniper @ 2000mhz | Samsung 830

#20441
Már rájöttem xD.Kössz.

Asus p5B ,C2D E4300@ 3.0ghz , 2gb kingmax 800mhz,Galaxy 8800GT 512mb PS3 ID_USA: b4n4n0x_xVcL PS3 ID_EU:mrbananox007

grebber
#20440
Még szép!

Next PC upgrade: 2022

fsgh
#20439
eredeti játékod van?

FORZA INTERNAZIONALE! IO SONO INTERISTA! Campione d\'Italia:INTERNAZIONALE 17!!!

grebber
#20438
Huhu most voltam egy szerveren 32-esen mindenki mindeki ellen!
Bele kellett szoknom de vége fele már kezdtem belejönni.

Elösször amikor becsatlakoztam szinte mocanni sem tudtam 2-bõl 2 egybõl halál 😄
Aztán végén feljöttem 13. helyre!

Next PC upgrade: 2022

NeBby
#20437
Ezen a mapon multizunk , ha valaki akar , jöjjön a 2es szobába (csináltam 2 helyet még)!

Starcraft2 e-mail: [email protected]

grebber
#20436
Azt amit ugatnak!
Lekell nyomni a rudakat.Maximum power modba.
Egyszerre csak 1-et azt gyorsan kimész visszatöltödsz megint 1-et ki ,mertha nem hamar meghalsz!

Next PC upgrade: 2022

fsgh
#20435
max erõre kapcsolj és ugy nyomd meg a use-t😉

FORZA INTERNAZIONALE! IO SONO INTERISTA! Campione d\'Italia:INTERNAZIONALE 17!!!

#20434
ITt mi a lóherécskét kell csinálni MERT MÁR ideges vagYOOOOK

Asus p5B ,C2D E4300@ 3.0ghz , 2gb kingmax 800mhz,Galaxy 8800GT 512mb PS3 ID_USA: b4n4n0x_xVcL PS3 ID_EU:mrbananox007

#20433
😄 elvileg 2006 volt a crysis megjelenése xD akkor a patch 2008 2. negyedévében várható <#vigyor1>

ASRock Z77 eXtreme4 | Intel i7 2600K @ 4500Mhz | EVGA GeForce GTX670 FTW | 2x4Gb G.Skill Sniper @ 2000mhz | Samsung 830

lac coo
#20432
Dehogy, Cod4megjelenés óta vezeti a bolti eladásokat, ez 2 hét alatt 6. helyre esett vissza .

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

gduck
#20431
hónap közepére ígérték, többet nem tudni

PC || MS 360-as és XOX doboz || XBOXLive: gduckHUN

Doom 4
#20430
én mindj fent leszek csak edzésem vólt

"...közösség elleni izgatás, már lassan minden nyelvbotlás..."

fsgh
#20429
ilyen nincs minden hétköznap este ott rohad mindeki a Cysis elõtt...így péntek este hogy holnap nem kell sehova se menni korán én is ráérnék egy picit erre senki incs fent...:@@@@

FORZA INTERNAZIONALE! IO SONO INTERISTA! Campione d\'Italia:INTERNAZIONALE 17!!!

#20428
na de mikor? -.-

ASRock Z77 eXtreme4 | Intel i7 2600K @ 4500Mhz | EVGA GeForce GTX670 FTW | 2x4Gb G.Skill Sniper @ 2000mhz | Samsung 830

#20427
Nemlehet h azért csökkennek az eladások amiért mindené csökken(zene, játék, DVD...)
Sztem inkább mindenki letölti.....<#bohoc>

ASROCK,PIV 3.02Ghz,NVIDIA Gainward Bliss 7600GS 256MB,1024MB Kingmax ram(633Mhz),Samsung 250GB,Samsung writemaster DVD-RW

#20426
Help PLZ vagyok 1 nagy teremben es nem találok ki belöle.
beusztam valahova de az nem vezet semere.
grebber
#20425
Én nem jövök rá.Nagyon király a game nemtudom megunni!

Next PC upgrade: 2022

lac coo
#20424
Na , most éppen a patch-eben bíztok, hogy sokkal gyorsabb lesz ? 😄DD
Utána mi jön ...?

De lassan mindenki rájön, hogy ez nagy rakás semmi, az eladások rohamosan csökkennek, holott egy ilyen volumenû játéknak hónapokig vezetnie kéne azt (pl COD4, SIMS stb ...) .....

De legalább a sok láma a világon erõsen fellendítette az NV ,ntel bevételeit 😊)))

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

Balumann
#20423
mármint ez nem neked szólt, hanem annak aki írta h még nem támogat SLI-t

Balumann
#20422
Hogyha 8800 GTX-el nem megy maxon, és nem támogat SLI -t se akkor mi a francra optimalizálták a játékot? Ráadásul pont ez nem támogat, aminek pont az a célja hogy vegyék meg az újabb kártyákat. Ez vicces.

gduck
#20421
Elméletileg majd a patch javít rajta vmit (Increased SLI performance in Crysis)...

PC || MS 360-as és XOX doboz || XBOXLive: gduckHUN

grebber
#20420
Amikor ez a lény feltünik elugatják löjjed ki rajta a 4 lövegtornyot.Maj ismét elugatják hogy lödd ki a két kezét de arról elõbb le kell venniük a pajzsot majd csak utánna tudod lelöni és ugyanezt a másik karral is.
Semmi nehéz nincs benne mert magyar is mondják is.

Next PC upgrade: 2022

#20419

itt járok!
nem tudok tovább jutni,mert nem tom hogy kell használni a TAC fegyvert
help plz

thx

#20418
sss
itt járok

Prince of Máté
#20417
Hát igen, ezzel a videókártya túlmelegedés gonddal én is szívtam, még hozzá nem is kicsit...
Nyáron a GPU netezés közben 75 fokos volt, játék közben 120, de villogott a kép, és csipogott a gép is hogy álljak le....
Amióta felraktam rá egy király Zalman hûtést, játék közben max 70 fokos!

#20416
tudom
de amikor mongyák ránézek vele a nagy robotra és semmi
nem célozza be

grebber
#20415
Pedig eléggé szájbarágosan elmondják mikor kell használni.

Next PC upgrade: 2022

#20414
hi
biztos kérdezték már de hogy lehet a TAC nevû fegyvert használni?
mert mondja a csaj meg a pali is hogy azt használjam de nem tom hogy kell
help plz vki

#20413
Áh LoL<#idiota>

Asus p5B ,C2D E4300@ 3.0ghz , 2gb kingmax 800mhz,Galaxy 8800GT 512mb PS3 ID_USA: b4n4n0x_xVcL PS3 ID_EU:mrbananox007

MaSzKa
#20412
én majd lesz idõm meg nézem hogy fut

_______ Verein für Raumschiffahrt - Wernher von Braun _______

Tomsteel
#20411
én teljes mértékben megértelek, csak olyan fura, hogy én 800x600-ban örülök mediumon 14 fps-nek 😊 csííz

.: SUZUKI heart, GTi mind :.

grebber
#20410
Továbbra is érdekel hogy a #20387-be linkelt cápa mod müködik-e valakinél?

Next PC upgrade: 2022

HAF Rigel
#20409
Tegnap végigtoltam , szépen komotosan , Wow raidek és ps3 mellet volt hogy napokig nem inditottam el .
Ami nagyon nem tetszik az az optimalizálatlansága , simán játszok High felbontásban , pályákat amikor egyszer csak 15 fpsre esik vissza , minden ok nélkül , meg az átvezetõ animációban akad a game ? 😊😊
Itt érzem az EA hátrányát , biztos õk erõltették hogy ki kell adni karácsony elött , mert most nagyon az az érzésem hogy félkész játékot vettem , nincs optiamlizálva , és bug hegyek vannak benne. Pl amitöl tegnap megörültem , megy a végsõ csata , és töbször meghalok azért mert leesek a fedélzetrõl , de nem a szélén hanem valami láthatatlan jukba egészen a hajó alá ahol meghalok . és nem egyszer történt hanem vagy 10 szer .
Viszont nekem a hangulata nagyon bejött egyedül az idegen ürhajóban lévõ rész nem tetszett a többi nagyon rendben volt . A sziget és az anyahajó is nagyon hangulatos volt . igy jónak értékelem a játékot ,de nem kivállonak . sajnos kellet volna neki egy 3 honap optimalizáció és bug írtás .

http://card.mmos.com/psn/profile/ri/g/Rigel77/card.png

grebber
#20408
w77d
#20407
remélem abban a nem sli- géppel rendelkezõknek is lessz teljesítményjavulás (bár ha isten is úgyakarja karácsonykor már én is sli-be nyomom)

grebber
#20406
Várjad meg az elsõ patchet mivel csak abban lesz sli és 4 magos proci támogatás!

Next PC upgrade: 2022

Narxis
#20405
Nagyon egyetértek a mondandód elsõ felével.Azonban én megtartom a játékot, mert 1 éven belül biztos lesz egy olyan gépem ami MOST überbrutálnak számít, azon meg nekem nem kell a full max. grafika.

Értem én, csak leszarom. :) Nem kell válaszolnod, igazam van.

#20404
mostmár legalább minden gamet tudsz nyomni max AA-n
w77d
#20403
az biztos, hogy a játékélmény hiányán kívül a durva optimalizálatlanság jellemzi ezt a játékot! az elfogadhatatlan, hogy nincs olyan gép amin maxon menne!

#20402
Omg ....
Mindenböl a lehetö legjobbat vetted , én a helyedbe ugy ahogy van fognám azt a kibebaszott crysist és összetörném vagy még azt a particiot is leformáznám amin az isoja van .... az tuti hogy félresöpörném ....
Amugy már megtettem csak Offolgatok itt 😄
#20401
Relic nevû pályán folyó mellett felmentem be a kis faluba, és ott igen, ennyi fps 😊 Mindjárt szedem szét, veszem ki a kártyát, utazok Frankfurtba, és tolom fel a Yerli seggébe a kártyákat 😊

ASRock Z77 eXtreme4 | Intel i7 2600K @ 4500Mhz | EVGA GeForce GTX670 FTW | 2x4Gb G.Skill Sniper @ 2000mhz | Samsung 830

#20400
Hát igen igen..már msn en is megmondtam..de ide is beírom hogy hülye voltál Crysis miatt fejleszteni.És ezt az EA is nagyon jól tutta hogy ,,úgyis midenki elrohan a boltba gépet venni'' és ezzel el is érték a céljukat,nem egyszer hallottam már azt a gyönyörû mondatot hogy emiatt játék miatt vettem a gépem.És elég gyakran fordul elõ az hogy GÉPET VESZEK JÁTÉKHOZ és nem játékot a géphez,és hát igen..az okos EA ezt is ki használta grafikán kívül semmit sem csináltak ezen a szaron.Az AI meg minden más egy nagy rakás SZAR a játékban ,kivéve a graf ami még Quadcore on és GTX sli-n sem képes normálisan futni.

Asus p5B ,C2D E4300@ 3.0ghz , 2gb kingmax 800mhz,Galaxy 8800GT 512mb PS3 ID_USA: b4n4n0x_xVcL PS3 ID_EU:mrbananox007

#20399
<#guluszem1>
#20398
és ezt komolyan mondod hogy slibe a gtx 14fps?
#20397
Szerinted én miért offoltam állandoan xD
#20396
Ma nálam kiborult a bili... megépítettem végre az aláírásomban szereplõ gépet, amit szinte ezért a játékért csináltam... 1680x1050 minden very high, no AA átlag nyamvadt 14 fps-re képes??? MI ez a játék? Az eszem megáll... olyan ideges vagyok, hogy el sem tom mondani...

ASRock Z77 eXtreme4 | Intel i7 2600K @ 4500Mhz | EVGA GeForce GTX670 FTW | 2x4Gb G.Skill Sniper @ 2000mhz | Samsung 830

#20395
tuti nem,de mesterséges intelligencia na............. crysis

Gigabyte H61M-S2V-B3, Intel Core-i3 2120 (3,3GHZ), DDR3 Corsair 8192mb (1333Mhz), Sapphire HD 6850 1GB ,Windows7 Ultimate 64bit