31662
CRYSIS
  • kenderzen
    #22661
  • gduck
    #22660
    "Dx9-re álitani meg megint marhaság, ugyanis az csak Very High beálitásoknál lép életbe"

    Ezt mekkora zöldség ;) Nem mind1 hogy a DX9 vagy a DX10 motor dolgozik alatta :) LOL!
  • BaliBoy
    #22659
    "Ott olyan csinos élethű lányokkal lehet hemperegni az élethű növényzeten, hogy beszarsz."

    LOOOOL
  • Narxis
    #22658
    LOL
  • grayfox
    #22657
    Jó kis peccs ez, én is kaptam pár plusz fps-t :)


    Olvasgatom a topikot, és nem értem az elégedetlenkedő embereket.

    1. Ha megvetted a játékot, és nem szórakoztat a játék, / szaggat a gépeden akkor bizony jó hülye vagy, volt demo, tudtad nagyjából mire számíthatsz.

    2. Ha nem vetted meg, és nem tetszik, gondolom nem vesztettél semmit a letöltésre szánt időn kívűl.
    Jogot formálni arra, hogy még szidd is azt amit elloptál sztem a pofátlanság teteje.

    3. Ez egy játék. Nem fogja minden igényedet kielégíteni. Arra van egy fasza hely, sokak számára ismeretlen hely: Valóság.

    Ott olyan csinos élethű lányokkal lehet hemperegni az élethű növényzeten, hogy beszarsz.

  • goofy1984
    #22656
    Köszönöm a gyors választ. Fenn van a kép.
  • Narxis
    #22655
    Igen ezt akartam írni, csak kaptam egy áramszünetet. :D Esetleg még itt. DVD-ről és a borítóról is biztos van scan.
  • Jaffa 2843
    #22654
    próbáld itt http://www.cdcovers.cc/covers

    most nemjön be nekem az oldal mer nem otthon vagyok de biztos fent van ;)
  • Jaffa 2843
    #22653
    a dvdröl vagy borítóról? :D
  • goofy1984
    #22652
    Hello!

    Az lenne a kérdésem, hogy valahonnan lehet-e leszedni képet a Crysis DVD-jéről? Most ezt úgy értem, hogy a DVD beszkennelve, vagy ilyesmi.
  • Dante73
    #22651
    Nincs mit tenni, Vista játékok alatt egyenlőre lasabb, mint kellene... Ettöl függetlenül, emiatt NE tedd ujra a rendszert. Töröld a játékot, és tedd ujra. Mikor azt a Vistá-s, ill microsoftos cuccot kéri, akkor telepítsd! és menni fog, 20, 25 FPS körül, medium beálitásokon, egy-két high-al. Dx9-re álitani meg megint marhaság, ugyanis az csak Very High beálitásoknál lép életbe. (Ennél bonyibb a dolog, de lényeget tekintve; igaz)

    Dante.
  • gduck
    #22650
    Csinálsz a játék mappájába egy system.cfg szövegfájlt és beleírod ezt: r_driver=DX9. Így DX9 módban fut, de így is lassabb lesz mint XP alatt
  • Skyline
    #22649
    Ha optimalizálatlan szar marad hát maradjon már úgyis minden hülye crysis miatt fejlesztget....De legalább a mesterséges intelligenciát javítsák már mert ez így sifithülye!!!És még mindig ott tartok hogy hiába van minden maxrapakolva élsimitás kivételével a játék felénél abbahagytam másfél hónapja és bár uninstallozva nincs nem indítom el mert idegesít hogy egy tucatgame a játék az elcseszett MI és a laposodó játékmenet miatt...Én már csak MI javításra és modokra várok...A játékot meg majd megveszem ha normális lesz és azt kapom ami be lett reklámozva (ami annyit tesz hogy még vagy 1-2 év egy rakás patch,mod és megveszem olyan 3000 ft körül már ha van értelme)...
    Ez a játék hatalmas %-ban STALKER effekt (nevetséges gépigény,optimalizálatlan motor,néholjó de rengetegszer nevetséges MI)...agyonreklámozva,mindenki várta kijött és hoppp...
    Aki rajong érte az agyonajnározza mindenkit leugat aki véleményt nyilvánít aki meg jobban szereti a komolyabb játékokat (összetett,jó MI,jó sztori,HANGULAT) az húzza a száját...
    Stalkert anno végig sem vittem ugyanígy abbahagytam az idióta MI és a bugok miatt...2 napja tettem fel agyonpatcheltem és moddal tolom így már élvezhető...
    Ennek a játéknak ugyanez a sorsa..
    A multiplayer témába nem szólok bele az ízlések és pofonok van akinek a komolyabb multik jönnek be és van akinek a doom szerüek...Nekem ez a doom szint bárgyú...
  • rvn
    #22648
    nem az én gépem...
  • rvn
    #22647
    Üdv! MIért fagy meg a crysis elsö betöltéskotr????
  • XRV
    #22646
    Tényleg nem értem az egészet, gamespy-al be tudtok jelentkezni ... ok logout és a Crysisben meg ugyanazzal az accal nem megy.
  • Peetboy
    #22645
    A 140 megás Patchba belefért volna a teljes grafikai motor is? Az elég kevés lenne szerintem. Akkor a többi 6 Giga mivel van tele?
  • Jockey Ewing
    #22644
    De Dx9-el Xpx64 alatt, vagy Dx9-el Vista alatt?
    Vista alatt lehet állítani, hogy melyiket használja?
  • Choni
    #22643
    Isten vagy:D:D:D mindig ezeken a hülyeségeken bukom meg:D köössz:D
  • Narxis
    #22642
    Teljes mindegy, readme-ből látszik, hogy hotfix szintű patch.
  • rhymesrip
    #22641
    Abba a 100 akárhány megába, amekkora a patch, simán belefért volna a játék teljes grafikus motorja. Szóval a méret egyáltalán nem mérvadó.
  • grebber
    #22640
    Ilyen fos nönyézet semmiképp nem illik a víz fegyverek kidolgozottságához!
  • GazCamp3r
    #22639
    neked mi a jó akkor?
  • grebber
    #22638
    Ez a kép tökéletes minden oké csak le lenne ilyen ocsmány a növényzet :D
    Azt a Far Cry-nál is lehetett tudni hogy a Crytek nem szarral gurigázok graf terén de azért miből tartott volna normális növényzetet létrehozni?
  • Balumann
    #22637
    Vista-n szarul fut a játék. Én is megpróbáltam egyszer (Vista 32 bit, némi frissítés, legújabb vga driver 1 hónappal ezelőtt) és low-mediumon 15-20 fps játszhatatlan. Colin Dirt nekem is jól futott Vista-n, naggyából ugyanúgy mint xp-n.
  • gabesz752
    #22636

    ilyen képpel vittem végig a játékot a kis GT-vel azt ne mondjátok, hogy ez nem jó
  • bordy
    #22635
    ettől nem is kellet várni semmit nagyon, elvileg a köv. hozza a csodát majd
    na pessze XD
  • gabesz752
    #22634
    Mi bajotok ezzel a videókártyával?
  • JaSoN HuNTeR #22633
    DX9be probáld xD És jó lesz:P procival és rammal nincs szerintem semmi gond.Max Vkari
  • Narxis
    #22632
    Jó lett a patch, érezhető egy kis javulás, de csoda nem történt.Mondjuk a méretéből már sejtettem, hogy nem nyúl bele komolyabban a játékba.
  • Zinaj
    #22631
    512 ddr3-al is mediumon olyan 35 ft de inkabb kevesebb harcnal.
  • gabesz752
    #22630
    Hasonló konfigom van, med-high beállításokkal 25-30fps-el játszom XP-n,
    Javaslatom, hogy tedd fel az xp-t azon próbáld+amd dual core optimizer nevű progit is, legfrisebb directx-et, vidkártya drivert stb...
  • Zinaj
    #22629
    20 ezer ft-os karival hogy akarsz jaccani egy sok millio dollarbol eloalitott jatekkal?:DDDDD Gondolkozz el kicsit sztem.Vista meg szemetre valo egyenlore.
  • Zinaj
    #22628
    Xp-t rakd fel.Vegyel egy VIDEO kartyat amit annak lehet nevezni!ennyi a titok!sok szaz ezer ft.csá
  • Zinaj
    #22627
    vegyel ultrat es mar nincs is gond
  • Zinaj
    #22626
    Jockey proci lehetne erosebb.a videokartyad meg semmit nem ér!szia
  • Jockey Ewing
    #22625
    Hi all!

    Előre is elnézést kérek, ha már hasonlókat kérdezett valaki, de rengeteg(22000 körül) a hozzászólás és nem igen van időm átolvasni.
    Ugyhogy előre is köszi a segítséget!

    A konfig:

    ASUS M2N4-SLI alaplap
    AMD Athlon 64 X2 5200+ processzor
    2* 1GB Kingmax DDR2 800MHz memória
    Inno3D GeForce 8600GTS 256MB videókártya
    Windows Vista x64

    Létezhet, hogy még 1024*768-ban közepes beállításokkal is úgy szaggat, mint az állat? Közben a Colin Dirt 1280*768-ban meg tökéletesen fut majdnem fullban. De annyira szaggat, hogy 1-2fps.
    Viszont előtte még egy sima 64-bites Athlon-nal, DDR1-es memóriával, meg ATI Radeon X1950Pro kártyával is aránylag játszható volt. Szaggatott, de lehetett vele játszani 1024*768-ban közepesen.

    Amikor feltelepítem a játékot, első indítás előtt, kiír valami Vista frissítést (KB......), nem emlékszem a file nevére. Na azt nem töltöttem le. Ez lehet probléma?
    Amikor meg már belépek a játékba és beállítom a config-ot, és elsöre indítom, akkor úgy néz ki, hogy szépen elindul és okés. De egyre szaggat és lassul. Mire az elején a játéknak kiugrok a repülőgépből már 10-15fps, mikor meg már a földön kellene mennem ott 3-5fps. Ugyhogy ennyi. <- De a régi konfiggal már egy csomó küldetésig eljutottam.

    Valami kártya akadhat driver-el?
    Vagy tényleg ennyi ezzel a konfiggal és felejtsem a Crysis-t és játszak bármi mással?

    Ha valakinek van ötlete a problémámra, azt nagyon szívesen venném!
    Mégegyszer előre is köszi!

    Jockey
  • Shep
    #22624
    Most nézem másnál is van ilyen gond (külföldi fórumokon).
  • Skyline
    #22623
    Tanuld meg értelmezni a mondatokat elvakult barátom...:)
    A patch javításai a baromság a lényegesebb dolgokhoz amik baj a játákban hozzá sem nyultak,épphogy gyorsabblett,az AI pedig ugyanolyan hülye maradt...De segítek: A patch a baromság...Nem a játék..
  • Narxis
    #22622
    Írj a supportnak és reménykedj, hogy válaszolnak.