CRYSIS

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

#20394
nem,de azért csinald meg h vérezz valahogy......

Gigabyte H61M-S2V-B3, Intel Core-i3 2120 (3,3GHZ), DDR3 Corsair 8192mb (1333Mhz), Sapphire HD 6850 1GB ,Windows7 Ultimate 64bit

grebber
#20393
Nem mivel nemlehet magadba löni!

Next PC upgrade: 2022

DarkSector
#20392
ez komoly?

e6550, HD6670 1GB, 4GB "Minden játék annyit ér, amennyire a játékos tartja!" "Olyan ember nincs aki nem warezol, csak aki nem vallja be." "A warez-ra kifogás nincs, csak magyarázat!" "Nem mindegy!"

grebber
#20391
Miért brobáltad már?

Next PC upgrade: 2022

#20390
lõjj mgadba

Gigabyte H61M-S2V-B3, Intel Core-i3 2120 (3,3GHZ), DDR3 Corsair 8192mb (1333Mhz), Sapphire HD 6850 1GB ,Windows7 Ultimate 64bit

#20389
A vérre jönnek tee ... nem a nanoruhádra...

Asus p5B ,C2D E4300@ 3.0ghz , 2gb kingmax 800mhz,Galaxy 8800GT 512mb PS3 ID_USA: b4n4n0x_xVcL PS3 ID_EU:mrbananox007

DarkSector
#20388
te vagy a cápa.
XD

e6550, HD6670 1GB, 4GB "Minden játék annyit ér, amennyire a játékos tartja!" "Olyan ember nincs aki nem warezol, csak aki nem vallja be." "A warez-ra kifogás nincs, csak magyarázat!" "Nem mindegy!"

grebber
#20387
Ezt a cápa modot probálja ki valaki!Mert én felraktam de már vagy 2 órája uszkálok azt sehol egy cápa!

Next PC upgrade: 2022

DarkSector
#20386
Igen hálistennek megvan.
Csak van még 1-2 nyugtalanító gond.

A videókártyám furán magas hõmérsékleti értéket mutat.
És a játékon bellül meg sokszor tapasztalok képhibát...
Csíkokat meg egyébb foltokat.

És nem tudom, hogy mi az oka.
Crysis megy rendessen, csak 1600-ba nem tudom rakni, mert azt nem bírja a 320 ram.

De nem gáz így sem.
Csak a hibákat nem értem.

e6550, HD6670 1GB, 4GB "Minden játék annyit ér, amennyire a játékos tartja!" "Olyan ember nincs aki nem warezol, csak aki nem vallja be." "A warez-ra kifogás nincs, csak magyarázat!" "Nem mindegy!"

w77d
#20385
kb 😄

Doom 4
#20384
úgy mint a Bad Day L.A.-ban a körömcsípõ ?

"...közösség elleni izgatás, már lassan minden nyelvbotlás..."

Doom 4
#20383
érdeke s dolgok derülnek ki a fakockákról.... Csak így tovább !!!!

"...közösség elleni izgatás, már lassan minden nyelvbotlás..."

w77d
#20382
a crysisba is kellett volna fakocka, mint tömegpusztító fegyver 😄

Doom 4
#20381
xp malatt tok dx 10 be multizni ? nem hiszem. ha megmondod hogy akkor úgy csiálom és xp alatt multi ban döntöm ki a fákat nem vistán. bocs a fogalmazásért lehet úgy tûnik mint ha veszekedni akarnék de nem áll szándékomban

"...közösség elleni izgatás, már lassan minden nyelvbotlás..."

GamerAdams007
#20380
Jaja veszélyes egy eszköz, nem is értem, hogy képzelik azt az emberek, hogy egy fakockát gyerek kezébe mernek adni, nem féltik a saját életüket? Tudjátok, kés, villa, fakocka gyerek kezébe nem móka!!

Config - Raidmax Sagitta | GB P35-DS3 | 2GB Kingston DDR2 800Mhz | C2D E6550 | Gainward GTX275 896MB

w77d
#20379
gyerekek ne szórakozzatok a fakocka jó játék! simán fejbe lehet vele kúrni valakit, akit nem szeretsz <#zavart1>

Doom 4
#20378
dettó

"...közösség elleni izgatás, már lassan minden nyelvbotlás..."

Hogthar
#20377
Fakockához sok szerencsét én maradok a crysisnél😊
Viktor9202
#20376
Neked meg a ragtapaszt a szádra

Notebook: Lenovo ideapad Y580 Gamer

lac coo
#20375
Javaslom PC helyett a fakockát ! 😊

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

Hogthar
#20374
vistánál 2 szer nagyobb a gépigénye mint Xp n ha crysisezni akarsz xp játsz vele
Doom 4
#20373
Vista alatt miért csinálja hogy amikor alt tabot nyomok kikapcsolja a teljes képernyõt és külön be kell kapcsolnom ? xp alatt nem volt ilyen .

"...közösség elleni izgatás, már lassan minden nyelvbotlás..."

NeBby
#20372
Hát az XP s nem , ez esetleg...

Starcraft2 e-mail: [email protected]

Doom 4
#20371
ez jó vistára is ?

"...közösség elleni izgatás, már lassan minden nyelvbotlás..."

VRSDM
#20370
ja ha katonákkal találkozol, akkor meg a fejükre érdemes célozni.
gecie?! 😄

u dont have to listen anybody else but me

grebber
#20369
Na akkor ha meglesz a 8800GT-m ezt fogom felrakni.

Next PC upgrade: 2022

NeBby
#20368
Nah , nekem az új driver (169.13) adott +4 fps-t ! (single , veryhigh) Érdemes cserélni!

Starcraft2 e-mail: [email protected]

grebber
#20367
A hajón van valami antenna vagy mi azt kell befogni!Persze sima távcsõvel!

Next PC upgrade: 2022

Viktor9202
#20366
Hallod, látom nem gondolkodol mielõtt benyögsz vmit, mer mocskosul nem a távcsõn van a hangsúly, hanem hogy mitkell bemérni. Csak azt nem értem minek irsz ha nem a kérdésre válaszolsz?hmm? NAGYOKOS

Notebook: Lenovo ideapad Y580 Gamer

lac coo
#20365
És nem tudod mi az a távcsõ ? 😊
Komolyan nem értem az embereket, ovis küldetések vannak benne, ráadásul magyarul elpofáz mindent, mégis tele van a topik értelmetlen kérdésekkel .... 😉

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

Viktor9202
#20364
Látom hogy odavan irva hogy a célpont beméréséhez nézzen a távcsõbe. Az aknakvetõ távcsövébe kell, de mit kell bemérni?

Notebook: Lenovo ideapad Y580 Gamer

grebber
#20363
Hajóra felkell menni.Majd adja a küldetést távcsõvel mérjed be és jön a légitámadás rá!

Next PC upgrade: 2022

lac coo
#20362
Mi lenne veletek ha nem magyar nyelvû lenne ???

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

Viktor9202
#20361
Vki mondja má meg mit kell csinálni amikor a front-on vok és a kikötõre érek, és hajóra adja a küldetést. Mit kell csinálni? Felkell robbantani a hajót vagy mi?

Notebook: Lenovo ideapad Y580 Gamer

Prince of Máté
#20360
Látom meglett az új géped!
Mikor jött meg?
Hogy fut a Crysis?

lac coo
#20359
Hát ahogy nézem az eladásokat , lassan megvan az eredménye az összecsapott munkának , meg az elfogadhatatlan gépigénynek .....

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

catacom
#20358
kiscsávó ne legyél arcom-arcom:-) Valószínûleg én is tudnék olyat mondani ami számodra csoda mert még nem hallottad nem gondolod?

ABIT NF8, AMD 3000+, GF7600GS 256MB DDR2, 1GB RAM

DarkSector
#20357
Igen már rég.

e6550, HD6670 1GB, 4GB "Minden játék annyit ér, amennyire a játékos tartja!" "Olyan ember nincs aki nem warezol, csak aki nem vallja be." "A warez-ra kifogás nincs, csak magyarázat!" "Nem mindegy!"

HAF Rigel
#20356
én nekem van a fém dobozban + 2 dvd de még nem néztem meg .

http://card.mmos.com/psn/profile/ri/g/Rigel77/card.png

#20355
Akkor megtörtént a csoda! lol

BattleTag: zydar#2910

grebber
#20354
Az a csoda hogy van olyan aki még nem!

Next PC upgrade: 2022

catacom
#20353
Találkozott már valaki a crysis bonus dvd-vel?

ABIT NF8, AMD 3000+, GF7600GS 256MB DDR2, 1GB RAM

#20352
kilõttem az összeset de a helikopter nemjön😞
#20351
egyértelmû a hl

a szükség törvényt bont. BF3 gebeboy

#20350
Szerintetek melyik a jobb csaj?
Ez: vagy a HL -bõl Freeman bnõje? xDD

Asus p5B ,C2D E4300@ 3.0ghz , 2gb kingmax 800mhz,Galaxy 8800GT 512mb PS3 ID_USA: b4n4n0x_xVcL PS3 ID_EU:mrbananox007

#20349
kétszer van ez a rész, most nemtom melyikrõl beszélsz, de elõször sötétben kell ezt, ott semmi kül, csak nyird ki õket, a másodiknál egy bányánál van ugyanez, és ott meg helikoptert is ki kell lõnöd, meg az egyik nano rucis, a tetõn bujkál, és nem jön le xD

ASRock Z77 eXtreme4 | Intel i7 2600K @ 4500Mhz | EVGA GeForce GTX670 FTW | 2x4Gb G.Skill Sniper @ 2000mhz | Samsung 830

DarkSector
#20348
Neked hány fokon megy a VGA-d
Alaphelyzetben és játék közben?

e6550, HD6670 1GB, 4GB "Minden játék annyit ér, amennyire a játékos tartja!" "Olyan ember nincs aki nem warezol, csak aki nem vallja be." "A warez-ra kifogás nincs, csak magyarázat!" "Nem mindegy!"

bertino
#20347
nekem akkor halt be totálisan, amikor bementem az ûrhajóba.
Na onnantól 1280-ban leesett 9re, ugy vettem vissza utána 1024re... és maradt kb. 17-29 FPS

Metallica. Csakis. Amig ki nem halnak. Easyrider öcsém, easyrider!

Viktor9202
#20346
Jaja, nekem is hallod, a temetõig 40-50 fps-em volt, mikor a frontra értem hopp 16 :S:S:S

Notebook: Lenovo ideapad Y580 Gamer

Bullet
#20345
Nekem 8800GTS 320-as VGA-m van. Ezzel 1280x768-as felbontásba high beállításba - olyan mint élsimitás kikapcsolva, parasztvakításnak tartom - tudok játszani Vista alatt még élvezhetõen. Igaz az átvezetõ filmek alatt leesett az FPS 8-ra is.
Viszont a héten az öcsém vett egy 8800GT 512 kártyát (mellékelt játék a Crysis). Érdekes módon az alaplapja (Asus M2V) nem veszi be. Addig amig megjön neki az új alaplap cseréltünk kártyát.
Hihetetlen jó vétel ez a kártya. 1280x768 felbontásba very high beállításokkal simán játszató volt. Eddig.
Most tartok ott hogy felszedtek a temetõben és landoltunk a frontvonalon. Na itt visszaesett FPS rendesen 17 körülre (9 volt a min). Itt már pár dolgot vissza kellett vennem highra.
Egyébként a játékról annyit hogy gyönyörû de semmi több. Far Cry 2008 is lehetett volna a címe.
Sõt akkora szabadság mint abban volt itt nincs is. A Nanoruhához hasonló dolog is volt már a Chrome-ban.