31662
CRYSIS
  • grayfox
    #22741
    Simán megcsinálják... :D
  • lac coo
    #22740
  • Balumann
    #22739
    Na az nagyszerű, fogadjunk direkt úgy csinálják meg majd, hogy lelassítják XP alatt...
  • lac coo
    #22738
    Lehet azt úgy progamozni ...:)))) Lásd Crysis, lowban lassabb mint bármi más játék az elmúlt öt évben :)))
  • Balumann
    #22737
    Nekem is az az érzésem ezzel kapcsolatban. Van pár cikk ami leírja az okát, hogy miért csak vista-n lehet (pl winportal), de ha tényleg annyira jó, akkor miért nincs már tömegével játék dx10-re ami rendesen fut, unreal3 engines játékokban miért annyi a DX10 h be lehet kapcsolni az AA-t (és alapból is miért fut lassabban a játék vista-val).
  • lac coo
    #22736
    MS többször kihangsúlyozta, hogy bizonyos számítási műveletek jelentősen gyorsulnak, melyek következtében új, eddig nem látott efektek kerülhetnek megvalósításra ( real displace, fényszóródás stb..), de az ddigi jól bevált, sok esetben már 10 éve használt shaderek -en mi a fenét gyorsítanának ???

    Aki meg bedő lezeknek, és főként ezt el is várja az csalódni fog ...;)
  • grebber
    #22735
    Majd meglássuk a Far Cry 2 fejlesztőinek marketing dumáját mennyire lesz igaz!

    "DX10 alatt gyorsabb lesz mint DX9 alatt"
  • kifli
    #22734
    Vegyél mac-et :P!!
    Igazán megcsinálhatná valami hecker csapat hogy xp-n is mennyen dx10. Jobb lenne mindenkinek (szerintem)
  • grayfox
    #22733
    Csak úgy googleztam egy picit. Első találat:

    Increased efficiency, fixing the “small batch problem”. (Microsoft claims performance improvements up to six times that of DierctX 9 hardware running on Windows XP because of this). As a result, less overhead from processor (CPU offloading to the GPU), giving the ability to pump out more objects onto the screen. This increases realism and performance in newer games.

    ...Bocs, 6x nagyobb teljesítményt ígértek :)

    Olvasgassátok miket írtak anno, és mi vált valóra mindebből :D

    http://www.firingsquad.com/hardware/directx_10_graphics_preview/page2.asp
  • lac coo
    #22732
    Persze igérgetni mindenki tud ,sőt kell is ( az persze nem ugyanaz mint amikor a pofánkba hazudnak, lásd milyen gépen is fut az orrunk előtt egy játék ...), de spec erről soha nem volt szó, hogy ilyen értelemben lesz gyorsabb, sokan félreértik ...
  • Troglo bácsi
    #22731
    szürke rókának igaza van, az egész vista kamu:D....sajnos az xp is , e linuxozni nem fogok
  • grayfox
    #22730
    Lényegében erről volt szó. Csak keress néhány dx9 vs majdani dx10 képet.
    Kb. erre enged következtetni, de cikkekben is írták.
    Mondjuk nekem teljesen mind1, én csak azt mondom, hogy nem kéne minden ígéretnek bedőlni,..
  • lac coo
    #22729
    "...Mert elvileg azt ígérték, hogy a ugyanolyan képminőség eléréséhez dx10 alatt fele akkora hardware teljesímény elég lesz...."

    Ezt honnan szeded? :)))Soha senki nem állított ilyent ...Legalábbis MS nem .
  • grayfox
    #22728
    "dx10-es elvek"?
    Arra nem is gondoltál, hogy humbuk az egész dx10, úgy ahogy van?
    Szerinted ha tényleg annyira király lenne a dx10-es api, mint ahogy az ms állítja, nem arra fejlesztenének?
    Mert elvileg azt ígérték, hogy a ugyanolyan képminőség eléréséhez dx10 alatt fele akkora hardware teljesímény elég lesz. Ez a fejlesztőknek csak kedvezne, mert akkor pl egy 8600gt-vel el lehetne futtatni a crysist fullon, kicsit többen vennék, mint most -> megérné dx10-ben fejeleszteni!
    Itt inkább arról van szó, hogy az msn-ek el kellett valamivel adni a vistát, mert önmagában dx10-nélkül egy feltupírozott xp, aminek a leváltását __Semmi__ nem indokolja.
  • lac coo
    #22727
    És DX9-el mi a helyzet? Az igazán kiforrot technológia, ott kire kell fogni a a fejlesztők sarát? ;)

  • Abu85
    #22726
    Miért csak a fejlesztők a hibásak? Bőven saras ebben az nV is, a Microsoft pedig hülye.
    DX10-es elveknek megfelelően kellene fejleszteni, akkor jobban futna a program. Az nV-nek valami DX10 elveknek megfelelő GPU architektúrát kellene kidolgoznia. Az MS-nek meg nem ilyen DX10.1 szerű akciókkal kellene az nV-t a helyes útra terelgetni, úgy sem fogják támogatni amíg nincs megfelelő rendszerük hozzá.

    Év vége felé már itt lesz a G100, és akkor talán helyre áll a rend.
  • Smithwarden
    #22725
    (lacoonak irtam persze)
  • Smithwarden
    #22724
    1. Te tenyleg ennyire hulye vagy.
    2. Nem akarod eszrevenni amiket neked irnak. (Akkor meg minek jarkalsz forumokra?)
  • gduck
    #22723
    Nem az összehasonlítás miatt linkeltem be ;) Csak kérdezte, hogy futna a játék a 2600XT-n és ebből látszik vmi ;)
  • JaSoN HuNTeR #22722
    engem már nem érdekelnek az ilyen tesztek.Mert minden tesztbe máshogy vannak a dolgok.Hiába más a config.
  • JaSoN HuNTeR #22721
    én már sokfélét láttam...Olyant is hogy HD2600XT oda verte az összeset.Meg azt is hogy a 1950Pro is leverte a mezönyt.
  • lac coo
    #22720
    Mi uncsi, moddolásról még nem is beszéltem ?! :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
  • bertino
    #22719
    tudjuk, hogy szerinted ez egy szar
    de már télleg uncsi
  • lac coo
    #22718
    Szvsz az egész motor úgy ahogy van kuka, a legminimálisabb beállítás mellett is csak vánszorog, ott már mit álítasz ? ....Sok volt a foltozás ...

    Modokat meg ne nagyon várjatok, FC-nél is így volt, jöttek a hírek képek ezerrel, aztán ebből alig lett valami ...
    Hatalmas munka egy ilyen mod, még ha van is dino modell, az a munka 1%-a csak, kell még több ezer kovka animáció, hang, LOD-ok, menük, történet, egy tonna script...
    ez egy profi csapatnak is 1 évébe tellik, nem egy lelkes amatörökből allónak, akik jó esetben napi néhány órát rá tudnak áldozni ....Általában hamar rájönnek, hogy kemény dió, és feladják . Esetleg új pályák, néhány plussz object, esetleg egyszerűbb jármű , vagy kicserélt fegyver modell ...
  • gduck
    #22717
    Én nem várom a patch-t, mert nekem semmi bug nem jött elő single playerben és multiban sincs semmi gondom! A játék is fut tökéletes grafikával, úgy hogy módosítva vannak a cvar értékek ;)

    A játék legnagyobb hibája az, hogy a cvar értékeket eleve máshogy kellet volna összeállítani, akkor minden konfigon "tökéletesen" futna a játék! Csak gondolom az NVIDIA nagyot akart szakítani :D
  • gduck
    #22716


    "Hogy ezekkel a 25–30 000 forintos kártyákkal élvezhető sebességgel fusson a Crysis, egészen 800x600-as felbontásra, és közepes képminőségre kellett visszamennünk – nevetséges, de nem a grafikus kártyára, hanem a fejlesztőkre nézve."

    Forrás: Prohardver.hu
  • lac coo
    #22715
    Nem értem mit beszélsz !
    Ezek kamu képek . De csak várjátok, mint a csodapatchet :DDDDDDDDDDDDD

    Jó esetben is csak egy dino modell van odaállítva, és kicsit feldobva PS-ben ....
  • gduck
    #22714
    Van akik csinálják és van akik csak beszélnek róla! (Gondolom rájöttél kire céloztam!)
  • simonl #22713
    Sziasztok,

    Nem tudna feltenni pár képet a játékból olyasvalaki. aki Radeon HD x2600 -as (512 MB) karival játszik?
    Az is érdekelne milyen friss drivere van és mennyire játszható a játék a fenti VGA val????

    Előre is köszönöm a fáradozásokat......
  • Banano007
    #22712
    Kő papí olló céruzá fárágó !!!!
    Kő papí olló céruzá fárágó !!!!
  • kirol
    #22711
    És a nagy hegyhez menet találtam az egyik fán felakadva egy vadászgépet, akartam képet csinálni, de pont akkor váltott pályát/töltött, ahogy közelebb mentem. :(

    Az idegesít, amikor lezuhan egy helikopter, és órákig zörög, nem bírja eldönteni, hogy földet ért e már.
  • bordy
    #22710
    elöszőr azt hittem hogy hidratáló krémmel be van kennve az a dinó, de aztán rájöttem hogy esik épp :D
  • DarkSector
    #22709
    Én azt gondolom hogy neked akkor bitang jó géped lehet....ha így elvagy.
  • bacsobalint
    #22708
    Am nem tom ti mit gondoltok de eza a játék nagyon lenyügözz engem:....:D
    4órákat játszok egyfolytába és észre se veszem nagyon jó Game
  • bacsobalint
    #22707
    rájötem
  • bertino
    #22706
  • berczely
    #22705
    van benne dinó??
  • grebber
    #22704
    Lost World Returns modról:

    Hát honlapjukon lévő képek nagyon vegyesek sajna :( Van pár atomgagyi köztük.
  • lac coo
    #22703
    Kicsit kamu-kép szaga van :DDDD Árnyékokkal komoly bajban van ....
  • bertino
    #22702
    jo, ez azért már durva :D