CRYSIS

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

Smithwarden
#20545
En azert szivesebben valogatok 10* annyi driver kozott melyik a legjobb a gepemhez, VGA-mhoz mint hogy csak neha 1-2 kozul.
Errol a "szep gondosan"-rol kiadott driverokrol meg par ATI-s ismerosomnek lenne par szava. <#idiota>

De ez mar offolas, nem akarok belemenni NVIDIA-ATI haboruba, mindketto jo valahol, kesz.
(Bar digital vibrance-hez hasonlo funkciot sajna sehol nem talaltam ATI-nal, amit nagyon szeretek par fako jateknal.)

"Az internet lemaradt technologiailag..." :D

grebber
#20543
Sok dolgot lowra kell tenned.Vagy mindent lowra akkor fog futni hogy hogy azt nemtudom.De minden mediumon esélytelen vagy sajnos 😞

Next PC upgrade: 2022

norbi56
#20542
csa all alul van a configom a faq-t elnézve határon van(sztem) mennyire fog futni?

Core 2 Duo E8200 @ 3.00GHZ | Cooler Master Hyper N-520 | Gigabyte EP-45 DS3 | CSX 4x1GB 1066Mhz DDRII CL-5 | Gainward HD4850 512MB Samsung SyncMaster T200(20\") | Logitech G9 | Logitech G35 |

#20541
az lehet, de az ati 1 drivere szartsem ér....

grebber
#20540
Nvidia szarja magából a drivereket.Míg nv kiad vagy 5 drivert addig ati szépen gondosan 1-et készít!

Next PC upgrade: 2022

Atika :o)
#20539
Visszatoltottem es felvettem a fegyvert 😊 koszi mindenkinek

(&#175;`&#8226;.¸¸.&#8226;´&#175;`&#8226;.¸¸.&#8226;~>

#20538
már rakom is fel THX .<#vigyor2>

jolvanüjlekapsz1csontot <#eplus2>
Smithwarden
#20537

"Az internet lemaradt technologiailag..." :D

#20536
az franko 😊 , párszor már én is szivesen lettem volna .
gduck
#20535
Hát elég "szar" grafikája van (Crysishoz képest) 😊

PC || MS 360-as és XOX doboz || XBOXLive: gduckHUN

grebber
#20534
És micsináljunk ezzel az only ps3 játékkal?

Next PC upgrade: 2022

#20533
http://www.gametrailers.com/player/usermovies/138842.html
gduck
#20532
<#wink>

PC || MS 360-as és XOX doboz || XBOXLive: gduckHUN

#20531
<#ijedt><#taps><#ijedt>

#20530
Isten áldja a guru3d.com-on lévõ drivert... <#worship> végre az van, hogy 1680x1050 minden very high, no AA, 40 fps... és nem esik 30 alá nagy lövöldözés közepette sem...

ASRock Z77 eXtreme4 | Intel i7 2600K @ 4500Mhz | EVGA GeForce GTX670 FTW | 2x4Gb G.Skill Sniper @ 2000mhz | Samsung 830

#20529
én subscriber vok, nekem nem para, de másokra nézve eléggé... -.-

ASRock Z77 eXtreme4 | Intel i7 2600K @ 4500Mhz | EVGA GeForce GTX670 FTW | 2x4Gb G.Skill Sniper @ 2000mhz | Samsung 830

DarkSector
#20528
Milyen minõségben játszol?

e6550, HD6670 1GB, 4GB "Minden játék annyit ér, amennyire a játékos tartja!" "Olyan ember nincs aki nem warezol, csak aki nem vallja be." "A warez-ra kifogás nincs, csak magyarázat!" "Nem mindegy!"

#20527
akkor tényleg mehetnél yerlihez ,de minimum 1 seprünyéllel😄D
#20526
vmi olyat olvastam ennek a forumán, hogy a patch is csak fileplaneten jön ki elõször az elõfizetüknek... azé az már botrány lenne -.-

ASRock Z77 eXtreme4 | Intel i7 2600K @ 4500Mhz | EVGA GeForce GTX670 FTW | 2x4Gb G.Skill Sniper @ 2000mhz | Samsung 830

gduck
#20525
ITT 😉

PC || MS 360-as és XOX doboz || XBOXLive: gduckHUN

#20524
Tölts vissza egy korábbi állást. Asszem az után van amikor le kellett nyomnod a három rudar.

Asus M5A97 Evo, AMD FX8150 3,6 GHZ, 2X4 GB Kingston Hyper 1600 MHz CL9, Radeon R9-280X, 256GB Samsung SSD, 2x500 GB HDD, Asus VE247H Led

grebber
#20523
Ja mert nemtudsz visszamenni már!

Next PC upgrade: 2022

Atika :o)
#20522
Akkor cseszhetem mi?? 😞

(&#175;`&#8226;.¸¸.&#8226;´&#175;`&#8226;.¸¸.&#8226;~>

grebber
#20521
Azt a hajó belesejében kellett volna felvenned!

Next PC upgrade: 2022

Atika :o)
#20520
sziasztok a legvegen hogy a turoba kell kinyirni a vizbol kijovo idegent valami tac gunnal kell de az melyik hol talalom????

(&#175;`&#8226;.¸¸.&#8226;´&#175;`&#8226;.¸¸.&#8226;~>

#20519
akkor bocsánat,és gratula,és very high buherálással ?

Gigabyte H61M-S2V-B3, Intel Core-i3 2120 (3,3GHZ), DDR3 Corsair 8192mb (1333Mhz), Sapphire HD 6850 1GB ,Windows7 Ultimate 64bit

NeBby
#20518
Hát pedig qurvára annyi. (GPU benchmarkal ír annyit , játék közbe nemannyi minden mapon , de ha az összeset nézzük , akkor 30-32 az átlag veryn )

Starcraft2 e-mail: [email protected]

#20517
Köszi.
Néha megakad 30fps mellett, ezért gondoltam, hogy kevés az 1GB Ram. Közelharcnál meg leesik 10fps-re.

Viktor9202
#20516
Én igen, mer igazat mond

Notebook: Lenovo ideapad Y580 Gamer

#20515
csak nem olyan szép

Gigabyte H61M-S2V-B3, Intel Core-i3 2120 (3,3GHZ), DDR3 Corsair 8192mb (1333Mhz), Sapphire HD 6850 1GB ,Windows7 Ultimate 64bit

#20514
aha,kár,h senki nem hiszi el .....

Gigabyte H61M-S2V-B3, Intel Core-i3 2120 (3,3GHZ), DDR3 Corsair 8192mb (1333Mhz), Sapphire HD 6850 1GB ,Windows7 Ultimate 64bit

MaSzKa
#20513
half life 2 ep two is nagyon jó

_______ Verein für Raumschiffahrt - Wernher von Braun _______

MaSzKa
#20512
fasza

_______ Verein für Raumschiffahrt - Wernher von Braun _______

#20511
Aki tud ennél szebb játékot per pillanat szóljón mert nincs vagy csak rossz a gépe akinek ez a játék csúnya!<#szomoru2>
NeBby
#20510
Nekem GT vel mediumon adott 86 fpst átlagba , highon kb 50 ! XP s veryhighon pedig 36 az átlag.

Starcraft2 e-mail: [email protected]

NeBby
#20509
Ha 512 t veszel azis bõven elég (ha xp rõl tolod) , de ha majd szeretnél vistát , akkor 1gb . Sokat nemfog segíteni , fõleg ha mediumon tolod , de az a párezer nemsok érte ....

Starcraft2 e-mail: [email protected]

MaSzKa
#20508


core2 [email protected]
Hd3870 7.11 alapbeállítások
2gb ram

1280*1024 - all high
Average FPS: 29.65 crysis hotfixel többlett volna

_______ Verein für Raumschiffahrt - Wernher von Braun _______

#20507
Csá fiúk én ma nyomtam le a crysis-t és naon állat volt király játék ijen jót még nemláttam!<#eljen><#worship><#nevetes1><#gun><#violent><#ijedt><#ijedt>
#20506
Sziasztok!

A gépem P4 3Ghz, 1 GB Ram, Radeon 1950 Pro.
Ha vennék még 1 GB Ramot lendítene a sebességen, vagy a videókártya eleve lassú hozzá?

Elõre is köszi.

berczely
#20505
aha de mégse veszek észre változást mind1 jó ez így is

Balumann
#20504
a High -ot cseréli ki Very high-ra (tehát ha highra teszel vmit az very high lesz)

#20503
ennek a lényegét nem értem

Gigabyte H61M-S2V-B3, Intel Core-i3 2120 (3,3GHZ), DDR3 Corsair 8192mb (1333Mhz), Sapphire HD 6850 1GB ,Windows7 Ultimate 64bit

#20502
Kösz!😊

Asus M2N|AMD Athlon 5600+|2GB RAM Kingmax|Gigabyte nvidia 8800 GT|Chieftec 550W|Raidmax Katana táp nélküli fekete ház|Samsung 500GB Winchester

berczely
#20501
Hali!

Leszedtem a Very High fájlokat amitõl elvileg lehet Very Highban futtatni a játékot XP alatt.Bemásoltam ahova kell de még mindíg nem engedi Very High-ra rakni a játékban és a grafikában sem veszek észre változást.Mi lehet a gond?Valamit nem jól csináltam?Van ott angol leírás de nem értem.

Doom 4
#20500
hogy lehe tilyet ?

"...közösség elleni izgatás, már lassan minden nyelvbotlás..."

#20499
hol van? nvidia honlapján csak 169.12-est látok :S

ASRock Z77 eXtreme4 | Intel i7 2600K @ 4500Mhz | EVGA GeForce GTX670 FTW | 2x4Gb G.Skill Sniper @ 2000mhz | Samsung 830

The Protector
#20498
medium és high közt nagyon jól.De sztem minden high-on is jól menne.

Annyit sem érünk, mint az égről zuhanó madár, Aki halni készül de küzd még az életér&#8217; De mit mutatunk fel, ha nálunk pihen meg a halál?

#20497
Sziasztok!
Tudom már nayon unjátok meg olvassak már vissza én lsuta hülyegyerek de pls megmondanátok kb hogy menne ezen a gépen ez a game?😊
Proci:AMD 5000+
Alaplap😛rocihoz +vidikarhoz igazítva
VGA:8800 GTS(min 320mb de lehet 640-es lesz)
2GB RAM

Köszi a segítséget elõre is!😊

Asus M2N|AMD Athlon 5600+|2GB RAM Kingmax|Gigabyte nvidia 8800 GT|Chieftec 550W|Raidmax Katana táp nélküli fekete ház|Samsung 500GB Winchester

#20496
wáó😮.

Asus p5B ,C2D E4300@ 3.0ghz , 2gb kingmax 800mhz,Galaxy 8800GT 512mb PS3 ID_USA: b4n4n0x_xVcL PS3 ID_EU:mrbananox007

Smithwarden
#20495
kis movie 😊

<#vigyor0>

"Az internet lemaradt technologiailag..." :D