31662
CRYSIS
  • grebber
    #22781
    Még nem is létező gameről beszéltem még szép hogy nem játszik vele senki!
  • Abu85
    #22780
    Egyelőre a DX10-ben sem kedveli az UE3 az AA-t. Az olyan motorok amelyek Deferred Shading-ot használnak sokszor összeütköznek a hagyományos MSAA eljárásokkal.
    A DX10 és főleg a DX10.1 ad olyan eljárásokat a programozók kezébe amivel növelhető az AA kompatibilítása, ezek gyakorlatilag a Shader Based AA eljárások. Egyre több motor renderel Deferred Shading-gal így a SBAA megoldásoké a jövő.
    Például a Radeon azért lassú az MSAA eseten, mert az architektúrát az SBAA megoldásokra optimalizálták, így a ROP egységekből kikerült az MSAA számításáért felelős rész, így a kalkulációkat a Shader procik végzik. A GF8-ban még hagyományos eljárás is megtalálható ami előny egy MSAA-val kompatibilis program futtatásakor. De az SBAA alkalmazásakor a GF8-ak hasonlóan belassulnak, mint a Radeon, sőt az optimalizált Data path miatt az R600-ra épülő rendszerek akár előnyt is kovácsolhatnak az SBAA mellett.
  • lac coo
    #22779
    Nem kell játszani vele , akkor szopni sem kell, ha nem tetszik ne sírjál , stb,stb,stb.... Nem ismerős ?
  • bertino
    #22778
    ott csak haladni kell, az ufokat jobb ha leszarod, mert rád tapadnak, azt onnantol az isten se veri le őket rolad.

    #22765 azért nekem mégis sikerült egy párszor.
  • lac coo
    #22777
    Tudom bár Crytek azt is eladta saját néven saját okosságként :)))) Most nem ugrik be a neve, de már másodszor találták ki ...:DDD
  • grebber
    #22776
    Ezt most nem értem hogy a rákba jön a kommentemhez?
  • lac coo
    #22775
    Nem kell játszani vele ...!
  • grebber
    #22774
    Én ha rohadt nagy kiadó lennék basznék rá hogy nvidia nem tud full dx10-et normális sebeséggel futattni.Símán kijönnék egy olyan game-el ami atinak kedvezne és akkor nvidia is végre rájönne változtatni kéne.
    Nehogymá egy kurva cég miatt szopjon az egész játékostársadalom.
  • lac coo
    #22773
    Ezzel szemben csöppet sem gyér a teljesítmény DX9 alatt, és nem is rondább !
  • Abu85
    #22772
    Elég brutális rendszerekkel rendelkeznek a fejlesztők, hogy tudjanak videókat csinálni.
  • Abu85
    #22771
    A real displacement mapping maximum, majd a programozható tesszelátorral ellátot hardvereken lesz értelme használni, mert lényegében csak azokon fut elfogadható sebeséggel. A Crysis is főleg Parallax Occlusion mapping-ot használ.
  • grebber
    #22770
    Akkor az ingame videókat mi a tökömmel csinálták hogy semmi akadás nem volt azokban?
  • Abu85
    #22769
    Semennyire nem lesz igaz. Megbízható forrásból pletykálják, hogy áll a bál az Ubisoft-nál, mert a Crysis futási sebessége őrületes száguldás, a Far Cry 2-höz képpest.
  • Abu85
    #22768
    Azért nem terjed a DX10, mert az nV kártyái csak elméletben támogatják. Ott az Emil Persson féle GI demó, teljesen DX10-es eljárásokkal, komoly Stream output terheléssel, és maximum 5FPS-t lehet elérni GF8-cal, míg a középkategóriás Radeonokon száguld a cucc. Ez itt a probléma forrása.
  • Abu85
    #22767
    Kiforrot technológia, de pont azért jött a DX10, mert az MS tudta, hogy például Crysis szintű grafikával a DX9 alapokon nagyon gyér lesz a teljesítmény. Ezért dolgozta ki a Stream output-ot és az új drivermodellt, hogy jóval közvetlenebb programozhatóság miatt gyorsabb lehessen a megjelenítés.
  • grebber
    #22766
    Eltévedni ott, full lineáris gyakorlatilag.
  • kirol
    #22765
    Ja, néha azt se tudni merre van a fent, merre a lent. :)

    Szóval nem is kell kinyírni őket csak menni előrre?
  • bertino
    #22764
    sporolni kell, rejtőzködni és folyamatosan haladni
    speciel én azt a részt utáltam a legjobban, a fasz se tudja hányszor tévedtem el...
  • kirol
    #22763
    Na most ott járok, hogy bent vagyok valamiben, és megszűnik a gravitáció.
    Szétlövöm az áramlatot csináló dolgokat, és megtámadnak az ufók.

    Ez a rész tetszett nagyon, ez elég eredeti ötletnek tűnik, legalábbis számomra. Szóval jó.

    Cska kicsit elhagyatottnak/tehetetlennek érzem magam, hamar kinyírnak, lőszerem is alig van.
  • theodor
    #22762
    AM2-es.
  • berczely
    #22761
    kössz
  • Narxis
    #22760
    Semmit nem jelent, az csak a foglalat.Nézd meg az alaplapod melyiket támogatja.Bár ha 939-es akkor ahhoz nem kapsz 4200-asnál jobbat, úgyhogy akkor már alaplapot is kell cserélni.
  • theodor
    #22759
    De gondolom hogy 939-es nem az az AM2-es vagymi? Mert az jóval gyengébb ahogy tudom.
  • Narxis
    #22758
    Szerintem egy X2-es AMD megteszi.5200+ vagy felette.
  • theodor
    #22757
    Jah, egy X4 es Turion vagy vmi ilyesmi?
  • Narxis
    #22756
    SLI meg egy jobb proci.
  • theodor
    #22755
    Akkor a very high-hoz már kicsit komolyabb konfig kell?
  • Narxis
    #22754
    High.
  • theodor
    #22753
    És egy 8800 GTS-el?
  • Viktor9202
    #22752
    Medium
  • theodor
    #22751
    (4000+) O_o
  • theodor
    #22750
    AMD X2 400+, 8600 GTS, 2Gb RAM DDRII 800. Ezen hogy futna?
  • I1Q
    #22749
    aham kiprobalom kosz a verziosra nem tudtok vmit?
  • gduck
    #22748
    Ha az olyan szerverekre nem enged be amiken be van kapcsolva a punkbuster védelem, akkor azt a játékban a beállításoknál be kell kapcsolni!
  • gduck
    #22747
    VISTA foltozások játékosok számára ;)
  • I1Q
    #22746
    udv fanok. segitseget kernek mert kezdo vagyok. multiban miert dobja fel hibakent ha csatlakozni akarok serverhez (persze nem mindig) hogy "server hitelesites sikertelen" es miert van hogy asszem (nem egyezik a verzioszam" hibat dobja ki. gyari game 08.01.10-i patch felrakva. elore is kosz a segitseget
  • berczely
    #22745
    A crysis telepítés végén kiírta nekem h valami frisstést le kéne szedni a vistahoz én meg véletlenül a nemre mentem hogy tom megnézni hogy milyen frissítés kellet volna?előő telepítéskor leszedtem valamit de már nem emlékszem most meg kinyomtam....
  • gduck
    #22744
    Ha észrevetted volna, az a prohardver.hu véleménye és nem az enyém
  • Narxis
    #22743
    Kijött, nálam javított egy kicsit.
  • skygt90
    #22742
    Hi! kijött már a Patch ? és ha igen javít valamennyit a játék sebességén ?