CRYSIS

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

NeBby
#20596
Nem <#shakehead>

Starcraft2 e-mail: [email protected]

grebber
#20595
Növeli az FPS számát ??

Next PC upgrade: 2022

lac coo
#20594
THX !


Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

NeBby
#20593

Starcraft2 e-mail: [email protected]

lac coo
#20592
És ezt hol kapta ?

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

NeBby
#20591

Starcraft2 e-mail: [email protected]

Balumann
#20590
CoD 4 mellett többen állnak szerintem, mint a Crysis mellett (én is inkább az mellett állok). Habár kicsit idegesít az, hogy annak a multiját ezerszer jobban meg lehetett volna csinálni. Ennek az okát már részletesebben kifejtettem...

#20589
bebaszott volna, hogyha az lett volna...

ASRock Z77 eXtreme4 | Intel i7 2600K @ 4500Mhz | EVGA GeForce GTX670 FTW | 2x4Gb G.Skill Sniper @ 2000mhz | Samsung 830

bordy
#20588
legjobb garfot csak megkapta 😊
de nem is a cod4 lett az év gamija 😛

xotyi
#20587
Ne4kem sem állandóan csinálja,csak néha bekattan,de piszok zavaró:/

Trance&Friends nothing more..

grebber
#20586
Lehet!

Next PC upgrade: 2022

#20585
Hello! Tört játékkal let multizni??
Esetleg hamachival?
#20584
transformers 2 XD

M@TriX
#20583
vannak játékok amelyek érzékenyebbek a húzásra, a memória nincsen húzva? esetleg kevés áramot kap. De lehet ez a proci húzásától is... szóval összegezve a tuningból kifolyólag lehet belefutni ebbe a kékhalálba...

..::::::.. A kétpúpos teve sokáig nem is vette észre, hogy két púpja van, mert az első eltakarta a hátsót.

bodesz
#20582
nekem 2 gondom lenne.
az 1ik hogy a kép szürke és nincsenek tárgyak HA name high on van a shader :o ha highon van semmi problem
a másik az hogy duplán látom magam gondolom tudjátok melyik bug.ezt megleehet szüntetni?
a faq(gyfk) szép és jó de ilyesmit nemtaláltam..........!!!!!!!!!

(&#175;`&#183;._/&#175;`&#183;._.&#183;]\\BodesZ/[&#183;._.&#183;´&#175;\\_.&#183;´&#175;)

Jaffa 2843
#20581
énis kaptam már párszor ilyen fizikai memória címzése szövegû kékhalált... de csak crysisnél fordult elõ. bár egy ideje már nem csinálja

ASROCK Z370 Extreme4, Intel Core i7-8700K, GIGABYTE GTX 1080, CORSAIR DDR4 16GB 3000MHz, Asus Xonar STX, Sennheiser HD600, Beyerdynamic DT 190, Logitech G613, Logitech G305, CM690 II, Acer XB271HU

#20580
Nekem a vonalsimitás minösége szemmel láthatoan romlott ...<#szomoru1>
De nem a crysisen teszteltem.
DarkSector
#20579
nálam is ez volt
próbáld a 4.20-ast

e6550, HD6670 1GB, 4GB "Minden játék annyit ér, amennyire a játékos tartja!" "Olyan ember nincs aki nem warezol, csak aki nem vallja be." "A warez-ra kifogás nincs, csak magyarázat!" "Nem mindegy!"

tobias88
#20578
akkor most megéri feltenni az új drivert?
daf xf
#20577
Hali all!
Ti milyen everestet használtok és honnan lehet letölteni mert ami nekem van az a videókártyánál csak egy szürke képet hoz be semmi tulajdonságot nem ír ki és én arra gyanakszom hogy régi verziójúa neve everes Ultimate edition 2006.

AMD Athlon 64 x2 4200+|ASUS M2N4-SLI|Point of View GF8500gt 512mb @594/1188|2GB dual chanel DDR2 KINGMAX 800mghz|powerLogic 500w táp

DarkSector
#20576
új driverrel nekem meg a fény árnyék nem jó.

e6550, HD6670 1GB, 4GB "Minden játék annyit ér, amennyire a játékos tartja!" "Olyan ember nincs aki nem warezol, csak aki nem vallja be." "A warez-ra kifogás nincs, csak magyarázat!" "Nem mindegy!"

Frank99
#20575
Hali!

Exodusnál járok ahol a katonákat kell megvédeni, megölök minden dögöt, egyik-másik beragad, lelökdösöm szakadékba, és itt annyi.
ha lemegyek az úton game-óver.
sehol egy idegen, nem tudok beszállni a kocsikba (gondolom ez jön).


mi van ilyenkor? bug?

Politikusainkkal nem az a baj, hogy rosszabbak nálunk, hanem, hogy nem jobbak

DarkSector
#20574
Nálam ezelõtt 85fokkal ment a VGA-m
Úgyhogy inkább valami más.
Régen 1x volt, kékhalál
De az azé, mert mentésnél reset-eltem
de win uninstall megoldotta

e6550, HD6670 1GB, 4GB "Minden játék annyit ér, amennyire a játékos tartja!" "Olyan ember nincs aki nem warezol, csak aki nem vallja be." "A warez-ra kifogás nincs, csak magyarázat!" "Nem mindegy!"

stultus78
#20573
A kártya még birja a 71fokot általában. csökken a teljesítmény de nem hal meg.
Szerintem inkább a memoria lessza az.

Ennek is lockolt már a bootloadere?

xotyi
#20572
Te még nem kaptál kék épernyõt "fizikai memória listázása" szöveggel? Mindíg csak játék közben kapom.. videókártyára gyanakszom h túlmelegedik(71-74 fok játék közben), de lehet memória és alaplap probléma is.. csak jólenne tudni melyik (de ez eggy másik téma)

Trance&Friends nothing more..

NeBby
#20571
Mindig lekell , mert különben nem ír felül pár fonots filet...

Starcraft2 e-mail: [email protected]

tobias88
#20570
te leszedted elötte?
NeBby
#20569
Régi drivert leszedted elõtte vagy csak ráraktad arra?

Starcraft2 e-mail: [email protected]

gduck
#20568
Nálam semmi + nem adott 😞

1280x1024 4xAA "XP-VeryHigh" átlag 31FPS (timedemo) volt és van.

PC || MS 360-as és XOX doboz || XBOXLive: gduckHUN

DarkSector
#20567
vagyis nem nálam van a gáz, hogy XP-n Very High beállítás mellett 1024x768-ban nem éppen folyamatos a játék.
Mondjuk nekem 1680x1050 felbontásba lenne jó, de azt meg nem lehet válaztani.
Meg ha esetleg a vga-d hõmérsékletét megkérdezhetném, mert nálam alapban 58 és krájozás után ha kilépek, akkor 71-73-at mutat az everest...

Jah és miért van az, hogy a szemem elõtt rakja ki a fûcsomókat, meg néhány textúrát.

e6550, HD6670 1GB, 4GB "Minden játék annyit ér, amennyire a játékos tartja!" "Olyan ember nincs aki nem warezol, csak aki nem vallja be." "A warez-ra kifogás nincs, csak magyarázat!" "Nem mindegy!"

Doom 4
#20566
xp-n high vistán multiban very de a viz az minimum mert dia. sp ben meg high néhol medium de vannnak pályák ahol low

"...közösség elleni izgatás, már lassan minden nyelvbotlás..."

NeBby
#20565
Nemhiszem , legalábbis nemlátom , hogy csúnyább lenne....

Starcraft2 e-mail: [email protected]

grebber
#20564
Fogalmam sincs nem zoomoltam a 2x-i végigvitel alatt.

Next PC upgrade: 2022

Narxis
#20563
Köszi, akkor azt majd kikapcsolom.Zoomolást melyik gombbal lehet?

Értem én, csak leszarom. :) Nem kell válaszolnod, igazam van.

tobias88
#20562
a régi driverek újításai régebben úgy jelentek meg, hogy csúnyább lett a játék, szóval csak álca újítás volt
grebber
#20561
Hát a fény miatt igen!De ha nincs fény akkor is látnak de csak ha nagyon közel vagy hozzájuk!

Next PC upgrade: 2022

Narxis
#20560
Mivel kell zoomolni?Optionsban nem találtam..<#confused> Ja és ha álcára váltok akkor, hogy lehet, hogy mégis észrevesznek?Az energia biztos nem merült le mert nézem folyamatosan, talán a a fegyver lámpája miatt?

Értem én, csak leszarom. :) Nem kell válaszolnod, igazam van.

GamerAdams007
#20559
Oksa köszi, akkor megnézem én is majd.

Config - Raidmax Sagitta | GB P35-DS3 | 2GB Kingston DDR2 800Mhz | C2D E6550 | Gainward GTX275 896MB

w77d
#20558
úgy érti, hogy amiatt lett több fps, mert a driver butított a grafikán?

NeBby
#20557
?<#vigyor3>

Starcraft2 e-mail: [email protected]

tobias88
#20556
de csúnyább?
NeBby
#20555
+3-4 fps (nekem)! ( Valakinek volt +7 is )

Starcraft2 e-mail: [email protected]

GamerAdams007
#20554
Valaki próbálta már a 169.17-es drivert, hogy mire képes?

Config - Raidmax Sagitta | GB P35-DS3 | 2GB Kingston DDR2 800Mhz | C2D E6550 | Gainward GTX275 896MB

DarkSector
#20553
Én is így jártam.
És még ráadásul bugos is a köcsög játék.
Nekem 163.75-ös driver van fenn.
Bár 1680x1050-es felbontást nekem nem adta ki.
Max valami 1440-est enged.

e6550, HD6670 1GB, 4GB "Minden játék annyit ér, amennyire a játékos tartja!" "Olyan ember nincs aki nem warezol, csak aki nem vallja be." "A warez-ra kifogás nincs, csak magyarázat!" "Nem mindegy!"

NeBby
#20552
Fakééz <#idiota> ( fákat is föl lehet venni :] )

Starcraft2 e-mail: [email protected]

norbi56
#20551
most jött le low medium 50-50 1280-ba és fut😄😄

Core 2 Duo E8200 @ 3.00GHZ | Cooler Master Hyper N-520 | Gigabyte EP-45 DS3 | CSX 4x1GB 1066Mhz DDRII CL-5 | Gainward HD4850 512MB Samsung SyncMaster T200(20\") | Logitech G9 | Logitech G35 |

DarkSector
#20550
Miért lehet az, hogy a crysis-ban néha ha felnézek, akkor vonalakat látok a fejem felett, meg sokszor megyek elõre, és úgy teszi ki a textúrákat a szemem elé?
Tán az a baj, hogy 71 fok környékén megy a kártya a játék alatt?

e6550, HD6670 1GB, 4GB "Minden játék annyit ér, amennyire a játékos tartja!" "Olyan ember nincs aki nem warezol, csak aki nem vallja be." "A warez-ra kifogás nincs, csak magyarázat!" "Nem mindegy!"

#20549
demo és full

Gigabyte H61M-S2V-B3, Intel Core-i3 2120 (3,3GHZ), DDR3 Corsair 8192mb (1333Mhz), Sapphire HD 6850 1GB ,Windows7 Ultimate 64bit

#20548
milyen verziók vannak a crysisnek?

#20547
vedd meg eredetibe, és akkor nem kell krekkelni 😉

ASRock Z77 eXtreme4 | Intel i7 2600K @ 4500Mhz | EVGA GeForce GTX670 FTW | 2x4Gb G.Skill Sniper @ 2000mhz | Samsung 830