31662
CRYSIS
  • Narxis
    #22821
    A legfelső tetszik, a többi nem igazán. :S
  • grebber
    #22820
    Nekem tetszenek ezek a fegyver skinek :D



  • grebber
    #22819
    A hajót lebombáztattad már??

    Ott elvileg azt kell ,aztán átmenni a tankosokhoz a kerítés túloldalán hátúl a raktárak mögött.Felmászol a dobozokra és átugrasz a kerítésen.
  • Zaicev
    #22818
    Halihó!
    Nekem a játékkal kapcsolatban lenne kérdésem, mert a direct x vita máshova való!!
    Amikor az öbölben vagyok és ott egy nagy hajó, és sok kis sziget, meg járőröző motorcsónakosok, akkor nem tudok tovább menni mert nem él a pálya, mindenkit kinyírtam, még a messze járőrtöző motorcsónakosokat, és aparton lévőket, de semmi.Azt írja találkozzak valami hadnaggyal, és találjam meg a civileket, meg a légvédelmi ütegeket iktassam ki, de semmit nem tudok kiiktatni, és csak bolyongok egyedül.
    Egyszer már volt Bug, amikor a barlang bejáratát kő torlaszolta el, és a felbontást le kellett venni low szintre, de azóta videókarit cseréltem és elvileg ezzel már mennie kéne (x1950 pro).
    Ha valaki tudja az okosságot legyen szíves közölje velem,, köszönöm.
  • lac coo
    #22817
    Megint azthittem Crysis topik :P
  • Balumann
    #22816
    Ebbe a játékba tény h nincs DX10, előtudtuk csalni XP-n. De más játékról beszéltünk most, konkrétan a Lost Planetről főképp
  • Tinman #22815
    Legyél ^^



    Halo 2 ---> ezeréves motor, a DX10 magában is egy vicc /minimális fejlődés/, Halo 2 DX10-el meg az évtized szánalma/átverése.
  • lac coo
    #22814
    Benneteket sem értelek, egyszer azt mondjátok hogy semmi DX10 nincs a játékban, most meg azon vitáztok, hogy a nem létező dolog szebb-e... :DDDD

    És mivel DX10 csak Vista alatt van, nem tudnám eldönteni hogy a DX lassú-e avagy a Vista ... Én utóbbira szavazok ...
  • grayfox
    #22813
    Ja, igen, és nem véletlenül hívják a dx10-et parasztvakításnak, látom rád hat.
  • grayfox
    #22812
    Igen pajtás, igazad van, a dx10 itt van és virágzik.
    És tényleg van különbség dx 10 és 9 között, általában dx10-ben ez -20% telejesítményben mutatkozik meg :)

    A modorodon meg csiszolhatnál picit, lehet a kisegítőben ez menő ;)
  • grebber
    #22811
    Na az arcod a 8800-adra?
    Figyelj én abból indulok ki hogy bámerre olvasgatok nagyon sok embernek van dx10-es vga-ja és ők mondják hogy semmi különbség meg a összehasonlító képek videók is ottvannak.
    Egyedül vagy nagyon a sok sok ember ellen.
    De te biztos látod a különbséget mester ,bocs hogy világra jöttem és egyetértek sok száz másik emberrel akik azt állitják semmi különbség.
  • gduck
    #22810
    Csak annyi észrevétel, hogy én nem a DX10 miatt vettem 8800-as kártyát, hanem azért mert DX9-ben is sokkal gyorsabb mint a 7000-es sorozat :) És már egy éve semmi gond a játékokkal, öröm vele játszani! Ebben az évben még kitart (2 évente meg VGA-t szoktam cserélni :D )
  • Balumann
    #22809
    Ez már gáz...
    Tod mit, csinálj egy képet vagy videót DX10-ből meg DX9-ből, mostmár kiváncsi vagyok nálad mennyivel másabb dx10-be meg dx9-be, mint mindenki másnál -.-
    Én nem veszek DX10-es kártyát ilyenekért, amíg nem látom értelmét, sry. Majd lehet h másfél vagy 1 év múlva, akkor ha végre nem csak a grafika lesz élvezetes, mint többnyire a régi játékokba.
  • I1Q
    #22808
    OFF - nem sértés (de az) mit bírtok kiakadni a dxeken. nameg az fpseken!
    ha van egy atom atomerőműved amit szg-nek neveznek a lakásodban minden játék álomszép ha nincs akkor meg egy játék sem lesz szép. a gyártók beleértve a a micros. és a játékfejlesztőket meg a hardvereseket csak a profit érdekli ezért mindig is olyat fognakl kiadni hogy vedd meg a legújabb legdrágább cumót és persze mind idő előtt kiadva ami totál bugos. sajnos ez van de ha a se99eteket a földhöz veritek akkor se lesz máshogy. én imádok játszani minden stílusban crysis, half-life, fear, quake, homam, settlers, supreme commander, titan quest, diablo, fable, gothic mind mind jó a maga módján aki szeret játszani tolja akinek meg nem jön be egy stílus nem kell vele tolni és meg van oldva minden problémája - vegyen egy tetrist. akinek nem inge......
  • Jaffa 2843
    #22807
    ugye tudod hogy kell használni a válasz gombot?
  • kenderzen
    #22806
    jolvanbirka oltsad a haverjaidat
  • Jaffa 2843
    #22805
    ecsém te nagyon lol vagy XD

    dx 9-10 között a különbség, amit én észre vettem...

    Bioshock: Soft particles.. (ami persze nem DX10es..)
    Crysis: semmi
    Lost Planet: picit simább motion blur (szintén nem DX10)

    és ezekhez brutális minusz FPSek tartoznak...
    jah meg ha csak ugy lehet észrevenni pixeles különbségeket hogy 20percig lesed a monitort 2centiröl akkor az nemigazán forradalmi ujítás :D
  • kenderzen
    #22804
    ember nekem hiába mutogatod a"webes összehasonlitgatásaidat " szánalmas ez sztem ,ne is untass ilyenekkel ! ha saját tapasztalataidbol van videod azt szivesen megnézem ,de kérlek ne untas ilyen webes szarságokkal ))) THX
  • bertino
    #22803
    a dx10 még egyértelműen parasztvakítás vélemény szerint.
    persze évekkel később, mikor már leginkább abban gondolkodnak a fejlesztők sztem érdemes lesz körülnézni, biztos nagyobb lesz a különbség dx9hez képest, mint manapság.
  • Balumann
    #22802
    itt is lost planet összehasonlító képek katt, még1 összehasonlító kép
    Tényleg forradalmi ez a DX10 és gyorsabb is -5 meg -10 fps-el (performance teszteken)
  • Balumann
    #22801
    Lost planet dx9-es kép, dx10-es kép, összehasonlító videó stage6-on

    Annak ellenére h már nem igazán érdekel a játék (miután olvastam sok kritikát meg láttam videókat), láttam sok képet meg több videót is. Nem mondom h nem szép a grafika, de szerintem ebbe egyáltalán nincs semmi DX10.
    Ha te tényleg látsz különbséget, és szerinted szebb még a Crysis very highnál is (ami nem dx10 mert még az én kártyámon is előtudom hozni)...
  • kenderzen
    #22800
    és grebber meg a hozzáhasonlo spanjai inkább meg se szolaljanak , THX
    ui? majd akkor ha lesz DX10es kártyátok.., ok thx megint ,,,,..... Az a baj hogy itt azok a juzerek osztják az észt dx9röl akkiknek a kártyája kurvara de nem ismeri a dx10et
  • kenderzen
    #22799
    itt a lényeg az hogy : olthatjátok magatokat hogy loszar a dx10 és csak a mikrofosnak a legendája de az a baj hogy ez a legenda létezik és kurvára leszarrja a kriziszt meg a Yerlit /vagykit?/ hogy létezik e vagy sem
  • kenderzen
    #22798
    OFF!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ----------------/nem tudom akkor lehet hogy vakok akik azt mondják hogy alig ,+""! de sztem böven elég neki egy 8800gts hogy kihozza a különbséget aki meg ellenkezik az szerintem nem probálta igazán/ON.......................
  • Narxis
    #22797
    Lost Planettel kapcsolatban te vagy az első ember aki azt mondja, hogy DX10-bn szebb, van akinél még szarabbul is megy DX10-ben.Nem az a baj, hogy nincs különbség, hanem, hogy ALIG és cserébe még kevesebb is az fps.Nem éri meg.
  • kenderzen
    #22796
    amugy én azon kurvára megbotránkozok mikor azt mondják itt a userek hogy nincs különbség 1 dx10 és dx9 között . a KRÁJZISZ részemröl kivétel mert azt nem probáltam dx9ben OFF......
    de probáltam olyan nagyobb neveket mint a halo 2 és a lost planet meg az universe at earth assaults , és kutyafejü macska legyek ha nem látszik a dx9 és a dx10 es különbség ezeken a játékokon , most ne gyertek azzal hogy levannak tiltva az effektek az xp-n amit a vista engedélyez csak dx10ben , mert ha komolyabban belegondoltok ebbe a kis okosságotokba akkor a microsoft most a chionak gyárthatná a zacskokat körülbelül ,xD /probáld ki a lostplanetet xp-n és utána rakdfel vistára . és ne gyere nekem ezzel a világméretü összeesküvéssel hogy nincs különbség a mai dx9 és 10 között .... THX,3
    ON yerli meg lecophat.9 1 kalapszar a krájzisza
  • grebber
    #22795
    Ne ez már más mint a régebbi megoldás ez müködik!
  • grebber
    #22794
    Új fegyver skinek

    Sajnos én előző adaot sem tudtam müködésre birni :(
  • bulba
    #22793
    Igazad van, nem olvastam el elég figyelmesen a hozzászólást. Bocs. Viszont azon érdemes elgondolkodni hogy manapság leginkább a legnagyobb kiadókat szokás megkenni hogy "ezen és ezen a hardveren" kicsit jobban fusson a játék, pont hogy a kissebb kiadók/fejlesztőcsapatok nem kedveznek egyik hardvergyártónak. De ezi tt már erősen OFF.
  • grebber
    #22792
    Éppen azért irtam hogy bazinagy kiado akit nem lehetne pénzzel megvenni de mindezt csak azért hogy nvidia is rendes dx10 es karik csináljon és akkor jöhetnek a dx10-es gamek!
  • bulba
    #22791
    "Símán kijönnék egy olyan game-el ami atinak kedvezne"
    Vagy megkeresne egy öltönyös zöld-nyakkendős úriember az nVidiától és átnyújtana neked 2 táska zöldhasút azért hogy...
  • kifli
    #22790
    A HD 3800 X2 - amelyet más források 3870 X2 néven emlegetnek - a kiállítás alatt mutatkozott be először, ahogy az várható volt. Az ATI, immár az AMD részeként, ezzel hosszú évek óta először tér vissza a kétprocesszoros grafikus kártyák területére, és most ettől a fejlesztéstől reméli, hogy versenyben marad a rivális GeForce kártyákkal.A kártya két HD 3870 chipre - kódnevén ATI RV670 - épül, ezek kiszolgálására pedig kereken 1 GB memóriát tartalmaz. 640 stream processzorával a cég reményei szerint eséllyel veszi fel a harcot a GeForce 8800 Ultra kártyákkal, a teljesítményt pedig még tovább növelhetjük a kártyák párba kötésével, ugyanis a CrossFire csatlakozó sem maradt le a fejlesztésről. Ezzel tehát egyszerre négy grafikus chipre támaszkodhatunk, ami nem kis erődemonstrációt ígér...

    ITT további infok vannak. Kíváncsi vagyok hogy futna rajta crysis crossfire-ben :P
  • lac coo
    #22789
    Hát mert szartak azok mindenkire, és összedrótozták valahogy NV alá, ha igaz amiről beszéltek ...
    Szóval az a helyzet állt elő most itt ,amitől FC2-vel kapcsolatban félsz ....

    Vagy még egyszerűbben, szopik a játékostársadalom (igaz a kutya se ad pénzt érte..), nem lehet normálisan futtatni, szal ez van nem kell ezen megbotránkozni 4 :DDDD
  • grebber
    #22788
    Már miért lenne rá igaz?
  • Abu85
    #22787
    Nocsak az nV letiltotta a futtatását? Szép...
    Ezt fogják tenni majd a hasonló felépítésű játékokkal is? Jó taktika...
  • lac coo
    #22786
    Írtál valamit ami tökéletesen igaz akár Crysis-ra is, igaz nem mondtál pontos nevet ! :))
  • grebber
    #22785
    Látom nem olvstad el mit irtam akkor mindegy nem irom le még1x!
  • gduck
    #22784
    OFF: El se indul Gef8-al...
  • Abu85
    #22783
    Ez a tény többnyire annak köszönhető, hogy a Crysis DX10 támogatása a r_UseGSParticles és a d3d10_CBUpdateMethod parancsban kimerül.
  • lac coo
    #22782
    Nem Crysis ? ;)