31662
CRYSIS
  • bertino
    #22861
    hibátlanul ?
  • Zinaj
    #22860
    uj gts-el hogyan fut very-high-ba 1280-as cuccba?
  • GamerAdams007
    #22859
    Kétlem.
  • lac coo
    #22858
    Ezek valami manó-katonák, ki sem látszanak a fűből :)))))
  • #22857
    sziasztok
    megkérdezném h a radeon x550 se-n elmegy-e rensesen eza játék?
  • grebber
    #22856
    Bokalefosás témája

    Stone Hell


    Ott van a part 2 is!
  • Banano007
    #22855
    cdgalaxis.hu?
  • Jaffa 2843
    #22854
    jah elfelejtettem.... Győrben oder online
  • grebber
    #22853
    Én a Westendben lévő 576-nál vettem semmi gond nem volt vele!
  • Jaffa 2843
    #22852
    valaki tud egy jo helyet ahol meg lehet rendelni a játékot és ahol nem lopkodják szét a kulcsot meg a hozzávaló cuccokat? és az se baj ha olcsobb mint a többi helyen :D
  • grayfox
    #22851
    Ha elolvastad volna az utolsó soromat, látnád, hogy ebben egyetértünk :)
  • Balumann
    #22850
    Nem feltétlen, például én inkább Ati x1950 mellett döntöttem, mert "elméletileg" gyorsabb DX9-ben, 8600GT lett volna a másik lehetőségem.
    És attól tartok jól döntöttem.
  • gduck
    #22849
    Pontosan! Single GPU-val is "jobban fut" patch után, de az FPS szám nem nőtt! Multi GPU-val eszek szerint jobb a helyzet ;)
  • grebber
    #22848
    Gondolom mivel elvileg rágyúrtak 4 magos procik és sli támogatására is a patchben!És Maszkának egyik sincs.
  • GazCamp3r
    #22847
    hát ez elég érdekes... itt vmi gebasz lesz nálad...

    nálam olyan hihetetlen sebesség lett a patch után hogy csak néztem... kiugrok a repülőböl az elején, ahol a felhők miatt régen szaggatott, most meg 88 fps-t láttam... de 50 alá nem is ment, mindezt 1680x1050 WinXP very high-ra tweakelve...
  • grayfox
    #22846
    dx10-es videókártyákat nem a dx10 miatt vesz az ember, hanem mert a 9-es teljesítménye jól oda*asz :)
    8800+/3850+
  • MaSzKa
    #22845
    saját teszt
  • wilky
    #22844
    Sziasztok, sehol nem találatm mit kell csinálni, ezzel a system.cfgvel. hoyg mükődjenek a veryhigh opciók.. S.O.S plíz(hajt a kiváncsíság)
  • KILLER2
    #22843
    Ebben az esetben a porblémáról nem a Crytek tehet, hanem a Vista. Vistán minden játék rosszabbul megy, ez van. A Vistát nem kicsit elcseszték, szép, csilli-villi, lassú és zabálja az erőforrásokat. Nálam anno 64 bites Vista Ultimate 4 GB RAMból volt, hogy 1-5-öt levitt, ami azért sok, még akkor is, ha felszabadítja, ha kell.
  • Smithwarden
    #22842
    haaaat... ja
  • GazCamp3r
    #22841
    tudom, mire leokéztam már én is rájöttem, csak épp ideges voltam, de végülis segítettem, nem? :D
  • zolo
    #22840
    Nyalja meg a Crytek :((((((
  • gduck
    #22839
    Nem :( VISTA alatt sajnos sokkal rosszabbul fut a játék, még DX9 alatt is :((
  • Smithwarden
    #22838
    Sztem, tuti hogy nem.
  • zolo
    #22837
    163.75-ös a driver, a Vista update amit az Olvass el ír az is megvan.

    Xp-t nincs módom felrakni , partícióim miatt , ha meg C-re tenném akkor az egész behalna.
    1.1 patch segítene?
  • JaSoN HuNTeR #22836
    milyen a VGA-d?
  • FlyHigh
    #22835
    Huh, keményen megfagyott a játék. VGA nem bírta, teszem be a 3. rendszerventit.:D:D
  • Smithwarden
    #22834
    (GazCamp3r egy kisse "erosen" valaszoltal vissza tenyleg, normalisan kerdezett a srac.)

    Zolo, a problema erosen valoszinu a Vista-bol fakad... a configod melle gyorsan rakj fel egy XP-t, sokkal jobban jarsz tobb szempontbol is, eros gepeken (mint GazCamp3r-e) is rosszabb a teljesitmeny Vistan.
  • BaliBoy
    #22833
    Haveromnál volt ehhez hasonló probléma. Nála azt volt, hogy elfelejtett video kártya drivert feltelepíteni.

    Lehet nálad is vmi vidkari driver probléma lesz.
  • zolo
    #22832
    Bocsmá, hogy nemköltök félmilliót gépre.......
    CoD4, TDU, Fifa, Flatout asziszem mind2-k gépén ugyanúgy menne....

    Szóval akkor írjá, hogyha tudsz segíteni, amúgy kuss....




    Az előbb említett játékokkal semmilyen probléma nincs, meg úgy általában ilyen hiba játékkal Vistán még nemvolt. Meg a minimum az Olvass el szerint megvan....
  • grebber
    #22831
    1024x768 textúra HIGH a többi minden más mediumon van!
  • JaSoN HuNTeR #22830
    milyen grafikán játszol?
  • FlyHigh
    #22829
    Minimumon mennie kéne. Más probléma lehet, hang is serceg. 7600 még nem gáz kártya.
  • GazCamp3r
    #22828
    mi a retkes faszt akarsz vistával, meg 7600-zal ???

  • zolo
    #22827
    A konfigom lemaradt :
    Athlon64 3800+ (2400 mz), 7600Gs, 1,25 gb ram , Vista Home Premium
  • berczely
    #22826
    Milyen beállításokon játszol?Tetszik a grafika!
  • zolo
    #22825
    Hali

    Feltettem a játékot, leszedtem a Vistához az updatet , amit írt, de érdekes dolgot tapasztalok:

    A videók nagyon lassúak, szinte kockáról kockára látok mindent, már a játék előtti támogatók videók is ilyenek. Alig jön be a főmenü. A hangok a videókban és a főmenüben is sisteregnek.

    A játék nem eredeti , mi lehet a probléma?
  • husqarna
    #22824
    Ezt a brenyó féle configot, hogy tudom beállítani a játékon
  • Skyline
    #22823
    És mielött a pampogás jönne hogy ne ugassak dx10-es kártya nélkül...8800 gts van a gépezetben,és igen volt fent a vista amit le is szedtem rövid időn belül a fos hangkezelés és gyér teljesítménye miatt...
  • Skyline
    #22822
    A crysisben a dx10 kamu xp alatt is behozható a veryhigh beállítás,és ugyan úgy néz ki mint vista alatt dx10 mód....Csak majdnem duplaolyan gyors.:)

    Más játékokban dx9vs dx10 különbség van,de annyira bolhafasznyian nem egetrengető a különbség,hogy dx10 miatt videókártyát venni baromság...
    Alig van pár játék ami dx10-es és azokban a különbség tényleg csekély...
    A Call of Juarez-ben modolva felcuccolgatva előlehet hozni dx10-et,na ott szemmel látható különbségek vannak...De ennyi.
    Amúgy a microsoft által kiadott dx10-es vizes képeken is csak röhögni lehet,a képek alapján egetrengető különbség van a dx10-es és a dx9es víz között...Na a crsysben xp alatt vh-on ugyanazt látod mint a dx10alatt..:)