CRYSIS

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

#20649
Nah de balázs.Nem szabad megcsalnod!

Asus p5B ,C2D E4300@ 3.0ghz , 2gb kingmax 800mhz,Galaxy 8800GT 512mb PS3 ID_USA: b4n4n0x_xVcL PS3 ID_EU:mrbananox007

#20648
na de Szilvi -.-

ASRock Z77 eXtreme4 | Intel i7 2600K @ 4500Mhz | EVGA GeForce GTX670 FTW | 2x4Gb G.Skill Sniper @ 2000mhz | Samsung 830

#20647
<#kocsog><#kocsog><#kocsog> <-ezek kockák xD. Vagyis te vagy a kocka😄.

Asus p5B ,C2D E4300@ 3.0ghz , 2gb kingmax 800mhz,Galaxy 8800GT 512mb PS3 ID_USA: b4n4n0x_xVcL PS3 ID_EU:mrbananox007

DarkSector
#20646
THX az infot.

e6550, HD6670 1GB, 4GB "Minden játék annyit ér, amennyire a játékos tartja!" "Olyan ember nincs aki nem warezol, csak aki nem vallja be." "A warez-ra kifogás nincs, csak magyarázat!" "Nem mindegy!"

fsgh
#20645
hiáa SLI-zel ha még nem jött ki a pecs ami engedélyezi nem?

FORZA INTERNAZIONALE! IO SONO INTERISTA! Campione d\'Italia:INTERNAZIONALE 17!!!

gduck
#20644
És ha reggel megveszem a gépedet, akkor miben próbálod ki? <#wave>

(csak vicc vót, nem vagyok milliomos <#nemtudom> )

PC || MS 360-as és XOX doboz || XBOXLive: gduckHUN

#20643
De legalább nagykeres kapcsolatod vagy csak natur bemész egy viszonteladohoz ilyen tételekkel?
mert akkor kicsit lol
#20642
Azért az kicsit cinkes hogy ijen idöben nyitott ablaknál meg ventinél nyomod 😊)
Bakker innohoz nemjár ventilátor sebesség szabályzo software?
Doom 4
#20641
fûcsomók driver hiba de nem tom ha kilépsz a fõmenübe és vissza töltöd (elötte csinálj savet) akkor nem lesznek és majd megnézem de nekem ujra indul xp alatt az tulmelegedig vagy a vga vagy a cpu sztem a cpu de mot lehoztam a szobámból 1 ventillátort és kinyitom az ablakot amikor játszok tehát nem indul ujra de van néjány húzós helyzet ja és pl. az utolsó pályán minden higy csak a textúrákat ekll levennem közebesre

"...közösség elleni izgatás, már lassan minden nyelvbotlás..."

#20640
ja, 2 gtx vót... elég énölös... xD de olyan balfasz voltam, hogy elmentem csepelrõl a florián térig, már majdnem a bótba voltam a kártyákért, mikor rájöttem, hogy otthon maradt a pénz XDXDXDXDXDXD

szal a G92-es GTS SLi teszt holnapra marad 😄

ASRock Z77 eXtreme4 | Intel i7 2600K @ 4500Mhz | EVGA GeForce GTX670 FTW | 2x4Gb G.Skill Sniper @ 2000mhz | Samsung 830

NeBby
#20639
Az új GTS veti a GTX et ! ( Ha nem 1900+ felbontásban játszik , mert ott GTX nyer a több memória miatt )

Starcraft2 e-mail: [email protected]

PyRex
#20638
de most 2db 8800gtx-ed van nem? vagy mivan? az nem gyorsabb? 😊

| | ClearBox JS > http://www.clearbox.hu > (referencia: www.iwiw.hu :) |

gduck
#20637
Te nem vagy normális <#wave><#wink> 1db 8800GTX is simán viszi "XP VERY HIGH" beállítással 1280x1024 4xAA! Multiban sincs semmi gond vele 😊

PC || MS 360-as és XOX doboz || XBOXLive: gduckHUN

bertino
#20636

Metallica. Csakis. Amig ki nem halnak. Easyrider öcsém, easyrider!

#20634
Kb negyedennyiért összeraksz egy gépet amin minden vidáman elfut fullgraffon fullfelbontáson egy 21-22 colos monitoron....
Mire olyan gépre lesz szükség amilyen ez 650ért ,addigra kb feleennyit sem fog érni...megéri😄

LiveId: HUNRa1n PsnId: HUNKa1n

Tomsteel
#20633
tudni kell jó helyre születni 😛

.: SUZUKI heart, GTi mind :.

#20632
Kamu szagot érzek!

az sg fórum hivatalosan is a neten lévő legnagyobb patkányok és a legbuzibb adminok törzshelye... te is közéjük tartozol?

#20631
azért nem egészen. Ez kb az utolsó fejlesztés, amugy meg eladó az egész gép óccsóé!!! <#vigyor1>

ASRock Z77 eXtreme4 | Intel i7 2600K @ 4500Mhz | EVGA GeForce GTX670 FTW | 2x4Gb G.Skill Sniper @ 2000mhz | Samsung 830

#20630
ja... szokásom... lol van msn-ed? megmutizom webkamon, hátha akkor elhiszed 😊

ASRock Z77 eXtreme4 | Intel i7 2600K @ 4500Mhz | EVGA GeForce GTX670 FTW | 2x4Gb G.Skill Sniper @ 2000mhz | Samsung 830

#20629
Vagy csak kamuzik...

az sg fórum hivatalosan is a neten lévő legnagyobb patkányok és a legbuzibb adminok törzshelye... te is közéjük tartozol?

bertino
#20628
<#lama>

Metallica. Csakis. Amig ki nem halnak. Easyrider öcsém, easyrider!

#20626
<#wow1>
Smithwarden
#20625
Uristen !!!

Te ugy valtogatod a nem eppen olcso VGA-kat mint mas az alsogatyat ! <#hawaii>

Sot a DUPLA VGA-kat ! <#vigyor>

"Az internet lemaradt technologiailag..." :D

#20624
Ma meglesz a 2 db G92-es BFG 8800GTS OC-m... este remélem jelentkezek a crysis tesztekkel 😊

ASRock Z77 eXtreme4 | Intel i7 2600K @ 4500Mhz | EVGA GeForce GTX670 FTW | 2x4Gb G.Skill Sniper @ 2000mhz | Samsung 830

husi
#20623
Ucsó próbának elküldöm mégegyszer.
Jószándékkal gondoltam.

http://gamepix.digimedia.hu
Ability
#20622
Na gyerekek, csináltam nektek újabb játékszert ... <#idiota>

MOD: és fel is díszítettem a topikot. 😛

MOD2: ... valaki adhatna egy linket a teljes játékmentéshez, mert most raktam be újra azt a dobozt, de a link már nincs meg. :C
husi
#20621
Küldtem egy linket. Törölve lett.
Narxis
#20620
Mi nem?

Értem én, csak leszarom. :) Nem kell válaszolnod, igazam van.

husi
#20619
Ha nem. hát nem...

Üdv annak aki törölte.
#20618
Spoiler (katt a megjelenítéshez)
akkor maximum strengthbe ráfejelsz 😄D
daf xf
#20617
A tankot hogy lehet kiiktatni ha nincs rakétavetõd?

AMD Athlon 64 x2 4200+|ASUS M2N4-SLI|Point of View GF8500gt 512mb @594/1188|2GB dual chanel DDR2 KINGMAX 800mghz|powerLogic 500w táp

tugyiti
#20616
köszönjük <#felkialtas>
Balumann
#20614
na vajon miért <#idiota>

Narxis
#20613
<#nevetes2>

Értem én, csak leszarom. :) Nem kell válaszolnod, igazam van.

#20612
<#felkialtas><#felkialtas><#felkialtas><#felkialtas><#szomoru1><#szomoru1><#szomoru1> megbántottál.

Asus p5B ,C2D E4300@ 3.0ghz , 2gb kingmax 800mhz,Galaxy 8800GT 512mb PS3 ID_USA: b4n4n0x_xVcL PS3 ID_EU:mrbananox007

lac coo
#20611
Szerintem más értelemben használjuk mi ketten a játék kifejezést 😊

De nincs baj ezzel....

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

#20610
Én is ismerem ezt a srácot, akit egyébként Szilvinek hívnak, és a neve csak Nagy 0, az 1-est azt véletlenül írta be szegény, mert elég vastag virsli ujjai vannak, és egyszerre minimum 2 bill-t üt le... szegény... amugy magárol a játékrol van szó, mikor azt írom, hogy megprobáltak xy dolgokat csinálni. nemtom mi a problémád ezzel...

ASRock Z77 eXtreme4 | Intel i7 2600K @ 4500Mhz | EVGA GeForce GTX670 FTW | 2x4Gb G.Skill Sniper @ 2000mhz | Samsung 830

lac coo
#20609
Természetesen nem rá gondoltam konkrétan, bár neki ment válaszként ...

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

#20608
Hát igeeeen..ismerem azt az embert xD MO. legnagyobb kockája 😄D (sry gaz)😄

Asus p5B ,C2D E4300@ 3.0ghz , 2gb kingmax 800mhz,Galaxy 8800GT 512mb PS3 ID_USA: b4n4n0x_xVcL PS3 ID_EU:mrbananox007

lac coo
#20607
Magáról a JÁTÉKRÓL vajon miért esik olyan kevés szó ? Csak a techno-gizdázás megy ....😞
Érdekesek az emberek....

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

#20606
nekem még mindig jobban tetszik, mint bármely más játék. Mivel más játékban átmész mindenen, ebben legalább MEGPRÓBÁLTÁK megoldani, hogy aminek nekimész, az elhajoljon, stb... sztem egész jól sikerült. Nekem még nem volt eget verõ bug sem hálistennek...

ASRock Z77 eXtreme4 | Intel i7 2600K @ 4500Mhz | EVGA GeForce GTX670 FTW | 2x4Gb G.Skill Sniper @ 2000mhz | Samsung 830

grebber
#20605
Ez az elszomorító hogy sok benne a hiba😞

-egymáson átlogo textúrák
-fák ahogy dölnek csiga modban
-minden koreai ugyanugy néz ki
-hummer tetejébe beleszorulo emberkék
-növényzet valami förtelmes szerintem

Next PC upgrade: 2022

#20604
tegnap volt asszem, de én nem találtam meg azt a parancs sort, amit ott izél benne a CPU-val... pedig jó lenne, mert van az a mod, ami megcsinálja, hogy a TAC gun 200m-en belül mindent szétbasz, és ott simán járkálsz 40 fps-sel, a fák meg szakadozva dölnek ki... még 10 percel a robbanás után is volt eldõlõfélben lévõ fa 😄

ASRock Z77 eXtreme4 | Intel i7 2600K @ 4500Mhz | EVGA GeForce GTX670 FTW | 2x4Gb G.Skill Sniper @ 2000mhz | Samsung 830

grebber
#20603
US TOP 10

1. Call Of Duty 4: Modern Warfare - Activision
2. Crysis - Electronic Arts
3. The Sims 2 Teen Style Stuff - Electronic Arts
4. World Of Warcraft - Blizzard
5. The Sims 2 Bon Voyage - Electronic Arts
6. The Sims 2 Deluxe - Electronic Arts
7. Sim City 5: Societies - Electronic Arts
8. World Of Warcraft: Battle Chest - Blizzard
9. Half Life 2: Episode 2 The Orange Box - Valve/EA
10. Nancy Drew: Legend Of The Crystal Skull - Her Interactive



Angol Top 10

1, Call of Duty 4: Modern Warfare
2, Football Manager 2008
3, Crysis
4, The Sims 2
5, The Sims 2: Bon Voyage
6, Unreal Tournament 3
7, Championship Manager 2008
8, The Orange Box
9, Need For Speed: ProStreet
10, SimCity Societies

Next PC upgrade: 2022

skinnyman
#20602
vótmá?
Jól veszem ki, hogy pár érték megváltoztatásával "picikét" felgyorsítható a fizikai motor? Ez alapból miért nem így van beállítva?

Regards,

#20601
tud vki segíteni?mindig mikor elindítom a játékok belépek a betöltésbe és be is tölti csak amikor betöltötte 10 másodperc után kilép és azt írja ki h. hibát észlelt,ezért leált.mi tegyek?elõre is köszi!!!!!
gduck
#20600
Hát a leírásában hemzsegnek a hibajavítások (egy csomó játékban), de a Crysisról egy kanyi sor nincs benne 😊 Igazándiból ez lesz majd a hivatalos WHQL driver ami már "támogatja" az új 8400/8800GT/8800GTS kártyákat 😉

PC || MS 360-as és XOX doboz || XBOXLive: gduckHUN

daf xf
#20599
Állat mi?😄
Furcsa helyen van a kocsi😄

AMD Athlon 64 x2 4200+|ASUS M2N4-SLI|Point of View GF8500gt 512mb @594/1188|2GB dual chanel DDR2 KINGMAX 800mghz|powerLogic 500w táp

NeBby
#20598
Sikerült végre megcsinálni <#rolleyes>

Starcraft2 e-mail: [email protected]

NeBby
#20597
Hmm... nyomtam egy resit és most vmiér ha betölti a játékot kilép magától , szal kiírja h nyomj meg egy gombot... megnyomom és semmi hibaüzi csak kilép ( nem a driver miatt , már toltam vele ) VGA nem melegszik , proci se , többi játék megy , minden mentésnél ezt csinálja <#rinya>

Starcraft2 e-mail: [email protected]