31662
CRYSIS
  • GazCamp3r
    #22904
    ha végig zongoráztad volna, akkor nem irnál ekkora lámaságokat "barátom"
  • GazCamp3r
    #22903
    Ez a válaszom a te kis környezet nélküli fekete hátterű icipici render vididre :)

    tegnap este vettem fel ;)
  • grebber
    #22902
    Lost World Returns mod infok
  • lac coo
    #22901
    Barátom azt sem tudtad mi az a SB mikor már végigzongoráztam :)) A texturákat , fizikát mindent ....

    De akkor egy irdatlan nagy zseni vagy: írd meg Cryteknek a megoldást: szabdalják több részre a pályát, több betöltéssel és máris venni fogják mint a cukrot, olyan jól fog futni !
  • GazCamp3r
    #22900
    olyannal dolgozik, amilyennel beállítod, mivel ez is rajtad mulik. és látszik, h nem probáltad, mert akkor nem irnál valótlan hülyeséget. Én minden nap sandbox-ozom, és tudom, h mit beszélek. Egy szutyok cod4 méretű pályával egyáltalán nem nagy a gépigény, de a crysisban baszott nagy pályák vannak
  • lac coo
    #22899
    Gondolod nem próbáltam meg mit csinál kis pályával ??? :))))))))))))
    Ugyanolyan lassú . A kiba nagy pálya meg nem olyan kiba nagy, ha megnézed a karakter 10 lépése 100 méter a játékban, vagy csinálsz egy 10 méter hosszú objecet és megnézed mit látsz a játékban ... irdatlan fura FOV-al dolgozik. Bár FC is ilyen volt .

    Amúgy ez marha nagy hülyeség , azt számolja amit épen látsz ....
  • pauly
    #22898
    Ennek hiába mondod :P Nem kell hozzá szólni,hátha megunja majd :)
  • GazCamp3r
    #22897
    szép render
  • GazCamp3r
    #22896
    annyira gázok vagytok -.-

    pff...

    nézd már meg sandboxba, hogy mekkora pályán dolgozik a géped, és rájössz, h milyen hülyeségeket mondasz... minimum 5-ször akkora egy pálya mint a far cry-ban, és legalább 25-ször akkora, mint egy hl2-ben, vagy az oly áhitott fos cod4-ben... kiba... nagy pályák vannak a crysisban. Egyáltalán nem összehasonlitási alap egyik játékhoz sem. Grafikában odaveri mindet, még minimumon is, mivel rohadt nagy területet mozgat meg...
  • lac coo
    #22895
    Low-ban aztán van izgés-mozgás, csilli-villi textura, árnyék , object hegyek ....
    Bármely két évvel ezelőtti játékból sokszorosan szebb látványt kihozok a gépemmel korrekt fps-el :)))))

    Kép .....
  • priluki
    #22894
    Persze az a ára,hogy vegyél uj gépet:D De kiváncsi lennék ha a mi érdekeinket néznék milyen gépen futna.. Megmerem kockáztatni hogy nem kéne 8-as szériás videokari a full grafhoz. Szoval parasztvakitás a négyzeten...
  • FlyHigh
    #22893
    Érdemes szarakodni a patch-el?
  • Toomy_Xp
    #22892
    Najó, de a Te szoftverednek csak az a dolga, hogy szuper fizikája legyen...textúrázás,effektezés,hangeffektek,háttérzene,AI és sokminden más nélkül. Ezeket viszont a játékba bele kell tenni. Én nem csodálkozom, hogy a crysis megfogja a gépem...cserébe viszont nem spórol a látvánnyal :)
    Persze vannak más szép játékok is amik gyorsabban futnak de ha tényleg nézzük az apróságokat azt el lehet ismerni, hogy ilyen mennyiségű effekt, modell, textúra, izgés-mozgás, csillogás-villogás stb. egyidőben egy képernyőn nem nagyon volt. Ennek pedig nyilván ára van...
  • gduck
    #22891
    ITT az látszódik, hogy a kártyádnál valószínűleg nem okoz sebességnövekedést a nagyobb processzor (ergo: a jelenlegi procid fullon ki tudja hajtani!)
  • VRSDM
    #22890
    szabad fikázódni még egy picit az istenjáték felé?
    sokat mutogatott mozgó növényzet. jippáj állak a földön.

    az más kérdés hogy a fosi gépem, softwaresen, egy ingyenes fizikai engine-el ilyet csinált interaktív növény, meg vettem még fel sokezer dobozos robbanásokat, interaktív folyékon effekteket, szövetanimációt stb.stb. amik a gyöngyszem krjásziszból kimaradtak ... :$
  • FlyHigh
    #22889
    Azt hiszem, hogy most ebböl mindenki sokat tanult.
  • Narxis
    #22888
  • simonl #22887
    Köszönöm......
  • simonl #22886
    Köszönöm a magasrörtű hozzászólásodat, rengeteget tanultam belőle.....

    Majd akkor oszd az észt amikor a Te gépeden minden progi jogtiszta.......mondom minden.....

    Neked is további szép napot.....

  • Banano007
    #22884
    LErajzoljam?
    ok


    ;;||| <--lábak -----menni--->cdgalaxis---->|| <--száj--kérni crysis-------pénzt kidobni szaré--->játékot hazavinni.
  • theodor
    #22882
    Egy 5200-es X2 es AMD vel nagyobb az esély hogy high-on fusson mint egy 4000-es el? 8600GTS VGA-val?
  • Banano007
    #22881
    Nahay!Nekem meg 10-ről 45-re HIHETETLEN!!!-_-'
  • SD456
    #22880
    Hy all!

    Felraktam ezt a patch-et és nagyon sokat javult a játék. Az átlag FPS 23-ról 29-re nőt. Most 1680x1050 es felbontáson játszottam vele, a textúra mediumon van, a shader az high és az árnyék low. Még csinálhatnak ilyen patch-eket.

    Bye all!
  • theodor
    #22879
    Nekem az az EA úgymond megpecsételte ezt a gammát. Sztem isszonyatosan belevitték a BF-t. És én nem ezt vártam.
  • grebber
    #22878
    #22794-ben belinkeltem ezeket a skineket!
  • Balumann
    #22877
    Nemérted a lényeget még mindig. Azt ígérték, hogy a DX10 sokkal(!) szebb lesz mint a DX9, raktak 1-2 összehasonlító képet, stb. Ezzel szemben Lost Planet-ben (ha már arról volt szó) annyi a különbség naggyából, hogy dx10-be van blur miközbe mész - ami nagyon szép, de rohadtul nem kellene hozzá dx10 meg vista. És az összes DX10-es különbség olyan, ami simán - még talán gyorsabban is XP-n - megy DX9-ben is. Ezért a logikusan gondolkodó emberek arra következtetnek, hogy a DX10 csak a Vista miatt van (hogy legyen egy érv a használatára), és direkt letiltják XP-n némelyik effektet ^^

    Hát igen, 8800 GTS nagyon szar kártya, nem visz 1 ujabb játékot se normálisan? Ez a játék pont ezt akarja elhitetni az optimalizálatlanságával, de azthiszem minden más játék fut vele normálisan... De mennyél, vegyél gyorsan egy gyorsabb kártyát, hátha az jobban fog DX10-be is teljesíteni :P
  • Zsoltika 007
    #22876
    Erről tudsz valami hivatkozást? Érdekelne.
  • gurubefree
    #22874
    Sziasztok

    system cfg-s cuccot hova kell bemasolni ????

    Koszi
  • grebber
    #22873
    Egyedül a textúra minősége van HIGH-on mivel a fegyver skinek azt követelik a többi mind mediumon van.
    7600GT-től ez is szép eredmény.
  • gurubefree
    #22872
    Nem tudom milyen GTS-rol van szo de megnyugtatlak - nem olyan rossz az. Nekem egy G92-es XFX8800GTS 512MB Alpha Dog van a gepemben ( elotte GTX )
  • Jaffa 2843
    #22871
    pl itt
  • simonl #22870
    Sziasztok,

    Érdekelne, hogy a nem eredeti játékhoz, hol lehet letölteni az 1.1 patch -t ???

    Köszi
  • GazCamp3r
    #22869
    direkt írta hogy az ÚJ gts ... olvassunk már emberek... az uj gts veri a 8800ultrát, kb 1600-as felbontásig. Ott egy szinten vannak, felette viszont az ultra a jobb... kb 5%-kal maximum, ami lecsökken, és átmegy minuszba mihelyst a gts-t meghuzod, mivel az uj kártyákba rengeteg plussz kakaó van, az ultrákat pedig már nem sokkal lehet tovább huzni
  • Peetboy
    #22868
    Ja és biztos Very High vagy ez már Ultra High lehet. Mert azért a 16 FPS nagyon durva.
    Ja olvastam a gamekapocson amit Cevat Yerli mondott a gépigényről: "Elmondása szerint a játék közepes beállítások mellett is gyönyörűen néz ki, ilyen állapotban pedig a játékos PC-k hetven százalékán élvezhető sebességgel fut a Crysis"
    Hát bárcsak így lenne. Egy mostani közepes gépen talán igaz is.
  • Peetboy
    #22867
    Nagyon szépek ezek a képek. A növényzet minden szép. A fegyverek jók, végre egy kis változatosság. Ez a tarka-barka pisztoly ,ez a COD4-ből mintha ismerős lenne, csak ott a puskákon ilyen. De ebben a fegyverek sokkal élethűbbek,szépen kidolgozottak.
    A COD4-ben meg minden le van butitva, azért olyan ronda az.
  • kenderzen
    #22866
    bocsi de sztem a 8800gts is manapság már 1 szar kártya ha tényleg normálisan szeretnénk futattni 1 ujjabb játékot , /bocs ha tul negativ voltam részedre / , és dx10 vs 9 ben meg mindenki akkor nyilatkozzon ha mindketöt kiprobálta nem csak holmi forumok és linkelt képek alapján alkot véleményt és ez most OFF volt mert nem a kriziszröl van szo .

    UI : én már azzokal is teljesen 1et érrtek akkik csak azt mondják hogy minimálisan látnak különbséget de , ezért nem érdemes 8ezres karit venni , nem azt mondtam hogy egetrengetö a különbség de aki azt mondja hogy nincs az ...............
  • HeadHunter86
    #22865
    A patch inkább a dx10-es effekteken gyorsított sokat, MaszKa-nál azért nem is láttunk nagy sebességnövekedést mert dx9-ben játszott.
  • lac coo
    #22864
    Kb 15 hsz-el lejjebb van a válasz ... illetve ott is :))
    De nem, nem javít sokat .
  • zeus89
    #22863
    sziasztok, azt szeretnem megkerdezni, hogy ez a hivatalos 1.1 patch javit sokat a jatek gyorsasagan?
  • Zinaj
    #22862
    jaja