CRYSIS

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

Raptor 2
#20699
Örülök, akkor nyugodtan kaszabolhatok a Crysisban 😊 Kössz😊

www.oblihun.extra.hu www.pcgameshuns.hu

Viktor9202
#20698
Nem gáz XD Nekem alapjáraton, ha nem megy semmi játék úgy 43 fokos

Notebook: Lenovo ideapad Y580 Gamer

Viktor9202
#20697
Alapjáraton szerintem elég lesz a hûtés 😉 Ha nem húzod úgy sztem elég

Notebook: Lenovo ideapad Y580 Gamer

Raptor 2
#20696
Megnézem. KÖzbe találtam 1 progit. Ez gáz? :

www.oblihun.extra.hu www.pcgameshuns.hu

Narxis
#20695
Everest.

Értem én, csak leszarom. :) Nem kell válaszolnod, igazam van.

Smithwarden
#20694
Bithumen szerver azert van mindig tele mivel tort szerver...
Ami ugye jo mert mindenki bemehet nem eredetivel is, es rossz mert az atlag 12 evesek itt probalgatjak a legujabb cheateket folyamatosan.

"Az internet lemaradt technologiailag..." :D

Raptor 2
#20693
Hello! Bocsi, kicsit off, de nem tud valaki egy processzor hõmérséklet mutató programot? Mert most vettem meg az AMD X2 4200+ -omat és ha berakom a gépbe meg szeretném nézni elég e neki a hût? Mert a 3000+ hoz lévõ hûzõm van még... Szerintetek elég?

www.oblihun.extra.hu www.pcgameshuns.hu

#20692
van

ASRock Z77 eXtreme4 | Intel i7 2600K @ 4500Mhz | EVGA GeForce GTX670 FTW | 2x4Gb G.Skill Sniper @ 2000mhz | Samsung 830

#20691
Hogy gondolták ezt a készítõk!! Nagyon magas a rendszerkövetelmény!!!
Van olyan akinek minden fullon van??
GamerAdams007
#20690
8600 GTS tuti kevés... min 88xx széria kell ide AA-hoz, talán több is :S

Config - Raidmax Sagitta | GB P35-DS3 | 2GB Kingston DDR2 800Mhz | C2D E6550 | Gainward GTX275 896MB

lac coo
#20689
Gondolom mindegyik DX verziónál, szerepelt a marketing dumában, hogy gyorsabb lesz 😊
De egyiksem lett gyorsabb soha, több efekt=nagyobb számítási igény...

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

gduck
#20688
Nincs Hamachim, azt se tudom mi az 😞 Ha hivatalos játékkal lesz multi valamelyik szerveren, akkor szóljatok 😉

A magyar szervek általában üresek szoktak lenni (kivéve a bithu, ami mindig fullon van) Egyedül meg uncsi rohangászni 😄

PC || MS 360-as és XOX doboz || XBOXLive: gduckHUN

#20687
Az miért van hogy bekapcsolom a kisimítás 2x-re és egybõl akad???
ez a configom:
Asus p5b
MSI 8600GTS
2 gb Kingmax
Core2 2,33 MHZ
nem elég ez neki???
GamerAdams007
#20686
1-2 plussz effekt van benne, és ténynek tény, hogy nem lesz gyorsabb DX10-ben, de a Mikrószoftosok direkt(X) azért csináltak DX10-et, hogy gyorsabb legyen, bár ez egyenlõre úgy tûnik nem jött be.

Config - Raidmax Sagitta | GB P35-DS3 | 2GB Kingston DDR2 800Mhz | C2D E6550 | Gainward GTX275 896MB

lac coo
#20685
Szebbnek kéne lenni , illetve több és (elvileg) szebb efektek kéne lenni benne... De gyorsabb nem lesz 😞

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

fsgh
#20684
még sajna nincs dx10es kártyámS de már csak napok kérése😊)

FORZA INTERNAZIONALE! IO SONO INTERISTA! Campione d\'Italia:INTERNAZIONALE 17!!!

#20683
Jó utat!

Asus p5B ,C2D E4300@ 3.0ghz , 2gb kingmax 800mhz,Galaxy 8800GT 512mb PS3 ID_USA: b4n4n0x_xVcL PS3 ID_EU:mrbananox007

#20682
Dx 10 nem éri venni majd kb.1 év múlva addigra már lesznek jobbak és gyorsabbak<#ravasz1><#ravasz1>

NeBby
#20681
Ahh én hajnalba 2 kor indulok bécsbe , szal ha lehet tegyétek minél elõbbre <#worship>

Starcraft2 e-mail: [email protected]

Viktor9202
#20680
DX10 eset? 😊

Notebook: Lenovo ideapad Y580 Gamer

fsgh
#20679
egy nagy hamachis összeröfenés ma este?? jó lenne ha jönne vagy 10 ember!

FORZA INTERNAZIONALE! IO SONO INTERISTA! Campione d\'Italia:INTERNAZIONALE 17!!!

Jaffa 2843
#20678
jaja elfelejtettem volt mondani hogy a high lesz a very high beállítás...

köszi 😊

ASROCK Z370 Extreme4, Intel Core i7-8700K, GIGABYTE GTX 1080, CORSAIR DDR4 16GB 3000MHz, Asus Xonar STX, Sennheiser HD600, Beyerdynamic DT 190, Logitech G613, Logitech G305, CM690 II, Acer XB271HU

NeBby
#20677
Akkor a high lesz a veryhigh!

Starcraft2 e-mail: [email protected]

#20676
Bemásoltam de nem lett aktív a nagyon magas beállítás!!!
Jaffa 2843
#20675
én a high beállításokra csak ennyit szoktam rádobni:
q_renderer 3
e_colorgrading 1
r_usepom 1
r_sunshafts 1
e_water_ocean_tft 1

remélem jol irtam le a cvarokat.. ezzel ugyanugy néz ki mintha very high lenne csak a lod beállítások nem ugyanazok, viszont több fpst nyersz vele
a konzolparancsokat meg ezzel a parancsal lehet engedélyezni con_restricted 0

ASROCK Z370 Extreme4, Intel Core i7-8700K, GIGABYTE GTX 1080, CORSAIR DDR4 16GB 3000MHz, Asus Xonar STX, Sennheiser HD600, Beyerdynamic DT 190, Logitech G613, Logitech G305, CM690 II, Acer XB271HU

Jaffa 2843
#20674
ezzel

ezt bemásolod felülirva a régieket (elötte érdfemes elmenteni a régit)

ASROCK Z370 Extreme4, Intel Core i7-8700K, GIGABYTE GTX 1080, CORSAIR DDR4 16GB 3000MHz, Asus Xonar STX, Sennheiser HD600, Beyerdynamic DT 190, Logitech G613, Logitech G305, CM690 II, Acer XB271HU

#20673
Hogy lehet xp-n beállítani a nagyon magas grafikát??Állítólag valamit csak át kell írni!
Neuman
#20672
Na erre voltam kíváncsi! 😄

!!!HALA MADRID!!!

Jaffa 2843
#20671
igen..most már legyen elég... 😄

amugy akkor lehet elszedni a fegyot amikor ledobják az atomot és fel kell menned a fedélzetre, utána én már nem tudtam viszamenni asszem :S

ASROCK Z370 Extreme4, Intel Core i7-8700K, GIGABYTE GTX 1080, CORSAIR DDR4 16GB 3000MHz, Asus Xonar STX, Sennheiser HD600, Beyerdynamic DT 190, Logitech G613, Logitech G305, CM690 II, Acer XB271HU

Neuman
#20670
De a fedélzetrõl le tudok jutni valahogy? Elég ha igennel válaszolsz!

!!!HALA MADRID!!!

elite
#20669
Pedig ott van az, keresd tovább. (A fegyverraktár felé menj, a táblák odavezetnek)

Asus P5K Core2 Quad 6600@3GHz 4*1GB 1066MHz RAM Geforce GTX660 2GB OC

Neuman
#20668
Ha a Tac fegyvert nem vettem fel az elõzõ részben, akkor az utolsó résznél nem is tudom?
Próbáltam lejutni valahogy, de nem találtam semmit.

!!!HALA MADRID!!!

Balumann
#20667
ja más szemszögbõl értelmeztem az üzeneted, sry <#kuss>

grebber
#20666
Olvasom persze összeset egytõl egyig.

De akkor is ezt találták ki a fejlesztõk a nép lehúzására.
DX10 amugy tényleg nincs mert játékokban öszehasonlító képeken szinte semmit nem látni.

Mondjuk nem is szebbnek hanem gyorsabbnak kéne lenni de az sem .

Next PC upgrade: 2022

fsgh
#20665
azt n is hiányolom a multiból hogy másnak leessen dobni pl egy hordót vagy a folytogatás is kéne😊

FORZA INTERNAZIONALE! IO SONO INTERISTA! Campione d\'Italia:INTERNAZIONALE 17!!!

Balumann
#20664
multi nagyon jó napszak váltakozás meg a csodagrafika nélkül is. Azt magyarázd meg, hogy ahhoz h kidõljön a fa, meg lehessen dobálni hordókat, és összedõljön a ház miért kell DX10 (mikor ezek a procit terhelik, és single-ben teljes mértékben mennek dx9-be). Fõleg h egyesek szerint (amivel talán egyet is értek) nincs is dx10 a játékba, very high patchel megy xp-n very highba és még jobban is megy mint vista-n.
Olvasod rendszeresen a topikot? ^^

grebber
#20663
Mért ne lenne?

Aki akar napszakváltozást multiba meg dölö fákat azt huzzon boltba venni DX10-es karit.Ez a magyarázata.

Ha meglesz a 8800GT-m felteszem végre a Vistát mert multiba éjszaka kurva feelinges lehet láttam róla videót odabaszott!

Next PC upgrade: 2022

Balumann
#20662
Mert multiba a fizikát csak DX10 -el engedélyezi (de csak dx10 -et használó játékosok léphetnek be akkor -> Vista + dx10-es kártya). Okát ne kérdezd mert sztem nincs.

#20661
Az miért van hogy a multiban a kerekeket nem lehet kilõni? meg szerintem a grafika is gyengébb!
#20660
Köszönöm a gyors választ.........szép napot.

"Egyszer rájöttem mire gondol egy nő, aztán meggondolta magát...."

Katun
#20659
Szeva!

Én a 169.21-es Driver használom. És egész jól megy vele a játék.
Tehát a legújabbat. 32bit -es XP-m van.

PC | PS2 | PSP | Xbox | Xbox One | iOS eszközök | Alma fan Xbox LiVE: NagyAttilaORG

grebber
#20658
A 169.13-asra mondták hogy gyorsít rajta 3-4 FPS-t!

Next PC upgrade: 2022

#20657
Sziasztok,

Mi a most fellelhetõ legújabb NVidia driver Crysis -hoz??

Kalandorok kíméljenek, már kipróbált verzió érdekelne ami valóban gyorsít picit a játékon😊


Köszönöm a segítséget

"Egyszer rájöttem mire gondol egy nő, aztán meggondolta magát...."

#20656
errõl inkább nem beszélek. Sokból. És nem vok ujgazdag köcsög sem, szimplán ilyen balfaszságokra költöttem az örökségem. És még mielõtt bárki beszólna emiatt, inkább legyen élõ apám, és ne legyen örökség, meg csucs gép... sztem ezzel más is igy van <#worship>

ASRock Z77 eXtreme4 | Intel i7 2600K @ 4500Mhz | EVGA GeForce GTX670 FTW | 2x4Gb G.Skill Sniper @ 2000mhz | Samsung 830

#20655
Mennyibõl jött ki ez a config? Csak érdeklõdésképpen.

Asus M5A97 Evo, AMD FX8150 3,6 GHZ, 2X4 GB Kingston Hyper 1600 MHz CL9, Radeon R9-280X, 256GB Samsung SSD, 2x500 GB HDD, Asus VE247H Led

Balumann
#20654
😄

zombeeka
#20653
Very hihg nélkül is csodálatos sztem!
És még ablakot sem kell nyitnom ha játszom! <#circling>

Irgum-burgum :)

#20652
Há..ez a gyerek ráélvez a monitorra ha 40fps-nél többet lát.xD

Asus p5B ,C2D E4300@ 3.0ghz , 2gb kingmax 800mhz,Galaxy 8800GT 512mb PS3 ID_USA: b4n4n0x_xVcL PS3 ID_EU:mrbananox007

#20651
ott vagy most már vigyed végig ha végig tudod<#vigyor2>

#20650
a 13-as 17-es végû driverrel már több mint megduplázódott a sebesség... méghogy nem jó az sli... 14 fpsbõl csinált 40-et 😊

ASRock Z77 eXtreme4 | Intel i7 2600K @ 4500Mhz | EVGA GeForce GTX670 FTW | 2x4Gb G.Skill Sniper @ 2000mhz | Samsung 830