31662
CRYSIS
  • Ability
    #22945
    Nem is volt baj a kommenteddel, látod, nem is töröltem, pedig van erre alkalmasabb hely is. A 9 óra meg viszonyítás kérdése. Láthatod, hogy 9 óra alatt alig érkezett pár komment, tehát lehetséges, hogy nem sokan látták a problémádat, mert nem volt túl aktív a téma. Illetve itt is csak pár ember ért hozzá, és lehet, hogy ők pont nem voltak itt (lásd: GazCamp3r). Egyébként meg felesleges itt káromkodnod, ettől nem változik a helyzet, semmi sem fogsz elérni. Úgyhogy nyugodj le szépen...
  • CitizenX
    #22944
    Mi a faszomról beszélsz jógyerek? 9 órája írtam be halál udvariasan a kérdésemet. Azóta senki sem tudott válaszolni, majd amikor ezt teljes joggal felháborodva szóvá tettem, x féreg 20 percen belül arra bezzeg már tudott "válaszolni". Ez a magyar, egy aljas, kárörvendő irigy geci. Ennyik vagytok, mocskos félemberek bazdmeg.
  • GazCamp3r
    #22943
    lgéyszi mondd el mit írt, mert lemaradtam róla. Akár priviben is
  • Ability
    #22942
    omg :C

    Talán menj a megfelelő helyre, ahol kérdezhetsz a problémáidról. Nem is telt el sok idő a beírásod óta, alig érkezett pár komment a témába, te meg itt pattogsz? Nyugodj már le ...
  • GazCamp3r
    #22940
    most olvasom, h mi a gondod. Amit a népről irsz átlagban az igaz, rám éppen nem, mert most jönnének a válaszok, de ha már ilyen szépen egy kalap alá vettél mindenkit, akkor nem jönnek a válaszok :)
  • tiburon26
    #22939
    nemjártam itt mostanában,mi ez a very high config brenyótol?
  • lac coo
    #22938
    Bejelenkezel, és katt a sandboxtopikra a bannerban ... Próba ! ;)

    Amúgy meg még bugos az egész, kár komolyan foglakozni vele ....
  • bertino
    #22937
    Így van, mondd meg a frankót
  • CitizenX
    #22936
    Köszönöm a sok hasznos hozzászólást, ami a segítség kérésemre érkezett. Egy USA fórumon előbb válaszolnak. Tetü egy nép vagyunk - vege magára az, aki egész eddig sanboxról írt ide, most meg baszik válaszolni. Patkánygeci.
  • Shep
    #22935
    A következő a problémám, a játék alatt nincs 5.1-es hang csak stereo, a hangfalak szólnak ugyan, de a hátsók is csak az elsők hangját játszák le, hogy lehetne ezt orvosolni?
  • Jaffa 2843
    #22934
    igen :)
  • zolo
    #22933
    Everestben be kell kapcsolni a naplózást, amíg játszol, és utána vissza tudod nézni.
  • Hedic
    #22932
    csa...a crysisit lehet neten adsl 512 nettel játszan???
  • JuanG
    #22931
    ez az állat videó :)))
  • Smithwarden
    #22930
    VTOL (+atom) ökörködés
  • CitizenX
    #22929
    Bocs, hogy ide írok, nekem a Sandbox2 topic valamiért nem hajlandó bejönni.

    Nos, több problémám is van ezzel a szoftverrel, miért is ne lenne, full kezdő révén.
    Texturázás: Az alapok már megvannak. Azonban vannak textúrák, amelyeket egyszerűen nem enged betöltni a program, és kidob egy hibaüzenetet, amiben a formátumra, vagy minőségre panaszkodik, ezt most nem tudom pontosan megmondani, mert nem otthonról írok.
    A másik, amikor egy helyet szeretnék egy sziklás textúrával felhúzni, ez sikerül is, de az eredmény borzalmas: Agyonmosott az egész, teljesen homály, semmi részletet nem lehet kivenni a dologból.

    Objektumok lerakása: Sík terepre leteszek egy házat. Áll is szépen – egész addig, amíg be nem lépek az épületbe, mert abban a pillanatban összedől. Kipróbáltam úgy is, hogy bekapcsoltam a terephez igazítás opciót (snap to terrain), úgy is, hogy a mellette levő hasonlót, de mindkét esetben ez van.

    Amikor pedig bedobok egy karaktert, és el akarom kezdeni hozzáadni az AI-t, ahogy megnyomom a „generate AI navigation” gombot, kilép a Sandbox, és ott vigyorog az üres Vista.

    Nagyjából ezek a problémáim, nagyon hálás lennék, ha valaki tudna segíteni, tanácsot adni.
  • BaliBoy
    #22928
    Maximum HBD! :D
  • GazCamp3r
    #22927
    msn: [email protected] itt kérdezgethetsz bármiről, de ez Crysis forum ;)
  • gurubefree
    #22926
    Hello

    Te vagy az en emberem. Nekem is G92-es 8800GTS van. Azon gondolkodtam venni kellene meg egyet.
    Hogy muzsikal a 2 GTS SLI-ben ???

    Koszi
  • GazCamp3r
    #22925
    szia, nem, szia
  • gurubefree
    #22924
    Sziasztok

    Jelent valamit is Ageia physix kartya a VGA mellett a CRYSIS-nal ?????

    Koszi
  • priluki
    #22923
    Nézd meg a #22911 hszt és vond le a következtetéseket :DD
  • gduck
    #22922
    rivatuner
  • DaEMoN007
    #22921
    csá.nemtud vki olyan progit ami méri a cpu usaget jatek kozben,es ugy jelzi ki mint a fraps?probalkoztam az everest osd-vel,de mikor megnyitok egy jatekot mindig eltunik:(
  • tugyiti
    #22920
    a hangerőt mindenképp
  • Narxis
    #22919
    Szerintem nem sok.
  • zolo
    #22918
    Hááááááát beszarok..
    Új hangdrivert tettem fel, és akadásmentesen és bugmentesen fut a játék :OO Jupiii

    Ehhez a géphez milyen beállításokat ajánlotok?:

    Amd Athlon 64 3800+ , 1,25 gb ram, 7600Gs

    Eddig csak az ejtőernyős részt néztem meg, sötétben, 1024x768, minden alacsony, így nem akad. Van rá esély, hogy fentebbvehessem?
  • Banano007
    #22917
    juj de szééégyeeeeeeeeeeeeeen.
  • lac coo
    #22916
    Pffff...Kicsit túloznak szvsz, de elég lehangoló ..
  • lac coo
    #22915
    Lehetne használni ! :)
    Csak köcsög a Crytek, 1.0-ban szépen jeleníti meg de nem lehet a pályára exportálni, 1.4-ben meg csúnya és villog viszont be lehet rakni a pályára.. Ezért is hagytam abba a fenébe , meg mert semmi értelme az egésznek:))
  • VRSDM
    #22914
    na akkor félreértés elkerülése végett, 1280*1024es felbontásban számolta a gépem
    VALÓS IDŐBEN, interaktív erőhatásokkal, (én nyomkodtam, a 3tengely +/- gombjait.)

    senkinek nem azt mondtam hogy világot megváltó dolgot fogtok látni, de ez hogy nekemestek "szép render - meg kamun számolt mittomén állításokkal / próbálkozássokkal" ... magatokat hozzátok röhejes helyzetbe.

    simán csak mutatni akartam hogy amit úgy sztárolnak abban semmi újdonság nincs. szimplán jól van eladva.
  • Ability
    #22913
    Én tudom tanusítani, hogy Lac-coo már régóta foglalkozik SandBox-szal. Még FarCry idején elkezdte, és eléggé mélyre ásott benne. Nem is olyan régen volt a FC topikban egy vita, ahol mutatott pár dolgot, ami elő lehet varozsolni a SB-ból, de kb. még senki sem használta. Pl.: FarCry alatt real time shadow
  • bordy
    #22912
    szerintem is csak azt számolja amit látóhatáron belül látni. de nem győzködök senkit mert minek, van jobb dolgom is.
    jah, és főleg hogy csak akkor töltődik be jónéhány cucc miutén a pálya egy bizonyos részére érsz....
    pl csak át kell távcsövezni az első pályán a jelzavaros kocsis résztől a másik oldalra. kivan halva az egész sziget.
  • JaSoN HuNTeR #22911
    Ezt tényleg igaz??
    hehe.Kiváncsi leszek hogy fog menni konzolon.
  • Banano007
    #22910
    miiii te kutya? xD
  • Toomy_Xp
    #22909
    Így akkor nemtudsz sajnos mit csinálni...játsz azokkal a játékokkal
  • GazCamp3r
    #22908
    ugynugy kockánként, ahogy ő is azt a nyomi vidit... mondtam én, hogy nem kockánként van? :)
  • GazCamp3r
    #22907
    magyarország legjobb fear-ese, mi? xD
  • lac coo
    #22906
    Te egy mekkora láma vagy ,de tényleg !!!!
    Tegnap derült ki az SB topikban , hogy ezt csak kockánként renderelted , erre megint ide jössz ovizni vele ????


    LOOOOOOOOOOL
  • Banano007
    #22905
    Én nem mondtam hogy minden progi jogtiszta..csak segítettem..és szerintem a rajzomból egyértelműen kiderült hogy mi a baj.:)