CRYSIS
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
AMD Athlon II X4 QuadCore (4x3 Ghz), Geforce GTX 750 - 1 GB, 6 GB Kingston RAM
hamachi serverre felmentem akkor játékban hogyan láthatom meg?
||| I5 2500K@4ghz |8 GB RAM|HD 7850 2GB OC||| Battlelog,PSN ID:PetiSX
Metallica. Csakis. Amig ki nem halnak. Easyrider öcsém, easyrider!
( kicsit drága lenne )
GTA V Több patchet kevesebb \"next weeket\" kedves DICE..
Remélem a Farcry 2-nek kissebb lesz a gépigénye!!!
A Videók alapján szerintem jobb lesz!!!
Notebook: Lenovo ideapad Y580 Gamer
Asus p5B ,C2D E4300@ 3.0ghz , 2gb kingmax 800mhz,Galaxy 8800GT 512mb PS3 ID_USA: b4n4n0x_xVcL PS3 ID_EU:mrbananox007
ASRock Z77 eXtreme4 | Intel i7 2600K @ 4500Mhz | EVGA GeForce GTX670 FTW | 2x4Gb G.Skill Sniper @ 2000mhz | Samsung 830
TDU, Counter Strike-Source, Heroes & Generals nick: Grabowszki Commodore Világ and CoVboy forever
PC || MS 360-as és XOX doboz || XBOXLive: gduckHUN
Ati X1950 Pro Ultimate (gyári tuing)
AMD A64 X2 4200+
2GB DDR Ram
Beállítások:
1280x1024 (LCD moncsi miatt)
Shaders és Shadows Medium, többi Hight, és így megy 25-35 fps-t.
Nagyobb harcoknál leesik 22-26 fps-re, de számomra még bõven játszható.
Ha mident mediura állítok akkor simán 30-40 FPS nagyobb csatákban se esik 27 fps alá.
Szal sztem jó, végre tudok normálisan játszani 😊 De azért még megpróbálok kicsit optimalizálni leírások alapján autoexec.cfg-ben... ha hazaértem 😊
Videokarit még nem néztem, de a proci kb 50-60 fok körül szokott lenni
www.oblihun.extra.hu www.pcgameshuns.hu
Az idegenek elleni harcban viszont nyomát sem találtam ennek az ostoba viselkedésnek. Agresszívek voltak és célratörõk. Tetszett.
A grafika nálam 1280*1024, sok high illetve mégtöbb effekt afelett (sunshaft, víz szivárvány törés, full textúrák stb) volt beállítva. Így a látvány egyszerûen lenyûgözõ volt. Néhol szinte hitetlenkedtem, hogy már ilyen színvonalat képesek csinálni, pedig engem nem olyan könnyû már lenyûgözni. A havas pálya és az anyahajó kimagasló volt.
A sebesség végig átlag 30 FPS volt, 25 alá csak az anyahajón esett amikor a két nagy alien monszta támadott. De ott képes volt 15 körülre is zuhanni, és az élvezet úgy már odalett, de azért sem vettem vissza belõle.
Amit sajnálok, hogy nem igazán használtam ki a nanoruha és a fizika adta lehetõségeket a csaták során.
Ha sokan voltak, akkor azért nem volt idõm tökölni körülnézni extra megoldások után, ha meg kevesen, akkor simán lelõttem õket. Kb 2-3 alkalommal alkalmaztam dobálást, fujtást.
A nehézség nálam delta fokozaton volt, és így (nem rohantam) kb 10-12 óra volt.
Egyvalami biztos: ha valaki nem tudja minimum highra állítani a grafikát, vagy 30 FPS alatt van az átlag sebessége, akkor ez a játék nagy csalódás, de minimum átlag kategóriába degradálódik.
És ami biztos: minden más játék csúnyának/egyszerûnek tûnik utána... 😊)
Asus P5K Core2 Quad 6600@3GHz 4*1GB 1066MHz RAM Geforce GTX660 2GB OC
Hogy kell eldobni a kocsit???
Az én configom 2.66 C2D, asus 8800gt(melegedõs, kapott egy zallmant) 2giga ram. A monitor natívja 1280*1024, szépen elfut 30-40 frémmel high-on, bár itt-ott szinte megállt(optimalizálatlanság lehet), szerencsére nem akciórészeknél.
De hogy lövök puskagránátot? 😛
Megcsinálták multiba a Far Cry ban lévõ Monkeybay pályát ami a nagy kedvencem!
Next PC upgrade: 2022
Next PC upgrade: 2022
PC || MS 360-as és XOX doboz || XBOXLive: gduckHUN
hát ez a mei világ: minél olcsobban legyártani valamit, aztán minél több pénzt kitaposni a szerencsétlen kosztümerekböl 😄
nembeszélve a magyar árakrol... mert persze a logisztikai munka, szállitás, raktározás stb..., de akkor könyörgöm 50-60km-el nyugatabbra mi a francért lehet olcsobban megvenni? az a pár km szállitási dij lenne 10ezer forintocska pluszba?
még johogy nem szoktam magam felidegesiteni ilyeneken, de az efféle pofátlan lehuzástol bennem is elszakad a cérna 😄
jut eszembe még ez a 88GT is.. tiszta komcsi rendszerbe lépünk vissza.. mint régen ha venni akartál egy autót 2év mulva meg is kaptad mocskos drágán.. hiánygazdálkodás.. de csesszék meg 😄
nah télleg befejezem mer sose lesz vége mindig eszembe jut vmi , ugyhogy el is gurulok aludni
bb jo8 alle
ASROCK Z370 Extreme4, Intel Core i7-8700K, GIGABYTE GTX 1080, CORSAIR DDR4 16GB 3000MHz, Asus Xonar STX, Sennheiser HD600, Beyerdynamic DT 190, Logitech G613, Logitech G305, CM690 II, Acer XB271HU
kösz az infot <#integet2>#integet2>
hõmérséklettöl függõ venti szabályozás, akárcsak a proci ventiknél 😊
de örülök hogy igy magadtol is megvilágosodtál <#papakacsint>#papakacsint>
ASROCK Z370 Extreme4, Intel Core i7-8700K, GIGABYTE GTX 1080, CORSAIR DDR4 16GB 3000MHz, Asus Xonar STX, Sennheiser HD600, Beyerdynamic DT 190, Logitech G613, Logitech G305, CM690 II, Acer XB271HU
nem is értem mi lehet ezen olyan bonyolult hogy magában a kártyában lenne 1 hömérséklettöl függö szabályzo hogy menyi energyt vegyen fel a venti , vagy ilyesmi
ez épp olyan mintha megvennéd a boltba a kenyeret, de otthon kell megsütnöd és csak utána lehet enni belöle... és persze ha te naivan megkostolod és korházba kerülsz töle akkor te vagy a hülye..
picit érdekes hasonlat, de én értem az a lényeg 😄
ASROCK Z370 Extreme4, Intel Core i7-8700K, GIGABYTE GTX 1080, CORSAIR DDR4 16GB 3000MHz, Asus Xonar STX, Sennheiser HD600, Beyerdynamic DT 190, Logitech G613, Logitech G305, CM690 II, Acer XB271HU
ez tiszta viccxD
ASRock Z77 eXtreme4 | Intel i7 2600K @ 4500Mhz | EVGA GeForce GTX670 FTW | 2x4Gb G.Skill Sniper @ 2000mhz | Samsung 830
Nem is értem alapból miért csirán van.
60%-ra lödd be ugy már max 70 fok ha lesz!Vagy annyise.
Next PC upgrade: 2022
Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!
gondolom valami zalman hütés volt egy s3 trio-n <#nyes>#nyes>
ASROCK Z370 Extreme4, Intel Core i7-8700K, GIGABYTE GTX 1080, CORSAIR DDR4 16GB 3000MHz, Asus Xonar STX, Sennheiser HD600, Beyerdynamic DT 190, Logitech G613, Logitech G305, CM690 II, Acer XB271HU
Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!
nekem régen a 66GT-m melegedett ilyen brutálisan. 103fokot értem el vele maximum 😄 utána vettem egy vf-700at rá 😊 persze 100fok körül hibázott is rendesen
én olyan hûtésen gondolkoztam ami az egész gépet hûti és mégse hangos.. ekkor jutottam arra hogy egy kis hütöt kell beszerezni amibe belefér a gép, a megfelelö helyeken kivágni, leszigetelni és már mehet is a "hütés" 😄
ASROCK Z370 Extreme4, Intel Core i7-8700K, GIGABYTE GTX 1080, CORSAIR DDR4 16GB 3000MHz, Asus Xonar STX, Sennheiser HD600, Beyerdynamic DT 190, Logitech G613, Logitech G305, CM690 II, Acer XB271HU
Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!
Töltsük le az internetet!
Az nTune -ben találtam egy opciót amiben lehet figyelmeztetést kérni a GPU -ra ha túlmelegszik , az alapértelmezett 190c fok volt beállítva. Lehet , hogy feleslegessen aggódok ?
Az új fiókom: DevLupius
Crysis High minden 1440*900 -ben nagyonszépen fut.
Letöltöttem lentebb egy konfigot, azzal szaggatott rendessen.
Amire kiváncsi lennék: játék közben a GPU hõmérséklete 93c fok ,
a windowsban alapon 68c fok, ez is kicsit soknak tûnik, ez normális ?
------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Gigabyte 965P-DS4 1.0 / [email protected](7*400)/ Geil 2*1 Gb 800 Mhz
Gainward 8800 GT 512 MB / Raptor 36 GB HDD / 450W Táp
------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Az új fiókom: DevLupius
#20706: Köszi, ha ez így van, megyek, azt cserélem is le a GTSem erre a GTre.
Töltsük le az internetet!
ASRock Z77 eXtreme4 | Intel i7 2600K @ 4500Mhz | EVGA GeForce GTX670 FTW | 2x4Gb G.Skill Sniper @ 2000mhz | Samsung 830
Metallica. Csakis. Amig ki nem halnak. Easyrider öcsém, easyrider!
Nebby:
1280X1024
VeryHigh
4xaa
Én:
1024x769
VeryHigh
nincs aa, de a 2 õt simán vinné még ilyen procival is
Notebook: Lenovo ideapad Y580 Gamer
Töltsük le az internetet!
Notebook: Lenovo ideapad Y580 Gamer
AMD Athlon II X4 QuadCore (4x3 Ghz), Geforce GTX 750 - 1 GB, 6 GB Kingston RAM