CRYSIS

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

Peetboy
#20749
Off: Itt miért van rendõrállam az SG-n? Ability egyszer ezt irta itt az van. Mert akármikor irok a csetre warez témát, akkor letiltást kapok. Mintha csak rendõrök felügyelnék mit írok.

AMD Athlon II X4 QuadCore (4x3 Ghz), Geforce GTX 750 - 1 GB, 6 GB Kingston RAM

SpeedXHUN
#20748
Hali!
hamachi serverre felmentem akkor játékban hogyan láthatom meg?

||| I5 2500K@4ghz |8 GB RAM|HD 7850 2GB OC||| Battlelog,PSN ID:PetiSX

bertino
#20747
meg a gép kicsit elszívná Pakstól is az energiát 😄

Metallica. Csakis. Amig ki nem halnak. Easyrider öcsém, easyrider!

Bence94
#20746
helo most olvastam a tripla sli-rõl.kikéne próbálni 3 db 8800 ultraval a crysist <#vigyor1><#gonosz1>
( kicsit drága lenne )

GTA V Több patchet kevesebb \"next weeket\" kedves DICE..

#20745
Nagyon szar a multija!!!
Remélem a Farcry 2-nek kissebb lesz a gépigénye!!!
A Videók alapján szerintem jobb lesz!!!
#20744
Ezt akár én is írhattam volna,szinte én is ugyanígy voltam ezzel a játékkal 😊

Viktor9202
#20743
Nekem is gainward 8800 GT van, és crysis közbe 60 fokos úgy hogy megvan húzva az órajeleXD Rivatunerrel emelj a hûtésen, 29% on van alapbó és húzd fel mondjuk 70 re, mer ott még nem visít

Notebook: Lenovo ideapad Y580 Gamer

#20742
szerinted a nagyon kaka lett a multija?😄 xD

Asus p5B ,C2D E4300@ 3.0ghz , 2gb kingmax 800mhz,Galaxy 8800GT 512mb PS3 ID_USA: b4n4n0x_xVcL PS3 ID_EU:mrbananox007

#20741
Szerintem a nagyon kaki lett a multija!!
Raptor 2
#20740
És neked hogy megy full highon?

www.oblihun.extra.hu www.pcgameshuns.hu

#20739
mert télen mindenki szobaventilátorozik -.-

ASRock Z77 eXtreme4 | Intel i7 2600K @ 4500Mhz | EVGA GeForce GTX670 FTW | 2x4Gb G.Skill Sniper @ 2000mhz | Samsung 830

#20738
Nam foglalkoznak vele, olcsó kártyát akarnak csinálni, bármi áron. Cseréld le a hûtést, vagy ha nincs rá manna vedd le a ház oldalát és esetleg fordíts rá egy szobaventillátort 😊
Roger6
#20737
Nekem ugyanez a konfigom, csak 1950 XT-m van, és 65 fok játék közben a kártyám hõmérséklete.

TDU, Counter Strike-Source, Heroes & Generals nick: Grabowszki Commodore Világ and CoVboy forever

gduck
#20736
Õ semmi ilyesmit nem írt, csak Te 😄 Az a Te véleményed volt, ez meg az enyém 😊 Szerintetek az összes mérnök hülye az NVIDIA csapatban, hogy nem tudják megoldani egy kártya hûtését?!

PC || MS 360-as és XOX doboz || XBOXLive: gduckHUN

Raptor 2
#20735
Hát nekem most a konfigom:

Ati X1950 Pro Ultimate (gyári tuing)
AMD A64 X2 4200+
2GB DDR Ram

Beállítások:

1280x1024 (LCD moncsi miatt)
Shaders és Shadows Medium, többi Hight, és így megy 25-35 fps-t.
Nagyobb harcoknál leesik 22-26 fps-re, de számomra még bõven játszható.
Ha mident mediura állítok akkor simán 30-40 FPS nagyobb csatákban se esik 27 fps alá.
Szal sztem jó, végre tudok normálisan játszani 😊 De azért még megpróbálok kicsit optimalizálni leírások alapján autoexec.cfg-ben... ha hazaértem 😊

Videokarit még nem néztem, de a proci kb 50-60 fok körül szokott lenni

www.oblihun.extra.hu www.pcgameshuns.hu

elite
#20734
Na, most hogy végigjátszottam, én is írok véleményt. Õszintén szólva én ellentétben jónéhány elõttem szólóval, a Core pálya közben/után kezdtem igazán élvezni a játékot amikor az idegenek ellen kell küzdeni. A koreaiak viselkedését valahogy élettelennek, ostobának találtam. Az sokszor felidegesített, hogy ha egyszer észrevettek, hiába kúsztam odébb a a bozótba, úgy hogy én már nem láttam õket a bokroktól, õk mégis simán pontosan eltrafáltak (fõleg a gépágyúsok). Máskor meg 5 centire rohangáltam mellettük, õk meg csak ostobán toporogtak, és eszük ágában sem volt rám lõni. Szóval annyira összeségében nem tragikus, de más játékokban (MOH Airborn, HL2, COD2, Call of Juarez, Rainbow Six Vegas) sokkal élvezetesebb az emberek elleni csatározás.
Az idegenek elleni harcban viszont nyomát sem találtam ennek az ostoba viselkedésnek. Agresszívek voltak és célratörõk. Tetszett.
A grafika nálam 1280*1024, sok high illetve mégtöbb effekt afelett (sunshaft, víz szivárvány törés, full textúrák stb) volt beállítva. Így a látvány egyszerûen lenyûgözõ volt. Néhol szinte hitetlenkedtem, hogy már ilyen színvonalat képesek csinálni, pedig engem nem olyan könnyû már lenyûgözni. A havas pálya és az anyahajó kimagasló volt.
A sebesség végig átlag 30 FPS volt, 25 alá csak az anyahajón esett amikor a két nagy alien monszta támadott. De ott képes volt 15 körülre is zuhanni, és az élvezet úgy már odalett, de azért sem vettem vissza belõle.
Amit sajnálok, hogy nem igazán használtam ki a nanoruha és a fizika adta lehetõségeket a csaták során.
Ha sokan voltak, akkor azért nem volt idõm tökölni körülnézni extra megoldások után, ha meg kevesen, akkor simán lelõttem õket. Kb 2-3 alkalommal alkalmaztam dobálást, fujtást.
A nehézség nálam delta fokozaton volt, és így (nem rohantam) kb 10-12 óra volt.
Egyvalami biztos: ha valaki nem tudja minimum highra állítani a grafikát, vagy 30 FPS alatt van az átlag sebessége, akkor ez a játék nagy csalódás, de minimum átlag kategóriába degradálódik.
És ami biztos: minden más játék csúnyának/egyszerûnek tûnik utána... 😊)

Asus P5K Core2 Quad 6600@3GHz 4*1GB 1066MHz RAM Geforce GTX660 2GB OC

#20733
az X-el váltassz rá!!
Hogy kell eldobni a kocsit???
#20732
Banális kérdés.. hogy lehet puskagránátot lõni?

Az én configom 2.66 C2D, asus 8800gt(melegedõs, kapott egy zallmant) 2giga ram. A monitor natívja 1280*1024, szépen elfut 30-40 frémmel high-on, bár itt-ott szinte megállt(optimalizálatlanság lehet), szerencsére nem akciórészeknél.

De hogy lövök puskagránátot? 😛
grebber
#20731
Most nézem milyen új pályák vannak.Szoktam rajtuk szorakozgatni.

Megcsinálták multiba a Far Cry ban lévõ Monkeybay pályát ami a nagy kedvencem!

Next PC upgrade: 2022

grebber
#20730
Már ellett mondva alapból okádékon van a venti fordulat ha feljebb rakja semmi ilyesmi nem lesz!

Next PC upgrade: 2022

gduck
#20729
Azzal a karival, az rengeteg! Ha nem a kártyával van gond, akkor a házban van nagyon meleg 😞

PC || MS 360-as és XOX doboz || XBOXLive: gduckHUN

#20728
vagyis a harmadik ..
#20727
idén 8800gts asus a második vgam de nem tünt fel hogy igy müködne mert smart doktor nélkül melegszik mint atom komolyabb játékoknál 100%on megy a venti és ugy megtartja a 60-68fokot.
Jaffa 2843
#20726
szerintem már minden karihütés igy müxik.. csak azt nem értem, hogy ha egy referenciahûtést osszehoznak azt soha nem próbálják ki hogy megfelelõen dermeszti-e a karit? komolyan nem értem.. vagy lehet csak beletûzik egy alaplapba aztán járatják 1napot terhelve a karit valami hütött helységbe... de hogy nem egy mezei házban tesztelik le az biztos. Vagy lehet hogy azért veszik le a fordulatszámot hogy halkabb legyen.. de ha ennyire leveszik akkor megnyekken a kari aztán télleg halk lesz de örökre..

hát ez a mei világ: minél olcsobban legyártani valamit, aztán minél több pénzt kitaposni a szerencsétlen kosztümerekböl 😄
nembeszélve a magyar árakrol... mert persze a logisztikai munka, szállitás, raktározás stb..., de akkor könyörgöm 50-60km-el nyugatabbra mi a francért lehet olcsobban megvenni? az a pár km szállitási dij lenne 10ezer forintocska pluszba?

még johogy nem szoktam magam felidegesiteni ilyeneken, de az efféle pofátlan lehuzástol bennem is elszakad a cérna 😄

jut eszembe még ez a 88GT is.. tiszta komcsi rendszerbe lépünk vissza.. mint régen ha venni akartál egy autót 2év mulva meg is kaptad mocskos drágán.. hiánygazdálkodás.. de csesszék meg 😄

nah télleg befejezem mer sose lesz vége mindig eszembe jut vmi , ugyhogy el is gurulok aludni
bb jo8 alle

ASROCK Z370 Extreme4, Intel Core i7-8700K, GIGABYTE GTX 1080, CORSAIR DDR4 16GB 3000MHz, Asus Xonar STX, Sennheiser HD600, Beyerdynamic DT 190, Logitech G613, Logitech G305, CM690 II, Acer XB271HU

#20725
nájsz 😊 akkor a következö kártyámat -e tudás birtokában választom majd ki .
kösz az infot <#integet2>
Jaffa 2843
#20724
ezt nem te találtad ki nekem elhiheted hogy már egy ideje van ijen cucc a karikon 😄
hõmérséklettöl függõ venti szabályozás, akárcsak a proci ventiknél 😊
de örülök hogy igy magadtol is megvilágosodtál <#papakacsint>

ASROCK Z370 Extreme4, Intel Core i7-8700K, GIGABYTE GTX 1080, CORSAIR DDR4 16GB 3000MHz, Asus Xonar STX, Sennheiser HD600, Beyerdynamic DT 190, Logitech G613, Logitech G305, CM690 II, Acer XB271HU

#20723
erre még nem gondoltam 😄
nem is értem mi lehet ezen olyan bonyolult hogy magában a kártyában lenne 1 hömérséklettöl függö szabályzo hogy menyi energyt vegyen fel a venti , vagy ilyesmi
Jaffa 2843
#20722
miért nem csinálnak értelmes hûtéseket alapból?
ez épp olyan mintha megvennéd a boltba a kenyeret, de otthon kell megsütnöd és csak utána lehet enni belöle... és persze ha te naivan megkostolod és korházba kerülsz töle akkor te vagy a hülye..

picit érdekes hasonlat, de én értem az a lényeg 😄

ASROCK Z370 Extreme4, Intel Core i7-8700K, GIGABYTE GTX 1080, CORSAIR DDR4 16GB 3000MHz, Asus Xonar STX, Sennheiser HD600, Beyerdynamic DT 190, Logitech G613, Logitech G305, CM690 II, Acer XB271HU

#20721
milyen az uj kártyákal a game?
#20720
azt nem értem miért nem adnak minden kártyához alapbol 1 progit ami szabályozza automatikusan a ventit , mint pl az asushoz.
ez tiszta viccxD
#20719
ott a pont...

ASRock Z77 eXtreme4 | Intel i7 2600K @ 4500Mhz | EVGA GeForce GTX670 FTW | 2x4Gb G.Skill Sniper @ 2000mhz | Samsung 830

grebber
#20718
Riva tunerrel állitsad be a venti fordulatát nagyobbra.
Nem is értem alapból miért csirán van.
60%-ra lödd be ugy már max 70 fok ha lesz!Vagy annyise.

Next PC upgrade: 2022

lac coo
#20717
Valami gond volt valamivel, máig sem tudom mi, de egyszerûen leállt néha a ventillátor 😄DD Nem vettem észre ...

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

Jaffa 2843
#20716
azt mivel sikerült összehozni? 😮 öngyujtóval? <#hehe>
gondolom valami zalman hütés volt egy s3 trio-n <#nyes>

ASROCK Z370 Extreme4, Intel Core i7-8700K, GIGABYTE GTX 1080, CORSAIR DDR4 16GB 3000MHz, Asus Xonar STX, Sennheiser HD600, Beyerdynamic DT 190, Logitech G613, Logitech G305, CM690 II, Acer XB271HU

lac coo
#20715
Nekem 128 fok a rekordom, akkor már újraindult 😄DD

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

Jaffa 2843
#20714
98fok??? azon már a tojás is megrottyan 1másodperc alatt 😄 kezdj el aggodni sztem...

nekem régen a 66GT-m melegedett ilyen brutálisan. 103fokot értem el vele maximum 😄 utána vettem egy vf-700at rá 😊 persze 100fok körül hibázott is rendesen

én olyan hûtésen gondolkoztam ami az egész gépet hûti és mégse hangos.. ekkor jutottam arra hogy egy kis hütöt kell beszerezni amibe belefér a gép, a megfelelö helyeken kivágni, leszigetelni és már mehet is a "hütés" 😄

ASROCK Z370 Extreme4, Intel Core i7-8700K, GIGABYTE GTX 1080, CORSAIR DDR4 16GB 3000MHz, Asus Xonar STX, Sennheiser HD600, Beyerdynamic DT 190, Logitech G613, Logitech G305, CM690 II, Acer XB271HU

lac coo
#20713
70 fok felett már sérülhet a szilicium tokozás ....100 fok körüli az meg már gyilkolás, a gyári hûtõk soha nem érnek semmit sem ! Vagy valami gyári tuning kártyát vegyetek .

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

KILLER2
#20712
Hát nem tudom én bõven 180 C alatt is aggódnék a GPUm miatt xD Azt tuodm, hogy 8600nál enniy volt az átlag, 8800 GTnél nem tudom, de nekem elég soknak tûnik.

Töltsük le az internetet!

#20711
Beraktam egy a ház oldalábe egy + ventit, lementem a partra kicsit harcolni, jöttek az emberek meg a kocsik, az FPS meg szépen leesett 18-20 -ra, a GPU meg 98c fokot mutatott.
Az nTune -ben találtam egy opciót amiben lehet figyelmeztetést kérni a GPU -ra ha túlmelegszik , az alapértelmezett 190c fok volt beállítva. Lehet , hogy feleslegessen aggódok ?

Az új fiókom: DevLupius

#20710
Meglett az Gainward 8800 Gt 512 Mb videókarim.
Crysis High minden 1440*900 -ben nagyonszépen fut.
Letöltöttem lentebb egy konfigot, azzal szaggatott rendessen.
Amire kiváncsi lennék: játék közben a GPU hõmérséklete 93c fok ,
a windowsban alapon 68c fok, ez is kicsit soknak tûnik, ez normális ?


------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Gigabyte 965P-DS4 1.0 / [email protected](7*400)/ Geil 2*1 Gb 800 Mhz
Gainward 8800 GT 512 MB / Raptor 36 GB HDD / 450W Táp
------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Az új fiókom: DevLupius

KILLER2
#20709
Nem inkább kidobja? Ki a windowsba? xD
#20706: Köszi, ha ez így van, megyek, azt cserélem is le a GTSem erre a GTre.

Töltsük le az internetet!

#20708
oda kell menni strength módba, és alt+f4-el eldobja...

ASRock Z77 eXtreme4 | Intel i7 2600K @ 4500Mhz | EVGA GeForce GTX670 FTW | 2x4Gb G.Skill Sniper @ 2000mhz | Samsung 830

bertino
#20707
hát ha ez így van, akkor ez istenkirályság, veszek én is 😄

Metallica. Csakis. Amig ki nem halnak. Easyrider öcsém, easyrider!

Viktor9202
#20706
Hát figyelj segítek szivesen, röviden tömören. Jó kártya nagyon, szerintem érdemes vanned. Na lényegre rá, hát 20 fps-tõl 65 fpsig volt minden, de az átlag az 25-30. nekem azért nem megy rendesen, mer az 5200 proci még ami most van az iszonyatkevésnek szal azzal nem fogom a maxot kihozni beõle. Naszóval egy srácnak (Nebby-nek) 35 alá sohasem esik 8800 GT-vel, de ugye neki a proci is ottvan( C2D Q6600) szal csak egy jó proci köll neki, meg 2 gb ram, és a crysis 30-35 fps alá nem fog esni😉 Én azt tanácsolom vegyél egy ilyen karit,mer nagyon megéri a pénzét. Ja és persze a beállítások 😄

Nebby:

1280X1024
VeryHigh
4xaa

Én:
1024x769
VeryHigh
nincs aa, de a 2 õt simán vinné még ilyen procival is

Notebook: Lenovo ideapad Y580 Gamer

KILLER2
#20705
Esetleg nem akarsz írni valamit arról, hogy milyen beállításokon hogy néz ki a játék, hol és hány FPSel, mert erre a 8800 GTre most nagyon kíváncsi vagyok.

Töltsük le az internetet!

Viktor9202
#20704
Csá haver. LOL, minden megvan ami odavan irva csak a proci még nem jött meg, de már az is megvan, csak még nincs a gépbe, még az 5200-es van, a Gainward 8800 GT, hát hallod az valami istenkirályul zakatol

Notebook: Lenovo ideapad Y580 Gamer

#20703
Hogy lehet eldobni az autót???Mert az egyik videóban a csávó elhajította!DE nekem sehogy se jön össze!!
Doom 4
#20702
sziv

"...közösség elleni izgatás, már lassan minden nyelvbotlás..."

Peetboy
#20701
Szia Vicmusz! Most meg ilyen erõs géped lett? A procid ezelõtt nem 6400+ volt, hanem 4600+. Megcserélted a számokat? LOL

AMD Athlon II X4 QuadCore (4x3 Ghz), Geforce GTX 750 - 1 GB, 6 GB Kingston RAM

Viktor9202
#20700
De ha magasabb beállításon van a játék, akkor a gépbe szinte minden cucc jobban melegszik: Alaplap,proci,vga,ram

Notebook: Lenovo ideapad Y580 Gamer