31662
CRYSIS
  • k3nGu
    #22997
    tessék
  • Doom 4
    #22996
    Mi a systemrequintmen lab nak a címe
  • turtix
    #22995
    Üdv. Mindenki!

    Lehet hogy valamelyik bejegyzés mélyén ott a válasz, de ha tudtok segítsetek.
    Tegnap vettem egy Logitech Rumblepad 2-őt (zsinóros változat).
    Leírás szerint felberheltem USB-n a gépemre.
    Elsőre látta az oprendszer a gombokat + mindent, de viszont a Crysis-ban a vezérlőbeállítás rész továbra is inaktív.
    Újrainstaláltam a játékot, de továbbra is negatív sajnos az eredmény.
    Adjatok valami használható tippet, hogy tudnám Crysison belül ezt a joypadot használni.

    NAGYON KÖSZÖNÖK MINDEN INFÓT.
    [email protected]
  • theodor
    #22994
    A savegame-et meg sztem az uninstallnál megkérdezi, hogy megtartod-e? Csak azért gondolom sőt biztos vagyok benne (mondjuk még nem vetemedtem az uninstalljára) mert a Far Cry-nál is megkérdezte.
  • theodor
    #22993
    Talán ha cracket is szednél az 1.1-hez akkor ki se fagyna meg valóban 1.1 lenne.
  • tiburon26
    #22992
    thx
  • blaiseboy
    #22991
    Hello! Játszok ezerrel a crysis-l. Majdnem a végén vagyok. Látom, hogy van új patch. 1.1. Na letöltöm , feltelepítem, újraindítom. A játék elindul. Az utolsó mentett állást próbálom betölteni erre mindig lefagy. Gyalulhattam le az egész játékot és kezdhettem újra. Egy pálya volt már csak hátra. Bosszús vagyok.
  • Smithwarden
    #22990
    Siman a Crysis mappaba.
  • tiburon26
    #22989
    amúgy a hamachi szobák müködnek még?mert soha nincs fent senki
  • tiburon26
    #22988
    ok.mit kell vele csinálni?hova másoljam?

  • Smithwarden
    #22987
    Kb High - Very High beallitasok vannak keverve ugy, hogy a sebesseg is tuningolva van kicsit, mivel par nem annyira fontos cvar at lett allitva.
  • tiburon26
    #22986
    leirom megint mert a nagy balhé közzepedte senki se olvasta:nemjártam itt mostanában,mi ez a very high config brenyótol?
  • MaSzKa
    #22985
    Jurrasic Parck Modal mi újság?
  • GazCamp3r
    #22984
    1.0 az maga a játék, a patch meg 1.1 :)
  • Peetboy
    #22983
    Ja és a teljes verzió nincs meg nekem, még nem próbáltam azzal. Ahogy írták mások a nemrég megjelent 1.0 Patch-al némi sebesség javulás lett.
  • Peetboy
    #22982
    Hát én a Crysis Betával kezdtem amit a neten multiba ki lehetett próbálni. Az nagyon optimalizálatlan volt, és akadt mint a fene. Utána meg a Demót vittem végig. Az újabb Driverekkel nagyon sok változást észrevettem, gyorsabb lett jóval.
    6600 GT-vel régi Driverrel Mediumnál megfagyott az egész. Az újabb Driverrel még 1-2 High-Medium beállítással is ment vagy 5 FPS-t, ami nagy különbség és teljesítmény egy ilyen gyenge kártyával.

    Egy 2 vagy 4 magos procival meg 8600 GTS-el már Mediumon tökéletesen elfut. Medium beálltiáson is már nagyon szép a játék. Szebb mint a Stalker,Bioshock meg ilyenek.
  • tonyo9
    #22981
    nemtom érdemes e megvennem vagy letöltenem amig nincs uj kártyám nem akarom megnyuzni.
    6600gt-n hogyan megy?félóra alatt négykocka?:D
  • Peetboy
    #22980
    Akkor tájékoztatlak, hogy már kijött, megjelent a Crysis első része. Lehet kapni boltokban is.
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    és van virágbolti warez verzió is. :))
  • tonyo9
    #22979
    ilyen gépem van.majd vidiokártyát akarok cserélni, mert ez szerintem kevés lesz a crysis elsö részéhez...ha kijön végre ,föleg a maradék kettöhöz.
  • Peetboy
    #22978
    Új gépet akarsz? Akkor az kamu gép ott az aláírosodban? A videókártyát kivéve egy mostani felsőkategóriás gép.
  • Peetboy
    #22977
    Ha az első Crysis-t kérded,akkor nagyon nem vagy képben. Ha a következő Crysis-t kérdezed, akkor az lehet még idén sem jelenik meg. Csak 2010-be
    Sőt jut eszembe idén biztos nem fog, mert ezzel még el akarják húzni egy darabig,hogy fogyjon.
  • GazCamp3r
    #22976
    OMG
  • tonyo9
    #22975
    cc a kutyafáját.addigra el tudom intézni a személyi kölcsönt az uj géphez.:S
  • GazCamp3r
    #22974
    2009-re eltolták
  • tonyo9
    #22973
    szevasztok mikor jön ki a game?
  • Smithwarden
    #22972
    Ja es az ilyen magyarok meg olyan magyarokhoz szovegekhez csak annyit lehet fuzni, hogy sokfele reteg van magyaroknal (is) igen, de az biztos, hogy te erosen a legalso szinvonalhoz tartozol...
  • Smithwarden
    #22971
    Melyik idegszanatoriumban van teli szunet?

    Ha olyan helyre irja a kerdeset abszolut nem biztos, hogy vagjak a temat, akkor mit var egy fel nap alatt?
    Meg ha kozben sok hozzaszolas lett volna, lehet egy het alatt sem tudtak volna neki itt valaszolni...es aki nem tud valaszolni az eletbevago kerdeseire, de surun nezi a topicot az miert ne irhatna vissza neki egybol, mikor agyatlanul elkezd frocsogni mar par ora utan...
  • Balumann
    #22970
    őő, mármint ez CitizenX-nek ment volna
  • Balumann
    #22969
    Te is értelmes emberek között nőhetsz fel ha ilyen stílusba vagy képes csak véleményedet elmondani egy forumról meg emberekről.
  • Ability
    #22968
    Kész! Csak meg akartam várni amíg Sedó ad neki büntit. Kell bizonyíték is. Pedig előtte még sokkal durvábbakat is töröltem, de ez is elég lett egy banhoz. :P
  • GazCamp3r
    #22967
    ilyeneket én miért nem kapok soha?
  • GazCamp3r
    #22966
    igaz
  • SHADOWEYES7
    #22964
    Feladó: CitizenX
    Elküldve: 2008. 01. 16. 23:03
    Tárgy: re: Rendszerüzenet: büntetőpontot kaptál
    elmebeteg a tetves kurva anyád te faszszopo geci.
  • grebber
    #22963
    Ability: Utolsó 10 kommentet törölhetnéd már! Ha nem többet!
  • Ability
    #22952
    Látom nem fogod fel, hogy mit mondok. Akkor legyen egyértelmű: vagy lenyugodsz, és szépen elmész innen, vagy megyek egy moderátorhoz. Rajtad áll!
  • CitizenX
    #22951
    Aha, érdekes nem? Amikor balhé van, hirtelen mindenki be tud ugatni, amikro segíteni kéne, akkor mély a kuss. Ez kit jellemez, ember? Felesleges válaszolni. Az érdem itt, ha basznak a másikra, aztán kárörvendően mosolyog a kis netcigány a monitora mögött.
  • Ability
    #22949
    Hogy maradjak a stílusodnál: te is ugyan olyan primitív magyar mentalitással rendelkezel, mint amiről beszélsz. Ha nem így lenne, akkor inkább elmentél volna szó nélkül, de neeeem, te inkább kivered a balhét, és szidkozódsz. Gondolj csak bele!
  • bertino
    #22948
  • GazCamp3r
    #22947
    kevés vagy te ahoz
  • CitizenX
    #22946
    Látom, nem sikerül fogni a lényeget. Segítek: Normális kérdésre hosszú örákon ét semmi. Aztán eldurran az agyam, és beírom a véleményemet. Erre bezzeg marha gyorsan tud válaszolni az a kis tetü. Nme kicsit érdekes ez, nem? De. Normális kérdésre nincs válasz, súlyos anyázásra rögtön ír, hogy ja, ha így, akkor nem segít. Amúgy sem segítene. Ez a lényeg. Az ilyet úgy megpakolnám, hogy hetekig vért hugyozna a kis csikcsa gecije. Aljas kis tetü.