CRYSIS

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

gduck
#20804
Elméletileg már lement az ára: CIKK

PC || MS 360-as és XOX doboz || XBOXLive: gduckHUN

Balumann
#20803
Nincs, physX kártya nélkül a játékba nincsenek ilyen fizikai hatások. Oszlopok, fák, bokrok meg se moccannak például robbanástól, torony nem dõl össze, nem repülnek és maradnak darabok a földbõl ha belelõsz, stb..
Sztem nagyon jó pedig a fizikai kártya, számomra fontosabb is lenne a fizika mint a grafika, sokkal jobban feldobná a hangulatát.
Gondolom azért nem terjedt el a kártya, mert nagyon kevés játék támogatja (vagy nem olyan jó játékok), és azért h 1-2 játékba lehessen használni nem éri meg ennyi pénzt kiadni. Pedig jó ötlet és ha sok játék támogatná akkor én biztos gyengébb vga-t vettem volna és inkább physx kártyát. Bár ahogy olvasom Mo-n meg még drágább.

Grove4
#20802
Én úgy olvastam,hogy a graw2 ben nincs agea támogatás,kivették belõle,mert azt tudom hogy a grawban volt,de javíts ki ha tévedek.

2 szó, mindig és soha.Juventus mindig és más csapat soha. \"Juve, storia di un grande amore... \"

#20801
ez amugy nem érthetõ nekem,mi szerint van ez ? az alap játékba nincs benne igy ? + miért lenne drága ? mi ez ?

Gigabyte H61M-S2V-B3, Intel Core-i3 2120 (3,3GHZ), DDR3 Corsair 8192mb (1333Mhz), Sapphire HD 6850 1GB ,Windows7 Ultimate 64bit

#20800
azért mondtam hogy ilyen KÉNE! 😄

#20799
hát nagyon , csak tényleg sokba kerül .
Balumann
#20798
Azért GRAW 2 igen jól néz ki ageia-val video

#20797
Pofátlanul sokat kérnek érte nálunk, 60-70k bruttó, de nem tudom mire fel mikor a német ebayon meg a comon is van 25k alatt új. Én se tudok róla túl sokat, csak fizikát számol, és azt mondják ha egy játék támogatja akkor hangyányival kisebb lesz az fps(3-4), viszont a látványvilág - tüzek, füst, szikrák esetén nagyon megváltozik. Az ötlete nem lett népszerû, valószínûleg azért mert eredetileg túlárazták. Több fejlesztõ a plusz videokariban/processzormagban látja a fizikai gyorsítás lehetõségét. Anno szép prezentáció volt errõl az ATI és az nVidia részérõl is, azóta meg semmi. Gondoltam hogy ez a játék biztosan támogatja, hiszen erõs fizikai motort csináltak neki, de ezek szerint tévedtem.
bordy
#20796
pláne hogy nem installál olyan agia physx-et sem vagy mit amit szokott áltálában a game ha támógatva van vele.
másról meg nem tudok.

lac coo
#20795
Egy plusz kártya a gépedbe, úgy kivitelezhetõ, hogy veszel egyet 😄D
De szerintem sem támogatja a Crysis.

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

#20794
mi ez a fizikai gyorsító ? + hogy kivitelezhezõ ?

Gigabyte H61M-S2V-B3, Intel Core-i3 2120 (3,3GHZ), DDR3 Corsair 8192mb (1333Mhz), Sapphire HD 6850 1GB ,Windows7 Ultimate 64bit

DöflingR
#20793
Én körülbelül fél év mulva rakok össze egy új gépet,valószínû ez lesz az elsõ game amit fogok rajta nyúzni😄

#20792
olyan gépet össze se tudnál állítani <#idiota> striker nem ddr3-as, a 2 gts nem quad sli, X8600 proci nincs is, 4gb-os mem modul sincs, ddr3 nem megy cl4-be.... de azé hajrá xD

ASRock Z77 eXtreme4 | Intel i7 2600K @ 4500Mhz | EVGA GeForce GTX670 FTW | 2x4Gb G.Skill Sniper @ 2000mhz | Samsung 830

#20791
az neked miért quad sli?


2 db gts?

ASRock Z77 eXtreme4 | Intel i7 2600K @ 4500Mhz | EVGA GeForce GTX670 FTW | 2x4Gb G.Skill Sniper @ 2000mhz | Samsung 830

#20790
nemmáááá 😞

GamerAdams007
#20789
Nem vagyok benne biztos, az is lehet, hogy fel se ismeri a grafkártyáidat.

Config - Raidmax Sagitta | GB P35-DS3 | 2GB Kingston DDR2 800Mhz | C2D E6550 | Gainward GTX275 896MB

gduck
#20788
Állítólag nem támogatja!

PC || MS 360-as és XOX doboz || XBOXLive: gduckHUN

#20787
Nemtom, de elkurvul már nagyon ez a világ ha 40 videokártyát kell egy aggregátorra kötni egy játékhoz.... Nézte valaki fizikai gyorsítóval és 8800as szériával?
#20786
Alul látható configon MINIMUM 640x480-ban elindulna? <#vigyor5><#hehe>

grebber
#20785
Keresd meg nagyon nem lehet eltévedni vannak ajtók amiket ki lehet ütni ha ezt eddig nem tudtad!

Next PC upgrade: 2022

#20784
A hordozón vagyok, valami mérnököt kéne megmenteni az alsó fedélzeten, de én csak felfelé vezetõ lépcsõket találok. Merre van a lejáró?
Doom 4
#20783
lenne 1 kérdésem tudom hülyeség és tuti nem lesz rá a válasz és stb. de én mégis megkérdem. Lehet hunterrel menni ?

"...közösség elleni izgatás, már lassan minden nyelvbotlás..."

Ability
#20782
Na, most már a bannerba is beraktam a jó linket. 😛
grebber
#20781
Hát basszus 3. végigvitelt a 8800GT-mel akartam megejteni de mivel az beláthatatlan idön belül jön csak belecsapok ismét 😄

Next PC upgrade: 2022

gduck
#20780
Akkor ITT nézzél szét 😉

PC || MS 360-as és XOX doboz || XBOXLive: gduckHUN

#20779
Jah, akkor kattints rá, és meglátod hogy semmi sincs ott...
gduck
#20778
Ott van a bannerben!

PC || MS 360-as és XOX doboz || XBOXLive: gduckHUN

gduck
#20777
PÉNZKIDOBÁS!
LUXUS!

Lac coo-nak igaza van abban, hogy ez egy tech-demo 😊 A konfig fájlok "lebutításával" megfelelõ sebesség és szinte ugyanaz a látvány elérhetõ 1db kártyával is!

PC || MS 360-as és XOX doboz || XBOXLive: gduckHUN

#20776
Egy árva kis savet plssssssssssssssssssss....
norbi56
#20775
fõleg a szigszalagosXD

Core 2 Duo E8200 @ 3.00GHZ | Cooler Master Hyper N-520 | Gigabyte EP-45 DS3 | CSX 4x1GB 1066Mhz DDRII CL-5 | Gainward HD4850 512MB Samsung SyncMaster T200(20\") | Logitech G9 | Logitech G35 |

norbi56
#20774
apuméknál ilyen a gép:Core 2 2.0 GHZ MSI NX8600GTS VGA,ASUS alaplap 1 GB DDR2 ram fog menni mediumban?

Core 2 Duo E8200 @ 3.00GHZ | Cooler Master Hyper N-520 | Gigabyte EP-45 DS3 | CSX 4x1GB 1066Mhz DDRII CL-5 | Gainward HD4850 512MB Samsung SyncMaster T200(20\") | Logitech G9 | Logitech G35 |

#20773
némelyik elég gagyi

#20772
Pf, meghokkant a winem, ráadásul elbactam a telepítést.. tudna valaki adni egy mentést onnan ahol kijutok az ûrhajóból, és elõször van havas rész...?
Dragooon
#20771
azzal én is elvoltam most estefelé egy darabig 😄

MY NAME IZ BOXXY!%!%% tudom hogy szeretitek, hááá

grebber
#20770
Építsd meg saját nanosuitod:



Dejó nekik és még kapnak is érte új számítógép alkatrészeket!

Next PC upgrade: 2022

bertino
#20769
az a leg magadra maradottabb rész, ott tényleg szopás bent lenni 😄

Metallica. Csakis. Amig ki nem halnak. Easyrider öcsém, easyrider!

#20768
Hát, az ûrhajós rész az agyamra ment, fõleg miután nem volt gravitáció. Nagy nehezen kiverekedtem magamat, de elegem is lett mára. Sok homályos szar maprész köddel, alienekkel. Remélem nincs több ilyen benne.
lac coo
#20767
Minden nap benézek ide, többször is ...
Meg még vagy két-tucat más topikba 😊))) Szal nem vagytok kitûntettek ...

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

#20765
Hy!

Bocs, nem találom a választ a következõre:
Vista alatt 60hz a frissítése a játéknak. Áruljátok el lécci, hogy tudnám 85hz-re emelni?

Köszönöm

#20763
De mindig reagáltok rá... az a baj... hagyjátok a f@szba szegényt. Tuti hogy egész nap crysisozna, de a 486-oson még az egér is szaggat a desktop-ban, igy csak a szidás maradt neki...

ASRock Z77 eXtreme4 | Intel i7 2600K @ 4500Mhz | EVGA GeForce GTX670 FTW | 2x4Gb G.Skill Sniper @ 2000mhz | Samsung 830

#20762
flame szagvan??<#violent>
Smithwarden
#20761
Laccoo alap ilyen...

Nem szamit hogy egyre tobb ember nem erti miert logatja itt a f***at, es elkuldi a fenebe.
Le is irta egyszer hogy nem erdekli senki velemenye ugy is beirja...
A lenyeg hogy barmit ir valaki azt nezi hogy irhatna ra egy negativ fikazast, mert utalja a Crysis-t, de azert minden nap ide jarogat...
Most erre nem kell a kamu szoveg, hogy nem igaz mert csak vegig kell nezni az utolso par szaz hozzaszolasod itt, es 99%-a csak errol szol.

"Az internet lemaradt technologiailag..." :D

elite
#20760
Így van!
Fárasztó kretén ember vagy, ha ennyire unatkozol menjél havat lapátolni...

Asus P5K Core2 Quad 6600@3GHz 4*1GB 1066MHz RAM Geforce GTX660 2GB OC

#20759
De jót nevettünk!!!!(idióta!)

és ha nekem techdemo is jó lenne? mi közöd hozzá?
nekem tetszett és kész,egyszer végigvittem többször nem fogom,de egyszer nem volt rossz...

Még mindig jobb mintha egész nap ebbe a fórumba írogatnék hogy jajj milyen szar,nem megy jól,jajj hogy lehet ilyennel játszani,jajj milyen bugos jaj jaj,jaj milyen irigy vagyok,mert nekem nem megy....

Szerintem az a 35-40 éves sem igaz,vagy ha igen,akkor az szánalmas...Egy 10 éves gyerek nem csinálja azt amit te...<#shakehead>

Érdekesek az emberek...

KILLER2
#20755
Ha már így felmerült a cset téma, akkor elárulom, mint érdekesség, hogy én itt az SGn a chetra még soem írtam 😊

Töltsük le az internetet!

#20754
na ezzekben a dolgokban különbözik a cset meg a forum .-és ezért van két különbözö nevük is 😊)
#20753
Felvittem a fordulatot a 70 re , beraktam egy 12cm ventit ami kihúzza hátul a levegõt és 8cm es ventit ami oldalt pont a vga -ra fúj mint egy hajszárító.
Hatás nem maradt el: Windows alapon 43c fok, crysis (high - élsimítás kikapcsolva) 64c fok, crysis (high - élsimítás 8x - FPS 10-15) 57c fok.A gép hangja mint egy mikrósütõjé, néha várom , hogy csilingeljen 😊

Az új fiókom: DevLupius

Peetboy
#20752
Igen így van, ha jól emlékszem, azt írtad a BF2 topikból átjöttek mondták ezt. De én az SG-Fórumra irtam általában, hogy a cseten csak poénkodom, és mindig valaki azt figyeli. Ilyen más oldalon nincs.
De pl. a Chat.hun fõleg nincs, ott bárki azt amit akar.

AMD Athlon II X4 QuadCore (4x3 Ghz), Geforce GTX 750 - 1 GB, 6 GB Kingston RAM

Ability
#20751
Én nem írtam ilyet, sosem megyek bele ilyen témákba. Ellenkezõleg, nekem írták azt, hogy ez a topik egy rendõrállam, mert páran csetnek használták, én pedig töröltem a sok felesleges kommentet. Csakúgy, mint a warez kérdéseket. Megvan az oka, hogy miért nem tûrik el, járj utána.
lac coo
#20750
Akkor vadásszatok tech-demokra a neten, nektek az is jó ezekszerint! 😄DDD

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!