CRYSIS
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
PC || MS 360-as és XOX doboz || XBOXLive: gduckHUN
Sztem nagyon jó pedig a fizikai kártya, számomra fontosabb is lenne a fizika mint a grafika, sokkal jobban feldobná a hangulatát.
Gondolom azért nem terjedt el a kártya, mert nagyon kevés játék támogatja (vagy nem olyan jó játékok), és azért h 1-2 játékba lehessen használni nem éri meg ennyi pénzt kiadni. Pedig jó ötlet és ha sok játék támogatná akkor én biztos gyengébb vga-t vettem volna és inkább physx kártyát. Bár ahogy olvasom Mo-n meg még drágább.
2 szó, mindig és soha.Juventus mindig és más csapat soha. \"Juve, storia di un grande amore... \"
Gigabyte H61M-S2V-B3, Intel Core-i3 2120 (3,3GHZ), DDR3 Corsair 8192mb (1333Mhz), Sapphire HD 6850 1GB ,Windows7 Ultimate 64bit
másról meg nem tudok.
De szerintem sem támogatja a Crysis.
Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!
Gigabyte H61M-S2V-B3, Intel Core-i3 2120 (3,3GHZ), DDR3 Corsair 8192mb (1333Mhz), Sapphire HD 6850 1GB ,Windows7 Ultimate 64bit
ASRock Z77 eXtreme4 | Intel i7 2600K @ 4500Mhz | EVGA GeForce GTX670 FTW | 2x4Gb G.Skill Sniper @ 2000mhz | Samsung 830
2 db gts?
ASRock Z77 eXtreme4 | Intel i7 2600K @ 4500Mhz | EVGA GeForce GTX670 FTW | 2x4Gb G.Skill Sniper @ 2000mhz | Samsung 830
Config - Raidmax Sagitta | GB P35-DS3 | 2GB Kingston DDR2 800Mhz | C2D E6550 | Gainward GTX275 896MB
Next PC upgrade: 2022
"...közösség elleni izgatás, már lassan minden nyelvbotlás..."
Next PC upgrade: 2022
PC || MS 360-as és XOX doboz || XBOXLive: gduckHUN
LUXUS!
Lac coo-nak igaza van abban, hogy ez egy tech-demo 😊 A konfig fájlok "lebutításával" megfelelõ sebesség és szinte ugyanaz a látvány elérhetõ 1db kártyával is!
PC || MS 360-as és XOX doboz || XBOXLive: gduckHUN
Core 2 Duo E8200 @ 3.00GHZ | Cooler Master Hyper N-520 | Gigabyte EP-45 DS3 | CSX 4x1GB 1066Mhz DDRII CL-5 | Gainward HD4850 512MB Samsung SyncMaster T200(20\") | Logitech G9 | Logitech G35 |
Core 2 Duo E8200 @ 3.00GHZ | Cooler Master Hyper N-520 | Gigabyte EP-45 DS3 | CSX 4x1GB 1066Mhz DDRII CL-5 | Gainward HD4850 512MB Samsung SyncMaster T200(20\") | Logitech G9 | Logitech G35 |
MY NAME IZ BOXXY!%!%% tudom hogy szeretitek, hááá
Dejó nekik és még kapnak is érte új számítógép alkatrészeket!
Next PC upgrade: 2022
Metallica. Csakis. Amig ki nem halnak. Easyrider öcsém, easyrider!
Meg még vagy két-tucat más topikba 😊))) Szal nem vagytok kitûntettek ...
Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!
Bocs, nem találom a választ a következõre:
Vista alatt 60hz a frissítése a játéknak. Áruljátok el lécci, hogy tudnám 85hz-re emelni?
Köszönöm
ASRock Z77 eXtreme4 | Intel i7 2600K @ 4500Mhz | EVGA GeForce GTX670 FTW | 2x4Gb G.Skill Sniper @ 2000mhz | Samsung 830
Nem szamit hogy egyre tobb ember nem erti miert logatja itt a f***at, es elkuldi a fenebe.
Le is irta egyszer hogy nem erdekli senki velemenye ugy is beirja...
A lenyeg hogy barmit ir valaki azt nezi hogy irhatna ra egy negativ fikazast, mert utalja a Crysis-t, de azert minden nap ide jarogat...
Most erre nem kell a kamu szoveg, hogy nem igaz mert csak vegig kell nezni az utolso par szaz hozzaszolasod itt, es 99%-a csak errol szol.
"Az internet lemaradt technologiailag..." :D
Fárasztó kretén ember vagy, ha ennyire unatkozol menjél havat lapátolni...
Asus P5K Core2 Quad 6600@3GHz 4*1GB 1066MHz RAM Geforce GTX660 2GB OC
és ha nekem techdemo is jó lenne? mi közöd hozzá?
nekem tetszett és kész,egyszer végigvittem többször nem fogom,de egyszer nem volt rossz...
Még mindig jobb mintha egész nap ebbe a fórumba írogatnék hogy jajj milyen szar,nem megy jól,jajj hogy lehet ilyennel játszani,jajj milyen bugos jaj jaj,jaj milyen irigy vagyok,mert nekem nem megy....
Szerintem az a 35-40 éves sem igaz,vagy ha igen,akkor az szánalmas...Egy 10 éves gyerek nem csinálja azt amit te...<#shakehead>#shakehead>
Érdekesek az emberek...
Töltsük le az internetet!
Hatás nem maradt el: Windows alapon 43c fok, crysis (high - élsimítás kikapcsolva) 64c fok, crysis (high - élsimítás 8x - FPS 10-15) 57c fok.A gép hangja mint egy mikrósütõjé, néha várom , hogy csilingeljen 😊
Az új fiókom: DevLupius
De pl. a Chat.hun fõleg nincs, ott bárki azt amit akar.
AMD Athlon II X4 QuadCore (4x3 Ghz), Geforce GTX 750 - 1 GB, 6 GB Kingston RAM