31662
CRYSIS
  • bertino
    #23037
    yepp, a vég
    bár még szenvedni kell érte egy kicsit
  • kirol
    #23036
    Érdekes, miután végigszenvedtem és kijutottam a hóból már eljutottam az anyahajóra - gondolom ez a vég - és már nem volt probléma.
  • gduck
    #23035
    Picit durva megoldás :)
  • kirol
    #23034
    Tuti a játékkal van valami gond.
  • Angel26a
    #23033
    Nekem is állandoan kifagy a havas pályán, pedig eddig semmi gondom nem volt.Nekem eredeti van mégsem tudok multizni. Álandoan kivág a multi mokábol pár perc után valamilyen ürüggyel.
  • GazCamp3r
    #23032
    format minden, windows reinstall, biosba megnézni minden rendben van-e, stb, és akkor jó lesz :)
  • kirol
    #23031
    TimeShift-el el se kezdek játszani, mert még a végén átkerülök egy másik dimenzióba, vagy megállítom végleg az időt és akkor mi lesz?!!
  • kirol
    #23030
    Na mostmár a full gépet kifagyasztja. Tök jó, eddig nem volt semmi gond.
    Amióta a sziget megfagyott, a gépem biztos nem tudja elkülöníteni a virtuális valóságot a valóságtól és a játékbeli fagy miatt biztos lefagy ő is.

    K**** anyját a Crysis-nak. Már nagyon felidegesített ez a havas rész.
  • czky
    #23029
    Nekem mind1 sajnos, hogy milyen ez a driver (aláírás miatt). 7900gto-val meg nem próbálom ki! xD
  • BIZ0906
    #23028
    Megvan de a bétákat valahogy alapbol nem érdekelnek Semmiben max tényleg kipróbálni és vissza a régire vagy az éppen bétábol stabillá vált változatra. De mint mondottam ATi-s vok ott nem volt még ilyen gondom remélem nem is lesz. Mondjuk béta drivert még nem szedtem le :)
  • kirol
    #23027
    Nvidia honlapján is ott vannak a beta-k ,csak kölön. De ez nincs.
  • kirol
    #23026
    Igen onnan, de ilyen rar-os hülyeségeket nvidia nem szokott kiadni, mert a beta-k is *.exe -k lehet azért szar.
  • BIZ0906
    #23025
    Hát béta azért nincs még ott.
  • czky
    #23024
    Pl. itt.
  • BIZ0906
    #23023
    Bár az oldalukon tényleg nincs. Akkor ezt honnan szedted le?
  • GazCamp3r
    #23022
    hol van az a driver? :S
  • BIZ0906
    #23021
    "171.16 100%-os pörgeti a ventit" már meg sem szolalok (ATi karim van és normálisan megy) :)
  • kirol
    #23020
    Na ez a hülye 171.16 100%-os pörgeti a ventit, úgy süvít hogy na. :(
    Vissza is rakom inkább 169.28-at.
  • kirol
    #23019
    Köszi. Néztem a könyvtárat, és a My Games -ben van Gears of War is, de nincs is benne semmi, mert a játék mappájában tárolja, de akkor minek csinált ide is könyvtárat?

    Na mindegy, felraktam a 2008-as Forceware-t (169.28 Beta), nem tudom, hogy emiatt e, vagy épp szerencs volt, de tovább tudtam menni, és nemsokárra jött is egy automentés, de nem szállt el.

    Többre nincs most időm, este kiderül.

    Bár most látom ,hogy még újabb is van, a 171.16.
  • gduck
    #23018
    Lesz? Már van 2 (írták a hozzászólásokban) ;)

    Slowmotion mod
    SlowMo mod

    Aktiválni a CAPSLock billenytűvel lehet.
  • simonl #23017
    Sziasztok,

    A - diff_normal.cgf -ban szeretnék változtatni egy optializálási útmutató alapján.

    Ez a gyakorlatban úgy néz ki, hogy Wordpaddal megnyitom a fenti fájl -t , végére gurulok és 1 sor kihagyásával manuálisan beirogatom a változtatni kívánt sorokat?

    Természetesen csinálok bizt. másolatot.

    Köszi a válaszokat...
  • grebber
    #23016
    New Suit Power - Slow Motion

    Ez frankó lesz!
  • gduck
    #23015
    Nem fogja látni, át kell másolnod!

    XP: c:\Documents and Settings\Felhasznalo\Dokumentumok\My Games\Crysis\SaveGames\
    VISTA: c:\Users\Felhasznalo\Documents\My Games\Crysis\SaveGames\
  • GazCamp3r
    #23014
    ezen meg 1 év mulva is minden menni fog normálisan :)
  • Banano007
    #23013
    Enyém igenis ér^^ ezen a lószaron kívül minden megy normálisan..ez is megy ha nagyon akarom cfg módosításokkal high-on...
  • kirol
    #23012
    Holnap kipróbálom Vistan.

    Az látja majd a mentést az XP-n? Vagy hol tárolja a játék?
  • gduck
    #23011
    Akkor sajnos vmi bug :(((
  • csabika6630
    #23010
    Engem is érdekelne, hogy lehet-e gamepaddal játszani valahogy!
  • kirol
    #23009
    Pont csak ennél a résznél. Nem hinném.
  • GazCamp3r
    #23008
    tied meg má most se ér
  • Banano007
    #23007
    Ő is tudja hogy egy nagy kupac kakit se ér.....se fog érni 1 év múlva.:D
  • GazCamp3r
    #23006
    tudom
  • zolo
    #23005
    Pedig neked aztán szargéped van xDDD
  • Banano007
    #23004
    Nem.Csak volt már ilyen hiba .Ezért készültek a mentések.:D.
  • gduck
    #23003
    Nekem soha nem volt semmi gond játék közben... Esetleg memória hiba, proci túlhajtás, stb....
  • kirol
    #23002
    Neked is ilyen volt?
  • cumfu
    #23001
    heló! az volt még nemrég a gondom, hogy ha 100%-ra betöltött a játék, akkor újraindult a gép, és ez több játéknál is előfordult. Mióta webkamerám volt azóta csinálta, és erre gyanakodtam. Lehúztam, és most minden játék működik frankón. a webcam márkája: WinFast iCAM100 M. Mit lehet ezellen tenni? A boltba ahol vettem, beszéljek a gyerekkel, vagy tud valaki valami biztatót mondani? Előre is köszi.
  • Banano007
    #23000
    Mert lófasz a játék.Tölts le hozzá vmi mentést. xD.
  • kirol
    #22999
    Na ott járok, amikor kijutok a hegyből és mindenütt szakad a hó!
    Na itt bármit csinálok, egyhelyben állok, vagy megyek mindegy, max. a 3 ufó közelébe tudok elmenni és a crysis szabálytalan művelettel elszáll.

    Eddig semmi gond nem volt, és nem is változott a gépen semmi. Már 6x indítottam az előbb, de mindig elszűllt, a pálya első mentésével is, csak úgy még a szövegelés közben elszáll.

    Mi a francért van ez?
  • GazCamp3r
    #22998
    nekem azt írja, hogy nincs meg a recommended